Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange

Rock Star
    Rock Star
    Betrayed
    Betrayed

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange Empty Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange

Mesaj tarafından Rock Star Paz Ağus. 22, 2010 1:53 pm

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange Mtte0n

Jeanne Korowa tek bir hata yaptı.

Katili ormanda arıyordu.

Oysa orman katilin içindeydi.

İnsanın içindeki vahşi çocuk gibi.

Genç ve yalnız bir kadın olan Yargıç Jeanne Korowa tesadüfen şahit olduğu bir psikiyatri seansı sayesinde Paris’te işlenen tüyler ürpertici seri cinayetlerin failini keşfetmiştir. Ama elinde hiçbir kanıt yoktur ve katilin peşine tek başına düşmek zorundadır.

Böylece Guatemala Nikaragua ve Arjantin’de soluk soluğa ve kanlı bir takip başlar.
    qorkem.09
    qorkem.09
    Marked
    Marked

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange Empty Geri: Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange

Mesaj tarafından qorkem.09 Ptsi Ağus. 23, 2010 6:29 pm

p.saoll yağmur arkadaşım çok övdü bu kitabı bnde merak ettim açıkçası Very Happy
    Rock Star
    Rock Star
    Betrayed
    Betrayed

Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange Empty Geri: Ölü Ruhlar Ormanı - Jean Christophe Grange

Mesaj tarafından Rock Star Ptsi Ağus. 23, 2010 9:57 pm

Ben yarısına geldim , gayet güzel gidiyor Jeanne karakterini de sevdim . Tabiki asıl heyecan yarısından sonra başlıyor ama şuana kadar süper cheers
    qorkem.09
    qorkem.09
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından qorkem.09 Perş. Ağus. 26, 2010 2:02 pm

hadi bakalım çabuk bitirmen dileğiyle Smile şuan bi kitap okuyorum o bitsin bende okumak istiyorum Very Happy
    mixxes
    mixxes
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından mixxes Salı Ağus. 31, 2010 12:28 pm

kitap güzel ama çok fazla detaylı ve uzun tasvirler var insan okurken bitisn die dua edior sonu hiç beklemediğim şekilde bitti.şaşırdım ama sölemicem şimdi okuyan arkadaşlara ayıp olması Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ağus. 31, 2010 12:45 pm

Bu adam favori yazarlarımdandır Very Happy
    Güzel yazıyor Cool
    Rock Star
    Rock Star
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Rock Star Salı Ağus. 31, 2010 2:24 pm

Ayrıntılı anlatması biraz sıkıyor ama kitapları bana akıcı geliyor , Siyah Kan kitabı en sevdiğim kitabı Smile
    Benimde favori yazarlarımdan Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 2:02 pm

Ben D&R dan bunun ilk bi kaç bölümünün yazdığı küçük kitap seklinde bi broşürünü almıştım baya ilgi çekici bişeyde sıra gelmiyo pide sırası gibi Razz

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 8:08 am