Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

F1-Alonso, Kubica manevrasından pişman değil

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1-Alonso, Kubica manevrasından pişman değil Empty F1-Alonso, Kubica manevrasından pişman değil

Mesaj tarafından RUH Ptsi Tem. 12, 2010 1:48 pm

Fernando Alonso, ceza almasına rağmen Robert Kubica'ya karşı pozisyonunu korumasından dolayı pişmanlkı duymadığını belirtti.

Alonso, pist dışına çıkarak Kubica'yı geçtiği için ceza almıştı. Ancak Ferrari pilotu yapacak başka hiçbir şeyin olmadığını savunarak, rakibinin virajı alırken kendisine boş alan bırakmadığını ifade etti.

Aldığı pitten geçme cezası nedeniyle yarışı 14. sırada tamamlayan Alonso, "Sanırım yapmak zoruda olduğum şeyi yaptım. Elinde birayla yarışı TV'den seyredenler bu konuda birçok fikir ileri sürecekler: O sırada muhtemelen Kubica'ya izin vermem gerektiğini söyleyecekler. Ancak yapacak birşey yok. Orada çim yerine bir duvar olmuş olsaydı, duvara çarpacaktım. O zaman da kuvvetle muhtemeldir ki, Kubica'ya ceza vermiş olacaklardı" yorumunda bulundu.

Alonso, "Dolayısıyla konu, bunu nasıl gördüğünüze bağlı. Biz bunun gayet uygun olduğunu düşündük. Birkaç tur geçtikten sonra bir haber gelmedi, eğer geçişine izin vermek isteseydik, Kubica yarış dışı kalmıştı, dolayısıyla değiştirilecek hiçbir şey yoktu" dedi.

İspanyol pilot yarış hakemlerinin kendisine haksız bir ceza verdiğini düşünmediğini de söyleyerek, "Kriterler herkes için aynı. Yarış hakemleri yarışın tüm olaylarını yakından inceliyorlar. Doğru olduğunu düşündükleri kararı veriyorlar" diye konuştu

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 8:41 am