Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

F1-Sutil: 'Artık daha olgunum'

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

F1-Sutil: 'Artık daha olgunum' Empty F1-Sutil: 'Artık daha olgunum'

Mesaj tarafından RUH Cuma Tem. 09, 2010 12:58 pm

Adrian Sutil, bu sezon şu ana kadar sergilediği performanstan memnun olduğunu beliretrek, pilot olarak daha olgun hale geldiğini söyledi.

Sutil, "Çok iyi bir sezon geçirdiğimi düşünüyorum. Hedefim mümkün olduğunca çok puan toplamak ve geçtiğimiz yıl olmayan istikrarı sağlamak" dedi.

Alman pilot, "Fakat artık aracı tanıyorum. Kokpitte kendimi çok iyi hissediyorum. Bana uygun bir araç. Yarış boyunca araçtan maksimum performansı her zaman çıkarabilirim" diye konuştu.

"Bir pilotun bakış açısıyla ayrıca biraz da olgunlaştım. Yıllar içinde birçok şey öğreniyorsunuz. Bunu gerçekten gösterebileceğim ilk yılım" diyen Sutil, "Fakat gerçekten burada tecrübeli bir pilotum. Performansı sağlamka için gerekli olan etkenleri bir araya getirebilirim" yorumunda bulundu.

Bu sezon 8 yarışta 31 puan toplayan ve klasmanda 10. sırada yer alan Force India pilotu, takımın sürekli olarak geliştirdiği araç sayesinde kazandığı bu ivmeyi koruyacağına inandığını da sözlerine ekledi

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:45 am