Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer

demeter
    demeter
    Betrayed
    Betrayed

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer Empty Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer

Mesaj tarafından demeter Çarş. Ocak 20, 2010 12:50 pm

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer 71179205

Zaman Olivia Abbott, şehre hareket, o amigo ekibine katılmak ve yeni arkadaşlar heyecanlı. Sonra Ivy Vega karşılamaktadır. İlk başta, Ivy, solgun ve tüm siyah giymiş, Olivia's karşısında gibi görünüyor. Sonra kız ışıltılı pembe allık ve kalın siyah eyeliner ötesinde özdeş konum-yumurta ikizlerinde keşfetmek için bak!

Olivia ve Ivy planları yerleri değişen ve kitapta her iki numara çekme ile trimming vardır. Olivia ama yakında o ve Ivy tam olarak aynı değildir keşfeder. Sarmaşık bir vampir's. Ve o şehirde sadece bir değil.

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer 31378528

Olivia bir vejetaryen. Sarmaşık bir vampir olduğunu. And they're ikizler?!?

Ever since Olivia onun uzun ikiz kardeşi, Ivy, kayıp keşfedilen bir vampir, kadın Ivy Franklin Grove vampir toplum hakkında ona anlatacağım herşeyi sırılsıklam oldu. Tüm top secret ve Olivia yeminli o başka bir ruh söylemek asla. Ama şimdi, meraklı tabloid gazeteci Serena Yıldızlı etrafında snooping'i olduğunu. Olarak o daha yakın olur ve gerçeğe yakın, o Ivy ve Olivia onu kapatmak parça atmak kalmış. Bu dışarı yapamayacağınız bir fangtastic haber hikaye!

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer 71909023

Gizli is out-amigo Olivia ve vampir Ivy twins!

ow bu Ivy ve Olivia onların arkadaşları onların twins söyledim, onlar da evlatlık anne temiz gelmek zorunda. Ama Ivy babası yok bile Olivia tanışmak istiyorum!

Zaman vampir yetkilileri Olivia vampirler hakkındaki gerçeği biliyor fark, onlar o o gizli paylaşım layık olduğunu kanıtlamak için üç test pass talep. Yikes! One thing's for sure-eğer bu kız kardeş aracılığıyla olsun, bunlar bir şey aracılığıyla alabilirsiniz

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer 85304433

Sarmaşık ve Olivia tekrar birbirlerini kaybetmek olamaz!

Rağmen Ivy ve Olivia, doğumda ayrılmış ikiz kız kardeşler, sadece birkaç ay için yeniden bir araya edilmiş, birbirlerini olmadan hayat düşünemiyorum. Ama Bay Vega Avrupa'ya gitmek için karar verdi ve onunla Ivy's taking! Oh, hayır! Olivia's amigo iyimserlik ve Ivy vampir kurnazlık ile, onlar da Ivy ve Franklin Grove babası tutacak bir plan ile gelip kararlı. Ama ne?
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer Empty Geri: Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 12:52 pm

Ivy!Sevdim ben bu kızı Very Happy Very Happy neden acabaa Rolling Eyes
    demeter
    demeter
    Betrayed
    Betrayed

Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer Empty Geri: Kız Kardeşim Vampir ~ Ben O,O Ben (BuTun SeRi) -Sienna Mercer

Mesaj tarafından demeter Çarş. Ocak 20, 2010 12:54 pm

BiLLmmm arTık xD
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 12:54 pm

: neden acaba Very Happy seninle çoook benzerlik gösterdiği için mi psikom Very Happy?
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 12:57 pm

Ya bence Olivia'yı boşverin Ivy'nin kardeşi benim Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 12:58 pm

Very Happy:D Melodi yi de kaybettik Very Happy unutma bakırköy de vip im var Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:00 pm

Aklımdaaa Very Happy Very Happy beni ne ara buldun ki kaybediyorsun Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:04 pm

Very Happy:D aa doru Very Happy sen hep kayıptın Very Happy:D
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:05 pm

Bilinmemezlikler dünyasında kayboldum bir ismailim ki yokki tutup kolumdan çeksin, ışığa, aydınlığa çıkarsın beni Sad çook dertliyim çoook Very Happy Very Happy affet beni ismo!!
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:08 pm

Very Happy:D o artık kalbimizde melodi,kalbimizde Very Happy şarkılarıyla,tatlı gülüşü,muhteşem sesi ve aptallıkları...yani yaptığı muhteşem işlerle aklımızda Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:09 pm

Vücududa varda zombileşme nedeniyle fazla yaklaşmayı tavsiye etmiyorum uzaktan sevcez artık Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:11 pm

Very Happy:D ben...bunu yapamam melodi beni anlıyor musun?onun ultra muhteşem çakma adidas parfümünü koklamadan,çakma gümüş takılarına dokunmadan yaşayamam Very Happy:D
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:13 pm

Haklısın Sad onun...o gömleğinin önünü açıp iğrenç bir şekilde boynuna astığı ve görüntü kirliliğine neden olan zincirleri o kadar çekiciiii kiiiii Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:15 pm

biliyorum melodi biliyorum Smile hele gömleğinin içinden çıkan o kılları Smile onlara tutunup sallanmak istiyorum Very Happy hele ağzından gelen vahşi köy peyniri kokusu Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:16 pm

ismail!!!!!!! Very Happy o kıro giyinişini sevdim ben senin Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:21 pm

Very Happy:D bu da fenna söz oldu he Very Happy tam kliplik Very Happy o giyinişi tüm kızlar gibi benide içine çekiyor Very Happy hele saçının önünden süperman gibi bıraktığı 1 tutam saç Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:22 pm

Zaten ismail süpermen gibi herif Very Happy düşün kliplerde o kadar kızı etrafına toplamak için ne kadar dayak atmıştır Very Happy Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:26 pm

Very Happy ayy hani benim en bayıldığım ve iPodumda olan tek şarkı facebook klibini izledinmi Very Happy kıro ya Very Happy 2012 den almışlar görüntüleri..şey kıro demek istemedim aşkım yani Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:27 pm

hahaha Very Happy düşün arkada buzlar yıkılıyor önde ismail dans ediyor!!Hyır!!ismail çekil kafana düşücek Very Happy Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 1:29 pm

Very Happy:D kıro işte...şey yani kahramanım Very Happy adam cesur Very Happy ahiret falan dinlemez 'durma dans et' modunda Very Happy:D
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ocak 20, 2010 1:31 pm

Kıyamet gelmiş bu diyor aha aklıma şarkı sözü geldi Kıyamettttt ne güzelde koptun kıyamettt Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Ocak 20, 2010 3:52 pm

Very Happy aşkımdan(ismailden) beklenir Very Happy

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 10:59 am