Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
Phoenix
**Gossde_Nur**
ateş ve barut
enyuar
bushra
GeNcAy
ilayda_fallen
StarkGk'ce
12 posters

Dünyayı Kanla Boyamak =Yakında tekrar sizlerle=

StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Dünyayı Kanla Boyamak  =Yakında tekrar sizlerle= - Sayfa 2 Empty Geri: Dünyayı Kanla Boyamak =Yakında tekrar sizlerle=

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 10, 2010 10:37 am

1. Bölüm:Olgun Vampir!
    Eve vardığımda anlamıştım ki kalabalık yerler benim için değildi.Ama sonuçta bilerek yapmamıştım.Onun O şeklde orada oturduğunu nerden bilbilrdim.Hemen buzluktan 1 poşet sentetik kan çıkardım.Bardağa boşlatıp içmeye başladım.Ve bir rahatlama dalgasının beni sardığını hissettim.Aynı anda kapı çaldı ve ben sıçradım elimdeki kan koltuğa sıçramıştı.Lanet Olsun!
    Kapıyı açmaya gittim.

"Kim O?" dedim.
    "Benim Alice.Taylor." dedi o tatlı ses.
    "Ohh". dedim çok rahatlamıştım.
    Kapıyı açtım ve içeri girdi yüzü bomboştu.Birden bişeyler olduğunu anladım. Lanet Olsun!
    "Taylor?" dedim. Çok Korkmuştum.
    Cevap vermedi.Sadece bekledi.
    "Cevap Ver?" dedim gerçekten endişelenmiştim.
    "O senmiydin."dedi bana dişlerinin arasından. O anda anladım.Olanları görmüştü oda ordaydı birinin varlığını hissetmiştim ve o Taylor'du!
    "Taylor..." dedim diğebileceğim bişey yoktu. Biliyordu.Bir insanın kanını içtiğimi biliyordu.
    "Bunu nasıl yaptın.Bu sınırlar içerisinde olmayacağını sana kaç kere söyledim ve hep kurallara uydun bu sefer neden yaptın." dedi bağırarak sesinde çaresizlik şaşkınlık ve hayal kırıklığı vardı.
    "Ben...isteyerek yapmadım..." diyebildim sadece.Haklıydı burada olmazdı burada insan kanı içemezdim..!
    "Nasıl?Nasıl isteyerek yapmamış olabilrsin?" dedi biraz olsun rahatlamıştı.
    "Ormanda avlanmaya çıkmıştım".bana dik dik baktı.
    "Yani hayvan avlamaya."dedim.
    "Ve aniden birinin kalp atışını duydum sonra da o koku...o kan kokusu..." dedim kendimden geçmiştim.Taylor beni salladı.Birden kendime geldim.
    "Sonra kendime hakim olmaya çalıştım ordan gitmeye çalıştım ama aklıma söz geçiremiyordum." dehşet içindeki yüzümü görünce birden irkildi.
    "Sonra...birden onun yanındaydım bana baktı ve birden kaçmaya çalıştı..."
    "Neden? Neden kaçmaya çalıştı Alice?" dedi bna.
    Ama ben şu anda onun dediklerinin hiçbirini anlamıyordum.O kadının kanı akmıyordu.Hiçbir yerinde kesik yoktu. Ben derisinin altındaki kanı koklamıştım farkına varmadan... Ben artık olgun bi vampirdim!
    "Olamaz!" diye haykırdım.
    "Ne olamaz ?"dedi bana bağırarak Endişeli yüzünü görebiliyordum.
    "Olamaz!"Diye tekrarladım sürekli. Olamazdı daha o kadar yaşlanmamıştım bu olamazdı.
    "Alice! Alice!?" diye bağırıyordu.

"Ben.." dedim kafam çok karışmıştı..
    "Ne oldu Alice? Göster bana." dedi. Fikri hiç hoşuma gitmemişti. Acaba söylesem benimle artık arkadaş olmaz mıydı?
    Sonra karar verdim ona göstermek zorundaydım bunu hak ediyodu.
    Ve gösterdim. Ormanda olanları... Eve gelirken yaşadığım dehşeti... O geldiğinde konuştuklarımız... Ve o an anladımğım artık olgun bi vampir olduğumu anladığım anı gösterdim..
    Birden çekildi.
    "Şimdi.. Sen artık.." gerisini söyleyememişti..Benim artık olgun bir vampir olduğumu söyleyememişti! Dehşete düşmüştü.Benden nefret ediyordu.
    "Evet" dedim.
    "Olamaz ." diye mırıldandı.
    "Ben.. Artık olgun bir vampirim!" dedim. Sesimin duygusuz olmasına çalışmıştım ama olmadı.
    "Şimdi ne olcak Taylor? Benden nefret ediyorsun değilmi?" dedim neredeyse ağlayacaktım ama öyle bi şansım yoktu o şansı 125 yıl önce kaybetmiştim..
    Bana baktı gözünde tiksinti vardı benden iğreniyordu.Ama sonra o tiksintinin yerini anlayış aldı.
    "Tabiki hayır". dedi
    "Sen benim biricik Alice'imsin senden nasıl nefret ederim". dedi ve bana sarılmak için kollarını açtı.bende sarıldım
    "Sende benim biricik Taylor'umsun." dedim çok kırgındım kendime kırgındım.
    "Bunun olacağını biliyordum ama bu kadar çabuk değil." dedim kendi kendime ve bana baktı.
    "Ne demek bu? "dedi sesinde şaşkınlık vardı.
    "Demek istediğim.." diye açıklamaya başladım
    "Bunun bana en az 175 yıl sonra olması lazımdı daha 125 yaşındayım." dedim gerçekten çok garipti.
    "Anladım." diyerek geçiştirdi.Aslında kafası çok karışmıştı.
    "O zaman bu senin elinde olan bişey değildi." dedi bana sesinde büyük bi rahatlama vardı ama altındaki üzüntüyü hissedebiliyordum.
    "Evet" dedim öfkeyle kendime çok kızmıştım. bu nasıl olmuşutu.
    "Benim gitmem lazım ama kalmamı isterse arayıp izin alabilirim." dedi anlayışlı bi sesle.
    "Hayır sen git" diye yalan söyledim. kalmasına çok ihtiyacım vardı ama onu bu şekilde rahatsız edemezdim.
    "Peki.O zman akşam uğrarım sende sakın kendini üzme olurmu?" dedi bana.
    "Tamam üzmem" dedim zorlukla gülmüştüm.
    Sonra onu kapıdan geçirdim ve odama çıktım..
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Dünyayı Kanla Boyamak  =Yakında tekrar sizlerle= - Sayfa 2 Empty Geri: Dünyayı Kanla Boyamak =Yakında tekrar sizlerle=

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 10, 2010 10:38 am

2.Bölüm:Bill!
    Okula doğru giderken Bill’i Aradım 5 kere çaldı sonra telesekreter devreye girdi bende “Hey.Bill Benim Alice!Öğlen yemeği beraber yiyelim diyecektim.Hey! Sonra beni ara.” Dedim ve telefonu kapattım.
    Arabamı park edip sınıfa doğru gittim-ilk dersim Arthur’laydı-.Sınıfa girdiğimde hemen sırama gittim ve oturdum.Öyle sessizce etrafıma bakınıyordum.Sonra yanıma biri oturdu.Sonra kimin oturduğuna bakmak için döndüm.Bill.Onun o sıcacık bal rengi gözlerinde kendimi kaybetmemek hemen “Merhaba Bill!” dedim ve ona sarıldım ama o ne karşılık verdi nede ‘merhaba’ dedi.Şaşırmıştım ama bişey demedim ve onunla konuşmak için ayağa kalktım.
    “Hadi Bill.Seninle konuşmamız gerekiyor”dedim.
    “Benim konuşmak için bir nedenim yok.” Dedi ve sonra karnına ağır bir darbe yemiş gibi karnını tutup acı içinde inledi.Ah Tanrıçam hayır!
    “Bill!” dedim sesim fısıltı gbi çıkmıştı.
    “Merak etme ben iyiyim.” Dedi ama ağzından çok azda olsa kan geliyordu.Benden saklamak içinmi kokusundan mı bilmiyorum hemen yaladı ve “Birazdan kendime gelirim.” Dedi.
    “Bill ,yürüyebilcek misin? Dedim onu arabaya taşırken.Sesimin sakin çıkmasını istemiştim ama o daha çok endişeli çıktı.
    “Tabiki Alice ben bir vampirim!” dedi tiksinir gibi.Ah Hayır! O anda onunda bir üst düzeye çıktığını anladım.Ve bizim bir üst düzeye çıkınca mutlaka bir yetişkin vampirin bizi kutsaması gerekirdi ve artık tek başımıza yaşayamayacağımız anlamına gelirdi.Yani bizim Vampir Akademisine gitmemiz gerekidi.
    “Bill, bende dün olgunluğa eriştim.” Dedim ve faltaşı gibi açılmış gözleriyle bana baktı.
    “Ve seninde öyle olduğun fikrine kapılıyorum çünkü gerçekten bir acayip davranıyorsun.” dedim onu arabaya oturturken.
    “O zaman bizim Hem Rebeca’yı Hemde Arthur’u terketmemiz gerektiğini biliyorsundur.” Dedi ve gerçeken ağlamaya başladı.
    “Bill.” Dedim büyülenmiş gibi izliyordum onu o kadar tatlıydıki.
    “Ne?” Dedi. Nasıl fark etmemişti.
    “Ağlıyorsun!” diye bağırdım sevinçten uçacaktım.
    “Ne? Nasıl?” Dedi bana ona çantamdan aynayı uzattım.Sonra bir şey fark ettim o ağlarken akanlar gözyaşı değil kandı.
    “Neden durdun? Hadi ama aynayı ver!” Dedi. Bende aynayı uzattım.
    Aynaya bakınca kısa bir şok yaşadı.Ama sonra gülümsedi ve “Ağlayabiliyorum!”Diye haykırdı.Sevinçten dört dönerken ona mutlu bir bakış attım.
    “Ve bizim hemen Vampir Okuluna gitmemiz gerekecek Bill.” Dedim.
    “Haklısın o zaman hemen gidip yer ayırtayım ve Rabeca’yla konuşayım.” Dedi ve arabadan inmek için kapıyı açtı ama sonra durdu.Sonra fark ettim ki Bill’in dudaklarının üstünde kırmızı dövmeler oluşmuş.Çok ama çok güzellerdi.Hepsi müzik harflerine benziyordu.
    “Bill, dövmeleri gördün mü?” Dedim ve oda hemen dikiz aynasından (ki biz ona tikiz diyoruz) yüzüne baktı ve bir anda küçük bir çığlık koyu verdi ve bana dönüp “Alice bize neler oluyor böyle? Erken Olgunlaşma ve dövmeler de ne demek oluyor.” Dedi şaşırmış olduğu belliydi ama dövmelerin güzelliği karşısında aynaya bakmadan duramıyordu.
    “Bill, Şimdilik onları bir kapatıcıyla kapatabilir misin?” Dedim.Oda bana anlayış dolu bir bakış attı.
    “Tabiki gizemini çözene kadar kapatırım.” dedi Ve “Ha bu arada akaşama hazır ol Vampir Okuluna gidiyoruz.” Dedi ve vampirlere özgü süper hızla koşmaya başladı.
    Bende tam arabayı çalıştırmışken cama biri tıklattı.
    “Merhaba Alice.” Dedi ve gülümsedi..
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 10, 2010 10:41 am

3.Bölüm:İtiraf!
    “Selam.”Dedim.Biraz tuhafıma gitmişti.
    “Seni görmek ne güzel.” Dedi Arthur.Ah Tanrım! Sesi öyle seksi çıkıyor ki..Neredeyse cevap vermeyi unutacaktım.
    “Ah.Senide görmek çok güzel.” Dedim
    “Yanına oturabilr miyim?” dedi sesi masum çıkıyordu.Bende hiç düşünmeden “Tabiki neden olmasın.” Dedim.
    Arabayaoturmak için hızlıca yan kapıya gitti.Kapıyı açtı içeri oturmadan önce bana özlem dolu bir bakış attı.Sonra oturdu. Neredeyse nefes almayı unutuyordum.Ah! Unutsam ne olacak sanki zaten ölümsüz değilmiyim.Ve aramızdaki sessizliği o bozdu ve birden “Alice, hiç erkek arkadaşın olmasını düşündün mü?” dedi.Ben hiçbirşey anlamamıştım.Etrafta benim gibi erken olgunlaşan ve durduk yere vücudunda dövmeler oluşan vampirler varken mi? Kesinlikle hayır!
    “Hiç düşünmedim.” Dedim ve ekledim.”Neden sordun?”
    “Ben düşündüm de belki..biz..” dedi ama devamını söylemedi.
    “Ne?” dedim “Biz..Ne?”
    “Benimle çıkar mısın Alice?” dedi. Ben hem mutlu hemde gerçekten kırgın bir şekilde cevap verdim.
    “Ben..Yapamam şu anda etrafta çok olağan üstü şeyler oluyor ve ben de Bill’de erkenden olgunlaştık ve gerçekten çok garip bir dönemden geçiyorum.Ve bizim Vampir Akademisine gitmemiz lazım.Şu anda biriyle çıkmaya hazır değilim.Seni seviyorum ama…” o anda ne dediğimi fark edince yüzümün kızarmasını bekledim.
    “Sen..beni seviyor musun?” dedi suratına bakamıyordum ama sesinden anladığım kadarıyla sırıttığı belliydi bende hiç yalan söylemeden doğruları söyledim.
    “Evet şu anda gitme arifesinde olmasaydık gerçekten teklifini kabul ederdim.Ama ben şu anda biriyle çıkmak istemiyorum.”dedim.
    “Peki anlıyorum.O zaman V.A* döndüğün zaman ve sırları çözdüğün zaman ben burdayım ve seni bekliyorum.” Dedi ve arabadan indi sonra kapıyı kapatmadan arkasını döndü ve “Bu arada bende seni seviyorum.” Dedi ve vampirlere özgü hızlı koşuşuyla oradan uzaklaştı.
    Arkasından bakarken elimde bir karıncalanma hissettim.Benim elimde? Karıncalanma? Olamaz!
    Elime bakınca orada küçücük bir dövme vardı. Yıldız şeklinde küçük bir dövme.
    Renginin kırmızı olmasını vampir olmama bağlıyordum.Çünkü gerçekten kan kırmızıydı.
    Orada küçük şirin dövmeme bakarken Bill’in dövmelerini hatırladım. Ama bu nasıl oldu? Neden oldu? Şimdi bunları düşünmenin sırası değildi. Eve doğru giderken küçük dövmeme bakıyordum.
    Arabayı park ettim.
    Tam anahtarı kapının deliğine soktuğumda kapı açıldı.Bill!
    “Bill ödümü koparttın!Kesinlikle bir insan olsaydı korkudan altına kaçırırdı” dedim ve içeri girdim.
    “Ama…sen bir insan değilsin..!” dedi ve gülümsedi.Bende ona gülümsedim.
    “Ne zaman gidiyoruz?” dedim sonra oda “Gitmek için yarım saatimiz var.” Dedi saatine bakarak.
    “Ah Tanrım! Nasıl hazırlanacağım.” Dedikten sonra aklıma geldi.
    “Bill Arthur bugün bana çıkma teklif etti.” Dedim.
    Bana saf saf bakıyordu.
    “Şaka yapıyorsun değil mi?” dedi.
    “Neden şaka yapayım ki.” Dedim.Böyle demesine bozulmuştum.
    “Ne bileyim.Neyse hadi çabuk hazırlan 20 dakikan kaldı.” Dedi konuyu değiştirmek istediği belliydi.Bende yukarı odama koştum.İnanılmaz vampir hızımla eşyalarımı valize koyarken Bill’i çağırdım.
    “Bill sen hiç Rebeca’yı düşündün mü?” diye sordum.
    “Nasıl düşündüm mü?
    “İşte düşündün mü?”
    “Hayır vampir yapmayı hiç düşünmedim.”
    “Hayır bende onu demiyorum”
    “Ne diyorsun o zaman..” derken birden sustu çünkü anladı.
    “Ah! Hayır daha ayrılmadım sadece biraz uzun bir seyahate çıkıyorum dedim oda tamam dedi.”
    “Tamam o zaman bende Arthur’la vedalaştım.”
    “Evet herşey tamam odalarımızı da ayırttım.” Dedi.
    “Odalarımız ayrı mı?” Ah olamaz ben başka bir kızla mı kalacağım.
    “Ben erkekler yurdunda kalacağım sende kızlar yurdunda.” Dedi ve ekledi.
    “Merak etme tek kalacaksın yanına oda arkadaşı almaycaklar.” Dedi.
    “Nasıl?” dedim.
    “Üzümünü ye bağını sorma.” Dedi ve aşağı indi.
    “Off desene çok para harcadı.” Dedim sonra bende aşağı indim.
    “Hadi bakalım hazırsan gidelim”dedi
    “Hazırım” dedim ve yeni kaderime doğru yola koyuldum..”
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 10, 2010 10:44 am

Dünyayı Kanla Boyamak  =Yakında tekrar sizlerle= - Sayfa 2 Starkhb
    Stark Shadow:Vampir Akademisinde 2. Yılını dolduruyor. Alice’e ilk gördüğü andan itibaren gerçekten aşık oluyor.Onlar ruh ikizleri.Alice onun için herşeyden çok değerli.Stark’da Alice için herşeyden çok değerli.Onun iki tane özel gücü var. 1.si İstediği kişiye istediği herşeyi yaptırabilir.Çünkü her varlığı yanıltma gücü var.2.si Onun 2 metre yanındaki herkesin gücü kayboluyor.Yani onun yanında işlemiyor.
    4.Bölüm:Ruh İkizi!
    Uçaktan inerken Bill’e hiçbir zaman olmadığım kadar sinir olmuştum.Dudaklarının üstündeki o kan kırmızı dövmeler ortaya çıktığından beri kendini pek bi havalı sanmaya başlamıştı.Çok kendini beyenmişlik yapıp herkesi küçümsüyordu.Benim Bill’im bu değildi.Sonra onu gördüm.Bu düşüncelerimden sıyrıldım ve onun kan kırmızısı tatlı gözlerinde kayboldum.Bana bakıyordu.
    Hayatımda gördüğüm en tatlı yaratık bana bakıyordu.Bana baktığında yüzünde büyülenmiş gibi bir hali vardı.Sonra gözüm alnındaki yıldız şeklindeki dövmelerine kaydı.Benim bileyimdeki küçük kırmızı dövme gibi değildi.Bill’in ki gibi kendini şişire şişire göstermeye çalışan bir dövmede değildi.Ortada gerçekten kan gibi kıpkırmızı bir büyük yıldız onun içinde rengi biraz daha soluk bir yıldız daha ve son olarak üç tane çevresinde mükemmel şekilde dizilmiş yıldız şeklinde dövmeler vardı.
    Sonra gözümün önünden kayboldu.Bir iki dakika etrafıma bakındım.Yok! Tam birdaha göremeyeceğimi düşünürken birden önümde bitiverdi.Yakından görünce neredeyse nutkum tutulmuştu.İyice önüme gelip;
    ”Merhaba.” dedi ve yüzünde şu 125 yıllık hayatımda kimsede görmediğim tatlı çarpık bir gülümseme belirdi.
    “M-Me-Merhaba” dedim kekeleyerek. Yüzüme en güzel gülümsemelerimden birini yapıştırdım.
    “Ben Stark.” Dedi “Stark Shadow.”dedi ve elini uzattı.Bende elimi uzatıp;
    “Alice. Alice Summers” dedim ve elimi sıktı sonra eğilip elimi öptü.Elimi tutup öpünce içimden küçük bir elektirik dalgası geçti.
    “Çok memnun oldum.” Dedi ve bana sırıttı.
    “Bende çok memnun oldum.” Dedim ve sırıttım.Gerçekten sırıttım.
    “Odana kadar eşlik etmemi ister misin?”
    “Olur teşekkür ederim.”
    Yürümeye başladık benim odam onun binasının -Stark’ın anlattığına göre- 5. Katında oluyordu.
    Ama orası erkek vampirlerin binasıydı.Aman Tanrım! Bill aynı binada olalım diye yapmış olmalıydı.Kesinlikle öyleydi.Apartmana geldik ve bavulumu alıp üst kata 5. Kata çıkmak için yeltendim.Ama Stark –sağolsun- elimden kapıp bana gülümseyerek odama çıktı.Bende arkasından koştum.Yukarı çıktığımda çok yorulmuştum.Sonra anahtarımı çıkarıp kapıyı açtım.Bavulumu alıp yatağıma taşıdı bende kibarca teşekkür ettim.Sonra öneminin olmadığını söyleyip odadan çıkmak için arkasını döndü tam kapıyı açacaktı ki “Gitme!” dedim.
    “Neden?” dedi kaşları havaya kalkmıştı.
    “Tabi gitmekte serbestsin ama..” dedim gerisine uyduracak yalanım kalmamıştı.Birden çok utandım.
    “Seve seve kalırım.” Dedi ve yanıma gelip bavuluma uzandı.İçinden birkaç eşya çıkarıp dolabıma koydu.Elbiseler,bluzlar,pantolon…Aman tanrım!! İç çamaşırı.
    “Orayı ben boşaltsam iyi olacak.” Dedim ve elinden sert bir şekilde kaptım.
    “Tamam sorun yok benden utanmana gerek de yok.” Dedi ve elininin tersiyle yüzüme düşen saçı kulağımın arkasına doğru taradı.Elinden kurtulmak için çok çaba sarf etmem gerekti.
    “Sen çok farklısın.Diğer kızlar gibi değilsin.Onlara bunu yapan bir erkeğe –bide kendi odalarındalarsa- hemen karşılık verirlerdi.” Dedi ve yanıma geldi.
    “Ama ben diğer kızlardan değilim!” diye bağırdım.Ve elimle kapıyı gösterdim.
    “Tamam bende onu diyorum hemen kızma.” Dedi.Yüzü birden panik oldu.
    “Hayır! Senin ne demek istediğini biliyorum!” dedim ve elimle kapıyı daha sert bir şekilde ifade etmiştim.Bana hakaret etmişti! Ah.Bütün erkekler böylelerdi.Sinirden öyle başım dönmüştüki neredeyse kusacaktım.
    “Tamam sakinleşince konuşalım.” Dedi ve kapıdan çıkıp gitti.
    Odadan çıktığında etrafıma daha çok dikkat ettim.Ah.Burası eski odamın aynısıydı.Herşey aynı yerindeydi.En ufak ayrıntı bile.En son bıraktığım şeklinde.Buna o kadar çok sevinmiştim ki.
    Yatağa oturup müzik çalarımı açtım.Stark2ı önemsiyordum.Evet! Çünkü bu dediklerini normalde bu kadar önemsememem lazımdı ama önemsemiştim.Çünkü ona karşı bir his besliyordum.Ona ‘Aşık’ olmuştum.Ah!!! Aman Tanrım! Olamaz..Bunları düşünürken rüyama daldım.
    Rüyamda evimdeydim.Ama evim derken Vampir Akademisindeki odamdan.Odamda otururken sınavlara çalışıyordum.Sonra kapı çaldı.
    “Kim o?” dedim kapıya yürürken.Kapının arkasında durdum.
    “Benim Stark” dedi bu aralar ilk defa duyduğum eşi benzeri olmayan ses.
    “İçeri gel.” Dedim ve geçip yatağa oturdum.Yüzümü onu umursamaz tutmaya çalışıyordum.
    “Senden özür dilemek için geldim.Benim sana demek istediğim o değildi.Senin bütün o kızlardan farklı olduğunu söylemek istedim.Senin farklı olduğunu..” derken yanıma doğru geliyordu.
    “Seni ilk gördüğüm an seni yıllardır tanıyormuşum gibi hissettim.Sanki sen benim hayatımda ilk baştan beri vardın.Çünkü biz Ruh İkiziyiz.Biz birbirimizi ilk gördüğümüz an ‘aşık olduk’.” Dedik aynı anda.
    “Evet.” Dedi ve ellerini yanağıma koyup onun kıpkırmızı gözlerine bakmaya zorladı.Bende baktım.
    “Sana aşık oldum.” Dedi ve eğildi…
    Sonra uyandım.Ah! Tekrar uyumaya çalıştım.Olmadı.Ve sonra ağladım.İçim boşalana kadar yılların ve bu günün acısını çıkarana kadar ‘Kan’ ağladım.Sonra biri kapıyı tıkırdattı.Kim olduğunu bildiğim için kim o diye sormadan kapıyı açtım.
    “Merhaba.” Dedi. Ve içeri girdi.
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 10, 2010 10:45 am

Yb en kısa zmanda gelir..
    Bunlar eski bölümler artık bu başlık altından devam edilecek.
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Çarş. Şub. 10, 2010 2:40 pm

çokk gzeLL bbeimm acaba başka yb gelirmi bu güneee Very Happy
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 10, 2010 4:07 pm

Sanmıyorum daha tam olarak yazamadım ekleyeceğim yerler var.. Very Happy
    Ama beyenmene çok sevindim Very Happy
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce C.tesi Şub. 20, 2010 6:29 pm

5.Bölüm:Irk Farkı!!
    [Stark]
    “Hayır! Senin ne demek istediğini biliyorum!” dedi ve eliyle kapıyı daha sert bir şekilde ifade etmişti.
    “Tamam sakinleşince konuşalım.” Dedim ve kapıdan çıkıp gittim.
    Ondan hoşlandım.”Evet evet çok hoşlandım ama gözleri morumsu mavi.Buda bizim ırktan olmadığını gösterir.” Diye konuşuyordum kendi kendime.Sonra odasından bir ses geldi.Ağlıyordu.
    Ah! Onu çok mu kötü incittim?Asla bunu yapmak istememiştim.Tam özür dilemek için kapıyı çalacaktım ki arkamdan adının Bill olduğunu öğrendiğim çocuk geldi.
    “Merhaba…” dedi sonra eliyle boşver gibi bir hareket yaptı.Dövmelerin etkisi çok fazla etki göstermiş olmalı diye düşündüm içimden.
    “Merhaba Bill nasılsın?” dedim ama hiç takmadan “Alice neden ağlıyor?” dedi bana bende omuz silktim.”Ben gidip konuşurum seni de…” dedi ve eliyle gene o işareti yaptı.
    “Stark.”
    “Adım Stark.” Dedim ve elimi uzattım.Elimi parmaklarının uzuyla tuttu.
    “Ah memnun oldum.” Derken bile sesinden iğrenme geliyordu.
    “Alice’e selam söylersen sevinirim.” Dedim ve odama indim.İçeri girdim.Ve hemen kitaplarımın başına geçtim.
    “Gözlerinden anladığım kadarıyla 3 farklı ırktan olabilir.” Diye söylendim kendi kendime.Ve kitapları karıştırmaya başladım.Irk’ını bulduğumda kalbim sıkıştı.Olmayan atmayan ama duygularla dolu kalbim.Olamaz!Hayır hayır hayatımın aşkını bulmuşken düşman ırktan olamaz.
    Ellerimle gözlerimi kapattım.Olamaz! diye bağırdım.Sonra kapı çaldı.Tık,tık.
    Kim bilmiyorum ama şu anda rahatsız edilmek istemiyorum.Aynen böyle bağırdım.”Rahatsız edilmek istemiyorum.”diye bağırdım.
    “Stark ben Alice.Seni kırdığımı biliyorum ve çok özür dilemek istedim.Lütfen affet.” Dedi ve tam arkasını dönüp gidecekken kapıyı açtım.
    “Sorun değil Alice.” Dedim ve içeri davet ettim.Sesim bana bile yorgun gelmişti.
    “Ben gerçekten çok özür dilemek istedim.Seni kırmayı aklımın ucundan bile geçirmemiştim.Sen çok iyisin biliyorum daha tanışalı 1 gün bile olmadı ama ben seni ilk gördüğüm andan beri sanki yıllardır birlikteymiş ve kendimizi tanıyormuşuz gibi hissettim.Ben galiba…”dedi ama gerisini söyleyemedi.
    Yanıma gittim yüzüne dokundum.
    “Sen ne?” dedi gözlerimde merak beklenti istek ve arzuyu görmüş olacakki konuşmasına devam edebildi.
    “Galiba…Galiba…Sana aşık oldum.”dedi.Ben o kadar masum bir şekilde duruyordum ki.Kesinlikle suratımda aptalca bir sırıtış olduğuna emindim.Kesinlikle Alice ‘Saf çocuk Stark’ diye düşünüyordur.Sonra bir şey dikkatimi çekti.
    Üstündekilere daha çok dikkat ettim.Çok tatlı askılı mor fazla derin dekoltesi olmayan bir bluz giymişti.Altında mini kot etek onun altındada kısa siyah converselerden vardı.Çok tatlı seksi bir o kadar da güzeldi.O bu haldeyken kendimi tutamazdım.Onu tutup öpmek istiyordum.O kadar çok istiyordum ki… Ama aradaki ırk farkı… Tamamen unutmuştum!!!
    “Alice!” dedim sesimdeki istek acı ve arzu karışımı benim bile başımı döndürdü.
    “Evet…” dedi oda sesindeki saf umut benim bile kalbimi acıtmıştı.
    “Senin Vampir Klan’ın… Neydi?” dedim sonunda sormuştum.
    “Snake Klan’ı neden sordun?” dedi.Merakının kokusu boğazımı yaktı.
    “Bende Lion Klan’ı.” Dedim ve o anda ne olduysa oldu.Alice birden yanıma geldi gözlerini kapattı.
    “Biz… düşman ırklarda olamayız” dedi sesindeki acı kalbimi burktu.
    “Ben senden ayrı kalamam seni seviyorum.Kahretsin!Seviyorum işte.” Dedi ve gözlerini açtı.
    “Bende seni seviyorum.” Dedim. Biliyorum daha 1 gün bile olmayan bir süre içinde tanıştığınız kıza aşık olmak çok komik bir şey ama Alice haklı ilk gördüğüm andan beri onu seviyordum hemde tutkulu bir şekilde.
    O anda yanaklarından iki damla kan süzüldü.Hayır! Ağlamasını istemiyordum.
    “Lütfen… Lütfen ağlama Alice.” Dedim ve ona sarıldım sonra sustu.Sanki korkunca ağlayarak annesini isteyen annesi gelince de susan bir bebek gibi sustu. Bana sarıldı sonra gözlerime baktı.
    Ben de onun mormavimsi gözlerine bakarken orada kilitli kaldım.Benim sahibim Alice’ti.Oda benim Alice’imdi.
    “Pekala Alice.Bu akşam okulun balosu var yeni 184 tane öğrenci geldi onun için. Ve sende yeni olduğun için bu baloya katılman şart.Ve Tam 1 hafta sonra seninle buradan gideceğiz.Benim çok yakın arkadaşım geçen sene mezun oldu.Onun Klan’ına gideceğiz.O bize ne yapmamız gerektiğini anlatacaktır.Ve Alice…” dedim dizlerimin üzerine eğildim. “Bu akşam benimle baloya gelir misin?” dedim.
    “Tabiki Stark ama… Şu kaçma işi, sence becerebilecek miyiz?” diye sordu.
    “Evet bence yapabiliriz.Sana güveniyorum” Dedim.
    “Tamam o zaman haftaya bu gün kaçıyoruz.” Dedi.
    “Evet kaçıyoruz.” Dedim ve yere çömelip beni öptü.Ateşli masum ve bir o kadar da istekli şekilde.
    “Seni seviyorum.” Dedi.
    “Seni seviyorum…”
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce C.tesi Şub. 20, 2010 6:29 pm

Yb.. İnş beyenirsinizzz.. xD xD
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Salı Şub. 23, 2010 1:49 pm

Yorum yok mu?? :'(
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Çarş. Şub. 24, 2010 5:16 pm

bnce çok güzel we duydu yüklü olmuş ama bn diğer bölümle olan ilgisini anlayamadım bi önceki bölümle Embarassed Crying or Very sad ama çoooooooook güzeldi Very Happy Very Happy
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Çarş. Şub. 24, 2010 7:31 pm

Aslında çok alakalı ama benim gibi bir saf s*lak yüzünden anlamamın doğal.. Very Happy lol! Beyenmene sevindim canım yb en kısa zamanda inş.. Laughing
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Perş. Şub. 25, 2010 8:16 pm

bebeğimm bnce çok gzeldiiiii şimdi okuyabildimm ama sen salak değilsin. Başta bnde anlamdm ama sonra çözdümm hakkaten süper yazdınnn oğlanıda sewdimm Very Happy Very Happy Arthura noLdu pekii Very Happy Very Happy
    CharLote
    CharLote
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından CharLote Cuma Şub. 26, 2010 2:04 pm

wowww qsl qsl sizi aşk böcükleri Very Happy devamını merkla bekliyoruz ellerine saqlık canım
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Şub. 26, 2010 8:31 pm

cNmmm YBB ne zaman yaaa Very Happy Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Şub. 27, 2010 10:05 pm

StarkGk'ce demiş ki:Aslında çok alakalı ama benim gibi bir saf s*lak yüzünden anlamamın doğal.. Very Happy lol! Beyenmene sevindim canım yb en kısa zamanda inş.. Laughing

yok kzım aşk olsun asıl bnm salklığım xD Very Happy Very Happy Very Happy Rolling Eyes
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Cuma Mart 05, 2010 7:32 pm

Herkesin yorumu için çoooooooooooook teşekkürler bu aralar pek giremiyorum siteye çok sınav ve ödev ve malum SBS olunca uğraş uğraş dur!! Crying or Very sad Embarassed Ama size çok güzel süprizlerle ybler yazıyorum ve hepsini sırayla koyacağım.. lol!
    NOT: Salak olmadığımı hatırlattığınız için hepinize sonsuz teşekkürler.. Very Happy Laughing
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ C.tesi Mart 06, 2010 12:49 am

SBSde boL şans ve başaRıLAr hayatımm Very Happy Very Happy
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce C.tesi Mart 06, 2010 9:38 pm

¤ тσяу ¤ demiş ki:SBSde boL şans ve başaRıLAr hayatımm Very Happy Very Happy

Sağol canım.. Very Happy
    Gerçekten şansa ihtiyacım var!! Shocked
    Bu arada, hikayemi beyenmenize çoooook sevindim anlatamam.. Embarassed Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Mart 07, 2010 4:06 pm

bnde giricem sbsye tırsıyorum yha son senem Razz
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Paz Mart 07, 2010 4:51 pm

Ayy!! Benimde yazık bize ya.. :'(
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Paz Mart 07, 2010 4:55 pm

Duyuru!
    Malum SBS ve okul sınavları derken Hikayeme zaman bulamıyorum.Sad
    O yüzden biraz ara vermek istedim.Neutral
    En kısa zamanda geri dönüp hikayeye devam edeceğim..Wink
    Sizi seviyorum Kendinize iyi bakın.. I love you
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 5:04 pm

tom alex yani alex pettyfer! wild child da oynuyodu... çok datlu Very Happy lol!
    StarkGk'ce
    StarkGk'ce
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından StarkGk'ce Paz Mart 07, 2010 8:45 pm

Ewet bende Emma'cıyımm.. =)
    Bitiyorum o kıza.. Very Happy
    Sende mi Very Happy
    addie487
    addie487
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından addie487 Paz Mart 07, 2010 9:39 pm

belli olmuyomuu Very Happy

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 10:18 am