Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
ısabeLLa nıght
aysa
6 posters

p.c. castla film üzerine söyleşi

aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

p.c. castla film üzerine söyleşi Empty p.c. castla film üzerine söyleşi

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 8:12 pm

Anlaşılan film arşivi aşırı yüklenmiş ve doğru çalışmıyor. Yani, burada sizin milyonlarca sorunuzu yeniden cevaplayarak güncelleyeceğim.

1.Evet, seri film için seçildi. Aslında bir süre önce Michael Birnbaum tarafından Empire Pictures’da kararlaştırılmıştı. O İşaret’i film yapmak için çok uğraşıyor şimdi.

2.Bundan memnunum ve Michael’a güveniyorum. Yani, hayır, ben filmin berbat bir hale geleceğini düşünmüyorum. Rahatlayın çocuklar. O iyi olacak.

3.Oyuncu seçmeleriyle ilgili ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. Bu Michael’in uzmanlık alanıdır. Eğer o oyuncu seçmelerini başlatırsa, ben bunu blog’uma yazacağım. Fotolar ve benzerleri bana e-mail olarak geliyor. Bunlar filmin bir parçası olmak için yardımcı olmayacak. Eğer ben bir parçası olursam, çok şanslı olacağım. Evet! Ben sadece yazarım.

4.Hayır, size Michael için iletişim bilgileri veremem. Google’ı deneyin.

5.Hayır, ben senaryoya dâhil değilim. Evet, uzun yazdım. Adı Kent Dalian ve ona tamamen inanıyorum. O benim kitaplardaki korkutucu işleri film içinde çeviriyor. Hayır, onun iletişim bilgilerini veremiyorum.

6.Aslında ben gerçekten filmin ne zaman gösterime gireceğini bilmiyorum. O henüz bir film değil, çocuklar, yani sadece biraz sabır. Bazı şeyler aceleye gelmezse eğer benim gerçekten harika bir filmim olacak. Bunun hakkında hiçbir kontrole sahip değilim. Ama Michael’in bu tür şeyler hakkında çok iyi fikirleri var ve ben böyle bir yönetmenle bu filmi çekeceğimden çok memnunum.

Şimdi, oturalım ve neler olacak bakalım. Eğer bütün bunlar başarısız olursa, siz, Kent, Kristen ve ben biraz tereyağlı patlamış mısır yiyeceğiz ve o ya korkulu ve maceralı olacak (Avatar gibi) ya da histerik bir şekilde hıçkırarak ağlayacağız. (Dean Koontz’un korkutucu kitabı WATCHERS’ın üzgün versiyonu gibi) Şahsen ben ellerimi avatar karşılaştırması için çapraz tutuyorum.

Alıntıdır.
    ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

p.c. castla film üzerine söyleşi Empty Geri: p.c. castla film üzerine söyleşi

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght C.tesi Ocak 16, 2010 9:03 pm

saoL payLşm için tatLm =)
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 10:12 pm

ne demek her zaman Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 10:25 pm

paylaşım için teşekkürler Very Happy pc cast tam kafa kadın gençlerin dilinden iyi anlıyor Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 10:27 pm

-gençlerin hangi dilinden iyi anlıyo??
    -cinsel isteklerinden Very Happy Very Happy Razz
    k.bakma bugün sapığım Very Happy Very Happy lol!
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 10:30 pm

gerçektende bugün baya bir sapıksın Very Happy
    konuşmaları.zoeyin normal zamanki konuşmalarında da gençlerin dilinden iyi anlıyo Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 10:36 pm

ben hep öyleyim kanımda var Very Happy "sapıko" Very Happy bengi benden korkuyo bu konuda Very Happy Razz
    ama allah aşkına dediğim yanlış mı??bu konuda fazlasıyla iyi anlıyo ve abi kızı var kesin o fikir veriyodur Very Happy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 10:39 pm

bencede o bölümleri kızı yazıyor. Very Happy keşke bi de oğlu olsaymış o da yardım etseymiş.daha güzel olurdu Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 10:44 pm

dimi bunlar kız konuları bi de erkek konusu olsaymış... Very Happy Very Happy o da kız muhabbeti yapardı Very Happy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 10:48 pm

oğlu başuna yazmıcak Very Happy o da kitaba birazcık erkek konuları dahil etsin,o da kız muhabbeti yapcaksa ne anladım bu işten

kitap kız konuları içermiyor değil.Ama tamamiylade öyle değil.alacakaranlıktan daha iyi.mesela baştan çıkarılmışta hatırladığım kadarıyla pek kız muhabbeti yoktu Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 10:53 pm

kız muhabbeti derken şu kız güzel falan filan onu diyorum la Very Happy Very Happy en azından bazı erkeklerin konuşcağı şeyler Very Happy Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 10:55 pm

hıııı....onu mu diyodun Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 10:59 pm

hea onu diyodum işine geldi mi?* Very Happy yazsınlar mı??bence aralarına seni alsınlar Very Happy Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 11:00 pm

beni almasınlar ya benim terbiyemi bozar onlar lol!
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 11:05 pm

çok mu düzgündü yavrum Very Happy
    olum sen benle iletişim içinde olursan bozulur zaten, en azından onlar seviyeli davranır Very Happy Very Happy ben onu da yapmıyorum Very Happy Very Happy Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Ocak 16, 2010 11:09 pm

şu anda kardeşin için çok üzülüyorum Sad
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa C.tesi Ocak 16, 2010 11:17 pm

geceleri çok korkuyo zavallıcık Very Happy Very Happy
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Paz Ocak 17, 2010 3:20 am

koptmm Very Happy size yaa Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Ocak 18, 2010 8:56 pm

eyvallah Very Happy
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Perş. Ocak 21, 2010 3:57 pm

merakla filmi bekliyorum Very Happy bence alacakaranlıktan daha tutulur(konuyu toplama yeteneğimle Very Happy)
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Cuma Ocak 22, 2010 7:59 pm

ay ilayda saolsun topladı Very Happy
    o kesin twilight da böyle ünlendi zati Very Happy
    Vampir(ß)ella
    Vampir(ß)ella
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Vampir(ß)ella Perş. Şub. 11, 2010 11:37 pm

ne olursa olsun MUHTEŞEM olcak=)

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:26 am