Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi


  Hayatı Değiştirenler

  Paylaş
  avatar
  RUH
  Moderatör
  Moderatör

  Mesaj Sayısı : 8385
  Kayıt tarihi : 05/02/10
  Yaş : 22

  Hayatı Değiştirenler

  Mesaj tarafından RUH Bir Cuma Haz. 25, 2010 12:57 pm

  Hayatı Değiştirenler


  Bunu okursanız iyi olur, Bir şey kaybetmezsiniz.... Hiçbir şey kaybetmezsiniz!!! Ama en sonuna kadar..iyice okuyun Küçük bir yazı,insanı düşündürüyor,Oku,iyi gelir !

  En alta kadar iyice oku!!) Yaşanmış kısa bir hikaye : Arkadaşım eşinin yatak başucundaki komodini açtı ve içinden küçük bir paket çıkardı Paketin içinde ipek bir kumaş vardı : Bu,dedi,sadece bir paket değil,bu bir iç çamaşır paketi. Ambalajı açtı ve ipek ile danteli inceledi. Bu hediyeyi New York'a ilk gittiğimizde almıştım,8-9 sene oluyor,ama hiç kullanmamış.

  Bunu özel bir günde kullanmak istiyordu,sanırım tam zamanı. Yatağa yaklaştı ve diğer eşyaların yanına koydu.Cenaze levazımcısı eşyaları toplayacaktı. Karısı yeni ölmüştü.. Bana dönüp dedi ki: Hiçbir şeyi özel bir fırsat için saklama, yaşadığın her gün özel bir fırsat aslında ! Bu kelimeler hep aklımda, hayatımı değiştirdi.

  Bugün daha çok kitap okuyorum ve daha az temizlik yapıyorum.Balkona oturuyorum ve manzarayı izliyorum, hatta,bahçedeki zararlı otları bile dikkate almıyorum. Aileme ve arkadaşlarıma daha çok zaman ayırıyorum,işe daha az zaman harcıyoruml. Hayatın, zevk alacak tecrübelerin bir toplamı olduğunu kavradım. Artık hiçbir şeyi saklamıyorum. Kristal bardaklarımı her gün kullanıyorum,canım isterse markete gitmek için yeni ceketimi giyiyorum.. Sevdiğim parfümü bile bayram için saklamıyorum,canım istediğinde kullanıyorum. Bir gün veya yakın gelecekte gibi kelimeleri kullanmamaya çalışıyorum. Eğer değerse, görmek,duymak ve bir şeyler yapmak istiyorum..şimdi.

  Arkadaşımın eşi, yarın burada olmayacağını bilseydi ne yapardı acaba..( yarını biz çok hafife alıyoruz) Sanırım,ailesini telefonla arayıp onları ne kadar sevdiğini söylerdi,belki de arkadaşlarını arardı,küstükleri ile barışırdı,özür dilerdi. Belki de en sevdiği restorana gider en sevdiği yemeği yerdi. Eğer zamanım gelseydi,en çok, yapamadığım küçük şeyleri yapmamak beni sinir ederdi. Eski dostlarımı çoktandır görmemek,onlarla tekrar temas kurmamak beni çok üzerdi. (Hep başka güne,yarına ertelediğimiz..)

  Hep başka gün yazarım dediğim mektuplar... Yakınlarıma, onları ne kadar çok sevdiğimi yeterince söylememek beni çok üzerdi. Şimdi,hiçbir şeyi geciktirmiyorum,hiçbir şeyi yarına ertelemiyorum,hayatıma neşe katacak beni güldürecek şeyleri geri çevirmiyorum Kendime diyorum ki her gün özel,her saat, her dakika özel...

  Eğer sen bu mesajı aldıysan,bu mesajı gönderen seni düşünen birisidir,senin iyiliğini istiyor,sen ona yakınsın,seni yanında istiyor.Seninde sevdiğin akraba ve arkadaşların var. Eğer sende bunları okumak için çok meşgulsen veya başka kimseler göndermek için Başka bir gün diye düşünürsen..belki de hiç yapamıyacak sındır.

  Bu yazı Hindistan'nın kuzeyinden gelmektedir.İster inan,ister inanma,bunları okumak için birkaç dakikanı ver.Ruhuna iyi gelir. Bu bir Totem Tantra'dır ve uğur getirir,bu mesajı saklama,mesajı hemen gönder,96 saatın var. Mesajı sevdiklerine gönder ve başına birkaç gün sonra gelecekleri izle. Bu gerçek,inanmazsan bu mesajı 5 kişiye gönder,hayatının düzeldiğini göreceksin: 0-4 Kişi: hayatının değiştiğini hissedeceksin, 5-9 kişi:hayatın daha iyi olacak ve beklentilerin olacak, 9-14 kişi: 3 hafta içinde en azında 5 iyi haber alacaksın, 15 ve üzeri: hayatın aniden değişecek,ve hayal kurduğun her şey gerçekleşecek. Hepinize iyi günler


  ______________________


  Almanya General Cumhuriyet

  Tek Gitmek İstediğim Yer

   Forum Saati Salı Ocak 22, 2019 2:41 pm