Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Jake & Spencer Artık Kahraman... :)

ısabeLLa nıght
    ısabeLLa nıght
    Hunted
    Hunted

Jake & Spencer Artık Kahraman... :) Empty Jake & Spencer Artık Kahraman... :)

Mesaj tarafından ısabeLLa nıght Çarş. Ocak 13, 2010 4:28 pm

Avustralya’da dev dalgalara kapılıp boğulmak üzere olan adamı, 8 yaşındaki Jake ile Spencer kurtardı.

Görünce hemen koştular

AVUSTRALYA’nın Queensland Eyaleti’ndeki Northcliffe plajında, 8 yaşındaki 2 cankurtaran, dev dalgaların arasında boğulmakta olan adamı cesurca kurtardı. 14 yaş altı cankurtaranlık programında eğitim almış olan Jake Satherley ve arkadaşı Spencer Jeams, kumsalda otururken boğulan adamı gördüklerini ve sörf tahtalarını kapıp hemen yardımına koştuklarını anlattılar.

Sörfün üstüne çektiler

Boğulmakta olan orta yaşlı adamın elini kaldırarak “Yardım edin” diye bağırdığını gören korkusuz iki kafadar, hemen suya atlayıp adamı sörf tahtasının üzerine çekmeyi başardılar. Sahilde bulunanlar çocukların kahramanca bir iş çıkardığını söyledi. Avustralya’da cankurtaranlık eğitimi alan 5-13 yaş arasında 50 bin çocuk var.

işte o şirin çocuklar Smile
    Jake & Spencer Artık Kahraman... :) Jakespencerartikkahrama

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 1:44 pm