Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
RUH
ebru
GeNcAy
Damla&Stark
Kiraz*
ceysin
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
12 posters

Ice Queen ~2~

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Ice Queen ~2~ Empty Ice Queen ~2~

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Haz. 22, 2010 4:31 pm

Senin adını biz duyurduk unutma lol! sana en güzel kızın adını biz söyledik lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Ice Queen ~2~ Empty Geri: Ice Queen ~2~

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 4:33 pm

hayranları merak ediyorum Kocaman Gulumseme
    biz dedik diye meraktan onlar ceysin dediler Koptum
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ceysin Salı Haz. 22, 2010 4:37 pm

Seni cıkartıgımız gibi indiririz diyosunuz ha tamam Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Haz. 22, 2010 4:37 pm

aynen öyle lol! unutma adını biz duyurduk lol!
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ceysin Salı Haz. 22, 2010 4:43 pm

9612 mesaj için çok uğraşdınmı
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Haz. 22, 2010 4:47 pm

sitenin ilk gününden beri varım lol! bir zamanlar moderatördüm ve sürekli konu paylaşırdım 300 konu falan her konuya en az 5 yorumum olurdu king onu düş.Ondan sonra gerisi nasıl oldu bilmiyorum Koptum ama burası sohbet yeri değil Kocaman Gulumseme
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ceysin Salı Haz. 22, 2010 4:48 pm

evet ice queene saygı lütfen cheers
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ceysin Salı Haz. 22, 2010 5:02 pm

hmm beğendim okudum biraz ivy iyiymiş
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 5:46 pm

yazıyorum yazıyorum bitmiyor bu bölüm uzun oldu Kocaman Gulumseme acaba son bölümle birleştirsem mi??
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Haz. 22, 2010 5:56 pm

sen nasıl istersen Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 5:59 pm

neyse ikisi birleşik bir garip olur :d olmazsa öyle yaparım Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Haz. 22, 2010 7:17 pm

Melooom yeni bölüm ne zaman ? Ice Queen ~2~ Icon_biggrin
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Haz. 22, 2010 7:34 pm

nee yanii bu son bölmden
    bi öncekii bölm falan mıı Sad Sad
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 7:40 pm

serinin devamı Godness Temple olarak geçicek dedim ya hani hikaye tanıtımlarında dedim Koptum
    selim için bir çeviri yapıyorum ancak o bittikten sonra yazabilirim Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Haz. 22, 2010 8:15 pm

Çok bekletme bizi Ice Queen ~2~ Icon_biggrin
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Haz. 22, 2010 8:16 pm

oh tanrım 100 ü bulmuşun yine melo tebrik anam Razz lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 8:25 pm

yettim Koptum bölüm geldi Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 8:27 pm

ağlatmadım sizi Very Happy ama sıkıcak kadar uzun oldu Very Happy

20.BÖLÜM

“KARŞILAŞMA”

Soundtrack:Within Temptation-Stand My Ground ya da Evanescence-Weight of the World(isteğe bağlı)

Ivy nota uyarak gece Dikson Parkı’na gitti.Tabii ki Dylan ve Meredith ile birlikte.Parkın oraya geldiklerinde her taraf kapkaranlıktı.

“Ya bu bir tuzaksa?”dedi Mer çevresine bakınarak.

“Zaten öyle olması gere miyor mu?”dedi Dylan kaşlarını çatarak.

“Tam üstüne bastın.”dedi Ivy cümleyi uzatarak.

“Sizi zeki çocuklar sizi!”dedi neşeli bir ses.Hepsi arkalarına döndüklerinde ormanın girişinde Edward’ı gördüler.Tek olması garipti.Kollarını iki yana açmış sırıtıyordu.En sonunda düz bir yürüyüşle karışlarına geçti.

“Gelmenize sevindim.”

“Lanet için kan akıtmamız gerektiğini biliyor olmalısın.”dedi Mer.

“Evet ama benim kanımı değil.”dedi Edward yüzünü buruşturarak.

“Tabii ki değil.Safi iyi, artemis’in yumurtalarından olmalı.”dedi Meredih.Dylan işaret parmağını kaldırıp onu susturdu.

“A-ah.Sanırım bir hatanız var.”

“Hata mı?”dedi Ivy’le bakışan Meredith.

“Gerçektende saf iyi olması gerektiğini düşünüyor musunuz?”

“Artemis’in yumurtaları saflık ve iyilikle doludur.”dedi Dylan.

“Evet ama daima iyi olmazlar.”

“Ne demeye çalışıyorsun Edward?”

“Sizi başka bir Artemis’in kızıyla tanıştırayım.Ivy sevgili kardeşine merhaba de!”dedi Edward eliyle ormanın girişini göstererek.

“Kardeşim mi?!”dedi Ivy şokla.O sırada ormanın derinliklerinden Poison çıkıp geldi.Yanında sıkkın bir ifadeyle Katherine duruyordu.Ivy gözleri kırpıştırdı.Bu kız ona çok benziyordu.Saçları ve gözleri saymazsak tabii.

“Selam ablacığım!”dedi Poison neşeyle.

“Sen..nasıl..?”diye kekeledi Ivy.

“Senin kanınla büyücü karası karıştırılarak yaratıldım.Çok iyi değil mi?”dedi sırıtarak.

“Lanet olsun!”dedi Dylan.

“Sinirlenme tatlım.”dedi Poison sırıtarak.”Ablamdan bin kat daha iyiyim.”

“Ben senin ablan değilim.”dedi Ivy dişlerini sıkarak.”Sen kötüsün.”

“Ah, ablacığım!Aile bağları her şeyden önemlidir bilirsin.”dedi Poison yapmacık bir ifadeyle dudak bükerek.

“Seni şimdi-“dedi Ivy ve ellerini ileri uzatarak dev buz kütelerini Poison’ın üstüne saldı.Ama Poison esner gibi elini ağzına kapatıp sonra ileriuzattı.Buzlar havada suya dönüşüp yere çakıldı.Ivy’nin ağzı açık kalmıştı.

“Senin tersinim abla.Ateş Kraliçesi.Ayrıca sende güçlüyümde.”dedi Poison sırıtarak.
    “Sayımız eşit.”dedi Edward gülerek.

“O zaman eşleşelim.”dedi Mer yumruklarını sıkarak.Poison Ivy’nin, Edward Dylan’ın, Katherine Mer’in karşısına geçti.

Poison vakit kaybetmek istemiyordu.Aylarından çıkardığı alevlerle Ivy’e saldırdı ama Ivy hızla geriye atıldı ve dev bir buz kütlesiyle gelen ateşi engellemeye çalıştı.Bu sırada Katherine Meredith’i koulndan yakalaşım dizini sırtına bastırarak yere düşürmüştü.Edward ona yaklaşan Dylan’ı savuşturmak için rüzgarı kullandı.Dylan kurt formunda koşarak yaklaştı.Edward’ın ani rüzgar saldırısıyla havaya sıçrayıp kartal görüntüsüne büründü.Edward tekrar gökyüzüne saldırıda bulunduğunda kartal kurda dönüştü ve Edward’ın üstüne atladı.Edward şokla geriye savrulup sırtüstü yere düştü.
    Meredith yüzüstü yere yatmıştı.Katherine sırtına diziyle bastırarak onu etkisiz hale getirdi.Meredith inleyerek kalkmaya çalıştı ama başaramayınca kurtardığı tek koluyla toprağı avuçlayıp Katherine’in yüzüne fırlattı.Toprak bir ağ gibi Katherine’in üstüne kapandı ve onu içine hapsetti.Meredith sırtının ağrısıyla yavaşça döndü ve gökyüzüne bakarak inledi.

Ivy ve Poison eşit gibilerdi.Ivy’nin saldırılarını Poison, Poison’ın saldırılarını Ivy püskürtüyordu.Ivy sert bir saldırıda bulundu.Buzlar gökyüzünden hapishane demirleri gibi Poison’ın çevresine düştü.Poison hırsla büyük bir patlama yarattı ve buzlar parçalandı.Yan gözle Edward ve Meredith’e baktı.Ivy onun nereye baktığını görmek için kafasını çevirdiğinde Poison Ivy’e saldırdı ve Ivy yere düşerken bir çığlık attı.Bunu üstüne Dylan ayağa fırlayıp insan formuna kavuştu.Bunu fırsat bilen Edward Dylan’a tekmeyi basınca Dylan yüzüstü yere kapaklandı.Ayağa kalkacağı sırada Edward karnına bir tekme attı ve Dylan inleyerek yere düştü.Edward üst üste tekmeler atarken Poison Kath’i saran toprağı paramparça etti.Bir yandanda Ivy’i çember içinde tutmak için çevresinde tur atarak ataklarda bulunuyordu.Ivy sersemlemişti.Meredith yerden doğrulup yardım için koştuğu sırada Katherine ona arkadan saldırdı.Vücuduna elektirik verilmiş gibi hisseden Meredith çığlık atarak yere yuvarlandı.Yerde tepiniyor çığlıklar atıyordu.

“Hayır!”diye haykırdı Ivy.Arkadaşına yardım etmek için kalktığında karnına yediği dizle yere yapıştı ve midesindekileri boşlattı.Başı dönüyor, canı feci yanıyordu.Yana baktığında Dylan’ın hayal meyal yere yığılmış olduğunu gördü.Gözlerini kırpıştırsada bulanıklık geçmemişti.Zaten lanet onu öldürecketi, o zaman uğraşmanın ne anlamı vardı?Boşluk hissi meredith’in geceyi yırtan çığlığıyla kesildi.

“Dayan Ivy!”diye Meredith sözlerine devam edemeden iniltiler eşliğinde kendinden geçti.Ivy sırt üstü yatarak tepesinde dikilen silüete baktı.Poison sinsice sırıttı.

“Benim kötü olduğumu düşünerek yanılıyorsun kardeşim.Sırf sen o çok sevdiğin anneni ölmeden önce son kez gör diye böyle bir zahmete katlandım.”dedi eliyle yanı göstererek.Annesinden bahsedilince Ivy gözlerini zoraki araladı ve yan tarafa baktı.Az önce orda olmayan bir cam fanus vardı.İçinde yatan sarışın bir kadın.Meleksi yüzü Ivy’e dönüktü.Ama gözleri kapalıydı.Ivy gözlerinin rengini çok merak ediyordu.Kadının bütün vücudu kesiklerle doluydu.Ivy sürünerek cam fanusa yaklaştı.Arkasından yükselen kahkahaya aldırmadan sürünmeye devam etti.Her tarafı kesik ve çiziklerle dolmuştu.Annesine ne kadar benzediğini düşündü.

Ivy baygın arkadaşlarının yanından da sürünerek geçti.Edward yüzünde sinsi bir gülüşle onları izliyordu.Ivy ellerini cam fanusa bastırdı.

“Anne.”dedi gözlerinden akan sicim yaşların boğukluğuyla.”Anne uyan lütfen.Anne uyan.Uyan anne yalvarırım.”kadında kıpırtı yoktu.Ivy bir elini kaldırıp cama vurdu.”anne!”

“Oo çok dokunaklı.”dedi Poison dudaklarını büzerek.

“Ona ne oldu?”dedi Ivy.

“O sadece seni taşımakla yükümlü bir insandı.”dedi Edward.”Tanrıça işi bitince onu bir kenara attı.O da Fraude’nin bakımı altına girdi.Ama son halini görüyorsun.Bunların hepsi Artemis’in işi.”dedi Ed.

“Yalan söylüyorsun!”diye haykırdı Ivy.

“Düşün Ivy.Eğer ben yalan söylesem niye herkes sana ailen öldü desin ki?”

“Haklı.”dedi Poison kollarını göğsünde birleştirerek.”Uğrunda çabaladığıninsanlara bak.”

“Ne yapacağım?”diye fısıldadı Ivy.

“Bize katıl kardeşim.”dedi Poison ona elini uzatarak.Ivy eline bir süre baktı.

“Bana ihanet etmekse amacınız?”

“Eğer bizden olana ihanet edecek olsam önce şu koca çeneliyi öldürürüm.”dedi Poison edward’ı göstererek.Edward büyük bir kahkaha patlatınca Ivy yüzünü buruşturdu.

“Pekala.Bu düzene karşıyım.”dedi Ivy annesine bakarak.Bu sırada yerden bir çakıl taşı aldı.Poison’ın elini tutup ayağa kalktı.”Kardeşim?”

“Evet kardeşim?”dedi Poison sırıtarak.

“Canın cehenneme!”dedi Ivy ve elindeki çakıl taşıyla Poison’ın kolunu çizdi.İnce çizgiden çıkan kanlar yere damlarken Poison çığlık atarak geriye çekildi.Ivy yere damlayan kana elini sürdü ve bacağında açılan bir yara dokundu.Yaradan siyah dumanımsı bir hava yükseldi.Ivy başını arkaya atarak iç çekti.Ruhunun arındığını hissediyordu.Lanetin yok olduğunu.

“seni adi s.rtük!”diye haykırdı Poison ve Ivy’nin üstüne saldırdı.Ivy anında buzdan bir kalkan oluşturdu.Bu sırada Edward’ın şaşkınlığından yararlanıp buzdan oluşturduğu mızrağı kalbine sapladı.

“Bu iki oldu.”dedi ıvy ve Edward yere yığılırken Dylan’ın yanına ulşatı.”Dylan kalk!”diye haykırmasıyla Dylan’ın başını kaldırması bir oldu.

“İyi misin ıvy?”

“Ben iyiyim!Çabuk ol!”dedi Ivy.Ayağa kalktıkları anda arkalarında bir acı hissedip yere yığıldılar.Edward göğsündeki mızrağı çıkarmaya çalışırken elleri ateş toğuna dönüşmüş sinirli bir Poison arkalarında duruyordu.

“Sizi lanet olasıcalar!benden iyi olabileceğinizi mi sandınız?!”diye haykırdı.Ama bir anda Ivy onun karnından bir şeyin çıktığını gördü.Siyah bir şey.Bir demir parçası.Poison öne doğru devrildiğinde arkasında duran Katherine göründü.

“Beni lanet olası bir pisliğe dönüştüremezsiniz!”diye haykırdı ve Ivy’nin yanına koşarak onu ayağa kaldırdı.”Acele et tavuk.Az sonra kalkar.”dedi Kath.

“Hey senin onların tarafında olman gerekmez mi?”dedi ıvy Meredith’e doğru koşarken.
    “Fraude’nin bana içirdiği iksir kanımı akıtmanızla temizlenme sürecine girdi.Artık onu kontrol edebiliyorum.”dedi katherine.

“Sayımız arttı asma Poison’ın siniride arttı.”dedi Dylan.Ivy Meredith’i yerden kaldırdı.Dörtlü arabaya doğru koşmaya başladı.Arabaya binip çalıştırdıklarında arkadan yükselen haykırış hayatı boyunca ıvy’nin hatıralarında yaşayacaktı.

“Bu iş burada bitmedi kardeşim!Sen öleceksin ve ben yükseleceğim!Çok yakında kardeşim!çok yakında!”

11puntoyla 4sayfa ya da 4.5 sayfa sürdü wordde Very Happy
    ceysin
    ceysin
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ceysin Salı Haz. 22, 2010 8:30 pm

Güzele benziyor en baştan okumkka lazım birşey sorucam ne tarz bir hikaye bu bana satistik kanlı dehşet verici arada bir ağlatıcı olması gerek Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 8:34 pm

Bu fantastik Very Happy mitoloji falanda içeriyor Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 8:35 pm

benim favori karakterlerim kötüler Kocaman Gulumseme
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Haz. 22, 2010 8:36 pm

tıpkı ben tıpkı ben Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 8:38 pm

bir kere çok kanlı işkenceli bir şey yazacaktım ama siteye aşırı kaçar diye korktum Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Haz. 22, 2010 8:38 pm

sal gitsin meloşum bu seksi beden herşeye hazır Koptum Koptum lol!
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Haz. 22, 2010 8:39 pm

evet o beden Koptum

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:58 pm