Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

5 posters

Artemis Yayınları Zor Durumda

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Artemis Yayınları Zor Durumda - Sayfa 2 Empty Geri: Artemis Yayınları Zor Durumda

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Haz. 18, 2010 4:44 pm

ben almadım hala Razz
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Artemis Yayınları Zor Durumda - Sayfa 2 Empty Geri: Artemis Yayınları Zor Durumda

Mesaj tarafından RUH Cuma Haz. 18, 2010 4:50 pm

gelmemiş kitapçılara zaten sizin ordakini bilemem ama belki sizin kitapçıya gelmiştir
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 3:54 pm

ya orda linkte ne yazıyo bende açlmıyo biliyosun Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 3:54 pm

süm tam senlik şeyler vardı Razz
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 3:56 pm

tam benlik derken Razz kopyala şu ılgının dediğini Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 3:56 pm

süm küfür etmiş.kafanıza rob düşşsün demiş Koptum
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 3:57 pm

AMİNNNNN Very Happy Razz lan kopyalamak bu kadar mu zor Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Haz. 19, 2010 4:01 pm

ya ılgın hanımın mesajını atar mısınız ben bulamadım?

En son pSych0path} tarafından C.tesi Haz. 19, 2010 4:01 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 4:01 pm

sonunda da ingilice herkesin bir gün robu olacak demiş ama bunun bedelini ödeyeceklerdir lol!
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 4:02 pm

herkesin değil benim robım olsun ama çakması değil orjisi olsun Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Haz. 19, 2010 4:02 pm

pSych0path} demiş ki:ya ılgın hanımın mesajını atar mısınız ben bulamadım?
    bulamıyorum cidden.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 4:02 pm

ilk başta böyle okuyucular suçlayan saçma sapan birşey söylediler:

ARKADAŞLAR. BİZ HAYATTA İÇTENLİĞİN ÖNEMİNE VE SAMİMİYETE, SAYGIYA İNANAN BİR GRUBUZ. AŞAĞIDAKİ ÖRNEKLERDEKİ GİBİ SALDIRGAN, KABA, HAKARET YÜKLÜ MESAJLARINIZ DEVAM EDECEKSE, BU SAYFA KAPANACAK VE KİTAPLAR YİNE HAZIR OLDUĞUNDA ÇIKICAK. SİZSE, KARŞINIZDA KONUŞABİLECEK KİMSEYİ BULAMAYACAKSINIZ. BİLGİNİZE.
    WE WILL ALL PAY F...OR WHAT WE DID, IN THE END. CHEERS!

sonra okuyucular buna çok sinirlenince böyle birşey

ARKADA... Devamını GörŞLAR.
    BENİM NE DEMEK İSTEDİĞİMİ VE İTİRAZIMIN ÇIKIŞ NOKTASINI YUKARDAKİ MESAJLARI OKUYARAK BİR KE DAHA ANLAMAYA ÇALIŞIN. TUHAF BİR KOLAJ. HEZEYANLARA KAPILMAYIN. OYUNCULUK KÖKENLİ BİRİ OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM. İŞİMİZİ YAPARKEN EĞLENMEK İSTERİZ Kİ, EĞLENCEMİZ SİZE DE YANSISIN. BİZ BU SAYFAYI YERİ GELDİĞİNDE KENDİMİZLE DALGA GEÇMEK, YERİ GELDİĞİNDE SİZİNLE BERABER GÜLMEK, SİZİN DEĞERLİ FİKİRLERİNİZİ ANINDA DEĞERLENDİREBİLMEK İÇİN , SİZLER ARANIZDA KONUŞUN VE BİZ DİNLEYELİM DİYE AÇTIK. VE FARKINDAYSANIZ HER TÜRLÜ FİLTREDEN, SANSÜRDEN VE DENETİMDEN UZAK TUTTUK. BURASI BİR DOĞAÇLAMA ALANI. 37 YAŞINDAYIM. ARTEMİSİN BÜTÜN KİTAPLARINI SEÇEN, BÜTÜN KONSEPTLERİNİ, TÜM GÖRSELLİĞİNİ KURAN, TÜM KADRONUN BAŞINDAKİ İNSANIM VE GERÇEKTEN, İNANIN ÇOK AMA ÇOK YOĞUNUM. BU NEDENLE HER ZAMAN SADECE GEREKTİĞİNDE MÜDAHALE ETTİM SAYFAMIZA. YİNE ÖYLE OLDU. AMA HER ZAMAN TAKİP EDİYOR, SİZİ İZLİYORUM. BU KADAR KIZGIN GENÇ İNSANI BİRARADA GÖRMEK BENİ GERÇEKTEN ŞAŞIRTIYOR. AÇIKLAMAM BİR TEHDİT DEĞİLDİ. SADECE BİR AÇIKLAMAYDI. SAYFAYI FİLTRELEMEK YERİNE KAPATMAYI TERCİH EDECEĞİM İÇİN... BU ARADA... SİZ ARTEMİS İ ARADIĞINIZDA KARŞINIZA ÇIKAN ARTEMİS DEĞİL. DAĞITIMDAN ARKADAŞLARIMIZ. BİZ 2 AY ÖNCE BAŞKA BİR ADRESE TAŞINDIK. DİKKATLİ OKURUN İZİMİZİ BULMASI UZUN SÜREMEYECEKTİR, FARKINDAYIM ANCAK ŞİMDİLİK DIŞARDAN ARANABİLECEK BİR TELEFONUMUZ YOK. BİZİMLE HER KONUŞTUĞUNUZDA GERÇEK, SAMİMİ, İÇTEN VE SAYGILI CEVABI ALIRSINIZ. GÜZEL ŞEYLERİ VE SORUNLARI EN BAŞINDAN BERİ SİZİNLE PAYLAŞIYORUZ BİLİYORSUNUZ. LÜTFEN ARTIK BİZİ ÜZMEYİN. YARATII İNSANLARIN TEK SERVETİ MORALDİR. BUNU HEP HATIRLYIN. NERDE BİR YAZAR, ÇİZER, DANSÇI, OYUNCU GÖRSENİZ YÜREKLENDİRİN. ŞİMDİ! 3 ANİTA DA ÇEVRİLDİ, BİRER KEZ OKUNDU, İKİNCİ TURDALAR. KİTAPLARIN İKİSİNİN TUĞLA KIVAMINDA OLDUĞUNU DA HATIRLAYIN. ANİTALAR YOLDAAAAAAAA. KAPAKLARI ON GÜNE KADAR SAYFAYA VE SİTEYE GİRER. BU KADAR KAZAN KALDIRIYORSUNUZ UMARIM ÇOK OKUNUR BU ANİTALAR. ORİJİNAL KAPAKLAR MESELESİNİ DE BİR KEZ DAHA AÇIKLIYORUM. BEN ORİJİNAL KAPAK SEVERİM. HAKLARINI ALABİLDİĞİMİZ HER KİTABI DA ORJ KAPAĞIYLA BASMAK İSTERİZ. ANCAK BUNUN %10 DA BAŞARABİLİYORUZ. GENELDE HEP YASAL, EKONOMİK YA DA SÜREÇSEL PROBLEMLER ÇIKIYOR. TÜRK KAPAKTA EN BAŞARILI YAYINEVİ OLMAMAZA RAĞMEN KİMİ ZAMAN UYGULAMA ACEMİLKLERİMİZ OLUYOR HALİYLE. ÇÜNKÜ ARKADAŞLARIMIZ İŞLERİNİ ÖĞRENİYOR, USTA DEĞİLLER. KÜLLER ŞEHRİNDEKİ TUHAFLIK DA BİR TEKNİK YETESİZLİK. BEN DE NEFRET EDİYORUM. HATTA BÖYLESİNİ HİÇ BEKLEMİYORDUM. AMA BUNDAN DA GEREKEN DERSİ ALDIK VE ARTIK ÖNÜMÜZE BAKIYORUZ.
    HAY ALLAHIM. YİNE DESTAN YAZDIRDINIZ BANA. SERDARRRRRRRR! SEN DE BİR DAHA KESİN TARİHLER VERMEEEEEE. TAM EVDEN ÇIKICAKTIM MASALCI ABLAYA DÖNDÜM.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 4:03 pm

pSych0path} demiş ki:
    pSych0path} demiş ki:ya ılgın hanımın mesajını atar mısınız ben bulamadım?
    bulamıyorum cidden.
    attım Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 4:06 pm

kadın çok dolmuş Razz selim saol Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Haz. 19, 2010 4:06 pm

HAY ALLAHIM. YİNE DESTAN YAZDIRDINIZ BANA. SERDARRRRRRRR! SEN DE BİR DAHA KESİN TARİHLER VERMEEEEEE. TAM EVDEN ÇIKICAKTIM MASALCI ABLAYA DÖNDÜM.

bunu yazarken ne tür duygular içerisindeydi acaba.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Haz. 19, 2010 4:07 pm

ama suçlular 1 ay hiçbir soruya cevap vermeyip kağıt sıkıntısı diye milleti saçma sapan bahaneler uydurup kitapaları ertlediler Mad
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella C.tesi Haz. 19, 2010 4:07 pm

haha çemkirdiği belli Razz

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 9:55 am