Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız'

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız' Empty f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız'

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 03, 2010 2:09 pm

Alonso: 'Kanada'da kesinlikle daha rekabetçi olacağız'

"Türkiye Grand Prix şüphesiz sezonun en kötü yarışıydı" diyen Fernando Alonso, Kanada'daki mücadelenin ise farklı olacağını kaydetti.

Alonso, "McLaren ve Red Bull'la kıyaslandığında performansımız rekabekçi bir seviyede değildi. Sıralamalarda bile şu ana kadar arkamızda yer alan takımlara karşı sıkıntı yaşadık. Son seansa kalamadım, dolayısıyla yarışa 12'ci cepten başladım ve yapabileceğimiz çok fazla şey yoktu" dedi.

Bununla birlikte Ferrari'nin yeniden rekabetçi bir performans kazanması konusunda takıma güveninin büyük olduğunu kaydeden Alonso, "Takımımıza güveniyorum. Herşeyden önce, hepimizin paylaştığı kazanma arzusuna inanıyorum" ifadesini kullandı.

Alonso, F10 aracının, Kanada GP'ye ev sahipliği yapacak olan Circuit Gilles Villeneuve pistinin düşük downforce gerektiren özelliğine uygun olacağını da dile getirdi.

İspanyol pilot, "Valencia için kapsamlı bir güncellenmiş paketimiz olacak. Bunun ileriye dönük önemli bir adım olmasını bekliyoruz. Fakat ayrıca, Kanada'da farklı bir durumda olacağımıza inanıyorum. Montreal pisti, F10'un özelliklerine daha uygun. O yüzden kesinlikle orada daha rekabetçi olacağımızı düşünüyorum" dedi
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız' Empty Geri: f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız'

Mesaj tarafından vanpirella........ Perş. Haz. 03, 2010 5:33 pm

bn alonsadan çok iii snçlr bkliom
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız' Empty Geri: f 1 alonso: 'kanada da kesinlikle daha rekabetçi olacağız'

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 03, 2010 5:34 pm

bende umarım dediği gibi rekabetçi olur
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Perş. Haz. 03, 2010 5:35 pm

ewt ama çk iddalı konşuolr yni
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Haz. 03, 2010 5:36 pm

bence kesin konuşuyor
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Perş. Haz. 03, 2010 5:37 pm

dr bklm işin sonu nereye vrck çk mrjk ediom

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:53 am