Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

webber kaza hakkında ne dedi?

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

webber kaza hakkında  ne dedi? Empty webber kaza hakkında ne dedi?

Mesaj tarafından RUH Çarş. Haz. 02, 2010 6:17 pm

Webber kaza hakkında ne dedi?
    Yarışa pole pozisyonunda başlayan ve uzun süre lider giden, ancak takım arkadaşı Sebastian Vettel ile çarpışmasının ardından geriye düşüp, mücadeleyi 3. sırada bitiren Red Bull pilotu Mark Webber kaza hakkında konuştu
    Red Bull pilotu Mark Webber kazanın çok hızlı olup bittiğini, ideal bir durumun yaşanmamasına rağmen böyle bir olayın meydana geldiğini söyledi.

Yarışta son sürat gittiklerini hatırlatan Avustralyalı pilot, ''Ben içerdeki kısımdaydım. Sebastian Vettel dışardaydı. Çok hızlı olup bitti. Ben temas ettim galiba. Çok hızlı bir şekilde oldu bitti. Böyle bir kaza meydana geldi. Sebastian ile bu temasımız işi bozdu. Bazen böyle şeyler işi bozuyor. İdeal bir durum değil. Ama meydana geldi'' dedi.

Vettel ile birlikte yarıştıklarını kaydeden Webber, ''Birlikte yarışı bitirseydik şampiyonluk için önemli bir sonuç alacaktık. Ama durum bu şekilde oldu'' diye konuştu

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 5:28 pm