Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+3
AhMeT&SeLiM-night
Phoenix
pff_xP
7 posters

Eroinle Dans

pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Eroinle Dans Empty Eroinle Dans

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Mayıs 22, 2010 11:34 pm

Eoinle Dans

Eroinle Dans 5u4igy

Geçtiğimiz yıllarda “ Piraye” adını taşıyan kitabı ile gündeme gelen Canan Tan, bu kez “ Eroinle Dans” isimli romanlı ile okurla buluşuyor.

“ Eroin konusunda, bilimsel ya da günlük tarzında, pek çok kitap yazıldı. Türk ya da yabancı, günlük tutan eroin bağımlıları, anılarını paylaştılar okurlarla. Bulanık kafalarıyla, edebi kaygı gütmeden, bulutların üzerindeki serüvenlerini anlattılar.
    Gerçek anlamda bir “ eroin romanı” yazmak isteyişim bundan,” diyor Canan Tan.
    “ Beyinlerin damağında edebiyat tadını duyarak da okunabilmeliydi eroinin hikayesi... Romandaki karakterlerin hepsi hayal ürünü. Ama yaşadıkları öylesine gerçek ki... Eylül’ ü, Dünya’ yı ya da Alev’ i değilse bile Ayşeleri, Zeynepleri, Özgeleri bulabilirsiniz yakın çevrenizde...”

Eroinle Dans, yalnızca bir eroin öyküsü değil. Sigara ve içkiyle başlayıp esrar, kokain, sakinleştirici ya da uyarıcı haplarla süren, uzun, upuzun bir yolun son noktası eroin.
    Merak, macera arayışı, çarpık ilişkilerin yaşandığı arkadaş çevreleri, rastlantı sonucu içinde bulunulan topluluğa uyum çabaları, bu konulara en uzak duran kişileri bile nasıl da içine çekebiliyor. Romanın iki kahramanı Eylül ve Dünya’ nın başına gelenler de bunlardan farklı değil.
    Eylül, ailesinin biricik prensesi el bebek gül bebek büyütülmüş en iyi okullarda okutulmuş pırıl pırıl bir genç kız. Yolundan sapmasını haklı çıkaracak hiçbir dayanağı yok. Ancak, çok güçlü arkadaşlık ve dostluk bağları bazen bataklığa sürükleyebiliyor insanları. Eroinle Dans, hem güçlü bir arkadaşlığı, hem de böylesine güçlü bir arkadaşlığın sonuçlarını anlatıyor.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Eroinle Dans Empty Geri: Eroinle Dans

Mesaj tarafından Phoenix Paz Mayıs 23, 2010 11:30 am

tavsiye edebileceğim bir kitap Rolling Eyes tavsiye etmemin nedeni öyle harika olması değil, bazı şeyleri fark etmeyi sağlaması
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Mayıs 23, 2010 11:56 am

Okumuştum bunu.Kitabın verdiği mesaj falan filan vs. iyi ama anlatımını falan çok sevmiyorum Razz
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Paz Mayıs 23, 2010 1:26 pm

paylaşım için saol
    Çaylak
    Çaylak
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Çaylak Salı Tem. 13, 2010 4:14 pm

bence çok güzel ve etkileyiciydi
    yagmur06
    yagmur06
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından yagmur06 Paz Ağus. 01, 2010 12:06 am

çok etkileyici bi kitaptı Smile okumanızı tavsiye ederim Very Happy
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından caans. Paz Ağus. 08, 2010 8:03 pm

bende okudum. Çok sinirlendim ama okurken.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:39 pm