Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd Empty 2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Mayıs 22, 2010 12:40 pm

New York`tan Los Angeles`e giden ucakta cingoz bir avukat ile sarisin aptal gorunuslu bir hanim yanyana oturuyorlar. Avukat hem hanimla yakinlasmak hem de hosca vakit gecirmek icin bir oyun teklif ediyor. Kabul gorunce oyunu anlatiyor:

-Size bir soru soracagim, cevabi bilemezseniz bana 5 dolar vereceksiniz, sonra siz s...oracaksiniz bilemezsem ben size 50 dolar verecegim.

Ve ilk soruyu soruyor:

-Ay ile dunya arasindaki uzaklik ne kadardir?

Kadin tek soz soylemeden cantasindan 5 dolar cikarip adama uzatmis.

Soru sorma sirasi sarisina gelmis:

-Tepeye 3 ayakla tirmanip 4 ayakla asagi inen sey nedir?

Adam dakikalarca dusunmus... Yaniti bulamamis... Cuzdanindan 50 dolar cikarip kadina uzatmis. Kadin parayi kibarca alip cantasina koyarken avukat merakla sormus:

-Cevap ne?

Kadin tek kelime etmeden cantasini acmis ve 5 dolar cikarip adama uzatmis...
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd Empty Geri: 2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Mayıs 22, 2010 2:22 pm

oha güzelmiş cidden 2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd Icon_razz kadının kafa çalışıyor mu çalışmıyor mu orasını bilemem ama kadın bayaa karda 2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd Icon_razz
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd Empty Geri: 2008 Yılında Amerika'da Yılın fıkrası seçilmiş ! .dxd

Mesaj tarafından aysa C.tesi Mayıs 22, 2010 4:37 pm

hehehhehe güzelmiş Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    çalışıyo çalışıyo Very Happy Very Happy
    pff_xP
    pff_xP
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından pff_xP C.tesi Mayıs 22, 2010 6:19 pm

Koptum güzelmiss tuttum bunu Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 2:18 pm