Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Mayıs 03, 2010 4:23 pm

Beyonce 'nin yepyeni videosu çok yakında bizlerle! Beyonce videoyu bitirdi, eski film tadında muhteşem bir video olacak. Klibin çekildiği şarkı ise: Why Don 't You Love Me . Videonun prömiyeri çok çok yakında yapılacak. Ama Beyonce biz sabırsız fanları için ufak bir tanıtım videosu yayınladı, işte video Very Happy :

Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Geri: Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Mayıs 03, 2010 4:23 pm

Süper ya çok beğendim!! Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Geri: Beyonce 'nin Yeni Videosu Çok Yakında !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mayıs 03, 2010 4:26 pm

Ben bunu cumartesi görmüştümde seni utandırmamak için senden önce açmamak için eklemedim Razz her zaman dediğim gibi Beyonce'yi severim Razz Beğendim benim sevdiğim daha çok kurgu üzerine dayalı kliplere benziyor Razz
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Mayıs 03, 2010 4:29 pm

Zaten favori şarkımdır Why Don't You Love Me, ama eski film tadıyla ne alaka onu çözemedim neyse Very Happy
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Ptsi Mayıs 03, 2010 8:44 pm

yha bhen şarkı beqliodum bhu nhe bi kç snlik bişiiy Razz

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 12:36 am