Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim )

edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim ) Empty Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim )

Mesaj tarafından edella Çarş. Nis. 21, 2010 7:51 pm

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim ) Empty Geri: Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim )

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Mayıs 05, 2010 11:19 pm

Süüüüüm anam hergün 20 kez dinliyor bunu ezberledim valla Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim ) Icon_razz bir de klipte anlatmak istediğini anlamadım ben Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim ) Icon_razz
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim ) Empty Geri: Yaşar - Yıldız Usmanova ( Seni Severdim )

Mesaj tarafından vahşi viyola Perş. Mayıs 06, 2010 12:48 pm

nakarat bölümüne bayılıyom Smile
    edella
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Perş. Mayıs 06, 2010 3:48 pm

Very Happy senin şu anneni meraq ediyorum emel Razz hilal bahsediyodu tülay teyzeden Very Happy aysundan eliften flnd bahsetti Very Happy we ewt şarkı güsel Very Happy

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:30 am