Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
sekerkiss07
edella
mavi_keßeLeck
handan
enyuar
_black_angel_
**Gossde_Nur**
11 posters

ikizimin(nur) ve cadı yazarımız (selin)'ın hikayesii :D okuyunn laa :D

mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

ikizimin(nur) ve cadı yazarımız (selin)'ın hikayesii :D okuyunn laa :D - Sayfa 3 Empty Geri: ikizimin(nur) ve cadı yazarımız (selin)'ın hikayesii :D okuyunn laa :D

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Nis. 09, 2010 10:47 pm

ey hatce eğer burdaysan üç kere tıkla Very Happy Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

ikizimin(nur) ve cadı yazarımız (selin)'ın hikayesii :D okuyunn laa :D - Sayfa 3 Empty Geri: ikizimin(nur) ve cadı yazarımız (selin)'ın hikayesii :D okuyunn laa :D

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Nis. 09, 2010 10:50 pm

süper oLmuş Lann Very Happy Very Happy Ama bi kere ben selini dövmemm öperimm haberinz oLsun bu arada o nerde hakkatenn özLEdim onu yaaa Very Happy Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Nis. 09, 2010 10:50 pm

TIK

TIK

TIK Very Happy Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Cuma Nis. 09, 2010 10:55 pm

ben mouse tıklamasını kastetmiştim ama neyse Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Cuma Nis. 09, 2010 11:08 pm

selinin site yasagı var ama face ye giriyo arada sbs geçsin siteyede geri döncek Smile
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Cuma Nis. 09, 2010 11:49 pm

evet biliyorum aam fareciime tıklayınca nerden biilcektinn bebeqimmm Very Happy Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Nis. 10, 2010 11:06 am

haticeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm nasıl beqendin mii Very Happy
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Nis. 10, 2010 11:13 am

begendi tabeee SmileSmile
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Nis. 10, 2010 3:40 pm

hadi ikiz buraya koymayacakmısın yb lol!
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Nis. 10, 2010 4:32 pm

koyucam ikiz hatta yazıyorum şimdi Smile
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Nis. 10, 2010 5:01 pm

Ttamam ikiz bekliyorum SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Nis. 10, 2010 5:31 pm

yb zamanı yb zamanı kızlar <3
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Nis. 10, 2010 5:31 pm

1 bölüm Smile PART 4
    VEEE gözde paşa paşa eve gider ve ayça neşeli bir biçimde kapıyı çalar .
    Ayça: oleyy eglence var ve bu eylencede gözdenin üstünden gene süper günümdeyim yhaaa Smile
    Gözde: ben sana gösterirdim ama sen yazara duva et Smile
    Ayça : göster lan nur benm arkamda bikerem Smile
    Kapı açılır karşıda selin :
    Nur bir kere kimsenin arkasında değil sadece benim yanımda Smile
    Nur : gözdem gel gel bak neler yaptım :)yani yapıyorum Smile
    Ayça: serap mı görüyorum yoksa yaptığın çikolatalı puding mi Smile nolur gerçek olsun sadece bir kere allahım çikolatalı puding görüyim nurun elinde Smile
    Ayça ve selin aynı anda kahkahalara boğulur.
    Rojda: gözde imkansızı istiyorsun farkındasın dimi Smile
    Melodi üstünü değiştirmek için eve gelir Smile
    Melo: oy oy oy benim kızım gene döktürmüş gene kim cezalı söyle bakalım selin hanım Smile
    Nur : ama anne kırılıyorum bak SadSad üüüü SmileSmile
    Melo: tamam be tamam
    Böylece melodi tüyer ama süm ve elif hala evdedir.selin: süm elif bu akşam İrem sizi yemeğe çağırdı gidiyorsunuz dimi Smile
    Süm: gitmezmiyiz teyzeciimmmmm hemen qidioq
    Elif: çıktım bilem bennn Smile
    Nur: lan ireme kanmayın o psiko elektrikli testeresini gösteriyim fln derse hatçe ablanızın yanına koşun emi Smile
    Gözde ordan bağırır : sanan lan ikiz onlar benim kızlarım benim sözlerimi çalma tamam mı Smile
    Nur: bak gözdeee yarın çikolatalı sufle yapıp birlikte hatçeye götürmeyi düşünüyordum ama…
    Gözde: tamam ikizim ben sustum ne diyosan öyle olsun Smile
    Gözde içinden yarına çıkarsam zaten merak etme ben neler yapcam size özelliklede ayçaya :)bekle beni ayça Smile
    Selin: evet sevgili ev halkı sümle elif gittiğine göre yani kaçtığına göre Smile yemeğe geçebiliriz bence Smile
    Gözde brokoliyi görünce aman tanrım kabus görüyorum diye bağırdı Smile ittifak-ı pekin soslu tavşanı görünce masanın altında çığlıklar attı Smile tatlıları görünce camdan atlamayı denedi ama nafile hepsinden dolu dolu bir tabak yedi yada zorla yedirildi :)yani bu yemek selin için eğlence ,ayça için komedi,Rojda için kırıp geçirici,nur için olağan üstü,gözde için felaket oldu Smile
    Gözde: ayyy selin şimdi kusucam yeter her gece her gece muzlu puding
    Selin:aaa gözde öyle deme ama Hindistan cevizli pudingde yapıyo nur arada Smile
    Gözde: işte sende diyorsun selin yhaaa arada kurtar beni nurdan !!
    Selin: aaa biliyonmu ayça bu akşam bizim odada yatıyo Smile
    Gözde: haaaa iyi hatırlattın şimdi bittin sen ayça Smile der ve nur içeriye dalar Smile
    Nur: ben geldim kızlar :)yemekler berbattı biliyorum ama gözdenin ifadeler için yüz defa daha yapabilirim Smile
    Gözde: nur bak gelirsem oraya senin o çok sevdigim VA kitaplarını varya parçalarım :)hahahah Smile
    Selin : yapar galiba Smile
    Nur: gel lan gel Smile
    Selin : tmm ittifak yeter ikizine bu kadar yüklenme ama onuda düşün kafa yok konuşmaya çalışıyo SmileSmileSmile
    Gözde:ahh ayçaya kmplo planları olmasaydı görürdünüz siz ama der ve süper bir plan kurulur :)ve tam o anda ayça herşeyden habersiz içeriye girer.bakalım bizim ayçanın başına şeytan üçlüsü tarafdından neler gelicek ( hatırlamayanlar için selin-gözde-nur Smile) başka bir degişle comming soon Smile
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** C.tesi Nis. 10, 2010 5:50 pm

Haha ikiz koptum xD ben çikolatalı puding istiyorum ya birgünde muzlu yapma bea Sad ayrıca sana demiştim ördeği seviyorum diye xD
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Nis. 10, 2010 6:03 pm

hayır bende ondan yazdım yha işte Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar C.tesi Nis. 10, 2010 6:05 pm

ikiz yeni part geldi yazsana Smile
    helio
    helio
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından helio C.tesi Nis. 10, 2010 8:41 pm

hahahhah kızlar süpersiniz bu gün aklım başka yerde de
    ya bir şey sorcam asıl konu nedir ve bu hikaye nerde geçiyor ?Smile
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Nis. 11, 2010 12:15 am

burda geçio ve asıl konu bizim salaklıklarımız Smile):
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Nis. 11, 2010 12:43 pm

haha evet doqruu Very Happy Very Happy
    buna mı tamam koyuyorum hemen ikiz Very Happy
    yb qeliyorrrrrrrr lol!
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Paz Nis. 11, 2010 12:47 pm

bu bölümü sevqili yazarımız SELİN yazmıştır.

HAİN PLAN
    gece olmuş ve yatma zamanı gelmiştir.gözde aklında bin tilkiyle yatağa girmiş ve ayçaya doğru bakıyordur.ayça bu kötü bakışların farkında olmadan masum masum uyuyor ve sayıklıyordur "gözdeeeee! gözdeeee! yandın sen kızımmm!"hafif bi iniltiyle sırtını gözdeye dönmüştür.gözde fısıltıyla:şşşştt!selin uyudun mu?
    selin en sevmediği şey olan uykudan uyandırılmanın verdiği aksilikle:lan öküz bari şimdi bırak uyuyayım.off ne günahım vardı benim de karşıma sen çıktın.
    gözde sessiz olmaya özen göstererek:lan bırak bebek gibi mızmızlanmayı da beni dinle.
    selin:tamam be dinliyozzsssssssssssss!!!
    gözde bu tıslamayla tehdit edildiğini anlamış hemen konuya girmenin kendi için en iyi olduğunu düşünmüştür.hemen yatakta doğrularak:bak entrika plancısı şeytan üçlüsü başı öküzler kraliçesi senden bana yardım etmeni istiyorum.
    selinin gözleri parlamış ve ranzanın üstünde yatan nuru uyandırmamak için dikkatle doğrularak en ukala sesiyle:gözde hanımın bana ihtiyacı var ha SmileSmile)pekiiiiii benim bu işten kazancım ne olacak ve ne konuda yardımım gerekiyor.
    gözde:ayçaya küçük bir intikam planı hazırlıcam ama biliyosun plan yapmak planlı çalışmak ve ben pek yan yana gelmeyiz o yüzden senin bana yardım etmen lazım bayan planlı çalışkan öküz SmileSmile
    selin ısrarla:benim-kazancı-ne-olacak???
    gözde:tamam sana VK*posterleri ve hatta internetten manganın yeni cildini alırım.
    bu anlaşma selin için oldukça karlıdır çünkü kahvaltıya inmek için atacağı adı sayısını bile planlar.hemen atılmıştır.
    selin:seni çok sevdiğimi söylemiş miydim?
    gözde:sadece bana bir plan hazırla.
    selin:tamam yarım saat içinde elinde olur.diyerek çalışma masasına doğru gider.sandalyesine (daha doğrusu aşırı tüylü koltuk)oturdu ve masa lambasını açarak çizim kağıtlarını önüne yığdı.
    **********************************************************************************

YARIM SAAT SONRA
    selin planı hazırlamış ve gözdenin yanına gitmiştir.konuşurken ne kadar çok ses çıkardıklarının farkında değillerdir.kapı açılır ve içeri sevgili anneleri melodi girer.kızgın kızgın bi onlara bi ellerindeki kağıt tomarlarına bakar.sonra ders çalıştıklarını sanarak gülümser ve gerçekten huysuz bi sesle:yatın sabah çalışırsınız nası olsa haftasonu
    selin ve gözde pek fazla aynı fikirde olmasalarda bu sefer ikiside çıkar anlaşması yaptığından mızmızlanmaya başlarlar.her dedikleri aynıdır hatta aynı kafadan çıkıyormuş gibidir: amaa melodiiii Sad daha erkennn saat daha 3.30 yarım saat sonra yatarızzz Sad
    melodinin iyi kalpliliği üstündedir ve yumuşayarak:tamam öyle olsun ama yarım saat sonra geldiğimde yatakta olcaksınız ve daha az ses yapın tüm ev halkını uyandırdınız ama bakıyorum da bu uykucular bu sesle bile uyumayı başarıyolar SmileSmileSmile neyse yarım saat daha uzun olmazzsss:)
    bu şekilde gözde tıslamayı selinin nerden öğrendiğini anlamıştır.genetiktir ama kendisi tıslamakta pek başarılı değildir.bunun babalarının farklı olmasından kaynaklandığı kanısına varır çünkü nur da onun gibi iyi tıslayamaz Smile
    selin melodi kapıyı kapatıp gidince ayak seslerini duyamayıncaya kadar bekler ve konuşmaya başlar:tamam plan için nura ihtiyacımız var ama o bunun içinde olduğunu hatta "bunun" ne olduğunu bile bilmeyecek.zaten bu o kadar da zor değil genel olarak onu sana ve hatta kendisine yaptığım planlarda piyon olarak kullanırım:)Smile
    gözde:neee!!! seni varyaaaa...
    selin:unutma plan yapan zeki benim.bana ihtiyacın varrr Smile
    gözde:plancı şantajcı cadı japon bebekcik:\tamam senin dediğin gibi olsun. dedi neredeyse üzgün ama çoğunlukla huysuz bir sesle.
    selin en cadı gülüşüyle beraber:ahhahahaha!ha söylee yola gelll.hahhahahhhahha!!!!
    gözde:şimdilik o yoldayım.sadece şimdilikk dedi tehditkar bi sesle ama selinin bildiği daha doğrusu dikkate aldığı tek tehdit kendi ağzından çıkanlar olduğundan bunu duymamış gibi yaparak esner.
    selin:iki saat sonra seni uyandırırım.diyerek yeniden yatağına girer ve yorganını başına kadar çekerek yeniden uykuya dalar.gözde onun arkasınadn bakar ve:bu nasıl bi yaratık anlyamadım.daha az önce beni tehdit ediyordu ve ciddiyim çok korkunç görünüyordu da.ama şimdi yeni doğmuş bir bebek gibi masum bir yüzle mışıl mışıl uyuyor.ama ne uyuma yanına bando getirsek uyanmaz.
    saniyeler içinde derin uykuya dalan selin hafifçe esneyerek arkasına döner.gözde de bunun üzerine "çatlak lissa" diye mırıldanarak yorganını üstüne çeker ve uykuya dalmaya çalışır.
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Nis. 11, 2010 6:32 pm

ikiz yukarıya yb yaz bak kimse okumuyo yoksa SadSadSad
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Mayıs 14, 2010 6:17 pm

arşive kaldırılmıştır

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 1:15 pm