Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
y_kyky
CharLote
Deadly
gecenin kızı
tuqchee!!!
vampire-rose
ebru
bushra
sekerkiss07
_black_angel_
handan
15 posters

boş

handan
    handan
    Hunted
    Hunted

boş Empty boş

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 9:37 pm

1. bölüm

Yine canı sıkılmıştı.Ağlamamak için kendini zor tutuyordu.Anneannesi onu böyle ağlarken görürse çok üzülürdü.Özellikle küçük kardeşi Duygu...Geçen yaz anne ve babasını ölümünden sonra kardeşi ile birlikte anneannesinin yanına gelmişlerdi.Hemen koşup lavaboda yüzünü yıkadı, saçlarını at kuyruğu yapıp topladı.Tuvaletten çıktı.Odası biraz dağınıktı ve çatı katındaydı.Odasını çatı katında olmasını o istemişti.Bu odanın manzarasını seviyordu.Çatının üstü camdı ve yattığı yerden gökyüzünü seyredebiliyordu.Yerdeki eşyaları ayağı ile itikledi.Merdivenlerden hızla indi.Anneannesi kurabiye yapmıştı.Yağmur'u görünce işine ara verdi
    Fıstığım gel biraz kurabiye ye.Yeni yaptım.Anneannesi ona hep fıstığım derdi.
    Ben gelince yerim anneanne ,biraz dışarı çıkmak istiyorum.Çok sıkıldım.
    Tamam çık fıstığım ama fazla geç kalma.kapıya doğru gitti.dışarı çıktı.

KİŞİLER:
    Yağmur:Yeşil gözlü kahverengi -dalgalı- saçlı boyu 1.72 inatçı hem soğuk hem neşeli asi tatlı ve duygusal
    Hande:Sarıya yakın renkte-düz-saçları var kahve gözlü 1.66 boyunda sevecen hoşgörülü ve güzel

Berke:Kahve saçlı kahve gözlü 1.80 boyunda korumacı sıcakkanlı güçlü yakışıklı

Doruk:Simsiyah saçlı ela gözle ve 1.82 boyunda çok yakışıklı inatçı akıllı sevimlive şakacı
    [color=orange]

Duygu:Siyah saçlı yeşil gözlü 1.45 boyunda tatlı şakacı duygusal

beğenirseniz diğer bölümleri atcam

1-2 1.sayfa
    3-4 4.sayfa
    5. 5.sayfa
    6. 6.sayfa
    8. 7.bölüm
    8. 10.sayfa
    9. 12.sayfa
    1o. 14.sayfa
    11. 16.sayfa
    12. 18.sayfa
    13. 22.sayfa
    14. 26.sayfa
    15 28.sayfa
    16 29.sayfa
    17 33.sayfa
    18 37.sayfa
    19 39.sayfa
    20 42.sayfa
    21 44.sayfa
    22 48.sayfa
    23 50.sayfa
    24 52.sayfa
    25 56.sayfa
    26 61.sayfa
    27 62.sayfa
    28 65.sayfa
    29 68.sayfa
    30 78.sayfa
    31 81.sayfa

öldüm lan sayfaları yazana kadar xD

En son handan tarafından C.tesi Mayıs 01, 2010 8:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

boş Empty Geri: boş

Mesaj tarafından _black_angel_ Salı Mart 30, 2010 9:50 pm

at tatlım at konusunu biz yadarlarda(özellikle ben) hep anne babalarımızı öldürüyoz canım yb bekliyorummmmmmmmmmmmmm
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 9:52 pm

valla hı ya ölüyorlar uyuşturuu bağımlısı oluyolar yada çok ünlü olup bize vakit ayıramıyorlar Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Salı Mart 30, 2010 9:55 pm

olur atarım neslide sabahtan beri sadece wc molası için pc nin başından ayrıldım boynum filan hep ağrıyor daha ödvimide yapmadım kompasizyon yazcam yarin bölüm atarım saol Very Happy

En son handan tarafından Paz Nis. 04, 2010 10:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Salı Mart 30, 2010 10:03 pm

Devam cnm devam yb ver ama az uzun olsun Very Happy Herhalde bi hikayesinde annesiyle babasını öldürmeyen ben varım Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 5:52 am

aynen okuldan gelier gelmez veririm 12.40 gibi Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 12:06 pm

ama bakıyorum da sizden başka kimse beğenmemiş Sad üzüldüm Crying or Very sad
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Çarş. Mart 31, 2010 12:48 pm

hikayen güzele benziyo Smile yeni bölüm Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 12:52 pm

tm yazıyorum 10 dk filan sonra gelir Smile
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 1:22 pm

yeni bölüm.kısa olabilir

2. bölüm

Cebimden mp4 ümü çıkarıp şarkı dinlemeye başladım.Hem şarkıyı söylüyor hem de koşuyordum.Soğuk rüzgarda bana eşlik ediyordu.Parkın önüne gelince yavaşladım.Yağmur başladı.Yağmuru önemsemeden sadece yürüyordum.Oysa 1 yıl önce yağmuru gördüğüm an dans etmey başlardım.Annem ve babam ölmeden önce!Gözümün önüne yine o tanıdık görüntüler geldi...Biz yani annem babam ben ve duygu arabayla geziyoruz Duygu
    Anneciğim ben şurdan birkaç çikolata alıcağım lour mu?Annem tatlı bi şekilde güldü Tamam olur.Yağmur ablan da senle gelsin.Dikkatli geçin karşıya!Arabadan indik ben D uygunu elinden tuttum ve karşıya geçtik.Annem ve babam bizi izliyorlardı.Duygu içeri girdi ben de onu kapının önünde beklemeye karar verdim.Duygu ellerini doldurmuş kasaya yaklaşıyordu.Güldüm ve geri annemlere döndüm.Ben onlara bakarken büyük bir gürültü koptu.Bir kamyon içi boş olarak buraya doğru geliyordu.Annemlere doğru geliyordu!Ağlama başladım anneme baktım gözleri dolmuştu ama gülümsüyordu.Ben daha şiddetli ağlmaya başladım.Babama baktım oda gülüyordu.Kamyon çok yaklaşmıştı babam bana baktı ve annemle birlikte el salladılar annemde ağlıyordu ama yüzündeki gülücük gitmemişti.Ve sonra ...Annemin kalpli kolyesi ta buraya kadar uçmuştu.Duygu yanıma geldi. Herkez farklı bişey söylüyor bağrıyor ve çığlık atıyordu.Oysa ki ben sadece ağlıyordum...Bunları düşünmemeye çelıştım ama olnuyordu.Ağlamaya başlamıştım.Yağan yağmur gözyaşlarımıda silip yere akıyordu.Her şıp sesinde daha da ağlıyordum.Artık dizlerim tutmaz olmuştu yere diz çöktüm.Ben öyle acı bir şekilde ağlarken bir kol beni tuttu.Kaldırdı.Bu anladığım kadarıyla yaşlı bir adamdı
    iyi misin kızım?Telefonunu ver aileni arayalım gelsinler.Gözlerim karadı ve ...
    uyandığımda tahminenbir hastanedeydim.Bir ağlama sesi geldi.Duygu başımda ağlıyordu.Büyük ihtimelle çok korkmuştu.Bana baktı ve sarıldı
    abla çok korjuttun beni!güldüm ,ayağı kalkıp kolumdaki serumları çıkardım
    ben iyiyim tatlı sadece bayılmışım hadi gidelim anneannem nerde?
    anneannem bi adamla konuşuyordu.Biz nereye gidiyoruz?
    Eve tatlım. Hadi gel anneannemi bulalım.O sırada içeri bir hemşire daldı
    Hiç bir yere gidemezsiniz.Daha ii değilsiniz.Onu ittim
    Çekil yolumdan ben iyiyim ve gidiyorum.Duygu nun elinden tutup aşagı indim anneannemi de kolunda çekip dışarı sürükledim.
    Hadi eve gidelim.Anneannem kafasını salladı.yola koyulduk.Yarım saat sonra evdeydik.Ben merdivenlerden hızla çıkıp odama girdim ve yatağıma uzanıp ağlamama kaldığım yerden devam ettim...

bu yeni bölüm biraz kısa o yüzden akşam tekrar atcam tabi isterseniz Very Happy

En son handan tarafından Perş. Nis. 15, 2010 3:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    bushra
    bushra
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından bushra Çarş. Mart 31, 2010 2:01 pm

yine çok güzel olmuş Smile şimdi de atabilirsin hiç sorun olmaz Very Happy Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Mart 31, 2010 2:02 pm

aaaaaaaaaaa nasıl soru istemezmiyiz tabikide yolla okuruz biz
    çok güzel olmuş bu arada o şekilde annesinin ve babasının ölmesine çok üzüldüm Sad
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 2:19 pm

çok acımasısızım demi Twisted Evil bugün en kısa zaman da yolluyacağım ama şimdi güzellik uykuma yatmam lazım Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Mart 31, 2010 3:53 pm

çok güzelmiş.elllerine sağlık.yb yb yb Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Mart 31, 2010 4:02 pm

ii uykular :Duyanınca isteriz ama ona göreeeeeeeeee
    vampire-rose
    vampire-rose
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından vampire-rose Çarş. Mart 31, 2010 4:40 pm

çok güzel ve farklı bi hikaye olmuş cnm... yb isteriimm Very Happy Very Happy
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 5:20 pm

saolun çoktan kalktım ama çok halzim başım filanda ağrıyor pale ama sizi kıraramam yarım saat sonra burda olur
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 5:21 pm

veya şunu 1-2 saat yapalım üzgünüm
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Mart 31, 2010 5:29 pm

olur canım zorlama kendini ii hissedince atarın
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 8:03 pm

Ama sonunda uykuya yenik düştüm.Uyandığımda saat 5'ti.Geri yatıyım dedim ama uyuyamıyacağımı bildiğim için vazgeçtim.Lavaboya gidip yüzümü iyice yıkadım.Takvime baktım.Ne bugün okul mu vardı?Off diyip hızla üstümü giydim yatağı filan topladım ve aşağı indim.Anneannem kalkmış kahvaltı hazırlıyodu.Yanağından öpüp ağzıma birkaç şey attım.Anneannem güldü.
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 8:36 pm

3. bölüm

anneannem güldü.
    Sen niye şimdi kalktın?Daha okula gitmenize çok vardı.Bende güldüm
    Biliyorum ama şimdi tekrar uyuyamam uykum kaçtı bi kere.Duygu nerde daha kalkmadı mı?
    Yok küçük prenses daha uyuyor.Hadi gel sende bişeyler ye fıstığım.Sandalyeye oturdum ve tıkınmaya başladım.Ben tam dişlerimi fırçalamak için kalkıyordumki merdivenlerden inen uykulu duyguyu gördüm.Onun bu haline güldüm.Ben kalktım
    Günaydın uykucu prenses.Oda gülüp oturdu.Ben hızla yukarı çıktım.Dişlemi fırcalayıp saçlarımı topladım.Daha çok olmasına rağmen benim için okula gitme vakti gelmişti.cebime bir not defteri alıp aşağı indi.Duygu hal kahvaltı yapıyordu.
    Ben bugün okula erken gidicem.Etrafa bi bakıyım sınıfı buluyum.Sizde gelirsiniz sonra.Anneannem kafasını salladı.Bende evden çıktım.Mp4 üm yanımdaydı.Kızmazlar herhalde diye düşündüm.Ben bunları düşünürken çoktan okul kapısının önüne gelmiştim.Okulda pek kimse yoktu.Sadece birkaç grup vardı.Gidip güneş alan bir banka oturdum.Mp4ümün sesini açtım gözlerimide kapayıp kafamı dağıtmya çalışıyordum.Sert müzik etkisini gösteriyordu.Ben de şarkıya eşlik edip ritim tutuyordum.Ben böyle manyak gibi kafa sallarken birinin beni dürttüğünü farkettim.Gözlertimi açtığımda ilk gördüğüm şey benimki gibi yemyeşil gözlerdi.Çoçuğu baktım simsiyah saçları vardı.Her ne kadar çok tatlı olsada kimseye taviz yok!Kulaklığımın tekini çıkaraıp
    Evet?dedim benden bu tepkiyi beklemediği herhalindn belli idi.Zorla ağzını açtı
    Şey yanına oturabilir miyim?Tek kaşımı kldırdım.Şu anki yüzü çok komikti.Benden hayır cevabı bekliyordu.Tamam sertim ama ona bişey diyemezdim ama bunu da belli etmmemeliydim.Yerimden kalktım.Bana şaşkınlıkla bakıyordu.Güldüm sonra tekrar ciddileşip ona baktım.Off çok şekerdi
    Sen geç otur ben de kalkıyordum zaten.Tekrar kulaklığımı takıp yürüdüm.Sıraya girmek yerine direk sınıfa çıktım.Sınıfta bende ve yiyişen çiftten başka kimse yoktu
    Çüş valla ya!Yiyişçek başka bir yer bulamadız mı?Beni gördüklerinde resmen şok geçirdiler.Kızın bembeyaz olan yüzüne gülmemek için kendimi zor tutuyordum.
    Neyse hadi boşverin bunu bu seferlik kimseye söylemem

En son handan tarafından Perş. Nis. 15, 2010 3:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Mart 31, 2010 9:18 pm

Çok güzel bebiş devamını da getir ok bekliyorum bak ona göre Wink
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 9:21 pm

tmm seni mi kırcam yarın öğleden sonra ii olursam veya uyumazsam atarım saol Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Mart 31, 2010 9:24 pm

Rica ederim cnm benim inş. düzelirsin bu hikaye yarım kalmamalı devamını sabırsızlıkla beklicem Wink
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Mart 31, 2010 9:27 pm

kesinlikle devamı gelcek

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 11:31 am