Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+14
ųиĐ¡иε..*
mavi_keßeLeck
RUH
Erdem Fierce
pSych0path}
Kiraz*
zoey-elif
ilayda_fallen
handan
vanpirella........
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
GeNcAy
aysa
18 posters

Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın

aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın Empty Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın

Mesaj tarafından aysa Perş. Mart 25, 2010 10:00 pm

Herkes burada herkes hakkında düşündüklerini dobra dobra yazsın bakalım.. Very Happy
    biri başlasın Very Happy
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın Empty Geri: Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın

Mesaj tarafından GeNcAy Cuma Mart 26, 2010 3:37 pm

bn başlıyorum ayça hakkında:
    süper kop bi kız we çok zeki olduğuna inanıyorum çnkü öyle kapakları anca zekası warsa yapablir Very Happy çoooooook tatlı we çok komik onu çok seviyorum-arada bi devreleri karışıo ama çok orjinal on numara bi kız xD-tanrım çok iltifat ettim sanırım Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın Empty Geri: Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın

Mesaj tarafından aysa Cuma Mart 26, 2010 4:35 pm

vuhuuuuu Very Happy Very Happy bi an başka biri sandım Very Happy Very Happy Razz
    gencay:
    forumda en doğal bulduğum tek kişi Very Happy ve ben onun doğallığına hayranım Very Happy ayrıca akıllı da Very Happy konuyu kendi tarafına çekmez,11 numaradır Very Happy Very Happy erkek hastası da diyim miii? Very Happy Very Happy bi de önceden kıız mı erkek mi bilmiyodum Very Happy Very Happy ama kız lol! Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Mart 27, 2010 4:03 pm

saol ayça yhaa hehhe -erkek hastasımı lan kim çıkardı bu dedikoduyu walla bulursam ağzına............ Razz neyse sende 12 numarasın beybem çok tahnks madem oyundayız kırmızı yazı yemek istemiyorum

-çoooooook zeki we ultra süper bi insan Very Happy -ped reklamı gibi oldu lol! hehhe geek
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Nis. 05, 2010 5:00 pm

kız olduğunu öğrenince ağzım açık kalmıştı Razz İnsan yukarıda işte Razz ağzı var burnu var kulakları var gözleri var......vs var işte var Razz yastık savaşına gitmemiş rezil geek kitap okumayaı sever abisi var Razz bu kadar yeter daha Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Nis. 05, 2010 5:13 pm

yukarıdaki şahıs babam olur Razz Very Happy ben zeki ve akıllı olduğunu düşünüyorum Very Happy ayrıca herkes gıcık desede ben bir gıcıklığını görmedim ama muhtemelen gıcıktır yoksa ben bu gıcıklığımı kimden aldım lol! işte britney seven(karısını seven örnek insan Very Happy )bir şahıs Very Happy

Edit:Çok iyi biridir(psiko olmasını saymazsak Razz psikolar manyak olur Very Happy ) ayrıca bu sitede en çok sevdiğim insanlardandır Very Happy (bu sitede sevmediğim yok ama başında "en" var Razz )
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Nis. 05, 2010 5:18 pm

psikodur ve manyaktır diyi mii Very Happy Very Happy Razz şeydir,sevecendir,komiktir Razz akıllı sanırım Razz sanalda popüler Very Happy sırıtkan Razz konuşkan Razz gözleri kısık güler Very Happy Very Happy Razz tipi fiyakalıdır Cool Very Happy işte öyle böyle Very Happy Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Nis. 05, 2010 5:21 pm

Onlar ben miyim Very Happy Very Happy

Hımm...üstteki şahısı severim, sayarım...özellikle düşünce tarzına koparım Very Happy (kafiyeli mi oldu ne Very Happy ) atılgan ve laf yapıştırmayı seven biri olarak tanımlayabilirim Very Happy ayrıca "o" tarz konulardaki bilgi ve karşı cins(yada kendi cinsi Very Happy ) hakkındaki düşünceleriyle beni bitirir Very Happy kısacası sevimli, sempatik, birazda...çatlak sanki Very Happy
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Salı Nis. 06, 2010 3:19 pm

forum oyunlarına katılmaksızın yorum yapmak yasaktır.
    g.moderatör:aysa
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Nis. 06, 2010 5:10 pm

üsttekini daha yeni tanıdım ama iyi kız we süper makara yapıo Very Happy

we selim dediklerin bnden çok seni anlatıo gibi gibi geldi we bnmle bi alakası yok ama kabulümdürr naparsın iştee pale Rolling Eyes Smile
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Nis. 06, 2010 5:11 pm

doğru daha ağzın burnun var daha abin var yastık savaşına gitmedin hepsi doğru lol! Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Nis. 06, 2010 5:13 pm

yukardaki bni hiç tanımamış we istediğinde süper gıcık biri olabiliyo ama çok iyi we yer yer zeki bi inasn olduğunu düşünüyorum Razz seviorum keretayı bna az iyiliği dokunmadı Razz we brit delis Very Happy

hepsi doğüru ama oynu anlmaamışsın ewladım Very Happy
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Salı Nis. 06, 2010 5:13 pm

kafadengi bir kıs kısacası aynı kafadanz
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Salı Nis. 06, 2010 8:54 pm

iyi kız,nadir smile kullanır Very Happy Razz
    handan
    handan
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından handan Çarş. Nis. 07, 2010 12:34 pm

ayça:
    çok tatlı komik sevimli hazır cevap azcık (!) sapuk ama tatlı. kendisini çok severüm kafa kızdır Very Happy
    selim:
    daha çok tanımıyorum ama ii bir insan veya melodinin deyimiyle psiko Very Happy eh azcık gıcık mesaj silmeyi flan çok seviyor (bence) eğlenceli
    melodi:
    ing. süper azcık kıskandım onu Very Happy tam psiko büyük ihtimalle korku filmlerine bayılıyor(gülmekten)iyi kız
    gencay:
    bencede çok doğal şakacı akıllı(!)tatlı bir 'kız' Very Happy

hepiniz çok seviyorum...siz benim hakkımda ne düşünüyorsunuz?
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Çarş. Nis. 07, 2010 2:33 pm

forum oyunlarına katılmaksızın yorum yapmak yasaktır.
    g.moderatör:aysa
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:32 pm

handan: çok iyidir,cana yakın ve tatlı bir arkadaşımızdır Very Happy
    vanpirella(adını bilmiyorum Very Happy):tanıdığım kadarıyla kafa kız,ii biri Very Happy
    ayça:muhteşem insan,teyzesi olduğum için sapıklığı bana çekmiş ama onun eline su dökemem Very Happy
    melodi:twin ya Very Happy kardeşim herşeyim Very Happy fazla söze gerek yok Very Happy
    selim:hacı ya Very Happy baş psikom Very Happy muhteşem insan Very Happy
    gencay:muhteşem insan Very Happy çok iyidir Very Happy justin bieberden sonra dahada sevdim Very Happy
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Çarş. Nis. 07, 2010 3:35 pm

saol adım betül
    ayça offf harbi kop kız
    süm ikimizdede aynı kafalardanz
    selim kendisi bnim gıcıklık faborim
    ilayda kesinlikle çk sevdiyim insanların arasında
    gencay woow onda harbi geyiklik yapılır
    melodi çk sıcak knlı

En son vanpirella........ tarafından Çarş. Nis. 07, 2010 3:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ilayda_fallen
    ilayda_fallen
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından ilayda_fallen Çarş. Nis. 07, 2010 3:36 pm

memnun oldum betül Very Happy saol Very Happy
    vanpirella........
    vanpirella........
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından vanpirella........ Çarş. Nis. 07, 2010 3:37 pm

bnde oldum
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Çarş. Haz. 16, 2010 10:55 pm

uzun süredir mesaj yazılmadığı için konu kilitlenmiştir ve arşive taşınmıştır
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Haz. 17, 2010 5:00 pm

Elif forum oyunlarını kilitleyemezsin.

Forum oyunlarına taşınmıştır.
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Perş. Haz. 17, 2010 5:07 pm

çok çalışkan bir hanımefendi seviyorum onu Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Haz. 17, 2010 5:48 pm

Ayyyy canııım teşekkürler Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın Icon_biggrin

Kendisi övünmeyi hiç sevmez ama övünmesi gereken bir kişi.Hikaye yazmak için doğmuş diyebilirim.Ayrıca yaptığı imzalara bitmiştim Dobra Dobra..Herkes herkes hakkındaki düşündüklerini yazsın Icon_biggrin
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Perş. Haz. 17, 2010 5:52 pm

Şaşırtıcı derecede çalışkan bir insan, başka söze gerek yok Kocaman Gulumseme

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 12:47 am