Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi

dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

serisi - BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi Empty BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi

Mesaj tarafından dilry95 Salı Mart 09, 2010 1:26 pm

serisi - BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi Benstrahdbirvampirinanilariy

BEN STRAHD BİR VAMPİRİN ANILARI
    Yazar : P. N. Elrod
    Çeviren : Kerem Karaerkek
    Orjinal Adı : I Strahd The Memoirs of a Vampire
    Seri : Ravenloft
    Laika Yayıncılık
    Çıkış Tarihi : 19.05.2009
    Sayfa Sayısı : 224
    Fiyatı : 15,00 TL
    ISBN No : 978-975-8904-18-1

Tanıtım Yazısı
    Sararmış parşömen yapraklardaki akıcı el yazısını okumak başta biraz güçtü; yazarın kullandığı kaligrafi tarzı üç yüzyıldır pek kullanılmıyordu. İçindekiler kısmı yoktu ama atılmış olan tarihlere bakılırsa bu bir tarihçeydi. İlk sayfayi açti ve okumaya basladi:
    “…Ben, Strahd, Barovia Lordu… İyi biliyorum ki hükümdarlığım sırasında gelişen olaylar, tarihi kaydetmek yerine çarpıtmakta usta olanlar tarafından korkunç bir şekilde yanlış anlatılmıştır. Bu yüzden olayların bir kaydını tutmaya karar verdim ki sonunda gerçekler anlaşılsın…”
    Sislerin, kuzgunların diyarından tutkunun, ölümsüzlüğün, lanetin destanı…

NOT:Sislerin Vampiri'nin devamı bkz. https://geceeviturkey.yetkin-forum.com/kutuphane-f17/sislerin-vampiri-ravenloft-t698.htm
    aybegün
    aybegün
    Betrayed
    Betrayed

serisi - BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi Empty Geri: BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi

Mesaj tarafından aybegün Salı Haz. 08, 2010 10:34 am

bayağı korkunç geldi Very Happy paylaşım için saol...
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

serisi - BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi Empty Geri: BEN, Strahd Bir Vampirin Anıları- Ravenloft Serisi

Mesaj tarafından RUH Salı Haz. 08, 2010 12:17 pm

paylaşım için saol

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 9:41 am