Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Unutma! şeytanda bir melek

grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Unutma! şeytanda bir melek Empty Unutma! şeytanda bir melek

Mesaj tarafından grida Salı Mart 08, 2011 3:01 pm

Unutma! şeytanda bir melek 23477118049001545614115
    Güney Aslanlı
    Dinleyin beni zavallılar yada dinlemeyin umrumda degil bakın bana bakın parlıyorum degil mi size bir sır veriyim hayallerine güvenen insanların burda yeri yok insanlar erkek kadın diye ayrılmaz erkekler salt egodan olusuan garip bi birlesimdir ama kadınlar kadınlar cesit cesittir bazıları seytandır ne oldugunu saklamaz bazıları melegi oynar diğerlerimi onlar ev kedisi olmaya mahkumdur. gercegi yüzüne söylemezler ne oldukları belli degildir ah burasımı neresi burası benim imparotorlugum yani cehennem ben mi ben o kadınlardanım o kadınım herseyi degiştiren
    ŞEYTANIM

Elçim Aslanlı
    palavra dinlemeyin onu beni mi soruyosunuz ben melegi oynayanım güney hep böyleydi cırpınmasına bakmayın imparotorluk filan demesine bakmayın ne yaparsa yapsın ne kadarda ugrassa sözde imparotorlugu BENİM

Kaya Poyrazoğlu
    inanmadığım bir seyi asla yapmazdım ben sanada inanmadım ama yanında kaldım cok sevdim cok kırdım güney sen ne yaptın bana eskiden karanlık bi cografyada kendimi korumakla meşguldum şimdi oyle bir görevim varki seni benden karanlıgımdan ve en önemlisi kendinden korumam lazım güçlü ol sevgili aşk yanlızlara yakışmaz

Kuzey Karahanlı
    HAYATINIZ BOYUNCA KAC KERE YANLIŞ KARAR VERDİNİZ BEN VERDİM SİMDİ BEDELİNİ ODUYORUM
    guney seni ne kadar acıttımda beni böyle kanatıyorsun intakim cok acı kacıyorum sıgınıcam hiç bi delik yok b ana ancak senin kurdugun oyundan sürülmek kalıyor yerim ne cennet ne cehennem
    arafa mahkum oluyorum

Akın Türkoğlu
    siz şeytanla aynı yolu yürüyüp onu engellemeye calısacak kadar cesurmusunuz ben cesurum ben oyum buyum ama kardesimi kurtlara yem etmicem güney kardesim cocuklugum gülümselerdeki burukluk

Fırat Mardan
    yanlız degilsiniz hiç bir zaman sadece yol alırsınız kendi içinize bende oyleydim bi zamanlar onunla tanıstım bi daha da hiç bırakmadım simdi kardesim kovdu diye gidicekmiydim onun sırları benimdi aynı acısı ve şefkati gibi

Aslı Özdemir
    klavuzu seytan olan cehenmemden cıkamaz ki sen neden bahsediyorsun size sesleniyorum ders 1 konu 1 yukselmek için yok etmeniz gerekirse mahvedin izini bile bulamasınlar güneyden ögrendiğim tek ve ilk ders sanmayın sevmiyorum ben ona tapıyorum güney lucifersa bende tasıdıgı ışıktım yani ceheneme giriş biletiniz benden gecerrrr
    grida
    grida
    Betrayed
    Betrayed

Unutma! şeytanda bir melek Empty Geri: Unutma! şeytanda bir melek

Mesaj tarafından grida Salı Mart 08, 2011 3:15 pm

ayaga kalktı kadın güzel oldugunu biliyordu tekrar aynaya baktı. kesinlikle mükemmel görünüyordu.babası onu hep bi kediye benzetirdi oysa biliyordu işte o bi kedi olamıcak kadar yırtıcıydı. ev kedisi olmak ona göre degildi. o panterdi dişi aslandı kaplandı.dudaklarını yaladı odadan cıktı arabaya bindi.
    nazım bey şirkete gidiyoruz dedi şöföre
    adam ses cıkarmadan sürmeye basladı midesinden baslayarak bi heycan dalgası vucudunu sardı. düşmanından bi adım ondeydi mutluydu zafer onun olucaktı basit bi intikam değildi onunki o ne kadar acıdıysa onlarda acıyacaktı
    zarif adımlarla arabadan cıktı.şirkete girdi çevresindeki herkes hayalet görmüş gibiydi. gülümsedi onlara toplantı salonuna cıktı yönetim ve ailesi toplantı yapıyordu.koridorda topuklu sesleri yankılandı kapını önunde durdu nefes aldı içeriye girdi
    sessizlik şaşkın bakışlar acıyarak baktı onlara kızıl şaçlı kadın şoku üstünden attı
    sen ne işin var burda neden geldin ne istiyorsun
    gülümsemesi yüzüne yayıldı.içinden söyledindi sıra sanada gelecek
    benim olanı almaya geldim yani herşeyi
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Unutma! şeytanda bir melek Empty Geri: Unutma! şeytanda bir melek

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Salı Mart 08, 2011 6:47 pm

İlginç hoşuma gittii Very Happy dewam et Very Happy Very Happy devammmm .. Very Happy

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 4:56 pm