Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Elimdén Kalbimé GidéN Yol...

Anket

Hikayeye Devam Etmeli Miyim?

[ 2 ]
    Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Bar_left100%Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Bar_right [100%] 
    [ 0 ]
    Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Bar_left0%Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Bar_left0%Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Bar_right [0%] 
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 2
    arzu8
    Marked
    Marked

Elimdén Kalbimé GidéN Yol... - Sayfa 2 Empty Geri: Elimdén Kalbimé GidéN Yol...

Mesaj tarafından arzu8 Bir Ptsi Şub. 21, 2011 10:55 pm

ee ben hikaye tanıtımlarının olduğu bölümü görmedimmmm hiçççç şimdiiii öğrendiiiim Crying or Very sad Mad
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Bir Ptsi Şub. 21, 2011 11:02 pm

önemli değilki sen de buraya yazarsın Very Happy
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Ptsi Şub. 21, 2011 11:04 pm

yazdıımmm zten nese ben size yb atiiimmmm içimden geldi ama sırf seninn için I love you I love you
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Bir Ptsi Şub. 21, 2011 11:05 pm

sağol Very Happy
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Ptsi Şub. 21, 2011 11:54 pm

(NORA)
    Tüm gün sinirim üzerimden geçmek bilmedi öğle oldu ve ben biraz nefes alabildim ama şimdide terk edildim bizimkilerin hepsi bi tarafa dağıldı bende burda otumuş kös kös yemek yiyodum tek başıma iç sesime öle bi kulak vermişim ki az kaldı karşımdaki kız kendini yırtıcaktı
    'ah sonunda duyabildin oturabilir miyim die sorucaktım'
    'ah tabii dalmışımda bi an 'karşıma geçip oturdu tatlı ve gerçekten güzel bi kıza benziyodu ama yinede ben onu tanımıyodum bu yüzden görünüşe aldırmamak gerek ah tanrım giderek paranoyaklaşmaya başladım ben galiba
    'merhaba adım poppy'dedi gülümseyerekten
    'bende Nora'dedim tebessüm ederek
    'biliyorum'
    'biliyorum?'
    'ewet ve bu kafeteryadakilerin hemen hepsinin senin kim olduğunla ilgili bilgisi olduğuna bahse girerim.'
    'nasıl ben daha yeni geldim'
    'ewet, okulun en popüler ve korkulan adamına karşı geldin'
    'kime?'
    'Bread Sanders'ı diyorum sabah ki olayı yani'
    'Ne yani şimdi o çocuktan mı herkez korkuyo'dedim kahkahlarımın arasından
    'ewet şu salondaki herkez o çocuktan! korkar'dedi bende ona yaklaşarak
    'yanılıyosun herkez deil ben korkmuyorum'dedim ve derse girmek üzere ayağa kalktım ahh tanrımm sonunda gzel bi derse denk geldim eweeet dersimi tekvandoooo hemen üstümü değiştim derse girdim minderlerin üstüne oturdum öğretmeni beklemek üzere sonra yanıma poppy geldi durman konuşuyodu aslında bana iyi bi kız gibi geldi onu dinlemekten sıkıldım belli etmemeye çalıştım ve sonunda hoca içeri girdi bize minderlerin etrafında toplanmamızı söledi sonrada ne yapacağımızı üst sınıflardan biriyle denemeler yapıcakmışız hııı çokk basit bence yani benim için basit tekvandoda aldığım ödüller ve kazandığım tecrübeler bazen çok işime yarayabiliyor
    'ewet çocuklar şimdi napıcanızı anladınıza göre derse başlayabiliriz şimdi içinizden birini seçicem ilk denme için arkadaşınız gelene kadar halledelim onu'
    ardından hemen adımı ssöledi
    'Nora mcglouf sen olmak ister misin '
    'tabikide'
    'gel o zaman'ben ortaya geçerken kapı açıldı ve içeri tanrımm o sersem herif girdi
    'koçç'
    'bread ewet sen de geldine göre başlayabiliriz'ne ben onunla mı eş olucaktım yani
    'nasıl onunla mı eş olucam ben'
    'ewet bi sorun mu var'
    'korkmuş olabilir koç' dedi gülerek ama bu beni sinirlendirdi işte
    'hiçte bile bana göre hava hoş'

DEVAMI İLERDE

En son arzu8 tarafından Salı Şub. 22, 2011 12:36 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Salı Şub. 22, 2011 12:30 am

(NORA)
    Birbirimize doğru yaklaştık bi anda hamlesini yaptı bileğimi döndürdü canım acımıştı kulağıma yaklaştı nefesini boynuma verdi
    'senle uğraşmak güzel olucak'dedi o konuşurken bende onu yere düşürdüm
    'benim içinde zevkli olucak' dediğim anda beni aşağı çekti ve üzerime çıktı ellerim hareket edemez durumdaydı başını kaldırdı yüzümü inceledi sonra gözlerimin içine baktı baktı içim bi tuhaf oldu ama sonra kendime geldim ve kasıklarına doğru dizimle vurdum inledi şimdi sıra bendeydi üzerine çıktım onu orda parçalamak istiyodum yüzüne baktım onun beni incelediği gibi bende onu inceledim acı çeker gibi bir hali vardı telaşlandım bi anda endişelendim ki o sırada bi ağrı hissettim kendimi ayakta ve acı çeker buldum dizimi gerçekten acıtmıştı aşağılık herif zil çaldı ve malesefyenilmiştim

......

dizimi sarıyodum ki başımda belirdi
    'yardım ister misin '
    'senden mi asla'dedim alaycılıkla
    önüme diz çöktü derin bir nefes aldı
    'ewet bir bakalım' elimden bandajımıdır nedir çekip aldı
    ayak bileğimi sarmaya başladı canım acıyordu
    'ahhh'
    'iyi misin'
    'sen varken asla'
    güldü
    'niye gülüyosun'
    'küçük bir çocuk gibisin ne bir şey beğendirebiliyoruz nede sizi memnun edebiliyoruz'
    'ha, ha, ha çok komik'
    'tekvandoda iyisin'
    'sende'
    'vay canına sonunda bir beğeninizi kazanabildik'
    'hıı çok komik'
    gözlerimin içine baktı
    'bu kadar zor olmak zorunda mısın'
    'ben buyum beni ben yapan şey bu '
    sonunda bileğimi sarma işi bitti ayağa kalktı arkasını döndü giderken
    'bread'dedim
    durdu ve bana döndü
    'senden korkmuyorum'dedim gözünün içine bakarak.
    gülümsedi
    'biliyorum' dedi ve gitti

UMARIM BEĞENİRSİNİZ

XXXOOO
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Salı Şub. 22, 2011 12:38 am

UMARIM BEĞENİRSİNİZ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM (OLUMSUZLARIDA) Laughing HADİ BYYY Sleep
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Bir Salı Şub. 22, 2011 12:39 am

İlk olarak hikayenin başlığını düzeltmelisin ve hikayene bir başlık koy!
    İlk harflerin büyük olması gerekiyor.
    Daha sonra ilk mesajda bölüm koyalabilirsin ancak alt da tanıtım yapman gerekiyor.
    Son olarak da Türkçe kurallarına dikkat et!

Night High School;Gece Lisesi

Bir Maskenin Altında Her Zaman Bir Sır Vardır!

Geri döndüğümde o şeytanlarla asıl
    Oyunumu oynayacağım.
    Ve bu gece size en ciddi
    Yeminimi ediyorum...
    Adalet hızlı olacak...dürüst olacak....
    Ve merhametsiz olacak!

Final'e Geri Sayım Başladı!..

arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Salı Şub. 22, 2011 4:12 pm

(NORA)
    Kafam karışık bir şekilde eve qirdim.Tuhaf biriydi doğrusu.Off ne takıyosun kafana.Herkes salondaydı.'İyi akşamlar' deyip odama çıktım.Uzun ve rahatlatıcı bir duş aldım.Alttan açık pembe renqinde bir şort üstten ise beyaz bir spor atlet qirdim.Ayak bileğimi sardım ve aşağı inip yemek yedim.Yukarı çıktığımda kendimi hemen yatağa attım.Ne yorgundum ama kendime bir iyilik yapıp uyumaya başladım.
    (BREAD)
    Müzikten başıma ağrılar giriyordu.
    'Tatlım hadi dans edelim.'
    'Yok istemiyorum.'
    'Bread lütfen.'
    'Tyler,Miranda dans etmek istiyormuş.'Onlar dansa kalktıktan bir süre sonra kendimi düşüncelere kapılmış bir halde buldum.O kimdi ki beni bu kadar etkiliyordu.Arkama bile bakmadan bardan çıktım.Geride müzik seslerini bırakarak hızla arabama doğru yürüdüm.Arabaya bindim ve gaza bastım nereye gittiğimi bilmiyordum fakat onu düşünmekten kendimi alamıyordum.
    (NORA)
    Dolabıma yaslanmış bir şekilde düşüncelere dalmışken ani bir bağırma sesiyle irkildim.Biri adımı haykırıyordu.Hemen sol tarafıma baktım Poppy bana doğru koşuyordu.Yüzünde endişeli bir ifade vardı.
    'Ne oldu?'
    'Kevın bahçede birileriyle kavga ediyor.'Hiç bir şey söylemeden koşmaya başladım.Bahçeye vardığımda Kevın 3-5 kişiyle tek başına mücadele etmeye çalışıyordu.Hemen oraya koştum.Aralarına qirdim ve onları ayırmaya çalışırken çocuklardan biri 'Ooo bakın Bread'ın ki qeldi.'Çocuğa dönüp kasıklarına bir tekme indirdim.o yerde kıvranırken Kevın'ın diğerleriyle kavqa ettiğini qördüm.İlerlemeye başladım tam o sırada biri beni kolumdan yakaladı.Ona dönmeye çalışırken belimi sıkı sıkı kavrayan bir kol hissettim.
    (BREAD)
    Okulun bahçesine qirerken birilerini kavqa ettiğini qördüm.Kavqa edenin 1. sınıfa yeni qelen çocuk olduğunu fark ettim.Aslında Nora'ya çok benziyordu.Bir bağlantıları var mıydı acaba?Arabadan inince Nora'nında bir çocukla kavqa ettiğini qördüm.Hemen yanına koşarak onu belinden sarıp qeriye çektim ve çocukla onun arasına qirdim.Çocuk konuşmaya başlamadan ona bir yumruk indirdim.Onun Nora'ya yaklaşmasını hazmedemiyordum.Nora'ya yaklaştığını düşündükçe yumruklaRım daha da şiddetleniyordu.Sonunda bir el sıkıca elimi tuttu ve'bu kadarı yeter kaşın kanıyor'dedi.Nasıl olduğunu anlayamamıştım ama bu el ve ses beni çok rahat bir şekilde kontrol altına almıştı.Bunun kim olduğunu anlamak çok da zor değildi.Beni bu şekilde etkileyebilecek tek kişi Nora'ydı.Ona hiç kimseye karşı hissetmediğim bir duyquyla bağlıydım.Tanrım bu nasıl aşağılayıcı bir duyquydu.Hiç bir kadın beni bu kadar etkileyemezdi ama o etkilemişti.Sanırım teslim olma zamanı qelmişti.Ben ona kör kütük AŞIKTIM..
    (NORA)
    Bread'ın beni koruması çok tuhaftı ama bir yandan da hoşuma gidiyordu.Onun kolunu hissettiğimde kalbim küt küt atmaya başlamıştı.Elinden elime,elimden kalbime kadar bir şeyler hissediyordum.daha önce kimsyle böyle bişey olmamıştı.Bilmiyordum ama qaripti.Hem de çok qaripti,şunu anlıyordum.Ben onu SEVİYORDUM...

En son arzu8 tarafından Salı Şub. 22, 2011 4:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Bir Salı Şub. 22, 2011 4:44 pm

çok güzel olmuş.ellerine sağlık.çok beğendim.yb bekliyorum Very Happy
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Salı Şub. 22, 2011 4:52 pm

ekleme yaptım hepsini okudun mu?
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Bir Salı Şub. 22, 2011 4:57 pm

okudum tüm bölümleri Very Happy
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Salı Şub. 22, 2011 5:09 pm

Smile beğenmene sevindim...
    arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Salı Şub. 22, 2011 6:38 pm

Deadly demiş ki:İlk olarak hikayenin başlığını düzeltmelisin ve hikayene bir başlık koy!
    İlk harflerin büyük olması gerekiyor.
    Daha sonra ilk mesajda bölüm koyalabilirsin ancak alt da tanıtım yapman gerekiyor.
    Son olarak da Türkçe kurallarına dikkat et!

özür dilerim tanıtım yaptım neyi kastetiğini anlamadımmmm Neutral Neutral
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Bir Salı Şub. 22, 2011 8:05 pm

Hikayeye başlamadan önce 'Hikayeler Tanıtımları' bölümünde kısa bir tanıtım yapman gerektiğini Wink

Oyunumu oynayacağım.
    Ve bu gece size en ciddi
    Yeminimi ediyorum...
    Ve merhametsiz olacak!

arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Çarş. Şub. 23, 2011 7:58 am

tamam saol.... Smile
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Bir Çarş. Şub. 23, 2011 11:10 am

Bu ara başlığı düzelt Türkçe kurallarına uydun değil Wink

Oyunumu oynayacağım.
    Ve bu gece size en ciddi
    Yeminimi ediyorum...
    Ve merhametsiz olacak!

arzu8
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Çarş. Şub. 23, 2011 4:03 pm

kurallara dikkat etmemişim üzgünüm bundan sonra daha dikkatlı olmaya çalışıcamm Sad Sad Sad ve bu arada hikayemi takip te tutmaya çalışan arkiler elimde bol bol bölüm var çok sewdiğim bir arkadaşımla sizlere bo bol bölüm yazdık ama yorum atmaya bile gerek duymadınıza (olumsuzda)olsa eleştirme gereği duymadınıza göre sanırım hikayemi devam ettirmemeliyim....saolun Smile Smile Smile Smile Smile
    asezgin
    asezgin
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından asezgin Bir Perş. Şub. 24, 2011 1:25 pm

niye devam etmiyeceksin Sad ben hikayeni çok beğendim Very Happy devam et tütfen Sad Sad
    yb bekliyorum canm
    artık her bölünden sonra yorum yazıcam sende yb gönder lütfen Very Happy
    yb yb yb yb yb yb yb lol! lol!
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Bir Perş. Şub. 24, 2011 2:42 pm

Deadly demiş ki:Bu ara başlığı düzelt Türkçe kurallarına uydun değil Wink

Ece ben söylemeden söylemişsin. Very Happy

arzu8 demiş ki:kurallara dikkat etmemişim üzgünüm bundan sonra daha dikkatlı olmaya çalışıcamm Sad Sad Sad ve bu arada hikayemi takip te tutmaya çalışan arkiler elimde bol bol bölüm var çok sewdiğim bir arkadaşımla sizlere bo bol bölüm yazdık ama yorum atmaya bile gerek duymadınıza (olumsuzda)olsa eleştirme gereği duymadınıza göre sanırım hikayemi devam ettirmemeliyim....saolun Smile Smile Smile Smile Smile

Aynı mesajda hem üzgün olduğunu belirtiyorsun hem de "w" kullanıyorsun. Eğer düzgün yazmazsan mesajlarını düzeltmeden sileceğim.

Marked
    Marked

Mesaj tarafından arzu8 Bir Perş. Şub. 24, 2011 5:13 pm

Sevgili arkadaşlar internete hikaye yazmak işi bana göre deil çünkü bende sinir bırakmıyo o yüzden artık bu hikayeyi devam ettirmicem....Üzgünüm
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Bir Perş. Şub. 24, 2011 7:22 pm

yaa neden ama güzel yazıyorsun.hikayeye de kaptırmıştım kendimi Sad(

Forum Saati Ptsi Eyl. 28, 2020 7:54 am