Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi Empty Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Şub. 02, 2011 5:49 pm

Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi Defne-Joy-Foster

Televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, Defne Joy Foster'in ölümü nedeniyle Yok Böyle Dans programının bu hafta sonu yayınlanmayacağını duyurdu. Yayınına bir hafta ara verilen bir diğer program da Yetenek Sizsiniz Türkiye.

İstanbul Caddebostan'daki arkadaşının evinde ölü bulunan Defne Joy Foster'in ölüm haberi, Yok Böyle Dans ekibini de derinden etkiledi. Pazar günü yayınlanan son bölümde yarışmadan elenen Defne Joy Foster'in ölüm haberi üzerine Acun Ilıcalı ve ekibi bir araya geldi.

Ilıcalı, Foster'in ölümünden duyduğu üzüntüyü şu sözlerle ifade etti; "Sevgili arkadaşım Defne Joy'u kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Yok Böyle Dans'ta beraber olduğumuz süre boyunca bana hep destek olmuş böylesine iyi niyetli bir insanın bu kadar genç bir yaşta aramızdan ayrılması bana ve bütün Acunmedya ailesine büyük bir acı verdi. Defne'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesine baş sağlığı diliyorum. Takdir edersiniz ki böyle bir acı yaşarken hafta sonu hiçbir şekilde program yayını yapmamız söz konusu bile olamaz. Bu hafta sonu Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınları olmayacaktır."

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi Empty Geri: Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Şub. 02, 2011 5:57 pm

Hiç beklemediğim bir haberdi Defne Joy Foster'ın ölüm haberi, böyle olması en mantıklı şey zaten.
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi Empty Geri: Acun Ilıcalı, Yok Böyle Dans ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yayınına ara verdi

Mesaj tarafından ges_emine Çarş. Şub. 02, 2011 5:59 pm

bence de
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Şub. 02, 2011 6:37 pm

En mantıklısını yapmış.

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:25 am