Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
Kiraz*
Phoenix
6 posters

Exterminator:Bölüm 2 Part 2

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Exterminator:Bölüm 2 Part 2 Empty Exterminator:Bölüm 2 Part 2

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 7:48 pm

EXTERMINATOR

Çok merak ediyorsunuz değil mi?

Biliyorum bazı şeyler kafanızı kurcalıyor ama bende bunu çözmek için burdayım.Elimde kalem kağıtla her şeyi açıklamak, içimdekileri dökmek istiyorum.Nerden başlayacağımı tam kestiremediğim için her şeyin yaşandığı yere dönmeye karar verdim.

2050 yılının Rock'ı...Oldukça zenginleşen ve gelişen bu küçük yer artık pek çok kişinin yaşam alanı olmuştu.Buna karşın doğayla iç içe halinden bir şey kaybetmemişti.Bende tam olarak bu şehrin içinde doğmuştum.Küçük güzel, kutu gibi evlerden birinde yeşillikler arasında koşturarak büyümüştüm.Ama geriye dönüp baktığınızda kendinize şunu sorarsınız "Şu anda olanların gerçekleşeceğini o zaman tahmin edebilir miydim?"...Tahmin etmek imkansızdır.Aynı bir kaç dakika sonra öleceğinizi bilemeyeceğiniz gibi.Ama ben bilime inanıyorum.Her şeyin çözümü bilimdedir.Küçükkende bir çok şeyi araştırma takıntım vardı.Her şeyden bilimsel bir sonuç çıkarmaya çalışırdım.Uzun yıllar sonra kesin bir kararla bilime yöneldim.Fen derslerinde hep çok başarılı olan ben, özellikle kimyayı kendime hedef edindim.Büyükannem "Her değişiklik Dünya'yı etkiler"derdi.dünya'yı etkilemek istiyordum.Gençlik hevesi, içimde yanan bir ateş vardı, Dünya'yı daha iyi bir yer haline getirmek istiyordum.Ama bazı şeyler beni çok değiştirdi.

2100 Rock'ına gelelim...Şu anda yaşadığım yer.Pahalı arabalar içinden bakan duygusuz insanları her sokakta görebilirsiniz.Kucağındaki küçük köpeklerle porselen bebek gibi boyanmış yüzleriyle hepsi birer süs eşyası.Bu devirde benim muhteşem dehamın bir önemi yok.Her şeyin ekseni para.Her insan paranın uydusudur.Bu lanet Dünya'dan nefret ediyorum.Elimde bir güç var.Hala kurtarılabilir Dünya'yı değiştirebilecek bir güç.Ama hayır.Ben Dünya'yı daha iyi bir yer haline getirmeyeceğim.Pis bataklıklarında boğulurken onları izleyerek gülümseyeceğim.Çünkü onları gömen ben olacağım.Hayatınızı kimin karartacağını merak ediyorsunuz sanırım.Ah, ne kadarda kabayım.Kendimi tanıştırmadım değil mi?Doğum adımı boşverin, siz bana kısaca Exterminator diyebilirsiniz.

UNUTMAYIN; HER ŞEYİN ÇÖZÜMÜ BİLİMDEDİR...

WAIT THE EXTERMINATOR

En son Phoenix tarafından Perş. Ara. 23, 2010 11:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Exterminator:Bölüm 2 Part 2 Empty Geri: Exterminator:Bölüm 2 Part 2

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ara. 10, 2010 8:40 pm

İşte bunu gerçekten sevdim. Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 8:55 pm

Bilim üzerine bir hikaye olacak.Yani bilimin Dünya'yı güzelleştirdiği gibi nasıl yerle bir edebileceğinin hikayesi Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ara. 10, 2010 9:01 pm

İçin içinde bilim varsa kötü olması mümkün mü? Cool

Yerle bir etmesi öyle mi? Cool

İşte beni yine yine ve yine meraklardındın dostum Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 9:09 pm

Merak uzun sürmeyecek dostum Cool
    Bjk maçı bitince belki bölüm atarım Cool
    Bilim insanı benden beklenesi bir hikaye işte Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ara. 10, 2010 9:13 pm

Mutlaka okurum Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 9:18 pm

Sevinirim Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 9:25 pm

GİRİŞ

Kimya nedir?Kimya Tanrı'nın elidir.Bilimin köklerinin en kalınlarındandır.Bilimin muhteşem büyüleyici dünyasının en önemli yapı taşlarındandır.Ancak pek çok öğrenci lise döneminde bu dersten nefret eder.Oysaki tüm güçlerini nefret yerine algılamaya harcasalar gördükleri karşısında nefesleri kesilebilir.Aynı bir ilkokul öğrencisine hidrojenle oksijeni karıştırdığında su olduğunu söylediğin gibi.İlk başta sana inanmazlar.Hava gibi saydam bir şeyden elle tutulur bir madde elde edebileceğini kabul etmezler.Çünkü bilim mucize gibidir.Mucizeler ise insanlar için yıllar önce öldü.Elementler hakkında biraz daha bilgili birisi ise yanıcı ve yakıcı maddelerin bir araya gelerek söndürücü etkisi yapmasından büyülenir.Ne yazık ki artık bu tür şeylerin kimse için bir önemi yok.Herkes tembelleşti ve içlerine kapandı.İnsanlar gerekli bilgiler için araştırma yapıp heyecan duymak yerine bilgisayarlarının başına oturup arama motorunu açıyorlar.Peki neden?Bizi bu kadar körelten nedir?Bilim.Dünyanın en harika etkilerinden birinin insanları bu kadar pasifleştirmesi bana ironik geliyor.İşte bu yüzden belki de insanlara göstermenin zamanı geldi.Onları insanlıktan çıkaran, beyinlerini küçülten bu Abraxasvari varlığa putlara tapar gibi tapıyorlar.Onlar farkında olmasalarda umursamadıkları bilimin kölesi oldular.Şimdi hayatlarını daha güzel bir yer haline getirdiklerine inandıkları ve onsuz yaşayamadıkları bilimin öbür yüzünü görecekler.Ying Yang bir gerçektir.Her iyinin içinde bir kötü, her kötünün içinde bir iyi vardır.Madalyonun öbür yüzü döndüğünde insanlar korku dolu olacaklar.Onlara bilimi göstereceğim.Bilimin muhteşem gücünü.Ve kararlıyım, öğrenecekler kötülüklerinin bedelini.Şimdi sıra bende.İntikam alacak ve dehanın gücünü kanıtlayacağım.Şimdi, hepiniz, önümde diz çökün.Korkuyla saklanacak delik arayın.Çünkü ben hepinizi teker teker kıvranarak öldüreceğim.Ve bana yalvarmaya başladığınızda size tek söyleyeceğim "Canınız Cehenneme!"
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ara. 10, 2010 9:36 pm

Melodiiii! Kimyaya olan özlemimi deşiyorsun Sad

Bu nasıl bir giriştir ve bu nasıl bir girişin son cümleleridir. Cool (Anlatım bozukluğu yaptığımı düşüyorum Razz )
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 9:44 pm

Giriş güzel olmadı ama artık idare et Koptum
    Kimya aşkıyla yanarım Cool
    Bir gün gelecek bu hatun gibi olacağım Twisted Evil
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ara. 10, 2010 9:51 pm

Girişin mükemmel olduğunu söylemeye çalıştım ben orada Cool Exterminator:Bölüm 2 Part 2 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ara. 10, 2010 10:01 pm

ben beğenmedim Evil or Very Mad
    Sude
    Sude
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Sude Paz Ara. 12, 2010 11:22 am

Oha harika olmuş inan ki Very Happy ellerine sağlık... Keyifle okuyacağım bir hikayeye benziyor Smile
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Paz Ara. 12, 2010 11:41 am

Mell keşke Necronomicion'la Stars Shine'ı bitirip, buna başlasaydın Kocaman Gulumseme Ama güzele benziyor, okuyacağım =)
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ara. 12, 2010 2:40 pm

Stars Shine'a devam ama Necronomicon, bilemiyorum, ondan istediğim elektriği alamadım Kocaman Gulumseme
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Ara. 12, 2010 6:05 pm

Mel Shocked
    Muhteşemsin dostum Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ara. 12, 2010 9:19 pm

o sensin Cool
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Ara. 13, 2010 7:04 pm

Ne zaman başlayacaksın ? Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ara. 13, 2010 8:03 pm

en yakıbelki yarın belki yarında da yakın Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ara. 13, 2010 8:45 pm

BÖLÜM 1 PART 1

Genç kadın kollarını koltuğun iki yanına yerleştirdi ve bacaklarını sehpaya yasladı.Yüzündeki ifade cumartesi akşamı en sevdiği diziyi izleyecek bir kadının ifadesiydi.Sol elini kaldırdı ve bilekliğindeki kırmıza tuşa bastı.Büyük, duvarla bir olan son teknoloji ürünü televizyon açıldı.Kadın sıkıntıyla kanalları geçti.Yıllar ilerlese, teknoloji gelişsede asla değişmeyen bir şey vardı.Saçma kadın programları ve Brezilya dizileri.Manikürlü tırnakları kızıl-turuncu saçlarının arasından geçti ve sıkıntıyla büyük haberi beklemeye başladı.Sonuçta her gün bu tür olaylar yaşanmıyordu.Sonunda yerel kanal "Şok Gelişme!" başlığı altında çığıran kadınlara bir son verdi ve ekranda Jelly Tattum belirdi.RockTv'nin muhteşem spikeri, güler yüzü, göz kamaştıran kadını.Sarı saçlarını dağınık bir topuzla toplamıştı.Yüzünde her zamanki gülümsemesinin yerine profesyonel bir maske vardı.Kadın kendiyle gurur duydu.Demek ki toplum üstünde böyle bir etki bırakabilmişti.Jelly Tattum elindeki kağıt destesini düzenleyip kameraya baktı.Mavi gözleri bir şey belli etmesede kadın az sonra söyleyeceği her kelimeyi ezbere biliyordu.Bu yüzden kadın büyük bir zevkle televizyonun sesini açarken Jelly Tattum'un sözlerini tamamladı.

"...ve Başkan'ın yaptığı açıklamaya göre..."

"...araştırmalar sürüyor."diye tamamladı kadın deri ceketinin fermuarıyla oynarken.

"Böyle bir şeyin daha önce görülmemesi araştırmaları zorlaştırırken yetkililer bunu yeni bir çeşit virüs türü olabileceğini açıkladı.Şimdilik panik yapmayın ve olabildiğince yediklerinizden dokunduklarınıza, her şeyi, kontrol altında tutun.Ben Jelly Tattum, gelişmeler elimize ulaştıkça RockTv'den size ulaştıracağız.İy-"kadın devamını beklemeden televizyonu kapatıp dolaba yöneldi.İçinde asılı olan iki yağmurluğu itip arka kapakları açtı ve daha küçük bir odaya giriş yapmadan önce ellerine steril eldivenlerini geçirdi.Bembeyaz ve devamlı çalışan klimanın bulunduğu odada binlerce küçük tüp yan yana dizilmişti.Kadın ellerini birbirine sürtüp eksi beş derecelik odada eski model mikrodalga fırın tarzı alete yürüdü.Kapağın üzerindeki gösterge sıfır-beşi gösteriyordu.Beş saniye sonrası küçük bir "klik" sesiyle kapak açıldı ve hafif bir duman yükseldi.Kadın geri çekilip dumanı solumaktan kaçındı.Duman dağıldıktan sonra elini mikrofloresarın içine soktu.Binlerce mavi şişenin aksine mor bir sıvıyla dolu olan ince tübü eline aldı.Mantar kapağını başına geçirip odadan çıktı.Yüzünde sarsak bir gülümseme, elinde Dünya'nın en tehlikeli silahlarından biri ve beyninde milyonlarca can çekişen insanların görüntüsüyle mutfağa yöneldi.
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Salı Ara. 14, 2010 3:33 pm

Ama bu bölüm çok güzeldi Shocked Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 14, 2010 3:44 pm

Mell çok iyi betimleme yapmışsın Very Happy Kızıl-turuncu Cool Şimdiden bayıldım karakterciğimize Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ara. 14, 2010 6:01 pm

Kızıl-turuncu; Şeytanın müridi... Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ara. 14, 2010 7:15 pm

Sanırım ileride bende öyle olacağım Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ara. 14, 2010 7:43 pm

BÖLÜM 1 PART 2

"Runnin' deep inside my veins
    Damarlarımın içine dibine koşuyor
    Burnin' deep inside my veins
    Damarlarımın içine dibinde yanıyor
    Poison
    Zehir
    I don't wanna break these chains
    Bu zincirleri kırmak istemem"
    (Alice Cooper-Poison)

Kadın market alışverişini bitirdikten sonra kasaya yöneldi.Küçük kız annesinin peşinden giderken bir yandan da parası önceden ödenmiş çikolatasını kemiriyordu.Bitmemesi için ufak ısırıkları alıyordu.Çikolatasına aşık bir çocuk.Küçük kız yanından geçen huysuz bir kadının çarpmasıyla yere devrildi.Sarı saçlarını yüzünden çekip yerde parçalanmış çikolatasını gördüğünde bacağındaki sıyrığında etkisiyle ağlamaya başladı.Annesi kasanın önüne geldiğinde küçük kızının sesini duydu ve telaşla o tarafa yöneldi.Küçük kızı kucağına alıp bacağındaki yarayı öptü.Kafasını kaldırdığında içtenlikle gülümseyen bir kadınla karşılaştı.Kadının yeşil gözleri, dolgun dudakları ve anlamlandıramadığı değişik renkteki saçları ilk dikkatini çeken şey oldu.Kadın üzerindeki siyah sweatin kollarını çekiştirerek küçük kızın saçlarını okşadı.Kız iri iri olmuş gözleriyle ona baktı.Bu kadın onu büyülemişti.Annesi ise soran gözlerle kadına bakıyordu.Bunu farkeden kadın gülümseyerek ona döndü.

"Artık eskisinden çok uzağız.Saygı kalmadı.Bari küçük çocukları hırpalamasalar."dedi.Anne gülümsedi.

"Haklısınız."diyerek onayladı."Neyse Jessica iyiysen gidelim artık."diye kasaya yöneldi ama kadın onu durdurdu.

"Bacağındaki yara kötü görünüyor.Ben doktorum.Bakmamı ister misiniz?"diye önerdi.Sarışın kadın bir an tereddüt etti.Acelesi vardı ama bu iyi niyetli kadın kızı için endişelenmesini engelleyebilirdi.Başını sallayıp yandaki sıraya küçük kızı oturttu.Kız canının acımayacağını bildiği için rahattı.son teknoloji ürünü tabletler güçlü ağrı kesicilerdi.Annesi yüzünü buruşturup şakaklarına masaj yaptı.Burnunda sızıda baş göstermişti.Değişik saçlı kadına çok yakın olduğunu anlayıp biraz geriledi.Kadın kızın yarasının üstüne jelatin soyut bantlardan yapıştırıp geri çekilince anneyi süzdü.

"Baş ağrısı?"diye sordu.Kadın başını sallayınca çantasından nane aromalı şeker kutusunu çıkardı ve açtı.İçinde üç tane pembe şeker vardı."Ağrı kesici şekerler."dedi kadın gülümseyerek.anne artık dayanılamaz derecedeki baş ağrısı yüzünden şekerlerden bir tanesini alıp ağzına attı.Baş ağrısı aniden geçince teknolojiye teşekkür edip kadına gülümsedi.

"Teşekkürler."kızına baktı."Her ikisi içinde."

"Rica ederim."dedi kadın ve kasaların olduğu tarafa yürüdü.Anne küçük kızını kucağına alıp kasanın önünde bıraktığı market arabasını aldı ve eşyaları banda yerleştirmeye başladı.Ben&Jerry's dondurma kutusunu banda koyduğundaki üzerindeki kırmızı lekeyi gördü.Eliyle kazımak için hamlede bulundu ama sıvı olduğu için parmağına bulaştı.Kadın yüzünü buruşturup bandın kenarına elini silerken kutunun üstünde bir tane daha leke gördü.Sonra bir tane daha, bir tane daha, bir tane daha...Kadın korkuyla geri çekildiğinde yere damlayan kırmızı lekeleri gördü.Sorunun kutuda olmadığını anlayan kadın elini hızla burnuna götürdü.Burnunda akan kan elini kaplarken midesine giren krampla inleyerek yere düştü.Küçük kız ağzından, burnundan, gözlerinden ve kulaklarından gelen kanlarla boyanmış annesini iri gözleriyle izliyordu.Kadının midesindeki ağrı giderek arttı, ciğerleri yanmaya başladı ve beyninde inanılmaz bir basınç vardı.Gözlerinden akan sicim sicim kanların yanında gözyaşlarıda eklenerek hızlandı.Kadın yüz üstü yere düştü ve bacaklarının uyuştuğunu hissetti.ÇEvresini saran onca insan ve onu izleyen kızını görmezden gelerek sırt üstü dönmeye çalıştı.Büyük uğraşlar ve acılar sonunda sırt üstü dönen kadının gözleri son nefesiyle birlikte tek bir noktaya takıldı.Kapıdan çıkan siyah sweatinin kapişonunu başına geçirmiş ona yardım eden kızıl-turuncu saçlı kadın...

En son Phoenix tarafından Salı Ara. 14, 2010 8:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 5:40 am