Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+3
ges_emine
Phoenix
bstard412
7 posters

******'e kurumuş çelenk

bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Atatürk'e kurumuş çelenk Empty ******'e kurumuş çelenk

Mesaj tarafından bstard412 Ptsi Kas. 15, 2010 4:35 pm

Atatürk'e kurumuş çelenk AEA_celenk2

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder ****** ölümünün 72.yılında Ak Parti Buca Örgütü tarafından kurumuş ve solmuş çiçeklerle anıldı. Cumhuriyet’in Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ******’ün 72. ölüm yıldönümünün anıldığı 10 Kasım’da İzmir’in dört bir yanında saygı duruşları, Ata’ya olan bağlılık ve özlem seli gerçekleştirilirken AKP Buca teşkilatının koyduğu çelenk büyük tepki çekti.

Konuyla ilgili konuşan Ak Parti Buca İlçe Başkanı Mustafa Solmaz’ın ise çelenk eleştirisiyle ilgili olarak 8 yıldır aynı çelengi koyduklarını belirterek, “8 yıllık aynı çelengi koyuyoruz. Daha önce neden haber olmadı da şimdi haber oluyor. Bu Öküz altında buzağı arama gibi bir şey. Bende daha iyi ******çü olmaz.* Art niyetlerle mücadele ediyoruz” dedi.

(alıntı=hürriyet)

* koyu yazılmış cümleye dikkat. söyleyene de dikkat.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Atatürk'e kurumuş çelenk Empty Geri: ******'e kurumuş çelenk

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Kas. 15, 2010 4:40 pm

"8 yıllık aynı çelengi koyuyoruz. Daha önce neden haber olmadı da şimdi haber oluyor."ayy çok özür dileriz günahını almışız, 8yıldır ha?tebrikler ne de zeki(!) bir şeysin Evil or Very Mad
    "Bende daha iyi ******çü olmaz"yorum yapmaya bile utanırım şu cümleye.
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Ptsi Kas. 15, 2010 6:09 pm

Phoenix demiş ki:"8 yıllık aynı çelengi koyuyoruz. Daha önce neden haber olmadı da şimdi haber oluyor."ayy çok özür dileriz günahını almışız, 8yıldır ha?tebrikler ne de zeki(!) bir şeysin Evil or Very Mad

katılıyorum
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Ptsi Kas. 15, 2010 6:52 pm

bstard412 demiş ki:
    Phoenix demiş ki:"8 yıllık aynı çelengi koyuyoruz. Daha önce neden haber olmadı da şimdi haber oluyor."ayy çok özür dileriz günahını almışız, 8yıldır ha?tebrikler ne de zeki(!) bir şeysin Evil or Very Mad

katılıyorum

ben de
    bunların yaptığı şey için büyük bir utanç var içimde
    bir de öfke
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Ptsi Kas. 15, 2010 7:36 pm

bunu yapanlar utansın...
    sonuçta ****** olmasaydı onlar şu anda var olmayacaklardı
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Ptsi Kas. 15, 2010 8:05 pm

Yazık gerçekten yazık diyecek başka bir şey yok gerçekten Kemalist bir düşünceye ve ****** için ölmeyi göze alan birisiyim ben daha 15 yaşındayım ama onlar okumuş görmüş insanlar. Ki burda her okuyanın mantıklı olmadığını görüyorum ben ve gerçekten utanıyorum. Böyle insanlarla aynı havayı solumak bile bana gerçekten utanç veriyor. Atatük'ün izinden gitmenin ne kadar önemli olduğunu şu rezillikten sonra ne kadar doğru bir şey olduğu tekrar ve tekrar görüyorum..
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Kas. 15, 2010 8:21 pm

Brra. demiş ki:Yazık gerçekten yazık diyecek başka bir şey yok gerçekten Kemalist bir düşünceye ve ****** için ölmeyi göze alan birisiyim ben daha 15 yaşındayım ama onlar okumuş görmüş insanlar. Ki burda her okuyanın mantıklı olmadığını görüyorum ben ve gerçekten utanıyorum. Böyle insanlarla aynı havayı solumak bile bana gerçekten utanç veriyor. Atatük'ün izinden gitmenin ne kadar önemli olduğunu şu rezillikten sonra ne kadar doğru bir şey olduğu tekrar ve tekrar görüyorum..
    Okumakla adam olunmuyor sadece beyninin içini bilgi dolduruyorsun.Eğer o kişi Kemalist ise ben neyim demek istiyorum burada.Ayrıca Kemalistlik ne yaş ne bilgi gerektirir.Sadece ruhunda ve benliğinde Ata'ya saygı, sevgi ve onun ilkeleri ile inklaplarına bağlılık gerektirir.Bunun farkında olan bizlerinde gördüğü gibi bu kişilerin hiç birinde bir parça bile kemalistlik yoktur.Burda önemli olan çelenk değil.Burda önemli olan bu çelengin onlar açısından yansıttığıdır.Bu kişiler Ata'nın 72.Ölüm yıldönümü'nü "kutlayan" insan zihniyetidir.Sözün bittiği yerde tam olarak burasıdır.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Kas. 15, 2010 8:29 pm

Arkadaşlar sitede siyasi içerikli yorumlar yapmak yasak. Lütfen daha dikkatli yorum yapalım.

Kişinin sözüne tek cevabım: Öldüğünüzde mezarınıza solmuş çiçek bile koyacak kimseniz olmayacak.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Kas. 15, 2010 8:34 pm

Mesajlarda siyasi içerik yok.Sadece fikir beyanı ve eleştiri var.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Kas. 15, 2010 8:46 pm

Sonuçta bir partinin yaptığı saçmalık. Bu habere onay vermediğimi ve ne kadar sinirlendiğimi biliyorsundur Melodi. Senin fikirlerinin hepsine de katılıyorum zaten.
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Kas. 15, 2010 8:59 pm

Bir şey kanıtladıklarını mı sanıyorlar acaba ?
    ******çü olduğunu iddia etmesine de ayrıyeten anca mahrem bir yerimle gülerim. Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Kas. 15, 2010 8:59 pm

pes.
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Kas. 15, 2010 9:02 pm

Kötü bir şey demedim ki Emel.Sadece siyasi içerik olarak yasaklanacak bir tarafı olmadığını düşündüğümü söyledim.Sonuçta kimse kötülenmiyor yada özel olarak bir partiye karşı tavır alınmıyor.Sadece bu olaya karşı bir tavır var burada.Bu siyasi içerikse Haberler bölümünde paylaşılan en ufak siyasi bilgilerde siyasal içerik olacaktır.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Kas. 15, 2010 9:05 pm

Zaten özel olarak uyarmadım. Sadece uyarının önceden görülmesini ve ona göre yorumlar yapılmasını istediğim için yazdım.
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Ptsi Kas. 15, 2010 11:49 pm

Phoenix demiş ki:
    Brra. demiş ki:Yazık gerçekten yazık diyecek başka bir şey yok gerçekten Kemalist bir düşünceye ve ****** için ölmeyi göze alan birisiyim ben daha 15 yaşındayım ama onlar okumuş görmüş insanlar. Ki burda her okuyanın mantıklı olmadığını görüyorum ben ve gerçekten utanıyorum. Böyle insanlarla aynı havayı solumak bile bana gerçekten utanç veriyor. Atatük'ün izinden gitmenin ne kadar önemli olduğunu şu rezillikten sonra ne kadar doğru bir şey olduğu tekrar ve tekrar görüyorum..
    Okumakla adam olunmuyor sadece beyninin içini bilgi dolduruyorsun.Eğer o kişi Kemalist ise ben neyim demek istiyorum burada.Ayrıca Kemalistlik ne yaş ne bilgi gerektirir.Sadece ruhunda ve benliğinde Ata'ya saygı, sevgi ve onun ilkeleri ile inklaplarına bağlılık gerektirir.Bunun farkında olan bizlerinde gördüğü gibi bu kişilerin hiç birinde bir parça bile kemalistlik yoktur.Burda önemli olan çelenk değil.Burda önemli olan bu çelengin onlar açısından yansıttığıdır.Bu kişiler Ata'nın 72.Ölüm yıldönümü'nü "kutlayan" insan zihniyetidir.Sözün bittiği yerde tam olarak burasıdır.

Kesinlikle katılıyorum.

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 9:00 am