Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE

gamze02
    gamze02
    Marked
    Marked

4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE Empty 4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE

Mesaj tarafından gamze02 Salı Kas. 02, 2010 8:01 pm

Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.

Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.
    4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE Gebe

Bu kitabı sonuna kadar okuyupta beğenmeyen yoktur.Muhteşem bir eser.Alacakaranlık bunun yanında hiçbirşey.
    680 sayfa olan kitap ve ben 1 günde bitirdim ilk okuyuşumda(içinizden hadi be diye geçirmeyin ciddiyim:D)
    İlk 100 syafası anlamaya dayalı ama 580 sayfası mükemmel.Her sayfa sonunda hem bitmesin dye hemde merak içinde bitsin diye bekleyeceksiniz.
    Divine
    Divine
    Marked
    Marked

4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE Empty Geri: 4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE

Mesaj tarafından Divine Salı Kas. 02, 2010 10:35 pm

bu kitap gerçekten harika
    bir bedende 2 ruh
    biri melinda
    diğeri göçer
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE Empty Geri: 4 kere okuyup pişman olmadığım kitap:GÖÇEBE

Mesaj tarafından zAfRiNa Salı Kas. 02, 2010 11:34 pm

bende güzel diildir diye okumamıştım bi kaç yorum gördüm duydumçok sıkıcı diye önyargı oldu Very Happy bende okuyayım bari
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Kas. 03, 2010 4:42 pm

Konu açıldı.Bir kez daha açmıştın onu da kaldırdım.Tekrarlama lütfen Very Happy

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:28 am