Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+3
Jo_WinCHésTéR
İdio-Path
Deadly
7 posters

Aşk bu!Otada konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri)

Anket

Hikayenin Yeni Adı?

[ 1 ]
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_left25%Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_right [25%] 
    [ 0 ]
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_left0%Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_left0%Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_right [0%] 
    [ 0 ]
    [ 3 ]
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_left75%Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Bar_right [75%] 
    [ 0 ]
    [ 0 ]

Toplam Oylar: 4
    Anket kapatıldı
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Empty Aşk bu!Otada konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri)

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ekim 27, 2010 10:34 am

Millet bendiğer bütün hikayelerimi arşiv'e tanışıdım çünkü sıkıldım yazmaktan
    herneyse yeni bir hikayeye başlıyorum herhalde bu son hikayem olur

bilemiyorum ama son olabilir bu hikayem 3.hikayem gibi bir elf hikayesi
    elflerin aşkını yazıyorum yine.3 Hikayem 4.Tür:Elflerdi.
    Başlığını böyle yazdım çünkü gerçektende öle olacak.
    2 Anakarakterin komik halleri yazılacak
    bunun yanında aşkları olucak bu hikayenin türü;
    Romantik & Komedi
    biliyorum belki sevmezsiniz ama Romantik & Komedinin olmasının yanısıra
    Macera & Aksiyon & Doğa üstü güçler olucak
    Zaten elfler olunca doğa üstü olucak.Diğer elf hikayemde o dünyadasadece
    Elfler vardı ama bu hikayemde sadece elfler olmıyacak
    Varlıklar;Hayalet,büyücü,İnsan,Elf,Vampir vs. vs.
    Aklınıza ne gelirse var aynı zamanda daha üstü silahların konuştuğu birülkeler burası
    Doğa üstü elementler &Doğa üstü özellikler & Doğa üstüyaratıklar & Doğa üstü silahlar
    Masquerade olmak için çalamak istermisinz?yada çalamadan masqueradelersizi bulabilirmi?
    siz istiyerekmi yoksa istemeyerekmi onlara katılırsınız?yada enbaşından masqueradelerden seniz..
    Her varlıkların bir kraliyeti vardır(insanların hariç onların doğa üstüvarlıkların olduğundan haberleri bile yok)
    Yanlız şunu unutmayın diğer hikayemdeki gibi
    bu hikayemdede elfler biz insanlar gibi görünür.

Karakterler..

Crysta Casandra Waldorf
    Delidolu,saygısız,umursamaz,dik burunlu,cesur,masum,sinsi..17
    yaşında(şuanlık)

· Burcu: Yengeç

· Elementi: Ates

· Özelligi : Sezgi

· En Belirli Özelligi : Cesaret

· En Büyük Ideali : Zafer

· En Büyük Hatasi : Merhametsizlik ve
    Acelelik.

· En Büyük Arzusu : Liderlik

Alexis Kris (Pınar)
    Alexis Crystaya bazı durumlarda benzer..Deli dolu kaçık şakacı amasınırını bilen
    bir kızdır..18 yaşındadır.

·Burcu: Terazi

· Elementi : Hava

· Özelligi : Dogrucu

· En Belirli Özelligi : Saygi

· En Büyük Ideali : Mükemmel dostluk

· En Büyük Hatasi : Kendini kötülemek

· En Büyük Arzusu : Dünyayi dolasmak

· En Büyük Yetenegi : Güzel sanatlar

Tiffany Miley (Tuğçe)

Tiffany Alexis ve Crysta'nın tam tersine pisipokat şakacı[şakada
    sınır koymaz]komedi bir kızdır.18 yaşındadır

·Burcu: Balık

· Elementi : Su

· Özelligi : Hassasiyet

· En Belirli Özelligi : Merhamet

· En Büyük Ideali : Rahat etmek

· En Büyük Hatasi : Kendini begenme

· En Büyük Arzusu :Degerinin
    bilinmesi

· En Büyük Yetenegi : Ticaret ve
    alisveris

· En Belirli Özelligi :
    Saygi

Alex Manson

Elf Kralı ve Kraliçesinin oğludur…Yaşıklımı yaşıklıdır..Kuvetli
    ve cesurdur.20 yaşındadır..

· Burcu:
    Boğa

· Elementi : Toprak

· Özelligi : Dayanikli, sabirli

· En Belirli Özelligi : Inat

· En Büyük Ideali : Yükselmek

· En Büyük Hatasi : Merak

· En Büyük Arzusu : Basa geçmek

· En Büyük Yetenegi : Medya, yöneticilik

Hadi iyi okumalar!Eciş yapım onurla sunar!

Kraliyet Ailesi.
    Aiden Manson
    Maxim Manson
    Rachel Manson
    Alex Manson

Okul:St.Peterburg Koleji(kompüs/okul/kolej)

Crysta Cassandra Woldorf
    Peter Cassandra Woldorf
    Damien Cassandra Woldorf
    Carniela Cassandra Woldorf

Oda Arkadaşı:Tiffany Miley

Arkadaşlar.
    Sarah William
    Jaden Briana
    Tiffany Miley
    Alexis Kris
    Max Crys
    Dean Swan
    Yuki Neokomi
    No-chan Neokomi

Hocalar'ın adları ve ders programı

1. saat - Drama 215 - Brittney Skylar
    2. saat - Müziğe Giriş - Evva Green
    3. saat - Kan Şehveti - Hanna Naomi
    4. saat - Biniciliğe Giriş - Brenda Karla

Öğle Yemeği

5. saat - İlk yardım - Carniela Cassandra Woldorf
    6. saat - Savunma 216 - Damien Cassandra Woldorf
    7. saat - Eskrim,(Spor Salonu)- Aiden Manson

[b][b][/b][/b]

En son Deadly tarafından Perş. Kas. 04, 2010 6:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
    İdio-Path
    İdio-Path
    Betrayed
    Betrayed

Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Empty Geri: Aşk bu!Otada konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri)

Mesaj tarafından İdio-Path Çarş. Ekim 27, 2010 3:33 pm

Çoook Güzel bişeye benzio.. Sabırsızlıkla bekliorum İlk Bölümü..

Çok merak ettim bak şimdi.. Very Happy

Çabuk at olur mu ??

xD İsmi Ayrı bi hoşuma gitti... İYimiş.. Nese

Yazmaya devam edersen ( Umarım devam edersin ) Düzenli olarak takip ederim .. Tanıtım için teşekkürler...
    Jo_WinCHésTéR
    Jo_WinCHésTéR
    Marked
    Marked

Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Empty Geri: Aşk bu!Otada konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri)

Mesaj tarafından Jo_WinCHésTéR Çarş. Ekim 27, 2010 4:51 pm

Kafam Karıştı Biras Ama Very Happy Very Happy
    Zamanla Herşey Yerine Oturur Wink
    Hayırlı olsun.. Smile
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 27, 2010 6:23 pm

Eciş bölüm koy lol!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ekim 27, 2010 6:48 pm

1.Bölüm yazıom lan sbret sn bana dionda sn at yb lol!
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 27, 2010 7:06 pm

Ben attım bile Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 158646
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ekim 27, 2010 7:10 pm

Aaa tmm benimki yarın gelir bebeğim Very Happy
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 27, 2010 7:29 pm

Pazartesiye kadar girmeyeceğim ben Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 158646 Matematik yazılım var pazartesi Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 158646
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ekim 27, 2010 8:01 pm

Bende biraz kısa var onu atim istermisin Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ekim 29, 2010 8:55 pm

1. Bölüm;Bizim Alexcik

Her şey o günbaşlamıştı orta okul öğrencisi 8.sınıftaydım Alex Man ile aynı okulda okuyordumsınıflarımız yan yanaydı ve ben ona deli gibi aşıktım birgün sevgililer günüydüve herkes sevdiği kişiye sevgili mektubu veriyordu aslında vermek için canatıyordum o günde arkadaşlarımla iddaya girmiştim ‘Bu mektubu alır almaz’ diye3 tenefüste herkesin ortasında ona mektubu vermiştim o ise mektubu almıştısevinmiştim ilk olarak çünkü bana karşı bir şeyler beslediğini sanmıştım veiddayı kazandığımı ama o beni şaşırtıcak bir şey yaparak mektubu ortadan ikiyeyırtmıştı ve suratıma doğru atmıştı.Okulda alay konusu olmak ne kelime rezilolmuştum ablamla ağabeyim bile benle dalga geçmişti düşünün artık gerisini tam1 hafta boyunca okula gitmemiştim çünkü kimsenin yüzüne bakacak değildim amasonra bir karar aldım gün gelince o ibne alex beni sevecek ama ben onun o turşusuratına bile bakmayacağım diyordum kendi kendime ve sanırım gün gelincede bunuyapacağım okulun kötü kızlara katılmıştım ilk başta biraz alışmak zor olduçünkü önceden saf salak ve iyidim sonra işler değişti gruptaki kişilerden bilekötü olmuştum ve yaptığım kötülükler beni mutlu ediyor sevindiriyordu ve iştesonra burayadım lise 2. sınıf öğrencisi oldum artık yeni bir yıl benibekliyor!...

Sabah saatiminçalmasıyla kafasına indirmem bir oldu bu kaçıncı saat kırışımdı?sanırımsayamadığım kadar çok.Odamın kapısı pat diye açıldı lanet olsun bu evde tekbaşıma kalamıyacakmıydım hiç?Ablam odama elimde gazateyle daldı.
    “Kalk bakalım küçükhanım ilk günden okula geç kalma” dedi ona gözlerime devirerek baktım.Aslındabizimde özelliklerimiz aynı vampirler gibiydi ondanlardan farkımız yoktu onlargibi kan içe biliyor hızlı koşabiliyoruz ama dişlerimi uzun değil zehirli değiluyuya biliyoruz ayrıca biz bir insan gibiyiz.Sadece vampir özliklerinden birkaçı bizde var o kadar.Evet saat tam24:00’dı insanlar için akşamın başladığı bizim için ise sabahın başladığınıbelli eden saat.Yerimden kalktım bugün okulun ilk günüydü acaba bizimkiler neyapcaklar ablam yanıma gelip bana gazeteyi uzattı bir gazeteye bir ablamabaktım sonrada “Bu ne?”diye soru verdim gözlerini devirdi ve gazeteyisallayarak “Körmüsün görmüyormusun gazete tanıştırayım canım bu gazete budacrysta mennun oldunmu kardeşciğim” dedi dalga geçerek o sırada ağabeyimin sesigeldi “Cornelia Crystayı rahat bırak” dedi ona nasıl teşekkür etsem bilemedimtamam iki tane öğretmenim var bu evdebirinci öğretmenim mal ablam Cornelia ikinci öğretmenim Abaza ağabeyim Damienişim gerçekten çok zor!.
    Ablam bana gazeteyiuzattı “Al bak” dedi gazeti elime alıp inceledim mala bakta bana okuta okuta‘2010 Yeni Yaz Modası Kıyafetleri Çıktı’ başlığını okuttu harbi salaktı buablam ona baktım “Abla sen malmısın sabahın bu saatinde niye bana bu gazetiokutuyosun hayır o değilde banane bu 2010 yaz modasından arkadaşım” dedim o isebana gözlerini kısarak baktı “Salak kardeşciğim yaz modasınımı oku diyorum sanaben bak şurada ne yazıyor onu oku” dedi ve iki yakışıklının durduğu yerigösterdi.Kısa ve öz olarak kraliyet ailesi yine gündemdeydi başlıkta ‘2Kraliyet Oğlu Aynı Okula gidiyor’ diyince okumaya devam ettim çünkü AidenManson –Kraliyet ailesinin ilk çocuğu- bizim okulda öğretmenlik yapıyordu.Yanındadaonun kardeşi Alex Manson vardı.İkiside yakışıklıydı ne diyim arkadaşım AidenManson mavi gözlü siyah saçlı bir erkek Alex manson ise kızıl saçlı yeşil gözlübir erkek.Ah ah bu erkeklerden bana hiç uyan yokmu hey bir dakika butipsizlerin hiç biri bana göre değil napayımya okumaya geri döndüm haberde resmen şöyle yazıyordu
    “Geleceğin veliyatprensi ağabeyi Aiden Manson’ın eğitim verdiği st.peterburg kolejinde okumayabaşlıyor lise 2 sınıf öğrencisi olan Alex Manson bir süre st.peterburgkolejinden misafir öğrenci olarak ağırlanacak.Alex Manson röpörtajlarda ‘Benülkemi çok seviyorum kraliyet olmam bir şeyi değiştirmiyor kraliyet okulundadaaynı eğitimi alıyorum ama ben bundan sıkıldım Ağabeyimin eğitim verdiği kolejegitmenin çok iyi olacağını düşünüyorum zaten ailemde orada okumama izinverdirler eminimki sizlerde bunu seveceksinizdir’ sözünü vurguladı”yazıyordu.Ağzım resmen açık kaldı inanamıyorum Alexcik bizim okula geliyordudesenize komedi olacak diye bu yıl onunla dalga geçmessem bana crysta demeyinmalum okulun en pöpüler kızı aynı zamanda taş kalpli kötü şeytan bir kızımartık herkes bunu anladı geçen sene bir çocuk beni tehtid etmişti ama benkorkarmıyım hayır onu resmen ruh emicilere verdim hıh kimmiş kötü görsünlerbakalım.
    “Tamam abla senaşağıya in ben üstümü değiştirip geliyorum” dedim o kafasını sallayıp odadançıktı dolabıma yöneldim madem bugün o geliyor oyun artık başlıyor desenize sizşuna yıllar önce verdiğim sözü şimdi yerine getiriyorum ama öncelikle onubaştan çıkarmalıyım geçen gün aldığım ama hiç giyme fırsatı bulamadığımkıyafetlerimi bugün giyecektim.Siyah dar paça kot pantolonun üstüne giydiğimsiyah üzerinde ‘Ay’ın Çocukları’ yazılı t-shirtümü geçirdim –laf aramızdakalsın gurubumuzun ismi bu hem kızlar ve hem erkeklerden oluşuyor bu t-shirt’ünizerine bu ismi yazdırmak için bir sürü para harcadım çabalarıma deydi sonunda-siyah conversemi geçirdim ayağıma ve aynanın karşına geçtim siyah saçlarımbelime kadar geliyordu ve mavi gözlerim bana seksilik katıyordu öncedençirkindim kabul ediyorum ama her şey eskide kaldı bakalım ibne alex benihatırlayacakmı hoş hatırlamasa bile hatırlatırız ya o ayrı! Kahvaltıyı yaptıktansonra ablam ve ağabeyimle okula gittim evet yatılı okul mevsimi bugünbaşlıyacaktı yeni okul müdürümüzün geldiğini söylediler bakalım nasıl biriiçeriye adımımı atmamla bütün gözlerin bana dönmesi bir oldu okulun ilk günüacaba kötülük yapsam mı?açılış kötülüğü olur hem iyimi be biraz ilerledimetrafa baktım bizimkileri aramak için daha sonra Tiffany’nin sesini duydum “HeyCrysta buradayız” dedi banklarda oturuyorlardı hepsi bana bakmışları ben onlaragülümsedim ve yanlarına doğru yürüdüm ilk boynuma atlayan Tiffany oldu “Naberoda arkadaşım” dedi gülmeye başladık hepsine sarıldım “ah çocuklar diyorum kimadem okulumuza ibne alexcik gelecek ona hem hoş geldin kötülüğü hemde okulunaçılış kötülüğü yapalım diyorum ne dersiniz?” diye sordum bizimkiler gülüncebende onlara eşlik ettim Dean’a sarıldım onunla 2 ay çıkmıştım “piştt çocuğuminsan bir selam verir dimi ama ohh sende oda yok olum” dedim o güldü saçlarımıkarıştırdı “olurmu hiç crysta seni unutanın canı bok yoluna” dedi güldüktekrardan “saçımı karıştırmadan nefret ediyorum biliyorsun değilmi” diye sordumo sırada alexis beni dürttü “ne var lan yarım saat’ten beri dürtüyon kızım”dedim kafasıyla biraz uzağımızda ki bankı işaret etti “hişt bak seninki” dediAlexis ona gözlerimi kısarak baktım “Lütfen ama o ibne benim sevgilim bileolamaz” dedim sonra hepimiz susup onların konuşmalarını dinlemeye başladıkçünkü bizden bahsediyordu 2 kardeş yan yana gelmişti ve yanların diğerhocalardan birkaç tane daha vardı –ablamda ağabeyimde dahil- susup dinlemeyebaşladım onları
    “Hişt lan şuilerideki bankta oturan kızlı erkekli grup kim?” diye sordu Alexcik ablam cevapverdi
    “Onlar ay’ınçocukları okulun kötü erkekleri ve kötü kızların bulunduğu klüp” dedi alex kafasını salladı bizimkilerle göz gözegeldik ve hepimiz sırıttık sonunda hocalarda bizim kötü olduğumu anlamıştı.
    “Peki şu siyah saçlımavi gözlü kız kim” dedi başıyla beni göstererek hehe yine ben gündemegelmiştim bakalım alexcik beni hatırlayacakmı ?
    “Hatırlamıyormusunalex benim kız kardeşim crysta hani sana 8.sınıfta sevgili mektubu vermişti ya”dedi ağabeyim gözlerim açılmıştı lanet olsun bundan bahsetmese olmuyor dimi buibne!bizim kiler kahkaha boğuldular oturduğum banktan hızlıca kalktım vebizimkilere baktım bir şey söyleyecektim ki alexis beni susturdu “Üzgünüz amasenin yerinde ben olsaydım ve bu olay benim başıma gelseydi eminimki sende bunagülerdin o yüzden kızma lütfen hem geçmişte kaldı o gün hatırlıyor musun?” onasinirle baktım “En azından bu kadar abartılı gülmek zorundamısınız” diyesorunca Dean ve Jaden gülmekten üst üste düştüler bende gülümsedim ne yapsam bugurubu çok seviyordum ve ne yapsalarda onlara küsemiyor kıza mıyordum sanırımbu hayatta bir tek onlara zafım olacak!
    Size şimdilik ana karakterleri göstericem! diğerleri sonra gelecek!
    Crysta Casandra Woldorf

Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) AnimeGothGirl2

Erkeğimizde bu:Alexis Manson

Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 651510HotAnimeBoy_ad

En son Deadly tarafından C.tesi Ekim 30, 2010 5:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Ekim 30, 2010 2:47 am

İkiz yine şahane bir hikaye yalnız kusura bakma yorumu az yazmak zorundayım feci uykum var gecenin bu saatinde ayakta olduğuma bile dua et yani Very Happy 2. blmü sabırsızlıkla bekliyorum yavrummm Wink Hadi 2. blm de görüşürüz...
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru C.tesi Ekim 30, 2010 2:09 pm

ece çok güzel olmuş cnm.yb bekliyorum.sık sık at bizi bekletme tamam mıı Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly C.tesi Ekim 30, 2010 5:08 pm

Very Happy saolun kızlar saolun var olun bu hikayeyi uzun süre bırakmayı planmıyorum aslında hiçde bi planım yok çünkü hepimz biliyoruz ki ben hikaye hakkında plan yaparsam hikaye ya arşiv'e kaldırılıyor yada yb eklenmiyor o yüzden aklıma ne gelirse yazacağım sonrada onları düzene sokacağım Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 C.tesi Ekim 30, 2010 5:52 pm

Eferim eferim bu sefer tuttum ikiz seni Razz Aşkitom da katılınca epey renkli olur bu hikaye Koptum
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Ekim 31, 2010 7:54 pm

ecee yb ne zaman gelcek.bu ay içinde gelcek mi Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Ekim 31, 2010 8:13 pm

Ooo ooo ayı bırak bu akşam geliyor Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Ekim 31, 2010 9:56 pm

2. Bölüm

Yerime tekraroturacaktım ablamın sesini duydum “Hey Crysta?” dedi ona doğru baktım “Ne var?”bana baktı eliyle yanına çağıran bir hareket yaptı ve “Buraya gel?” dedibizimkilere baktım başlarıyla onayladıklarını görünce ablamların yanına gittimönünde durdum Alex bana bakıyordu aslında o banktaki herkes bakıyordu.
    “Ne?” dedim o ise başıyla Alex’i işaret ederek
    “Alex’iburaları gezdirmeni istiyorum uyum sağlaması için birazda bilgi ver” dedi Abazaağabeyim tek kaşımı kaldırdım “Neden ben boş işlerle uğraşıyorum öğretmensizsiniz siz gösterin siz öğretin siz bilgilendirin” dedim arkamı döndüm tamgidecekken Aiden beni durdurdu “Crysta lütfen” dedi arkamı döndüm “Biliyorsunuzdeğilmi ben okulun kötü kızıyım ki ben böyle iğrenç şeylerle uğraşmam gidinbaşka bir kız seçin nasıl olsa bu alex’i görmek için can atıyor olacaklardırayrıca benim işim gücüm var sizinle uğraşamam” dedim Aiden tekrardan atladı“Sorunda bu ya Crysta sen okulun kötü kızısın herkesden çok sen ve grubun buralarıbiliyor ve diğer çocuklardan birini çağırırsak eminim ki kalpten giderler” dediomuz silktim “Banane ölen benmiyim Allah Allah” dedim arkamı dönecektim ki Alexbileğimi yakaladı “Biraz konuşabilir miyiz?” diye sordu ona tek kaşımıkaldırarak baktım “seninle uğraşamam alex grup toplantımız var ona gitmeliyimsonra gö-“ demeden sözümü kesti “Gerçekten önemli” dedi bana öyle bir baktı kiiçim acıdı resmen biliyordum biliyordum içimde ona karşı bitmemiş bir sevgivardı duruyordu orada kalbimin en dip köşesinde biliyordum o geri gelincekalbimdeki acı tekrardan su üstüne çıkıp beni ağlatacaktı.Omuzlarım düştü“Tamam beni takip et” dedim ayağa kalktı bende ona bile bakmadan okulun arkatarafına doğru yürüdüm ikimizde konuşmadık okulun arka tarafında 2 bank vardıorada 4 kız oturuyordu alex’i görünce buraya koşmaya hazırlandılar ama benigörüncede göt olup sustular onların yanlarına yürümeye başladım alex bileğimituttu “Yalnız konuşacağız Cry-“ demeden sözünü kestim “İsmimi ağzına sakın almaanlaşıldımı beni ve aptalsın tabikide yalnız konuşacağız” dedim kızların yanınagittim onlara en kötüsünden öldürücü bir bakış attım “Boşaltın burayı” dedimbana baktılar sonra tehdit edici ses tonumu kullandım “Burayı boşaltın yoksahepinizin sırrını erkeklere söylerim şimdi hemen!” diye bağırdım kızlararkalarına bile bakmadan okulun önüne doğru koştular banklardan birine oturdumalex ellerini cebine sokmuştu “Çok kötüsün” dedi ona en sürtük görünüşümlebaktım “Noldu alexcik zoruna mı gitti” dedim oda güldü “sanırım evet” bir şey demedim oda yanıma gelip oturdu banabaktı sonra “söyle ne diyeceksen?” dedim oda anlatmaya başladı

Cornelianınağzından

Peterlarınyanından ayrıldım okula daldım ve koridorda yürüyüp Crystanın odasına girdimdolaplarını karıştırdım sırasına baktım ama yoktu daha sonra yastığının altınabaktım evet bulmuştum crystanın günlüğünü sanırım bunu alex’e vermenin zamanıgeldi he bakalım bu akşam ki elf gecesinde nasıl rezil olacak..yazık kardeşimeyazık ezik durumuna düşecek..

“Seni ilkgördüğümde hiç tanımamıştım biliyor musun?” dedi bende “hayır” diye cevapladımo ise güldü anlatmaya başladı sonra “sonra baktım ki sen crystasın çokdeğişmissin 8.sınıfta çirkindin ama şimdi bakıyorum ki çok seksisin” ona alaycıgülümsememle baktım “ya işte alex görüyorsun nereden nereye” dedim oda güldügülüşünde heyecan vardı “keşke o gün bana verdiğin o mktubu yırtmasaydım” dediona baktım “bu konuda konuşma istemiyorum” diye cevapladım yerimden kalktım “buakşam ki elf gecesine gelecek misin?” dedi “evet” diye yanıtladım odagülümseyerek “partnerin ben olabilir miyim?” diye sordu ona baktım elimdengelenin en iyisini yapacaktım ona doğru eğildim ve fısıldadım “turşu suratlarlapartiye gitmiyorum ibnecik” diye yapıştırım en seksi kahkahamı atıp oradanayrıldım arkama bakmadan.Bizimkilerin yanına gittim “ne oldu?” diye sorduAlexis omuz silktim “boşver hade millet odalara elf gecesi içinhazırlanmalıyız” dedim hepsi sırıttı “bugün hangi çocuğa kötülük yapacağız”diye sordu Dean ona şeytanice bir bakış attım “alexcik piyangonun hediyesi”dedim hepimiz kahkaha patlattık sonrada odalarımıza doğru yürüdük odama girinceilk günlüğümü alıp bugün olanları yazmaktı ama bulamadım herneyse akşamlaberaber yazarım artık ne olacak.

Alex’inağzından

Hazırlanmakiçin odama doğru gidecektim ki koridorda crystanın ablası cornelia ilekarşılaştım elinde siyah bir defter vardı.
    “Alex” dedi onatek kaşımı kaldırarak batım
    “efendim” dedim
    bana defteriuzattı ve “al bunu oku bu crystanın günlüğü ilk sayfasında seninle ilgili her şeyyazıyor ona handini bildirecek tek kişi sensin bunu yapmalısın” dedi kafamısallayıp defteri elime aldım sonra odama yürüdüm yatağa uzanıp okumaya başladım

23.10.1996

Selam sevgiligünlük biliyorsun sana bu aralar fazla bir şey yazamıyorum özür dilerim çünküçok kötüyüm tek dostum galiba artık sensin o kadar çok utanıyorum ki sanırım daha okula gidemiyeceğim alex beni okadar kırdı ki hiç böyle olmamıştım .Hayatım boyunca hiç böyle açı çekmemiştim sırtımayediğim hançer sadece sırtımı değil kalbimide gelip geçmişti belki böyleolmamalıydı alexle tanışmamalıydım belki dur sen sormadan anlatayım bugünsevgililer günüydü ve arkadaşlarımla iddaya girmiştim aslında çok vermekistiyordum bizimkiler dün alex için bir aşk mektubu yazmışlar benim adıma vebugün bana getirip bunu ona vermemi istedi bende deli gibi istiyordum sonratartışmaya başldık bir baktık ki kendimi iddanın içinde bulduk birinci tenefüsvericektim ama veremedim hiç yalnız kalmıyordu ama sonra karırımı değiştirdimarkadaşlarının yanında verecektim sonra gidip verdim alınca sevinmiştim amasonra yırtıp atınca tüm hayallerim suya düşmüştü gerçekten ondan böye bir şeybeklemezdim ama çıktı o ukala pis salak alex seni çok üzmüştü sanırım bundansonra yapılacak bir şey yok benimki tek taraflı bir ilişki..

09.11.1997
    ……………

06.09.2009
    …………..

10.05.2005
    …………..

08.01.2008
    ………….

09.02.2009
    ………….

31.10.2010

Sanırım aradan 5yıl geçti be günlük o kadar çok yazdım ki sana artık yakında sende bitersin amaher zamanki gibi sen benim en iyi dostumsun 5 yıl geçti günlük tamı tamına 5yıl ama ben hale Alex’i seviyorum unutamıyorum seviyorum evet artık kabullendimbenim ki tek taraflı bir ilişki ama bıktım diyemem onu tanıdığıma seviniyorumama beni sevmemesi biraz acıtıyor içimi.Geçen gün oda bizim okula geldi sanırımonu gördükçe içimde kalbimin içinde canlandı o artık.
    Biliyordum onugördüğümde acım yine yüz üstüne çıkıcaktı biliyordum onu hala deli gibiseviyorum onu unutmak istiyorum aslında unutmalıyım unutmalıyım
    Ama asıl soruonu unutabilirmiyim?

Üzerimegeçirdiğim siyah mavi kıyafet bana çok yakışmıştı gögüslerimin tam üstü siyahtıbelime doğru ünen kadife kıyafet mavi geçiyordu kıyafet kalçama kadar geliyordukısaca kısaydı işte siyah yerleri mavi parıldayan taşlarla mavi yerler isesiyah parıldayan taşlarla süslüydü saçlarımı taradım mavi tokalarla süsledimmavi kolyemi taktım siyah ojelerime uyan siyah bilekliğimi taktım siyah topuklumavi topuklu ayakkabımı ayağama geçirdim iblerini ise ayakbileğime bağladım.Aynadankendime baktım çok seksiydim Tiffany tuvaletten çıkmıştı beni görünce gözleribüyümüştü ona baktım oda çok seksi gözüküyordu ben siyah saçlı mavi gözlüydüm oise sarı saçlı mavi gözlüydü üzerine geçirdiği siyah abiye tarzı kıyafet onuçok seksi göstermişti “Huhu tatlım çok seksi olmuşsun” dediğimde gülümsedi oçok şekerdi gülünce bile gamzeleri orataya çıkıyordu oda beni süzdü “bana seksidiyene bak sen” diye söylendi ikimizde güldük odanın kapısı tıklandı kapıyakapınca kapıdakilerin bizim grup olduğunu gördüm hepsi çok manyaktı erkeklersiyah gömleklerinin altına giydikleri siyah pantalonları vardı saçlarını jolememişlerdizaten bizimkilere yakışmazdı.Tiffanyleodadan çıktık hepimiz gülüşmeye falan başladık koridorda koşuna konuşa dışarıyaçıktık –ki dışarıdaydı parti- dışarısı çok güzeldi gökyüzüne bırkılan renkliışık perileri etrafda olaşıp ortama ayak uyduruyorlardı yanan mumlarmasalardaki yemekler hoş müzikler herkesin oradan oraya koşturması kahkahlaratıp gülmeleri konuşmaları geceye baya bir renk katmıştı biz ön yerlerden biryere oturduk evet bu gece bizde elf gecesinde sahne alacaktık ve ayrıca yenimüdürümüzüde görecektik oturduk dışarısı yavaş yavaş dolmaya başladı tiffany vealexis ile şakalaşmaya başladım daha sonra okulun kapısı açıldı alexlerçıktılar aldırmak bile alex hemen yeni arkadaş edinmişti öğretmenler için uzunbir masalar vardı alex o masanınçaprazlarında oturuyorlardı ve sürekli buraya bakıp bir şeyler konuşuyorlar Aiden,Corneliave Damien Alex’in yanına gitti o sıradabirinin bana seslendiğini duydum “Crysta crysta” dedi kapı tarafına bakıncabunun dean olduğunu gördüm sonra fark ettimki dean bizimle değildi sandalyedenkalktım dean’ın olduğu yere gidecektim ki Alex bana seslendi “Çok güzelolmuşsun crysta” dedi ona döndüm “siktir git” dedim onların yanındanuzaklaşıcaktım ki bana söylediği o cümle herkesin bize bakmasına ve benim donupkalmama yardımcı olmuştu “Bunu bana 5 yıldır aşık olan bir kızmı söylüyor” dedidonup kalmıştım gülmeye başladılar gözlerim şaşkınlıkla büyümüştü bizim gurubunarkamda olduğu öğrendim hatta James “Crystayı rahat bırak alex” dedi bir şeydiyememiştim gözlerimi kıstım elimdeki kağıdı sıkmaya başlamıştım sinirdennasıl bu kadar acımasız olabiliryordu? “Noldu crysta neden konuşmuyorsun hanikötü kızdın sen görünen o ki senden kötüleride varmış” diye dalga geçti ablamcornelia sonra günlüğüm geldi aklıma yastığımın altında yoktu ve Alex’e aşıkolduğum sadece günlüğümde yazıyordu kimse bilmiyordu bile “sen piç kurusu” diye fısıldadım hepsi banabaktı “Ne “ diye fısıldadı sonra kafama dank etti gülmeye başladım “Hihi” okadar çok güldüm ki bizimkiler arkamdan “bu kız delirdi kesin har bi bak gülüşeya bu şeytanı bile sollar aga” dedi James sasha’ya tekrar güldüm sonra alex’edöndüm “Benden daha kötü olamazsın alex bunu aklına sok yaşarken öğrendim ben herşeyi senin nasıl bir piç kurusu olduğunu bana ne bok olduğunu anlattırma alex”durdum bizi izleyen topluluğa döndüm “Hey millet size bir şey göstereyim mi”diye sordum herkesden evet sesleri yükseldi elimi cebime götürdüm ve bir resimçıkarıp yukarı kaldırdım “Bakın alex’in çocukluk resmi ne kadar tatlı bir kızdeğilmi?” diye sordum herkes buraya koşarken ben şeytanice kahkahalar atıyordumkızlar “bakayim bakayim” diyordu alex ise sinirden köpürdü elimdeki resmi kaptı“şimdi elinde hiç yok” dedi ben tekrardan güldüm “yanıyorsun bak bende bir tanedaha var” dedim tam çıkaracakken resmi alex beni elimden tutup okulun arkasınagötürdü ve duvara yasladı beni “Beni unutmak istiyorsun öylemi” diye sordukafamı salladım “O zaman dene” dedi ve dudaklarıma yöneldi.Beni öpmüştü…
    Benden ayrıldıarkasına bakıp gitmeden önce “Layını buldun” diye fısıldadı ve arkasını dönüpgitti diz kapaklarım artık beni yaşıyamıyordu sırtımı duvara yaslıyarak yereoturdum
    Beni…beni….benii..öpmüştü….
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Paz Ekim 31, 2010 10:18 pm

İkiz ne yaptın sen yaaa Very Happy Ah Alex ahhh bittin oğlum sen ümüğünü sıkıcam senin dur sen duuuuuuuuur Twisted Evil İkiz sen bir harikasın devamını merakla bekliyorum öptüm seni koccaman koccaman Razz
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Ekim 31, 2010 10:19 pm

Very Happy dimi alex süper yaptı yanlız crystanın ablası az değil he Very Happy
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Paz Ekim 31, 2010 10:47 pm

crystanın ablasına sinir oldum ya.hangi hakla kızın günlüğünü çocuğa verir.ama bizim kız yapcak bişiyler bulur yaa dimi ece.kızı daha fazla ezdirme.ybbb Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Ptsi Kas. 01, 2010 7:37 pm

Very Happy oo ooo merak etme kızım gün gelince hepsi crystaya yalvaracak!ay galiba ip ucu verdim herneyse Very Happy
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Kas. 03, 2010 1:47 pm

Hahaha Very Happy Ya bu hikayeyi benim psiko ikiz yazarda kendi baş kahramanını ezdirir mi nerde görülmüş böyle birşey cnm aaaa!!! İkiz yapacaklarından şüpheleniyorum senin bunların cıvkı çıkacak hatta korkudan altlarına dahi işicekler gibime geliyor sence doğru tahmin üzerinde mi ilerliyorum Very Happy Yb ver acilinden seviyore seni mck mck Razz...
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Kas. 03, 2010 9:59 pm

ama şimdi size silahları oyuncuları göstericm
    Oyuncular
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 2j3gwia
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Izlqgm

Silahlar
    Alex'in silahı(12 Ruh Kılıcı)=Kraliyet Silahı
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 24lvo7q

Crystanın silahı(Gigolomanyak kılıcı)=Kraliyet Silahı!(kraliyetden olmayan kimsenin kraliyet silahı olmaz)
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 2uha8zo

Element simgeleri
    Su
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 2nbhnrs
    Hava
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) J9oqbn
    Toprak
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) Mwe447
    Ateş
    Aşk bu!Otada  konar bokada!3. Bölüm;Masquerade!Herkes baksın herşey eklendi(resimler silahlar element simgeleri) 2gsecxu

En son Deadly tarafından Çarş. Kas. 03, 2010 10:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Kas. 03, 2010 10:53 pm

Yaz bebeğim yaaaz Razz Bekliyorum hadeeee!!!!
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Kas. 04, 2010 6:43 pm

3. Bölüm;Masquerade

Gözyaşlarımı sahip olamıyordum ayak seslerinin yaklaştığını duydum bizimkilergeliyordu
    “Crysta iyimisin?”diye sordu Tiffany ona kafamı kaldırarak baktım şok olmuştu onun yerine soruyu jaden sormuştu “Crysta ağladın mı sen?” diye sordu bir şey demedim sinirden deliriyordum gözlerimi kıstım Alex’i gebertecektim izinsiz boş yere günlüğümü okumuştu oturduğum yerden hızla kalktım ve okulun önüne partinin olduğu yere doğru yürümeye başladım bizimkiler arkamdan gelmiştiler okulun önüne geldiğimde beni görenler etrafta fısıldaşıp gülüyordu gülün bakalım sizi küçük sürtükler asıl kötünün kim olduğunu öğreneceksiniz.Alex’e baktım bu tarafa bakmıştı ve gülüyordu acayip sinirliydim oda bu halimi görünce gülümsemesi soldu yanına gittim tam önünde durdum bana baktı bende ona öylece baktım “Ne var?”diye sordu işte tam zamanıydı ona öyle bir tokat attım ki Osmanlı usuline uygundu elini yanağına koydu ve “Bunu neden yaptın?” diye sordu sinirle evet oda sinirliydi evet oda rezil olmuştu işte şimdi eşittik durdum ve kahkaha patlattım iyidi eminim ki oda açı çekmişti.Onun elinin kalktığını hissettim ondan önce davranarak elini bloke ettim sonrada tuttuğum elini sıktım “Sendenartık bıktım” diye konuşmaya başladım Alex’in gözleri açılır gibi olmuştu evet bu iyidi konuşmaya devam ettim “Sen bir prenssin diye kendini bir şey zannetme ukala,salak,bencil ve seni utanmaz merak ediyorum da sana kraliyet okulunda ne öğretiyorlar izinsiz insanların eşyalarını karıştırmayı mı” diye bağırdım.Osırada Cornelia’nın damien’e bir şey dediğini duydum. “KeşkeAlex’e Crysta’nın günlüğünü vermeseydim böyle olucağını bilseydim vermezdim bile” dedi sonra ağabeyim damien’in sesini duydum “Nee!sana inanmıyorum cornelia bunu nasıl yaparsın dua et crysta duymamış olsun” dedi onlara baktım Aooo yanıldılar duymuştum! Cornelia bu kadar kötü olacağını hiç düşünmemeiştim bunu ödeyecekti bunu ona ödetecektim.Cornelia’ya doğru yürümeye başlayacaktımki Alex bileğimi yakaladı “Bunu sana ödeteceğim” durdu ve “silahımla” dedi salak herif silahına güveniyordu.Onu öyle bir ittimki arkasındaki duvara çarptıyere düştü acı açımış olmalıydı.Bana sinirle yürüdü ve silahını çıkardı lanet olsun gerçektende Masqueradelerdendi.Silahı 12 Ruh kılıcı Ejderha silahıydı ve aynı zamanda kraliyet korumasının kılıcıydı.Kılıcını bana doğru dorultu ve koşmaya başladı kılıcını bir anda boynumda hissettim bana saplamak için kılıçı yukarı kaldırdığında tam bana vuracakken bir şey onu durdurdu. Düşünmeden hareket etmiştim hızlı hızlı nefes alıp veriyordum böbrek üstü yine adrenalin bezi salgılıyordu.Lanet olsun bu elimdeki kılıçta ne?tamam şimdi hatırladım bu Gigolomanyak kılıcı buda kraliyet korumalarında bulunan bir silahtır ama sadece kraliyet’e yakın olanlarda yada kraliyet ailesinde bulunanlarda olan birsilahtır –ki bu silah sadece bir kişide görülmüştü.George’ya da oda 23 yaşındaölmüştü ve şimdi o silah elimdeydi George’yanın silahı Gigolomanyak kılıcı elimdeydi ama ama ben kraliyet ailesinden biri değilim ki – içimden konuşmayı bırakıp gigolomanyak kılıcıyla Alex’i geri ittim bana tekrar saldırdı bir süre kapıştık o sırada yağmur yağmaya başlamıştı silahı yere attım beklide bir erkeği öldürmek benim için büyük bir olay olabilirdi hemde kraliyet ailesinden bir kişiyi herkes ‘vay be bu kız gerçektende kötüymüş’ diye söylentilerçıkabilirdi sonuçta benim kötü kız olduğumu biliyorlar.Herkes öğrenirdi Crysta gerçektende kötüymüş diye ama yapmadım yapamadığım içinde kendime kızdım.Yağmur dahada hızlı şiddetlenmeye başlamıştı herkes yağmurdan dolayı içeri girmişti sadece ben alex,iaden cornelia damien ve bizimkiler kalmıştı eminimki okulun yarısı okulun camlarından bizi dikizliyordur.Haykırarak –ağlıyorum yalnız-dizlerimin üstüne çöktüm lanet olsun böyle olmamalıydı lanet olsun yine duygularıma yenik düşmüştüm bizimkiler etrafımdaydılar kollarımdan tutup ayağa kaldırdılar onlardan silkinerek kurtuldum sonra omzumda bir el hissettim bu elin Alex’e ait olduğunu gördüm “Üzgünüm” diye mırıldandım.Kafamı salladım lanet olsun göz yaşlarım bile bana ihanet ediyordu “Üzgün olman yetmiyor” diye bağırdım onun gögüsüne vurmaya başladım o ise bileklerimisımsıkı tutup beni durdurdu.“Üzgün olman yetmiyor yetmiyor bıktım artık ben, sen şarkımdaki alçak herif her şeyi değiştirsen,hayatımı,görünüşümü ama en önemliside kalbimi” diye bağırdım kafasını eğdi sonrabana bakıp “üzgünüm” diye mırıldandı.Tekrardan kafasını eğdi.Gerçektende demin böyle mi demişti?Ah tabi tabi bende salağım ya herkesin sözüne inanıyorum kesin kesin kesin üzgündür! Sonraiçimden geçenleri söyleme isteğiyle doldum onun gögüsüne tekrardan vurdum “Ben bıktım tek taraflı ilişkiden bıktım sıkıldım anladın mı beni?”diye tekrardan bağırdım.O kafasını kaldırıp bana baktı ve sonra beni şok edecek o cümleyi söyledi “Tek taraflı olduğunu nereden çıkardın” diye sordu ona gözlerimi açarak baktım etraftan ‘Neee’ sesleri yükseldi “Ne?”diyesoru verirken buldum kendimi “Seniseviyorum” dedi etraftan ‘crystayı kesinlikle öldüreceğim, Vov işte böyle kardeşim devam et koçum,Aşkın iki yüzü kardeşim bu’ gibi şeyler yükseldi ben sadece Alex’e bakıyordum onun yeşil gözlerine dalmıştım ve bir anda gözüm kararıyormuş gibi oldu.Alex üzerime doğru eğildi yüzü yüzüme çok yakındı ki elimle yüzünü geri ittim “Sonra konuşalım” dedim okula gitmek için geri dönmüştüm yürüyecek halim yoktu sanki her şey üzerime üzerime geçiyordu Alex bileğimi yakaladı etraftan ‘Crysta’ sesinin yükselmesiyle kendimi Alex’in kollarının arasına bırakmam bir oldu.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 2:15 pm