Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+27
(_ALiCe_CuLLeN_)
happy
Deadly
sekerkiss07
handan
**Gossde_Nur**
GeNcAy
tuqchee!!!
_black_angel_
CharLote
ebru
Sweet_Dreams
The_Vampire_Girl
mavi_keßeLeck
zeynep420
¤ тσяу ¤
damla
Stark^^m
enyuar
Phoenix
ChatLaqq
zoey-elif
Damla&Stark
bushra
ateş ve barut
vampire-rose
İdil Night Twist Stark
31 posters

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Mayıs 19, 2010 5:00 pm

Hadi idil hadi daha fazla merakta bırakma bizi noluuuuuuuuuur Sad
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Empty Geri: ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. )

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 19, 2010 5:03 pm

Bu bölüm Ece ' ye ...

Bölüm 37= Öldürülecek

Hemen odama çıktım ve yatağa uzanıp uyudum.Akşam saat 18:06'da kalktım.Esnerken ağrılarım olacağını düşünüyorudm ama hiç olmadı.Bunun üzerine elbisemi çıkartıp halime bir göz attım.Aa.! Hiç yaram kalmamıştı.Eskisinden daha pürüzsüzdü hatta cildim.Yastıkta bir not gördüm

Özür dilemek elimde değil
    Dean öldürüldü
    Gücümü fark etmedi
    Yazık..
    Ama sen fark et artık Ashlee.
    Sonunda benim olacaksın.
    Sevgim..Sevgilim...

Yok ama cidden ölmek istiyorum ben.Ama Adrian'ı öldürecek birşeyler bulacağım.Bunu kesinlikle yapacağım.Biraz araştırma yapmam gerekecek ve bunu yaparken ölme ihtimalim yüksek.Biliyorum ama onun olmaktansa ölmeyi tercih ederdim.Hiç şüphem olmaksızın hemde.Öldürülecek.Adrian öldürülecek.Ne olursa olsun.Üstüme hemen gri kotumu giydim.Altına siyah ugg'larımı geçirdim.Üstümede koyu gri yarım kollu bayaaaa v yakalı üstümü giydim ve telefonumla odamdan çıktım.(Ben yeni olduğumdan forma konusunda ısrar edilmiyor ve telefonumda annem sayesinde Samsung Corby beyaz.birde pembesi var ama ben şimdi yanıma beyazını aldım.) Odadan çıkar çıkmaz kütüphaneye gitmeye başladım.Saat 18:37 olmuştu.Hemen desemde benim hemenim baya sürer.Yani size hemen geliyorum dersem yarım saat bekleme şansınız yüksek.Beklemeyi değil bekletmeyi severim ben.Kütüphane ders işlediğimiz binanın arkasındaydı.Buranın camlarındada gri perde vardı.İçeri girdim.Birçok kitap vardı burda! Nasıl bulacaktım istediğimi? Adrian'ı öldürmek diye mi bakacaktım.Saçma.En iyisi bölüm bölüm gezmekti.Bölümlere bakarken bir bölüm dikkatimi çekti.Gözler.Profesörlerin göz renklerinin değişkenliği hep ilgimi çekmişti.Hemen daldım raflara.Hmm..Vampir öğrenci gözleri..değil...Simsiyah gözler..değil...Evet.! Kırmızı Vampir Gözleri...

Bu bölüm de diğer ikizim Ezgi ' ye .. Very Happy

Bölüm 38= Kırmızı Vampir Gözleri

Hemen kitaba uzandım.Çekip çıkardım.Oturacak bir sıra var mı diye etrafa göz attım ve boş bir sıraya oturdum.Kitabın kapağını açtım.Tozlu değildi.Sanırım benim gibi birçok yeni öğrenci bunu merak etmiş olsa gerekti.Her neyse..Hmm...Evet.Profesörlerde Kırmızı Göz..HAha.! Bakmamama bile gerek kalmadı.Tek kelime yetti.Kan diyeti.
    Profesörlerin ve tam vampirlerin gözlerinin kırmızılığı kan içmediklerinde olur.Kan içtikten sonra bu gözleri siyahlaşmış yada kendi rengine dönmüş olarak bulabilirsiniz.
    Sanırım şimdi diğer işimi halletmem gerek.Ölüm işini."A" bölümüne baktım ama orda hiçbirşey yoktu.Bir de "K" ye bakalım.Kötülerin olduğu yere.Evet."K"deki kitaplara bakınca gördüm.Kocaman belkide bin sayfanın üzerinde bir kitap dikkatimi çekti.Adı "Alkmene'nin Düşmanları" ydı.Kitabı alıp okumaya başladım.

Alııın ! !

DUYURU :
    Bi dahaki yB sezon finaliii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Vashley2

Ashley Tisdale !! Manyak kızııım beniiim ! ! .. Laughing
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Mayıs 19, 2010 5:08 pm

neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    sezon finali mi ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Affraid
    ne kadar sürcek ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Icon_sad
    sekerkiss07
    sekerkiss07
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından sekerkiss07 Çarş. Mayıs 19, 2010 5:10 pm

Uzun sürmese bari yaaa Sad bu arada eline sağlık güzel olmuş Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Mayıs 19, 2010 5:15 pm

ay bende şaşkınlıktan beğendiğimi söylediğimi unuttum. ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Icon_biggrin herzamanki gibi harika ötesi ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Icon_lol
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 19, 2010 5:16 pm

Valla 1 yaz sürer. . . . !

Ashley Tisdale !! Manyak kızııım beniiim !! Laughing
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Mayıs 19, 2010 5:16 pm

hopppp hoppp hoppppppp
    Very Happy noluoo bkm ordaaaaa 2.ikizzz Very Happy deli etmee beniii kızımmmmm Very Happy ybbbbbbbbbbbb
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 19, 2010 5:18 pm

Laan.. Haah.... durun eZgi hanım msn'de . rezil kız. Daha yb atmamış bana kızıyo.. Yok aynıymış mSn resmimiz bık bık bık .. xD

Ashley Tisdale !! Manyak kızım beniiim ! ! Laughing
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Mayıs 19, 2010 5:28 pm

1 YAZ oh bari yeni bölümü uzun at da bize bir YAZ yetsin.yeni bölüm için kaçıncı sayfaya getirelim
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 19, 2010 5:31 pm

YB kısa lan ama Very Happy meraktan çatlicaksınız ynede Very Happy

Ashley Tisdale ! Manyaak kızıım beniim ! Very Happy Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Mayıs 19, 2010 5:31 pm

Konu$ma İdo$..xD
    aTTIM İ$TE yB..xD
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 19, 2010 5:34 pm

Sus Lan Ezzoo$ ..
    Deiştirdim işte resmimi Very Happy

Ashley Tisdale !! Manyak kızıım beniim ! Laughing
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Mayıs 19, 2010 5:38 pm

yaaaa yapma bunu bize ßuz vé Até$ . \' ~ (Sezon Finaliii geldi ! 1.sezon bitti. ) - Sayfa 16 Icon_sad
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Mayıs 19, 2010 5:38 pm

Aferinn.. farao
    lol!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 19, 2010 5:59 pm

Sanada aFeeriiiin .. ! lol! Laughing Laughing adam ooL ..

Ashley Tisdale ! Manyaakk kızıım beniim !! Very Happy Laughing
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Çarş. Mayıs 19, 2010 7:41 pm

eeeeeeeeeeeee bölüm nrde kızz
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 20, 2010 3:18 pm

Smile Valla yb falan Nesli daha dur Very Happy Very Happy Sezon FinaLi sonuçta Very Happy Catlayın biraaZ Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Mayıs 21, 2010 3:22 pm

hoştt sezon finaliymişş Very Happy
    _black_angel_
    _black_angel_
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından _black_angel_ Cuma Mayıs 21, 2010 4:48 pm

yeni bölüm istiyom yha,......
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Mayıs 26, 2010 12:30 pm

Yb gec kalıooo farkındayım ama int. annem sağolsun yok ):
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Mayıs 27, 2010 1:21 pm

DUYURU :

Yb yaRın .
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Perş. Mayıs 27, 2010 4:47 pm

Very Happy sprrr hadi hadiii şimdii yb yb ybbb Very Happy
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Mayıs 28, 2010 9:46 am

Bölüm 38= Kırmızı Vampir Gözleri

Hemen kitaba uzandım.Çekip çıkardım.Oturacak bir sıra var mı diye etrafa göz attım ve boş bir sıraya oturdum.Kitabın kapağını açtım.Tozlu değildi.Sanırım benim gibi birçok yeni öğrenci bunu merak etmiş olsa gerekti.Her neyse..Hmm...Evet.Profesörlerde Kırmızı Göz..HAha.! Bakmamama bile gerek kalmadı.Tek kelime yetti.Kan diyeti.
    Profesörlerin ve tam vampirlerin gözlerinin kırmızılığı kan içmediklerinde olur.Kan içtikten sonra bu gözleri siyahlaşmış yada kendi rengine dönmüş olarak bulabilirsiniz.
    Sanırım şimdi diğer işimi halletmem gerek.Ölüm işini."A" bölümüne baktım ama orda hiçbirşey yoktu.Bir de "K" ye bakalım.Kötülerin olduğu yere.Evet."K"deki kitaplara bakınca gördüm.Kocaman belkide bin sayfanın üzerinde bir kitap dikkatimi çekti.Adı "Alkmene'nin Düşmanları" ydı.Kitabı alıp okumaya başladım.

Bölüm 39= Alkmene'nin Düşmanları

Hmm...Kitapta Alkmene'nin en büyük düşmanlarından normal düşmanlarına kadar sıralanmıştı.En büyüğüne bakın.Adrian Kloveski..Kloveski mi?Bir bölüme göz atalım.
    ~Adrian Kloveski~
    Adrian Kloveski Rus asıllı bir haindir.Alkmene'yi kendisine aşık etmiş ve onu kandırmıştır.Alkmene'nin gücünü çalmaya çalışmış ama başaramadan Alkmene'nin koruyucusu tarafından kurtarılmıştır.Öldürülmeden kaçmayı başarmış ve kendine sırf kötülükten oluşan bir ordu hazırlamıştır.
    Başka bir bölümden bir yer.
    Adrian'ı kimse şu ana kadar durduramadı.Alkmene'nin gücünden az da olsa çaldığı için Alkmene'de onu durduracak güç yok.Efsanelere göre Alkmene dünya üzerine gücünü sakladığı bir inci yerleştirmiş.Bunu bir aileye vermiş ama ailenin hafızasının bir kısmını silmiş.Aileye bu inciyi doğan ilk kızlarına yedirmelerini söylemiş.Aile Alkmene'nin incilerini doğan ilk kızlarına yedirmişler ama Alkmene bunu gücü sayesinde aileye unutturmuş.Kızın kim olduğu bilinmiyor.Ancak o kız Adrian'ı öldürecek güce sahip.Kıza aynı zamanda Beyazlık Varisi'de deniyor.Beyaz bulutlarını kullanabildiği efsanelerde yazılı.

Belki Adrian'ı öldürebilecek kızı bulabilirim.Bi bir dakika.Beyazlıklar Varisi mi??? Bu ad Dean'in bana bana dediği ad !!

2. yazım için ayrılmayın! Varis yakında sitede.... =D
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Cuma Mayıs 28, 2010 10:15 am

harika olmuş şimdi bu sezon finali miydi Sad
    dilan
    dilan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından dilan Cuma Mayıs 28, 2010 12:35 pm

bencede süperrrrrrrr olmmuşşşş Very Happy

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 10:49 am