Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
ZoeyCixx
Ash_
AhMeT&SeLiM-night
mavi_keßeLeck
pSych0path}
Phoenix
10 posters

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm

Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 Empty Geri: A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 19, 2010 9:01 pm

pek normal birisi olduğumu iddia etmiyorum Koptum
    gerisini siz anlayın Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 Empty Geri: A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ekim 19, 2010 9:16 pm

Hacı yarıldım şuan da A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646 Gülmekten ağzım ağrıdı A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 19, 2010 9:35 pm

zavallı ağzın, özür dilerim Sad
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Ekim 19, 2010 9:42 pm

Ağzımın yarılmasının devamını istiyorum A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ekim 19, 2010 9:49 pm

inş. senin ağzını kökten koparacağız Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 20, 2010 6:03 pm

Sen böyle yazmaya devam edersen sonum o olacak zatenA Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ekim 20, 2010 6:11 pm

yazık ama sana Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 20, 2010 6:12 pm

Hiç sorun değil ya A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646 Daha kötülerinide gördüm A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ekim 20, 2010 6:12 pm

iyi bari Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 20, 2010 6:14 pm

O zaman bölüm yazabilirsin Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ekim 20, 2010 6:36 pm

bölüm yazmak için gereken zekaya şu an sahip değilim Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 20, 2010 6:50 pm

Çünkü daha fazlasına sahipsin. Cool Hadi yaz o zaman A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ekim 20, 2010 6:53 pm

ayıp oluyor ama Koptum daha fazlası ne demek Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 20, 2010 6:56 pm

Zeka açısından eksiğin yok demek A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ekim 20, 2010 7:00 pm

sağol bacım Cool
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Ekim 20, 2010 7:05 pm

Gerçekler bacım Cool Halana çekmişsin A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Ekim 20, 2010 7:08 pm

biricik halacığım Sad
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Perş. Ekim 21, 2010 2:45 pm

Ağlamada bölüm koy A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ekim 21, 2010 3:15 pm

"Never Die Bug Saga" diye bir şey var şu an aklımda ama Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Ekim 28, 2010 9:01 pm

7.BÖLÜM

"NİSAN ŞAKASI"

Roppy sinsice sırıtarak elindeki zarfı Vellet'ın çantasına attı.Sonra hızla kahvaltı masasına oturdu.Az sonra Ryan ile Vellet tartışarak yanına gelmişti.

"Hadi senin odanı anladım, benimkinde niye pizza kutusu var?"dedi Ryan.

"Bak dostum, aynı evde yaşıyoruz, paylaşımcı olmaya çalışıyorum."dedi vellet sandalyesini çekerek.

"Çöplerini mi paylaşıyorsun?"

"Sonra teşekkür edersin."dedi Vellet peynirini keserken.Ryan gözlerini devirip masaya oturdu.Roppy onları sırıtarak izliyordu.Olacakları bir bilseler?

Roppy kantinde oturmuş örgü dergisi okurken hızla yanındaki sandalye çekildi.Vellet çantasını masanın üstüne atıp melül gözlerle oturdu.Kollarını çantanın üstüne, çenesini de kollarına dayadı.Roppy kaşlarını çattı.Demek ki hala zarfı görmemişti.Görseydi şu an sinirden köpürmüş olurdu.Ama o çok mutlu hatta mutluluk sarhoşu görünüyordu.

"Hey, Vel ne oldu da bu kadar mutlusun?"dedi roppy.Vellet ona bakmadan elindeki zarfı Roppy'e attı.Roppy kaşlarını çattı ve zarfı açıp okudu.

"Sevgili vellet,
    Biliyorum aramız pek iyi değil ama bunların hepsi saçmalık.
    Herkesin dediği gibi, en büyük aşklar nefretle başlar.
    Ve ben...ben sana aşık oldum.
    Nasıl oldu diye sorma bu aynı pizzadaki kaşar ile salamın hikayesi gibi.
    Biz birken güzeliz.Ayrıyken aynı tadı vermeyiz.
    Ve bu yüzden daima birlikte olmalıyız.
    Eğer sende benim gibi hissediyorsan bir işaret ver.
    Seni seviyorum.

Ryan."

Olamaz!Bu roppy'nin yazdığı mektuptu.Vellet böyle sırıttığına göre...hayır olamaz!Vellet Ryan'a aşıktı!Ve Roppy her şeyin içine etmişti.Aptal bir nisan!

"Vellet hemen git kız bağır çağır.Bu ne utanç verici bir şey."dedi ve gözleri mektuba kaydı."Ama itiraf etmeliyim çok romantik.Hele salam-kaşar meselesi.Hey!Bir dakika burda sana kaşar derken..."

"Her neyse roppy.Benimde duygularımı açıklama vaktim geldi."dedi Vellet masadan kalkarak.

"Hayır!Vellet sakın yapma."dedi Roppy telaşla.Vellet ona anlayışla baktı.

"Bir gün bir kaşar olarak sende salamına kavuşacaksın Roppy."dedi ve gitti.Roppy kafasını masaya vurdu.

Roppy eve geldiğinde Vellet'ı ağlarken buldu.Hızla yanına gidip oturdu.Vellet gayet sesli bir şekilde sümkürdüğü mendili Roppy'e verince roppy yüzünü buruşturdu ve mendili yere attı.Zaten yerde bayağı bir yığın vardı.

"Ne oldu Vell?"dedi roppy.

"Hayallerim yıkıldı."

"Neden?"

"Ryan beni reddettiii."dedi Vellet ve daha şiddetli ağlamaya başladı."Benimle dalga geçti ve sevgilisinin kollarına koştu."

"Yaa."dedi Roppy huzursuzca kanepede kıpırdanarak.

"Oysa ben her şeyi planlamıştım.Mor panjurlu evimiz, gotik desenli ahşap evimiz ve zombi makyajlı ryan jr.lar ve vellet jr.lar olacaktı."dedi tekrar sümkürerek.Roppy kafasını yastığa bastırdı.

"Boşver onu."dedi.

"Hayır!O benim olacak!sarışın sevgilisinin saçlarını yolacağım.zaten o olmasa ryan kollarıma koşardı.biliyorum çünkü bu mektubu bana o yolladı."dedi roppy'nin mektubunu havaya kaldırarak.Roppy hızla mektubu kapıp parçaladı.

"Kes şunu Vellet!"dedi vicdan azabıyla.O sırada kapı açıldı ve sarmaş dolaş bir halde içeriye Emilie ile Ryan değil, Emel ile ryan girdi!

"Oha!"dedi Roppy.Vellet sinirle ayağa fırladı.

"Bırak onu."dedi Emel'e.Emel şaşkınlıkla ona baktı.Ryan ise kenara çekilmişti.

Dipnot:Asla iki kızın arasına girmeyin, zararlı siz çıkarsınız.

"Bırakmazsam ne olur?"dedi Emel.Vellet yandan ekmek bıçapını kapıp Ryan'ı esir aldı.

"Yaklaşma yoksa keserim!"

"Salak sende onu seviyorsun."dedi emel.Vellet bıçağı atıp Ryan'ı kendisine çevirdi.

"Yaklaşma yoksa öperim."dedi.

"Hayır!"diye haykırdı Emel.

"Sevenlerin arasına giren zebanilerin arasında kalır!"dedi Vellet.

"O ne be?"

"Atalarımızın sözü."

"Öyle bir söz yok k...dan sallama."dedi emel.

"Artık var."dedi Vellet.

"Bırak aşkımı."dedi emel.Vellet sinirle Emel'in üstüne atladı.Emel'de ona karşılık verdi.İki kız yerde yuvarlanmaya başladılar.

"Ryan bir şey yap birbirlerini gebertecekler."dedi Roppy.Ryan ise gülerek izliyordu.

"Boşver böyle daha zevkli."dedi Ryan.Roppy artık dayanamıyordu.

"Kesin!"diye haykırdı."Vellet o mektubu ben yazdım."dedi suçlu bir şekilde.Bir eliyle Emel'in saçını çeken, öbür eliylede emel'in kendi elini onun ağzına sokmaya çalışan Vellet durup ona baktı.

"Ne?"

"Ryan'ın ağzından o mektubu ben yazdım."dedi Roppy.Vellet ayağa fırladı.

"Neden?"diye fısıldadı.

"Lanet olası pizza kutularından takvimi mi göremiyorsun?Dostum!Bugün 1 Nisan."dedi roppy.Vellet'ın gözleri dolmuştu.

"Bunu bana yaptığına inanamıyorum Roppy.Seni asla affetmeyeceğim."dedi Vellet ve camın önüne gitti."

"Ama Vell-"

"Git roppy.Sen benim arkadaşım değilsin.Bir arkadaş böyle bir şey yapmaz."dedi Vellet.

Roppy boyun eğmiş gidiyordu.Tam açık kapının önünde durduğu sırada Emel, Ryan ve Vellet bir ağızdan bağırdı.

"Bir Nisan!"

Roppy şaşkınlıkla onlara baktı.Ne demek istiyorlardı?Tamam bugün bir nisandı bunun o da farkındaydı ama...

"Şaka yaptık Roppy."dedi Vellet gözlerini devirerek.

"Sizi adiler!"dedi roppy.Ardından sırıttı."Ne kadar vicdan azabı çektiğimden haberiniz var mı?Ya da Ryan'a ne kadar küfrettiğimden?"

"Hey!"

"Affet Tanrı'm yanlış alarmmış."dedi Roppy havaya bakarak.Vellet gelip kolunu roppy'nin boynuna doladı.

"Bundan sonra bana şaka yaparken iki kez düşün roppy."dedi Vell.

"Merak etme düşünürüm."dedi Roppy.Sonra gözleri Ryan'a kaydı.

"Sana i.ne dediğim için affet dostum."

"Demedin ki."dedi ryan.Roppy tavana baktı.

"Sen yinede boşver."

Not:Bu olay gerçek sayılır.Arkadaşın biri bana böyle bir şaka yapmaya kalkınca bende şakasını aynen böyle çevirmiştim Koptum
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Perş. Ekim 28, 2010 11:07 pm

iimiş :d bana pek şaka yapmıolar yapsalarda geri paslayabilirmiyim bilmiyorum ahaha
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ekim 29, 2010 10:40 am

ama bvu tarz bir şey güzel olabilir aklınızda bulunsun Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Cuma Ekim 29, 2010 2:52 pm

Tanrım koptum A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646 Dayak yemiş sayılırım A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646 Bu şakayı bir arkadaşıma yapacağım A Crack, a Normal & a Gay:8.Bölüm - Sayfa 5 158646
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Cuma Ekim 29, 2010 3:52 pm

Yeni Bölüüüüm ! Cool
    Vellet'e bayılıyorum ya Cool
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Cuma Ekim 29, 2010 5:10 pm

Vellet benim bir yansımam zaten Koptum
    enim bilinçaltımın bir ürünü Cool

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 8:14 am