Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
Deadly
GeNcAy
Kiraz*
AhMeT&SeLiM-night
8 posters

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Empty Geri: Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından pSych0path} Paz Eyl. 05, 2010 7:14 pm

Geç katılmama rağmen yardımcı olabildiysem ne mutlu Dans Et
    Bu arada. Lady lala. taşlanmaz. "daş"lanır Cool
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Empty Geri: Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından caans. Ptsi Eyl. 06, 2010 11:06 am

Kiraz* demiş ki:Laaaaaaan Cansuyu unutmuşmuyum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 158646

Cansu yavrum iyi ki varsın. Bize Sümoşu aratmadığın için teşekkürler Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 158646 Seni de seviyorum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Lol

Emeeeeeeeeeel Masum Ben de seni seviyorum bacım Rolling Eyes
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Eyl. 06, 2010 1:36 pm

GeNcAy demiş ki:

.........
    Son olarak...İreM
    Bu kız cidden en az benimki kadar iyi bi miazh anlayışına sahip bazen beni öyle bi koparıyoki bi daa tasmamı bağlayamılar diyim size Koptum
    Cidden çok "cix" bi kız ve seni seviyorum yavrum değerini bil lan Razz
    Gencay , seninki kadar iyi bir mizah anlayışına sahip olmak hep hayalimdi Sad Çok duygulandım Razz Sen de çok "cix"sin lan ben de seni seviyorum Razz Hele o esprilerin Cool
    Kiraz* demiş ki:
    İreeeeeeeeeem seni unutamam Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Icon_razz Seni seviyorum kısacası Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Icon_biggrin Özellikle sabırla beni dinlediğin için

Seni dinlemeyeyim de kimi dinleyeyim Emoliiiiiiiii I love you I love you Koptum Seni sevmemek , dinlememek nasıl mümkün olabilir ? Very Happy Türkçenin koruyucusu , emoların düşmanı Koptum Pörfekt bir insansın king
    AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Dede de diyebilirsin Koptum İrem'i ben unutmadım ona bu mesajda özel olarak teşekkür edicem king

Kara pakize seni ilk berbat esprilenrile tanıdım.Kusma derecesinde gelmiştim.Sınır taşıran Ruh gibi kız espirindi Koptum Sonra baktım o espriler komikmiş. king İrem sen olmazsan bu sitede kime irem diyecektik.İiyi varsın yok olma. cheers Bana teşekkür eden gümüş teşekkürümden yolladım king

Yalancı Razz Bal gibi de unuttun Koptum (Şu bal gibi deyimi de ne saçma şey Razz ) Neyse önemli değil insanlık hali , alınmıyorum , değerimi bilin Razz "Kara pakize" umarım iyi bir şeydir Koptum Ruh gibi kız'ı yazarken kafam güzeldi Koptum Neyse Razz Selim , bütün sitecek seni süper-moderatörlüğünle tanıyoruz Razz Sen olmasan burası , burası olmazdı Razz

Lala Cool O cool tavırlarınla hepimizin sevgisini kazandın , Gaga'ya bin basarsın Very Happy Hepimiz fanınız Koptum Dean dostu , Lisa düşmanı Dans Et

Melodi , kapitalizm ve faşizme karşı olan, hiyerarşik yöntemle savaşan, kültürel açıdan kenidini beslemeyi seven bir sosyalist olman yerini çok ayrı yapıyor Very Happy Sitecek seni çok seviyoruz lol! I love you

Süm , "h" dostu insan Very Happy Robert Pattinson aşkıyla yanıp tutuşman da cabası Very Happy Herif tipsiz ama napalım , gönül bu ota da konar Rob'a da Koptum Sen daha iyilerine layıksın Very Happy Ayrıca bir şeyi anlamadığında sana 20 milyar kere anlatmak büyük bir zevk Very Happy Seni seviyorum I love you

Cansu , yine Rob aşığı...Bu gençliğin hali fena Razz Neyse , Justin Bieber fanı kardeşiyle büyük bir savaş içinde olan savaşçı ruhlu insan Koptum Tekrar geçmiş olsunlarımı iletiyorum Koptum Süper bir insansın , seni de çok seviyoruz I love you

Ayça , söyleyecek bir şey bulamıyorum her şey açık Koptum Neyse bu sapık halinle de kabullenip seviyoruz seni Razz

Ece , en az benim kadar fazla sayıda hikayesi olan insan Very Happy Paramore'u yanlış yazmışsın Koptum Hikaye moderatörü Cool Çok cool bir işin var Razz Çok tatlısın lan sen Koptum I love you Seni sevmeyen ölsün Razz

Göksu , Gazoz Tanrıçası (bu kendi aramızda bir şey Koptum ) , Paylaşım için teşekkür eden insan. "Aynen Melodi." demesiyle tanınan kişi Koptum Erkeklerin kalbini kıran , onları mendil gibi kullanan kişi Razz Helal olsun sana cheers Sensiz bu sitenin hali nece olurdu bilmiyorum Very Happy

Nur ve Gözde , müstakbel ikizlerim , sizi de çok seviyorum I love you Gözde'nin Sagopa Kajmer ve Taylor Swift sevgisi olmasa daha iyi olacaktı Razz Nur , hayatımda tanıdığım en tatlı , en iyi insanlardansın Very Happy

Bu site harika bir yer Very Happy Falan... Selim'in de dediği gibi : apaçileri koruyalım ve yaşatalım.Ağaçları kesmeyelim.Cansuya Geçmiş Olsun Komşu kızı diyelim.temayı destekliyelim.Sigara içmeyelim.Sokağa çöp atanları uyaralım.Lady Lalaları "daş"layalım. (Burada "daş"tan kasıt Jensen Koptum )

pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 1:44 pm

İrem süpersin bebeğim , seni seviyorum queen
    Diğerlerine çok bana az yazmışsın benim hoşuma gitmedi ama "kısa ve öz"üm işte naparsın Cool Koptum
    Daş'dan kasıtta Jensen'ın olması ne harika bir şey Koptum
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından caans. Ptsi Eyl. 06, 2010 3:47 pm

İrocan bebek Robert'a laf atmadan duramaz mısın sen Koptum Justin fanı olmaya kardeşler diliyorum hepinize, benim bu halimin nedeni tamamen o'dur Koptum Ve geçmiş olsun dileklerin için tekrar teşekkür ediyorum Koptum Ve bende sizi çok seviyorum I love you

Not: Laaaa bu doktor sürekli bağırıyor bana, pc başında bu kadar zaman geçiremezmişim. Biri şuna "gece evi" muhabbetini anlatabilir mi Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 3:59 pm

Anlatılmaz, yaşanır desem Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Eyl. 06, 2010 4:11 pm

O da üye olsun Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 4:23 pm

Hastalıklar hakkında mı sohbet edeceğiz onunla Selim Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Eyl. 06, 2010 4:25 pm

Azıcık başka şeylerde biliyordur en azından.Doktorlar hiç müzik dinlemez mi film izlemez mi Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 4:31 pm

İrem beni yazmamış Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Icon_evil
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 4:34 pm

Selim de beni yazmamış geek
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Eyl. 06, 2010 4:37 pm

aramıza geç katılmalarına rağmen Emel,Lal,Göksu ve Ece'ye de teşekkür ediyorum
    ahanda bu ne acaba Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 5:00 pm

Oğlum o kadar kısa olur mu hiç ben kendime özel istiyorum Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Eyl. 06, 2010 5:34 pm

İlk başta hiç sevmemiştim.Sonrasında nasıl anlaştığımızı bilmiyorum Koptum benim için seni en iyi anlatan cümle Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Ptsi Eyl. 06, 2010 5:48 pm

Daha uzun Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Eyl. 06, 2010 7:35 pm

Kısa ve öz olmuş Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 158646
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından caans. Salı Eyl. 07, 2010 12:18 pm

Lal'im "anlatılmaz, yaşanır" deyişini kendilerine ilettim Koptum
    Ve Selim ona seni de üye yapıyım mı dedim, "ben vampirlerden korkarım dedi" Koptum
    Ve üzülerek bildiriyorum ki, adam çok yaşlı bi kere, Sanat Müziği dinlediğine şahit oldum. Onun sohbeti burayı sarmaz. Ya da bizim sohbetimiz onu sarmaz Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Eyl. 07, 2010 1:06 pm

Burasıda sevgi yumağından geçilmiyo olmuş canım böğğğ irenç Razz Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Salı Eyl. 07, 2010 1:06 pm

Burasıda sevgi yumağından geçilmiyo olmuş canım böğğğ irenç Razz Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Eyl. 07, 2010 2:04 pm

Dur dur buraya nefret ettiklerimi yazsam baya bir olur ama üşeniyorum ve bazıları alınır şimdi Koptum
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Salı Eyl. 07, 2010 3:30 pm

Kiraz* demiş ki:İrem beni yazmamış Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 Icon_evil
    Emel lan sen en başlardasın Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Eyl. 07, 2010 4:23 pm

Bakan kör müyüm ben Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 158646
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Eyl. 08, 2010 12:49 pm

Evet sanırım Razz
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Eyl. 08, 2010 7:14 pm

Hadi lan ordan ben çok iyi görüyorum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 158646 Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! - Sayfa 2 158646
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Eyl. 08, 2010 9:01 pm

Tekrar oku o zaman Koptum
    Senin yazdıklarını alıntı yaptım altında da seninle ilgili yorumlarım var Razz

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 5:23 pm