Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+4
Deadly
GeNcAy
Kiraz*
AhMeT&SeLiM-night
8 posters

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Empty Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night C.tesi Eyl. 04, 2010 10:53 pm

Bu konuda Erdem'in söylediği gibi 24 Ağustos 2009 gibi tarihe geçen bir günde-bu site sayesinde- üyelere açılmış bulunduk.Ve nereden Nereye gelerek bugün şu dakika itibariyle 3065 üye olmuş bulunmaktayız.Bizimle beraber olan bütün üyelere bol bol teşekkür gönderiyorum buradan.-Bu ara çok zamlanmıştı değerimi bilin.-Böyle bir siteyi açtığı için Erdem'e teşekkür ederek konuşmamı bitirmek istiyorum ama bitiremiyorum işte.Sitemizin bu kadar büyümesinde büyük rol sahibi olan.O psikopatça hikayeleriyle Melodiye,Süm'ün bozuk türkçesine,aramıza geç katılmalarına rağmen Emel,Lal,Göksu ve Ece'ye de teşekkür ediyorum.Sitemizin ilk gününden beri yanımızda olan Ayça'ya da teşekkür ediyorum.Gencaysız da olmaz.O olmazsa o sohbetleri kim yapacaktı ki.Kısacası sitemize üye olan herkese bol bol teşekkür ederim.Bu yazıyı yazdığım içinde kendime teşekkür ederim.Bu kadar Thank you so much.Yabancılara da yazık king Very Happy Son olarak apaçileri koruyalım ve yaşatalım.Ağaçları kesmeyelim.Cansuya Geçmiş Olsun Komşu kızı diyelim.temayı destekliyelim.Sigara içmeyelim.Sokağa çöp atanları uyaralım.Lady Lalaları taşlayalım. cheers

En son AhMeT&SeLiM-night tarafından Salı Eyl. 07, 2010 10:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Empty Geri: Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 04, 2010 11:04 pm

Selim Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Bana da mı teşekkür ediyorsun Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Empty Geri: Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman!

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Eyl. 04, 2010 11:13 pm

Sevgili selim böyle bi günün anısına bende bi kaç "parça" laf söylemek istiyorum öncelikle Gencaysızda olmaz lafın beni "derinden"etkiledi Cool Bu siteyi kurup bizim gibi "malımsıdeğişiktarzdapiskopathisleriolanabazaları"bir araya geitrme sansını yaratığı için çoook teşekkürler ErdEMM kalbimde bi yerlerdesin (orayı çok karıştırma Cool)Sonracıma bu siteyi ziyaret eden her bir zeki bireye ;bu siteyi eğlenceli hala getiren site efsaneleri hepinize çom çom çom teşemkümler Razz ve selim...selim..selim... ahhh senigidiaptalaynızamandazekiseksigıcıkjonnydeepkılıklıherif seviliyorsun Razz

Melodi,İlayda,Sümeyye;Emel,Lal,ve teşekkürler kraliçesi aynen prensesi Göksucan

Sizde çoooook seviliyosunuz!!! unuttuğum varsa çok üzgünüm gece saati kafam biraz bulanık Embarassed

ahhh
    ahhh
    Burda çok eğleniyoruz birbirimizi hiç görmemiş olmamıza rağmen bazen sorunlarımızı konuşuyoruz dertleşiyoruz eğleniyoruz.Burda olduğunuzu bilmek çok hoş neyse böyle felsefi içerikli fln pek sevmem kendimi yaşlı hissediyorum...Razz

Son olarak kendimi çok seviyorum beni sevemeyen ölsün Razz

Nice senelere mutlu site sakinlerimizzzz

Sleep

Sabah daha güzelini yazıcak kıvama gelirsem daha "cix" ini yazarım

Bu özel günü hatırlattığı için Selim adamına öpücükk... Cool

3064 insanada tebrikk bizimle birlikte oldukları için(3065 yazmadım o bi kişi benim Koptum ;zekama hayranım kahretsin )))

Bu kadar kendini beğenmiş göründüğüme bakmayın çok tatlı bi insanımdır tanımayanlara hoş tanıyanlarada duyrulur Cool

Son olarak...İreM
    Bu kız cidden en az benimki kadar iyi bi miazh anlayışına sahip bazen beni öyle bi koparıyoki bi daa tasmamı bağlayamılar diyim size Koptum
    Cidden çok "cix" bi kız ve seni seviyorum yavrum değerini bil lan Razz

En son GeNcAy tarafından Paz Eyl. 05, 2010 12:04 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Eyl. 04, 2010 11:16 pm

Kiraz* demiş ki:Selim Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Bana da mı teşekkür ediyorsun Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol

Sende bu siteye birazcuk sonradan gelsende demirbaşlarındansın Cool

"demirbaş"bu lafı hep cümle içinde kullanmak istemiştim kısmet Razz
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Eyl. 04, 2010 11:27 pm

lannnn yattıysanız valla sizi affetmeyecem Sad
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 04, 2010 11:31 pm

Dur dur bende yazacağım bir konuşma Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Eyl. 04, 2010 11:32 pm

Benimle ilgili bölümler çok olsun bounce
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 04, 2010 11:52 pm

Öhhm Öhhm

Eveeeet hepinize bir teşekkür borçluyum. Siteye ilk geldiğimden beri
    bana çok sıcak davrandınız ve biraz hızlandırılmış bir sürede aranıza
    katıldım Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_razz Kesinlikle hepinizi çok seviyorum. Sümoşum ilk seninle tanıştım burada bende yerin büyük haa. Melodi ve Selim site içinde beni muhabbetlerine alarak çok sağ olsunlar beni siteye kattılar Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_razz Lal sende ayrı bir kafasın. Senide çok seviyorum. Zaten bütün tartışmalara beraber giriyoruz seninle Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Ece bana gaz vermeyi kes yavrum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Senide seviyorum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 80121 Gencay! Sen benim aşk böceğimsin Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol Sana aşığım yavrum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol En kısa zamanda seni kaçıracağım. Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 329467 Erdem! Az sinirimi oynatmadın ceys konusunda. Ceys demişken Alperen siteyi bir süreliğine meşgul ettiğin için sanada teşekkürler Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Neyse dönelim Erdem'e. Evet sanada çok teşekkür ediyorum fikirlerime saygı duyduğun için ve beni moderatör yaptığın için. Özellikle siteyi kurduğun için Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 394754 Göksuuu! Evet aynenlerinle konularımıza renk verdiğin için sağ ol ciciş Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_rr (Ciciş mi? Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_eek ) İreeeeeeeeeem seni unutamam Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_razz Seni seviyorum kısacası Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_biggrin Özellikle sabırla beni dinlediğin için Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Eveeet sitede beni sevmeyenler unutmayın ki bende size bayılmıyorum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Icon_wink

Son söz olarak Melodi Selim Lal Gencay İrem Sümeyye Ece ve unuttuğum birkaç insan sizi çok seviyorum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy C.tesi Eyl. 04, 2010 11:55 pm

Amman tanrım iremi unuttum Shocked

iremcüğümle ilgili bi paragraf ekliycem sanırım cheers

Emel bendeniyi olmasın iyi yazmışın hacı Rock
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* C.tesi Eyl. 04, 2010 11:56 pm

Ya aslında uzatacağım ama aklıma gelmiyor hiçbir şey Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 05, 2010 12:09 am

Selim baba teşekkürlerim hep seninle sağol var ol lan Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Selim sana baba diyebilirmiyim? Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 12:19 am

Banada bacı de ozaman evladım Koptum
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Paz Eyl. 05, 2010 12:31 am

Very Happy derim bacım ayıp ettin ya Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 05, 2010 12:35 am

Dede de diyebilirsin Koptum İrem'i ben unutmadım ona bu mesajda özel olarak teşekkür edicem king

Kara pakize seni ilk berbat esprilenrile tanıdım.Kusma derecesinde gelmiştim.Sınır taşıran Ruh gibi kız espirindi Koptum Sonra baktım o espriler komikmiş. king İrem sen olmazsan bu sitede kime irem diyecektik.İiyi varsın yok olma. cheers Bana teşekkür eden gümüş teşekkürümden yolladım king
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 12:36 am

Allahtan unutmamışsın ezikk Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 05, 2010 12:38 am

3066 olmuş bu arada Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 12:39 am

Tüh lan bütün yazımı bozdu o üyeyi bulacam Cool
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 05, 2010 12:41 am

Free Night

bu üye Cool
    caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından caans. Paz Eyl. 05, 2010 11:34 am

Seeeeellll Wink Banada bu yazıda bir yer verdiğin için sağolasın yavrum, berhüdar ol Kocaman Gulumseme
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 11:44 am

Selim en iyisi ben bu üyeye bulaşmıyım bounce
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 05, 2010 5:22 pm

Birşey komşu kızı Cool

Gencay bugün yapacak olduğun konuşma nerede Koptum
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 5:24 pm

Koptum Bugünde hayatımın ilk orucu başıma vurdu iftardan sonra sahnelerin gülü GeNcAy sizlerle Rock
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Eyl. 05, 2010 5:26 pm

Ben 4.sınıftan beri tutuyorum Koptum Ben iftardan sonra günah çıkartıcam Cool
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Paz Eyl. 05, 2010 5:30 pm

Lan çok zor bacım öldüm bee bide forum istanbula götürdüler beni tam eziyet hee Rock
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Eyl. 05, 2010 7:08 pm

Laaaaaaan Cansuyu unutmuşmuyum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646

Cansu yavrum iyi ki varsın. Bize Sümoşu aratmadığın için teşekkürler Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! 158646 Seni de seviyorum Kimse Kutlamıyor Madem,Ben kutluyorum O zaman! Lol

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 2:34 pm