Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+2
kolona
DéathWampiré540
6 posters

Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=)

DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) Empty Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=)

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Çarş. Eyl. 01, 2010 3:42 pm

Hikayemi bitirince boş duracağımı mı sandınız...Hemen bir şeyler karamalıyım dedim ve ortaya bu çıktı...Tanıtımla hikayenin pek bir alakası olmayacağını belirtmeliyim en azından 2.sezona kadar...
    Tahminen eğlenceli ve güzel olacak...
    Umarım beğenirsiniz şimdilik tanıtım ve karakterler..

~~Karakterler~~
    Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) 98c9f512
    Mercan:
    İnanın deli değilim...
    Bazen-Belki biraz~Hani olur ya
    Hiçbir zaman incitmek olmadı amacım
    Bazen-İstemeden...
    Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değiLim..!
    Biraz Uyuzum evet...
    Evet- Olmazsa olmazlarım var;kurallar,prensipler...
    Şu ana kadar aşılamayan duvarlarımla beraber...
    Kötü biri değilim...-Sanırım...
    Tarih'i severim...
    Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez...
    Sırma ve Kerem
    Can dostlarım..
    Her ne kadar onlar pek anlaşamasalar bile...

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) Ea8cce5e

Sırma :
    Sırma saçlı ela gözlü...
    Güzelkız betimlemeleri..
    Herkes güzel olduğumu söyler...Güzellik görecelidir derim onlara.
    Güzel olup zeki olmayanları da biliyorum ben...
    Benim için önemli olan arkadaşlık...
    Arkadaşlık benimiçin Mercan demek...,
    Kendimi bildim bilesie yanımda olan kız..
    Yazmayı severim,yazmak rahatlatır beni...
    Birazcık uyuzumdur...Havalıyımdır,havalıyızdır...
    Biz hapimiz kardeşizdir...

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) C4dc7010
    Kerem :
    Eh işte bizde kendimizce yakışıklıyız...
    Havalıyız...
    Tabii okulun en güzel iki kızı da sizin kankanızsa
    Çevreniz haliyle bayağı bir bir geniş oluyor...
    Sakın Sırma için güzel dediğimi ona söylemeyin
    Şımarır hemen,çenesinden de kurtulamam...
    Mercan benim kız kardeşim gibidir...
    Ben mezun olunca yaşına başına aldırmadan ağladı o gün...
    Ben basketbolu severim,kitapları severim...
    En çok da gizli gizli Sırma'nın yazdıklarını okumayı severim...

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) 2c6e2ffb

Doruk :
    Ah işte Kızlar ve ben..
    Ben ve Kızlar
    Asla bir kızın adıyla adım yan yana gelmez
    Ece&Doruk mesela
    Asla böyle bir şey gerçekleşmez
    Ta ki kocayana dek..
    Kocadıktan sonra bile beni alacak biri bulunur elbet...
    Aslında amacım kızlarla eğlenmek değildi kalbim durana dek...
    Kalbim durdu amahala atıyordu...
    Taş Kalpli değilim ama kızlara karşı hiçbir şey hissetmiyorum
    Bana sadece zevk veriyorlar...

Zamanın neresindeydi hata? Yoksa sende miydi hata? Ya da bende miydi? Biz suçlu değilsek suçlu kimdi?
    Hiçbir zaman anlayamayacağım soruları sormakta üstüme yoktur benim...Belki hiçbir zaman değil, bir gün anlayacağım ama o güne kadar bu sorular beynimi felç edecek,kalbimi sıkıştıracak...Kısacası ya ben öleceğim ya da o sorular cevap bulacak...
    Ben aşkı aramazken aşka tutulanlardanım...Hani sokaktan böyle caf caflı arabasının içinde elini saçlarında gezdirirp kızları süzerken gördüğünüz erkeklere dersiniz ya "Sevilcek adam mı o?" diye...İşte ben öyle birine aşık olmuştum...Hayatımın ilk baharında ilk aşkına aşık olanlardandım...

En son DéathWampiré540 tarafından Perş. Eyl. 02, 2010 6:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) Empty Geri: Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=)

Mesaj tarafından kolona Çarş. Eyl. 01, 2010 4:06 pm

güzele benziyo 1. bolum cabk yaz Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) Empty Geri: Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=)

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Çarş. Eyl. 01, 2010 4:43 pm

TeşekkürLer çbk yazmaya çalışacağıma emin olabiLirsn...Wink
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Çarş. Eyl. 01, 2010 4:51 pm

gsl ozaman Very Happy he bu arada ben berk Very Happy
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Çarş. Eyl. 01, 2010 4:54 pm

Gamze abi senin bir hikayen daha vardı "Sevmesem Olmaz mı ?" diye Koptum
    Ona devam etsene Razz
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Çarş. Eyl. 01, 2010 5:10 pm

kolona demiş ki:gsl ozaman Very Happy he bu arada ben berk Very Happy

Bende Gamze ki ztn imzamdaki ismi görmüşssündr..=)

mavi_keßeLeck demiş ki:Gamze abi senin bir hikayen daha vardı "Sevmesem Olmaz mı ?" diye Koptum
    Ona devam etsene Razz

Fazla entrikaya kalbm dayanmıyr eskisi gibi...xZ
    Belki dvm ederim bilmiorm..:S
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Çarş. Eyl. 01, 2010 5:12 pm

gordüm gamze tanistıgıma memnun oldum Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Çarş. Eyl. 01, 2010 5:14 pm

kolona demiş ki:gordüm gamze tanistıgıma memnun oldum Very Happy

bende..Wink
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 01, 2010 7:14 pm

Geç kaldım galiba üzgünüm ama sonunda çöktüm hikayene .d yb Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Çarş. Eyl. 01, 2010 7:27 pm

Bende nerde bu kız diyordumm
    Hoşgedlinn
    memnuniyetle kaldırır bu hikaye seni..xD
    Yeni bölüm kısa zamanda...
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Eyl. 01, 2010 7:33 pm

Süper Very Happy ybb Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Çarş. Eyl. 01, 2010 9:41 pm

Vee işte ilk bölümm
    Umarım beğenirsiniz yorumlarınızı ihmal etmeyide unutmayın..=)

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) F067653f

Bölüm 1

Mercan telaşla merdivenlerden inerken aşağıya doğru seslendi

“Anne ben çıkıyorum.Kerem bekliyor aşağıda…”dedi.

“Tamam tatlım çok geç kalma eve biliyorsun baban bu akşam herkesi yemekte görmek istiyor…”dedi Zülal Hanım kızına seslenerek.Mutfakta yapmakta olduğu işi bırakıp kızını yolcu etmek için kapıya doğru yürüdü.Kapıya vardığında kızının hazırlanmış olduğunu ama ayna karşısında makyaj yaptığını görünce içten içe ah çekti.Küçük kızı büyümüşte makyaj yapıyordu.Mercan sol gözüne de siyah kalemini çekti ve aynada biraz daha kendini incelemeye devam etti.Zülal hanım ise aynada kendini inceleyen kızına bakarak küçüklük anılarına doğru yolculuğa çıktı.

Aşağı da ayağını taşa vuran genç adam derin bir of çekti söylenmeye başladı.Neydi bu kızlardan çektiği?

Mercan bir an kendini incelemeyi bıraktı ve gözleri annesine kaydı gözleri…

Aynı gençlik fotoğraflarında olduğu gibi hala…Bir tek kırışık bile yok.Sadece o eski resimlerdeki yüz hatları yok…Şimdi yüzünde anne olmanın verdiği olgunluk ve otorite vardı.Mercan hüzünlendi ve gidip annesine sımsıkı sarıldı.

“Nerden çıktı şimdi bu deli kız…”dedi Zülal Hanım ve melodik bir kahkaha attı.

“Bilmem içimden geldi ballı ekmeğim…”dedi ve geri çekilerek annesinin yanağından bir makas aldı.

“Hadi git artık çirkin ördek yavrum…Kerem şimdi aşağıda deliye dönmüştür daha fazla bekletme” dedi Zülal Hanım.Mercan ise aklına Kerem’in gelmesiyle yüzünde korku ve dehşet ifadeleri oluşmaya başladı.

“Ay..İşte şimdi naneyi yedim.Daha Sırma’yı da yoldan alacağız…” dedi Mercan oflayarak ve kapıya doğru yürüdü ve kapıyı açıp dışarı çıkmadan;

“Akşam 5 gibi ancak gelirim…biliyorsun işte karne günü annecim…”dedi ve uzaktan Zülal Hanım’a öpücük atıp kapıdan dışarı çıktı.Çıkar çıkmaz Kerem’le burun buruna geldi…

“Az daha kapıya dayanıp nerde alıkoydunuz Mercan’ı diycektim”dedi Kerem gülümseyerek ama gülücük çok zor bir şekilde yüze yerleştirilmişti ki bu her halinden belli oluyordu.Mercan soğukkanlı davranmaya çalışarak Kerem’i yanağından öptü ve

“Olur mu hiç öyle şey canım abim.Sadece uyuyakalmışım..”dedi Mercan sırıtarak ama Kerem de dail herkes Mercan’ın asla geç uyanmayacağını bilirdi..

“Sen? Sabahları karga bokunu yemeden uyanan sen? Yalan da söyleyebilsen harika bir kız olurdun..!” dedi Kerem ve Mercan’ın aklına harika bir fikir geldi. Kerem’le Sırma yüzünden tartışmıycaktı…Neydi aralarındaki bu anlaşmazlık anlayamıyordu ki..!

“Demek öyle ben çirkinim,kusurlu üretimim ha? Öyle mi Kerem…Tabii sizi ancak Şura gibi kızlar pakladığı için...!”dedi ve sinirle bahçe kapısına doğru yürümeye başladı.Yine o uzun adımlarıyla hızlı hızlı yürüyordu ve ister istemez Kerem hafif tempolu bir şekilde koşmaya başladı Mercan’ın arkasında.Mercan ise bu sefer oyunun işe yaraması için normalden çok daha hızlı yürüyordu.Kerem Mercan’ı ancak sokağın başında yakaladı ve Mercan tam Sırma’ların bahçe kapısından içeri girmeden önce Mercan’ı kolundan tuttu ve

“Aybalam tamam özür dilerim.Hadi okula gidelim.Nolur?”dedi Kerem nefes nefese.Hala nerde olduklarının farkında değildi…

“Olmaz.Sana ceza..Her zaman ki Sırma da bizimle gelecek…”dedi Mercan ve yüzüne Kerem’i korkutmaya yetecek bir bakış yerleştirdi.Kerem ise Sırma’nın lafını duyar duymaz etrafına bakındı ve gözlerini devirdi.

“Umarım küçük oyunun hem beni yormana hem de Sırma ile didişmeme değer..”dedi ve yüzüne Mercan’ı mutlu etmeye yetecek bir gülümseme koydu.Mercan hemen gidip 2 katlı müstakil evin bahçesinden geçti ve Sırma’ların ziline bastı.Zile basar basmaz kapı açıldı ve

“Nerde kaldın Mercan.Kaç saattir seni bekliyorum?”dedi Sırma ve Mercan’ın aklı Sırma’nın kullandığı cümle ile yerine geldi.Sırma’nın da Kerem’in geleceğinden haberi yoktu…Mercan aklının bulanmasına izin vermemek için hemen gülümsedi ve

“Sabah çikolatası işte.Beni b,iliyorsun..Çikolata yerken kendimden geçiyorum…”

“Zaten o kadar çikolatayı yiyip nerende depoluyorsun anlamıyorum.Ben o kadar çok çikolata yesem şimdiye kadar dünya da ki en şişman kişinin rekorunu alt üst ederdim…”

“Bilmem ki..Aman zaten çok da önemli değil.Şey..Sırma Kerem de bizimle geliyor..”dedi ve korkudan yavaşça yutkundu ve bakışlarını Sırma’ya çevirdi.Ve ilk defa Sırma tepki vermedi.Sadece

“Ben gelmeyeyim o zaman…”dedi ve tam içeri girecekken Mercan şokunu atlattı ve Sırma’yı kolundan tutup çekti ve

“Hayır saçmalama..Sende geliyorsun hem o özür dilemek istiyor..Söyledikleri için.Hem de ben bugün ne kadar güzel göründüğünü söylemiş miydim sana?”

“Çocukken yaptığın gibi beni kıyafetlerimle kandırmaya çalışıyorsun..”dedi Sırma ve gülümsedi.Kerem’le her ne kadar sık sık tartışsalar da onlar arkadaştı ve geçen gün ki kavgalarında Kerem’in yazdıkları ile dalga geçmesi yüzünden ona kırılmıştı.Daha önce onun için salak gibi kelimelerde kullanmıştı Kerem ama Sırma bunlardan hiçbirine kırılmamıştı.Ama bu son yaptığı şey Sırma’nın kalbini çok kırmıştı.Çünkü yazdıkları Sırma için önemliydi…

“Ama kabul et sende her seferinde inanıyordun?”dedi Mercan.Sırma ise Mercan’ın söylediklerini tam olarak anlayamamıştı

“Ne demek yani bu ben kötü mü giyiniyorum?” dedi Sırma ve üstünü incelemeye başladı.Sarı askılı,arkasında bel hizasında ipi olan diz üstünde bir elbise ve kahverengi sandaletlerini giymişti.Yanına da kahverengi çantasına almıştı.Mercan ise Sırma’nın bu haline gülerek.

“Çok konuşmada hadi yürü.Daha fazla geç kalmayalım…”dedi Mercan ve Sırma’nın koluna girdi.Beraber kapıyı çektiler bahçeden geçtikten sonra bahçe kapısında Kerem’i alçak duvara sırtı yaslanmış bir şekilde buldular.Kerem ilk başta Sırma’yı süzdü…Doğrusu sanki o çocuk Sırma gitmiş yerine olgun bir kız gelmişti.

“Azıcık makyaj bile insanı bu kadar değiştiriyorsa hay ben bu dünyanın…”dedi Kerem ve bir şey belli etmemek istercesine

“Nerden kaldınız ya ağaç oldum…”

“Dua et meyve vermemişsin..!”dedi Sırma kızgınlıkla hala söylediği söz yüzünden kızgındı Kerem’e.

“Yakında o da olacaktı da sen niye bu kadar çok süslendin ya?”

“Sana hesap mı vericem?”dedi Sırma’da ifadesiz bir şekilde.Kerem tam cevap verecekti ki Mercan’a kaydı gözleri.Mercan gözlerini pörtletmiş ve

“Eğer tek kelime daha edersen seni parçalarım” ifadesi vardı yüzünde.Kerem de

“Ne yapmam gerek?”bakışı attı Mercan’a.Mercan Kerem’in yola gelmesine sevinerek.

“Önce özür dile” bakışı attı.Kerem özür kelimesini anlayınca geçen günkü yaptığı ayıp geldi aklına.Aslında o da sonradan çok pişman olmuştu ama gidip özür dilemeye gururu el vermemişti.Bu sırada Sırma bu bakış konuşmasını anlamış ve bunalarak ileriye doğru yürümeye başlamıştı.Kerem ise cesaretini topladı Sırma’nın peşinden bir koşu kopardı ve Sırma’ya yetişti.

“Sırma ben özür dilerim.Geçen günkü mallığım için.Nolur affet komşu kızı...”diye devam ederken Kerem’in cümlesi Sırma dayanamadı ve

“Tamam affettim…Ama bir şartla yazılarım hakkında yorum yapmıycaksın.”dedi Sırma ve Kerem’e az da olsa ürkünç bir bakış attı.Kerem nedeni bilinmez ama içine çocuksu bir sevinç doldu ve bir anda Sırma’ya sarılıverdi.Sırma ne olduğunu anlamadan Kerem’i kollarından itti ve

“Höstt…!Yavaş ol.Yastık yok senin karşında..”dedi Sırma ve söylenerek elbisesini çekiştirmeye başladı.Kerem ise Sırma’nın parfümünün kokusu yüzünden adeta sarhoş olmuştu.

Tüm bu olanları uzaktan izleyen Mercan ise sessiz bir kahkaha attı ve yanlarına geldi.İkisinin de koluna girerek

“Eh yazın ne yapıyoruz?
    ruveydamelisa
    ruveydamelisa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından ruveydamelisa Perş. Eyl. 02, 2010 11:53 am

canım ellerine saglık çok gözel olmuş umarıyb en kısa zaman dilimi içirisinde atarsın başarılar:D cheers
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Eyl. 02, 2010 12:35 pm

ruveydamelisa demiş ki:canım ellerine saglık çok gözel olmuş umarıyb en kısa zaman dilimi içirisinde atarsın başarılar:D cheers

Teşekkürler kısa zamnda yazmaya çalışırım..=)
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 12:52 pm

sper olums cok beyendim özelliklede aybalam ve komsu kızı gbi seyleri kullanmanı sevdim Very Happy ybbbbbbb cabuk yaz Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Eyl. 02, 2010 12:57 pm

kolona demiş ki:sper olums cok beyendim özelliklede aybalam ve komsu kızı gbi seyleri kullanmanı sevdim Very Happy ybbbbbbb cabuk yaz Very Happy

Teşekkürler..Tamamen içimden geldi öyle yazmak...=)
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 1:10 pm

o zaman her zaman bole yaz Very Happy önemli değil Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Eyl. 02, 2010 1:22 pm

kolona demiş ki:o zaman her zaman bole yaz Very Happy önemli değil Very Happy

Yeni bölüme başladım...=)
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 1:24 pm

spr Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Eyl. 02, 2010 1:25 pm

Sen de yaz beni oyalama...xD
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Perş. Eyl. 02, 2010 1:30 pm

tamam abla kızma Very Happy
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Perş. Eyl. 02, 2010 6:13 pm

Ateş - Ateş'ten Kalbe~~| 2.Bölüm Geldi.Yorumlar..=) 97168414
    Bölüm 2

“Babam çok uzak olmamak şartıyla beni arkadaşlarımla tatile gönderebileceğini söyledi..” dedi Sırma.Yüzünde umut ifadesi vardı…Kerem yüzünde muzip bir ifadeyle Sırma’nın soluna geçti ve sağ kolunu Sırma’nın omzuna koyarak
    “Görüyor musun ufaklık..İstersek aynı fikirde olabiliyormuşuz-“tam sözüne devam edecekti ki Kerem Sırma’nın kolunu omzundan attı ve
    “Ufaklık senin tek gecelik fiyaskondur.”
    “Öyle mi canım-“Kerem’in sözünü de bu sefer Mercan kesti.Bugün cümlelerini tamamlayamayacak mıydı Kerem?
    “Tamam tamam başlamayın yine…Söyle Kerem ne diycektin?
    “Bende bu konuyu babama açtım bu sene sınavla çok haşır neşir olduğum için sınavdan sonra iki haftalığına yani sınav açıklanana kadar tatile gitmemi uygun gördüler. Eee bende dedim nereye gitsem falan diye. Babamda dedi sen hiç Çanakkale’ye gitmedin. Benim liseden arkadaşım Tekin’in oteli var, oğlu Doruk’u da zaten tanıyorsun. Al yanına iki üç arkadaşını gidin. Çanakkale mükemmeldir. Hem sessiz, sakin hem de tarihi bir şehir. Ayarlayabilirsem size rehberde ayarlarım böylelikle bütün anıtlarımızı da görmüş olursunuz dedi. Eee tarih deyince aklıma kim geldi. Benim biricik arkadaşım Mercan. Ne diyorsunuz?”
    “Ben daha önce de gitmiştim ama yine gidebilirim.Çanakkale harikadır…”dedi Sırma.Yüzündeki gülümseme Kerem’i alıp başka diyarlara götürmüştü sanki…Tarih deyince Mercan’ın gözleri bir an boşluğa daldı.Bu yıl anneannesine 5 yıldızlı otellerinde yardımcı olacağına dair söz vermişti.Şimdi gitmezse anneannesi darılabilirdi.
    “Ne oldu Mercan? Niye daldın öyle?”dedi Sırma meraklı bir şekilde…
    “Ya anneanneme söz vermiştim bu yaz otellerinde yardımcı olucam diye.Şimdi cayarsam darılabilir…”
    “Üzülme be ballı böreğim.Bir daha ki sene sen de gelirsin…”
    “Off..Bendeki şansa bak ya…Kırk yılda bir beraber tatile gidiyoruz ve ben gelemiyorum harika bir durum yani..”
    “Ya tamam belki bir çözüm buluruz…Anneannene tatil yapmak istediğini söylersin.”
    “Anneannesi salak mı Sırma? Burada tatil yap der..!”dedi Kerem ama Sırma’nın gözlerini pörtletmiş dudaklarını büzmüş yüz ifadesini görünce durumu toparlamak amacıyla…
    “Ama tabii anneannende senin gibi süper bir insansa mutlaka gönderecektir…”dedi Kerem Mercan’ın dudaklarını büzmekten tombullaşmış yanaklarını sıkarak..
    Bu sırada okulun kapısından içeri girmişlerdi.
    “Tamam artık bir yolunu bulacağız.Gülümse biraz.Bak yoksa Anıl’a gider ondan hoşlandığını ve senin onun harikulade bulduğunu söylerim.Valla ondan sonra da artık Anıl’da kurtulamazsın-“
    “Sen öyle bir şey yapmazsın ki..Canım arkadaşım.”dedi Mercan Sırma’ya sarılarak.Anıl Mercan’ın belalısı gibi bir şeydi.Aslında iyi hoş çocuktu ama fazla yılışıktı…
    “Şura’ya baksana bir..Disko ile okulun yerlerini karıştırdı galiba.”dedi Sırma ve kıkırdadı.
    “Sorma görende buradan diskoya gideceğiz zanneder…”
    “Tanrıya şükür bu yıl mezun oluyorlar…”
    “Kesinlikle…”

Onlar konuşmaya dalmışken Kerem ise arkdaşlarının yanına gitmişti.Anıl,Murat,Cenker,Selçuk ve Kerem muhabbet ediyorlardı.Anıl’ın gözleri hep Mercan’ın üzerindeydi.
    “Ne kadar da güzel görünüyor…” diye düşündü Anıl.Beyaz elbisesi onu bir meleğe benzetmişti ama siyah makyajıyla bir ölüm meleğini de andırmıyor değildi…Kerem Anıl’ın Mercan’a olan bakışlarını fark etmiş olacak ki…
    “Anıl biraz da bizimle ilgilensen diyorum…”dedi Kerem Anıl’a uyarıcı bir ses tonunda.Anıl ise sanki uçtuğu bulutlardan bir anda düşüp yere çakılmış gibi oldu.Biraz da utandı aslında…
    “Zaten ilgileniyorum Kerem..”dedi Anıl da durumu toparlamak için de…
    “Ooo..Oğlum sen iyice uçmuşsun.Ama söyleyeyim sana o kız seni aşar…”dedi Selçuk…
    “Bence de kendini fazla kaptırma…O kız kimseye yüz vermiyor…”dedi Murat da Selçık;’un sözlerini onaylayarak.Cenker ise bu konudan sıkılmış olacak ki gözlerini devirdi.Söylenilen şeyler de Kerem’in sinirini bozmuş olacak ki arkasına bile bakmadan kızların yanına gitti.Geldiğinde burnundan soluyordu resmen.Mercan Kerem’in bu halini görünce merakla sordu..
    “Ne oldu?”
    “Bir şey yok ya…İnsanın şu salaklar gibi arkadaşı olunca sinirlenmemek elde değil yani…”dedi Kerem de arkadaşlarına bakarak.
    “Ne yaptılar.Söyle de gidip çenemizle başlarını arıtalım…”dedi Sırma’da Kerem’i güldürmeye çalışarak.İşe yaramıştı da..Kerem’in dudakları yukarıya doğru kıvrıldı…Sırma bu gülüşü görünce kalbi tekledi bir anda…Kızaracak gibi oldu ama hemen kendini toparladı ve…
    “Görsünler benim abimi kızdırmak neymiş..!”dedi Sırma Kerem’i daha çok güldürmeye çalışarak..İstediği de olmuştu
    “Böyle çok komik görünüyorsun komşu kızı!”
    “Aaa..komik görünüyorsun diyene bak.!Sen böyle daha komik görünüyorsun.Sinirden böyle yüzün kızarmış.Kaşlarını da çatmışsın ama hala gülüyorsun..Nasıl bir iş ya bu?”
    “Sen de şu anda soytarı gibi görünüyorsun..”onların konuşmaları böyle devam ederken Mercan’ın da orda olduğunu unuttular.Mercan ise bu ikilinin ilk defa birbirleriyle bu kadar tatlı konuştuklarını görüyordu.Yoksa…Mercan aklına gelen düşünceyle kafasını iki yana salladı.İkisini hiç öyle düşünemiyordu…Sonra aslında ikisinin birbirlerine yakıştıklarını fark etti.Yüzünde aptal bir sırıtış oldu…
    “Naber Mercan?” Mercan duyduğu sesle bir an korktu ve yerinde zıpladı.Arkasına döndü ve Anıl’la burun buruna geldi.Hemen geri çekildi Mercan
    “İnsan gelmeden önce ses verir Anıl?”
    “Neyse iyisindir umarım…”
    “İyi olup olmadığımdan sana ne?”
    “Nasıl banane.Sen benim arkadaşımsın..”
    “Arkadaş…”Mercan küçük bir kahkaha attı ve
    “Seninle ancak Usain Bold’un boyu bir cüce gibi olduğunda arkadaş olurum.Ve insan arkadaşına sarkmaz.Aslında bu kurduğum cümleyi anlayabileceğini bile zannetmiyorum çünkü senin şu kafatasının içindeki beyin yumrusunun kıvrımları kurtlar yemiş ve beynin yuvarlak bir top gibi kalmış.Bilmiyorum biliyor musun ama Einstein’ın beynini öldükten sonra incelemişler ve beyninin çok fazla kıvrımlı olduğunu görmüşler yani bu demek oluyor ki sen zeki değilsin daha doğrusu beynini kullanabileceğin kısımları kurtlar yemiş durumda.Ayrıca Kebire sana bakıyor…”dedi son cümlelerini söylerken gözlerini pörtletti.Anıl ise yaşadığı anın şaşkınlığıyla öcü(Mercan’ın deyimiyle hayalet.Ve mercan hayaletlere değil öcülere inanıyor)görmüş gibi bakıyordu.Mercan Anıl’ın bu surat ifadesine gülmemek için kendini zor tutuyordu.Anıl en sonunda gülümsemeye çalışarak
    “Bu iyi olduğun anlamına mı geliyor?”dedi üzerindeki şaşkınlığı atmaya çalışarak.Mercan ise Anıl’ın hala burada durduğuna inanamıyordu..
    “Sen hala burada mısın?”dedi yüzünü ifadesiz tutmaya çalışarak…
    “Tamam.neyse sonra görüşürüz…”
    “Bir daha görüşeceğimizi zannetmiyorum.Çünkü ben cennette keyif çatarken sen cehennemde cayır cayır yanıyor olacaksın.En azından beni rahatsız ettiğin için…”dedi Mercan Anıl’ın arakasından.Duyduğunu zannetmiyordu.Mercan derin bir nefes alarak arkasını döndü ama döner dönmez Kerem’in sinirli bakışlarıyla karşılaştı.
    “Bak Mercan seni rahatsız ediyorsa işini bitirelim…!”dedi Kerem tam Anıl’ın arkasından yürümeye başlıyordu ki Mercan eliyle Kerem’i göğsünden geriye doğru itti.Sırma da Kerem’i kolundan tutmuş geriye doğru çekerken Mercan Kerem’i geri itince-ayh ne kadar da güçlüymüş diye düşündü Sırma-Kerem ile birlikte geri,ye doğru tökezledi.Mercan Kerem’in tam önünde durdu ve
    “Hani eski günlerden söz etmek yoktu bundan sonra.Kimse kimseyi dövmeyecek.Ve bundan sonra Yalı Gençlik ile ilgili tek bir söz daha duymak istemiyorum tamam mı?”Kerem Mercan’la göz teması kurmamaya çalışıyordu.Başını sağ tarafa çevirdi ve alt dudağını ısırmaya başladı.Mercan Kerem’İ çenesinden tutup kendine çevirdi ve
    “Söz ver Kerem!”dedi bunu biraz sert söylemişti ama sonra bir anda yumuşadı ve ne kadar çaresiz olduğunu anladı.
    “Lütfen…”dedi bu sefer gözlerinde sadece acı ve çaresizlik vardı…
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Salı Eyl. 07, 2010 1:40 pm

ya ben bu hikayeyi nasıl görmedim bilmiyorum.kendime inanamıyorum yaa.yine süppeeerr yazmışsın dadlumm.yb bekliyorum.kaç gün olmuş atmamışsın.ybybybybyb Very Happy
    kolona
    kolona
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından kolona Salı Eyl. 07, 2010 2:05 pm

zpr olsm kız nie atmadın kac gndr
    DéathWampiré540
    DéathWampiré540
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından DéathWampiré540 Cuma Eyl. 17, 2010 10:01 pm

Teşekkürler Dershane ve okul yüzünden bölüm atabilceğimi zannetmiyorum...:/
    Ama yine de kilit koydurmıycam.

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 11:59 am