Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

A Brand New Life- Yepyeni Bir Hayat

caans.
    caans.
    Untamed
    Untamed

A Brand New Life- Yepyeni Bir Hayat Empty A Brand New Life- Yepyeni Bir Hayat

Mesaj tarafından caans. Perş. Ağus. 19, 2010 9:01 pm

Not : Ben fragmandan birşey anlayamadım malum yabancı bir dil Very Happy

A Brand New Life- Yepyeni Bir Hayat Yepyenibirhayatabrandne

Tür : Dram
    Yapım Yılı : 2009
    Ülke : Fransa, Güney Kore
    Gösterim Tarihi : 30 Temmuz 2010
    Süre : 92 dk.
    Dağıtıcı : Tiglon
    FilmResmi Sitesi : http://www.diaphana.fr/fiche.php?pkfilms=182
    Filmin Konusu
    Babasıyla vakit geçirmeye bayılan dokuz yaşındaki bir kız... Veda bile etmeden babası tarafından bir yetimhaneye bırakılan bir kız... Babasının geri döneceğine inanan Jin-hee yeni ortamını ilk başta reddeder, ancak zamanla yalnızlığından sıyrılır ve uyum sağlar. Yetimhaneyi ziyaret eden batılı çiftler tarafından evlat edinilmeyi beklemektedir artık. Dünyanın dört bir yanında ödüllere boğulan bu ilk film, çocukken evlat edinilerek Fransa'ya götürülen Koreli yönetmen Lecomte'un kendi anılarından esintiler taşıyor. Yepyeni Bir Hayat - A Brand New Life

Beyazperde’den alınmıştır.

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 6:45 am