Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+11
RUH
Headbanger
jamestark
Phoenix
mavi_keßeLeck
Brra.
gecenin kızı
arya
Rock Star
pSych0path}
nil
15 posters

Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??

nil
    nil
    Marked
    Marked

Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??  Empty Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??

Mesaj tarafından nil Salı Ağus. 17, 2010 12:38 pm

gece evi serisindeki bütün kitaplar şüphesiz beni çok etkiledi.kitap okumayı sevdirdi.ilk defa bir kitap için bu kadar heycanlandım ve serinin sıradaki kitabını sabırsızlıkla bekledim bu benim için çok önemli bir gelişmeydi.alacakaranlığı sevmedim zorla okudum fantastik bulduğum için beğenmedim ama gece evi ne bayıldım karakterleri çok sevdim kimini kendimle özdeşleştirdim kısacası ben gece evini çok sevdim.. I love you
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??  Empty Geri: Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Ağus. 17, 2010 1:04 pm

Anketler bölümünde olması daha doğru olmaz mıydı?
    nil
    nil
    Marked
    Marked

Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??  Empty Geri: Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??

Mesaj tarafından nil Salı Ağus. 17, 2010 1:07 pm

düşünmemiştim ama olabilir
    Rock Star
    Rock Star
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Rock Star Salı Ağus. 17, 2010 1:31 pm

Ben okumadan önce herkes övüp duruyordu bende bakalım abarttıkları kadar varmıymış diyerek başladım İşaret'in sonlarına doğru daha bırakmam bu seriyi dedim. yazarların anlatım tarzı çok hoşuma gitti Smile
    arya
    arya
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından arya Salı Ağus. 17, 2010 1:52 pm

ben son üç senedir sürekli kitap okuyorum çogunluk olarak netten arar bulurum kendime göre olan kitapları vampir kitapları dedim bu çıktı aldım okudum bağımlısı olup çıktım işte benim serüven böle Gece evi serisi sizi nasıl etkiledi??  Icon_biggrin
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Salı Ağus. 17, 2010 2:09 pm

benim dikkatimi çeken ilk şey kapağıydı incelediğimde arka kapak yazısı çok hoşuma gitti zaten geçmişten gelen bir vampir tutkusu vardı içimde ve alacakaranlıktan farklı birşeyler okumak istiyordum yani hep insan-vampir aşkı sıradanlaşmıştı bu farklılığı gördüğüm için de seriyi bir daha bırakmadım Very Happy
    Rock Star
    Rock Star
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Rock Star Çarş. Ağus. 18, 2010 11:36 am

Ben desenlerinden de çok etkilenmiştim Smile
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Paz Ekim 17, 2010 3:17 pm

alacakaranlıktan sıkıldıqm için devamlı olan br seri arıyodum snra okumaya bşladım devamı da geldi .d
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Paz Ekim 17, 2010 8:10 pm

Gece Evi'nden çıkardığım ders : asla kimseyle çıkma , çünkü sonradan hep daha iyisi çıkıyor Koptum
    Brra.
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Ptsi Ekim 18, 2010 4:11 pm

mavi_keßeLeck demiş ki:Gece Evi'nden çıkardığım ders : asla kimseyle çıkma , çünkü sonradan hep daha iyisi çıkıyor Koptum

Hahah kesinlkle Very Happy Razz Wink sunny king Koptum lol! Dans Et Kocaman Gulumseme
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ekim 18, 2010 9:07 pm

Yorum, fikir yürütme, tartışma olarak düşünülebilir konu.O zaman anket açılıp anketlere taşınmasına gerek yok.

Açıkçası Gece Evi beni pek etkilemedi Kocaman Gulumseme Yani biraz boş ve banal bir seri.Ama vakit geçirmek için okunabilir.Tabii benim için artık sıkıcı gelmeye başladı, eskiden daha bir okunasıydı.
    jamestark
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Salı Ekim 19, 2010 12:03 pm

Ben anlatımını çok beğenmiştim Very Happy
    Gençlere yönelik bi anlatım biçimi vardı Very Happy
    Ayrıca içeriği başlarda çok hoşuma gidiyodu ama son kitaplara doğru saçma olmaya başladı Very Happy

Yinede seviyorum, güzel kitap Very Happy
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger Salı Ekim 19, 2010 1:35 pm

İlk defa bir seriyi hevesle okudum. O da Gece Evi... Smile Ben çok seviyorum seriyi ama tabii ilk heyecanı kalmadı... Hadi bakalım Uyanmışı bekliyoruz Very Happy Umarım şaşırtır bizi Smile
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Perş. Ekim 21, 2010 8:53 pm

Ben kitapçıya gittiğimd ebaktım çok ilgimi çekti bende aldım okudum beğendim diğer serilerinide okudumçok güzel bir seri Dans Et
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Ekim 28, 2010 1:39 pm

Her an biyerlerden zoey,ikizler stevie rae, arfodit falan çıkcakmış gibi oluyorumm! (noluyo lan banaa) Very Happy:D
    zoey_james stark
    zoey_james stark
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından zoey_james stark C.tesi Ekim 30, 2010 6:40 pm

bna ilk gittiğim kitapçı önerdi hatta düşündüm alsam mı almasam mı diye sonra aldım ve bağımlısı oldum bir an önce uyanmış çıksınn Very Happy
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 C.tesi Ekim 30, 2010 6:43 pm

Rock Star demiş ki:Ben okumadan önce herkes övüp duruyordu bende bakalım abarttıkları kadar varmıymış diyerek başladım İşaret'in sonlarına doğru daha bırakmam bu seriyi dedim. yazarların anlatım tarzı çok hoşuma gitti Smile

ilk sayfadan itibaren elimden düşmedi. 2 matematik dersinde 100 sayfa okumuştum XD sonra diğer kitapları falan aldım falan filan
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} C.tesi Ekim 30, 2010 10:33 pm

bstard412 demiş ki:
    Rock Star demiş ki:Ben okumadan önce herkes övüp duruyordu bende bakalım abarttıkları kadar varmıymış diyerek başladım İşaret'in sonlarına doğru daha bırakmam bu seriyi dedim. yazarların anlatım tarzı çok hoşuma gitti Smile

ilk sayfadan itibaren elimden düşmedi. 2 matematik dersinde 100 sayfa okumuştum XD sonra diğer kitapları falan aldım falan filan
    Kardeş o matematik dersinin sana sıkıcı gelmesinden dolayı olabilir Koptum
    Headbanger
    Headbanger
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Headbanger C.tesi Ekim 30, 2010 11:24 pm

Sanmam. Olay Matematik dersiyle ilgili olsaydı devam etmezdi bence... Wink
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Paz Ekim 31, 2010 8:47 am

evet matematk sıkıcı olmasaydı kitap okumazdım ama kitap sıkıcı olsaydı gece ecini okuamzdım XD (headbanger haklı, her durumda okucaktım kitabı)
    Divine
    Divine
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Divine Paz Ekim 31, 2010 11:38 am

diğer vampir kitaplarından çok
    farklı ve bir o kadar da değişik bir seri
    ne zaman ne olacağını tam kestiremiyorsun
    tam fanatiği oldum
    12. kitaba kadar okumaya kararlıyım
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Paz Ekim 31, 2010 11:42 am

Divine demiş ki:diğer vampir kitaplarından çok
    farklı ve bir o kadar da değişik bir seri
    ne zaman ne olacağını tam kestiremiyorsun
    tam fanatiği oldum
    12. kitaba kadar okumaya kararlıyım

haklısın Wink
    bende sonuna kadar okuyacağım Smile
    Divine
    Divine
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Divine Paz Ekim 31, 2010 11:46 am

seri bitince ne yapacağım
    birde onu düşünüyorum
    Sad
    bstard412
    bstard412
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından bstard412 Paz Ekim 31, 2010 11:57 am

bilmem bence 2 ay falan kitap okuyamayacağız Very Happy (benzeri bulunmuyo ki) vampir akademisi falan da bana çocukça geliyo başlamayı düşünmüyorum Very Happy ama ravenloft serisi güzel... (ben bi tek sislerin vampiri ve ölülerin dansını okudum heralde seri bitince ona devam edicem Very Happy )
    Divine
    Divine
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Divine Paz Ekim 31, 2010 12:22 pm

bak ben o seriyi hiç duymamıştım
    senin en azından devam edeceğin bir serin var benim oda yok

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 7:05 pm