Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

4 posters

Akrep Burcu Özellikleri

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Akrep Burcu Özellikleri Empty Akrep Burcu Özellikleri

Mesaj tarafından RUH Ptsi Tem. 12, 2010 4:29 pm

Grup Su/kadınsı/değişmez
    Yönetici Gezegen Mars, Plüton
    Renk Koyu kırmızı, siyah
    Değerli Taş Yakut

Kişisel Özellikler

Akrepler kadar yaşamda tutkuyla yaşayan az insan vardır. Bu nedenle onları simgeleyen sözcük 'Arzuluyorum' dur. Hiçbir şeyi yarım bırakmazlar. Akreplerin güçleri gözlerinden okunur. Mimiklerini kontrol altında tutsalar bile, bakışları ile sevgilerini ya da nefretlerini aktarabilirler. Duygularına kapılırlarsa, tehlikeli olabilirler. Akrep'ler ukala ve kendini beğenmiş insanları sevmezler, onları aşağılayarak hadlerini bildirirler. Kendi bildiklerini okuyarak, uzlaşmaya yanaşmazlar. Aşırı bir şekilde kuşkuculardır, kolay inanmazlar ama inandıkları bir konuyu da sonuna kadar
    inatla savunurlar. Çalışmalarında sabır ve özenle çalışırlarken, gösterişten uzak bir şekilde işlerini yaparlar. Kendilerini yetiştirmemiş Akrep'ler, yaşamın basitliklerine yatkınlıkları ile kendi kendilerinin yok oluşlarına neden olurlar. Cinsellik yaşamlarında önemli bir yer tutar. Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden, ölümden korkmazlar.

Fiziksel Özellikler

Akrep’lerin fiziksel yapıları oldukça ilginçtir; orta yada daha uzun boylu olabilirler. Kalın fakat düzgün bir bedenleri vardır. Yuvarlak yüzleri olur. Saçları koyu renk ve dalgalı, hatta kıvırcıktır. Gözleri inanılma çekicidir. Baktıkları her şeyi adeta eritirler. Bir Akrebi bakışlarından kolayca tanıyabilirsiniz Karizmatik ve vurgulayıcı giyinirler. Sıra dışı bir görünüşleri vardır fakat asla marjinal değildirler. Takı takmaktan hoşlanmazlar, eğer gerekirse pahalı bir mücevher veya otantik bir takıyı tercih ederler
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Akrep Burcu Özellikleri Empty Geri: Akrep Burcu Özellikleri

Mesaj tarafından vahşi viyola Çarş. Tem. 28, 2010 11:25 pm

Gözleri inanılma çekicidir. Baktıkları her şeyi adeta eritirler.

hadi be Very Happy hemen akrep burcu bi erkek bulmalıyım Very Happy

benimde yükselenim akreptir . bazı özellikler uyuyor benle Very Happy

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Ekim 31, 2010 11:59 am

Bu benim Akrep Burcu Özellikleri 158646

Kesinlikle takı takmam ama takacak olursam pahalı takarım Very Happy Ayrıca orta boyluyumdur ve fiziğim düzgündür Akrep Burcu Özellikleri 158646 Saçlarım koyu renk ve sık dalga Akrep Burcu Özellikleri 158646 Gerçekten bakışlarım etkilidir Akrep Burcu Özellikleri 158646 Nasıl giyindiğimi bilmiyorum Akrep Burcu Özellikleri 158646

Beni çok iyi tanıyan 3 kişinin sözleri: Gözlerinden o kişiyi sevip sevmediğini anlıyorum.

Kendini beğenmiş insanlardan nefret ederim ve hiç çekinmeden onlarla kavga bile edebilirim Akrep Burcu Özellikleri 158646

Kuşkucuyumdur. Hatta bir kişinin sözlerinde tutarsızlık görürsem o kişi benim için bitmiştir Very Happy

Ölümü yeni bir başlangıç olarak kabul ediyorum. Ayrıca ölüm ile ilgili bir kompozisyon yazdım ve herkes bu kız delirmiş dedi Akrep Burcu Özellikleri 158646
    jßeyza
    jßeyza
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından jßeyza Ptsi Ocak 31, 2011 5:05 pm

haha (: işte o benim falan D:

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:36 am