Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
¤ тσяу ¤
CharLote
HouSeOfNighT-NaLa
hande957
**Gossde_Nur**
GeNcAy
ateş ve barut
elomelo
Phoenix
enyuar
AhMeT&SeLiM-night
Erdem Fierce
16 posters

Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi)

Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

narnia - Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi) Empty Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi)

Mesaj tarafından Erdem Fierce Paz Ocak 24, 2010 7:34 pm

Nania Günlükleri 'ne aldanmayın, gerçek Narnia 'yı buradan görün.

Erdem aganın Narnia 'daki maceralarının başlangıcı ve Narnia 'daki olayların gelişimi çok yakında siz değerli okurlarla buluşacak.

1. bölümü görmek için tıklayın!
    2. bölüm ön okumasını görmek için tıklayın!
    2. bölümü görmek için buraya tıklayın!
    3. bölüm tanıtımını görmek için buraya tıklayın!

En son Erdem Fierce tarafından Ptsi Ocak 25, 2010 7:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

narnia - Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi) Empty Geri: Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi)

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ocak 24, 2010 7:39 pm

nania günlüklerini okumamıştım Very Happy sayende narnia'yı tanırız artık.çok bekletme bizi lol!
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

narnia - Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi) Empty Geri: Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi)

Mesaj tarafından Erdem Fierce Paz Ocak 24, 2010 8:56 pm

1. Bölüm

Annem Victoria ve babam Edward yeni taşındığımız evimizde eşyaları taşıyorlardı, ben de onlara yardım ediyordum. Bir koli açtım ve onu raflara yerleştirmeye başladım. Kolinin içinde benim çocukluk resimlerim de vardı, birden efkar bastı bana, bebekken ne kadar da tontiş ve mıç mıç bir erkekmişim, Tanrım, kutsal çorap aşkına! Şimdi 16 yaşımdayım ve o mıç mıç sevimli hallerim pek kalmadı, zayıflayıp sıska birşey oldum.

Resimleri bir kenara bıraktım ve Londra 'dan aldığımız bu evi gezmeye başladım. Ev iki katlıydı. Odaları gayet genişti, ev gezimi tuvalete de bakarak sonlandırdım. Tuvalet gayet hoş duruyordu, beyaz bir klozet, hemen yanında güzel bir musluk ve ikisinin karşısında geniş bir küvet vardı. İnsanın her dakka girmek isteyeceği türden bir tuvaletti. Sonunda annem aşağıdan " Erdem, hadi yemeğe" dedi, istemeyerek yemeğe gittim. Ev gezim bir hayli uzun sürmüştü anlaşılan, akşam olmuş ve annemler ben tuvalette oyalanırken bütün odaların eşyalarını yerleştirmişti.

Yemekte tarhana çorbası ile kuru fasulye-pilav vardı. İngiltere 'de artık bu yemekler çok modaydı.Yemeğimi yedikten sonra annem tatlıyı da getirdi, tatlı, armutlu tel kadayıf tatlısıydı. Babam ben daha tatlıma elimi sürmeden tabağındakini bitirdi ve " Çok yorgunum tatlım, ben yatcam" dedi anneme. Annem de "Ben de yatcam" dedi ve bana döndü "Erdem, bütün gün işlerden kaytardın sen o kadar da yorulmamışsındır, yatmadan önce sofrayı topla ve bulaşıkları yıka" dedi annem.
    'Lanet girsin!' dedim içimden, ben bulaşık yıkamaktan ne anlardımki, 'Lanet girsin' ...

Bütün işleri bitirdim, üzerinde şempanze resimleri olan pijamalarımı giydim ve yattım.

Bir ara uyandım, saate baktım ve gecenin 3 'üydü, tuvalete gittim, klozete oturdum, ya da uyku sersemi ben klozete oturduğumu zannettim, gözlerimi ovaladım ve oturduğum yerin bir kolozet değil ağaç kütüğü olduğunu gördüm. Çevreme bakındım ve bizim tuvaletin uçsuz buçaksız bir ormana dönüştüğünü fark ettim "İşte şimdi hapı yuttun Erdem aga" dedim kendi kendime.
    enyuar
    enyuar
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından enyuar Paz Ocak 24, 2010 9:18 pm

süper olmuş sevgili admin SmileSmile
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Paz Ocak 24, 2010 9:34 pm

Teşekkürler Very Happy .
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 24, 2010 10:01 pm

Vayy Erdem hayırlı olsun hikayen Very Happy Very Happy

Koptum sayende xD Ellerine sağlık bakalı ilerde ne olucak??? Aaaaa şimdi aklıma geldi bu Erdem şempanzeli pijamasıyla mı ormanda?? narnia - Erdem Aga Narnia 'da (3. Bölüm Tanıtımı Eklendi) Icon_lol
    Süperdi yeni bölümü bekliyorum Very Happy Very Happy
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Paz Ocak 24, 2010 10:03 pm

Evet Erdem hayırlı olsun ve tebrik ederim Very Happy süper olmuş Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Paz Ocak 24, 2010 10:10 pm

Saolun ya Very Happy .
    elomelo
    elomelo
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından elomelo Paz Ocak 24, 2010 10:18 pm

''Lanet Girsin!'' afro
    Aha,bittim. cheers
    Erdem,seni Narnia'da düşünemiyorum arkadaş...Gitmişken bize Narniadaki Türk Lokumundanda getir. Very Happy

Neyse,şimdi profesyonel yazar gözüyle bakıyorum. Razz

Güzel olmuş girişi beğendim.
    Betimleme hoş.Kelimeler hoş.
    2.bölümü ekle,kafamı bozma benim. Twisted Evil
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Paz Ocak 24, 2010 10:20 pm

Oo, teşekkürler Very Happy . 2. Bölüm bugün - yarın gelir heralde Very Happy .
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Paz Ocak 24, 2010 10:38 pm

hele bi gelmesin darbe çıkarırız lol!
    ateş ve barut
    ateş ve barut
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından ateş ve barut Paz Ocak 24, 2010 10:47 pm

hımmmmmmmmm
    gerçekten değişik bi hikaye olmuş....
    çok güzel yazmışsın işin içine espride koymayı unutmamışsın o ayrı...
    devamını bekliyorum ilğinç bi hikaye olucak gbi geliyor.....
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Ocak 25, 2010 12:31 am

süperdi yha erdem yb ekle çok güzell Razz cheers
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Ocak 25, 2010 1:38 am

2. Bölüm Ön Okuması

Üç şeyden kesinlikle emindim:
    Birincisi, tuvalet kapısı diye açtığım kapıdan içeri girdiğimde kendimi bir ormanda bulmuştum.
    İkincisi, neden olduğunu anlayamadığım bir nedenden ötürü klozet niyetine ağaç kütüğünün üstünde oturuyordum.
    Üçüncüsü, hala ve karşı koyulamaz bir biçimde tuvaletim vardı.

Erdem aganın Narnia 'daki maceralarının devamı çok yakında siz değerli okurlarla buluşacak!

En son Erdem Fierce tarafından Ptsi Ocak 25, 2010 11:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Ocak 25, 2010 1:41 am

resmen gülmekten yerlere yattım süper bu komikliği anlatmaya yetmio erdem yha yrn hemn yb ekle yha çok merak ediyorum heheh çok güze "üçüncüsü,hala karşı konulamaz bir biçimde tuwaletim vardı zaaaaaaa""kalona salona tuwalete heheh süperrrrr lol!
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Ocak 25, 2010 1:46 am

Farkettiysen ordaki lafı Alacakaranlık 'tan aldım Very Happy .
    GeNcAy
    GeNcAy
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından GeNcAy Ptsi Ocak 25, 2010 1:49 am

bende ona koptum yha ztn süperdi Very Happy
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Ocak 25, 2010 10:34 am

yine yaptın yapacağını ben uyuduktan sonra lol!
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Ocak 25, 2010 12:27 pm

2. Bölüm

Ağaç kütüğünden kalktım ve silkelendim. Neler olduğunu hala anlayamamıştım, ağzım açık kalmıştı ve duyduğum şaşkınlık ağzımı kapatmama engel oluyordu. Hemen geldiğim yöne baktım ancak tuvalet kapısı yoktu, onun yerine dar bir patika vardı "Lanet girsin!" dedim kendi kendime.
    Yapılacak şeyler: Ya orada durup mızmızlanacaktım, ya da bu patikayı izleyip birşeyler bulmaya çalışacaktım ve hemen patika boyu yürümeye başladım.
    Bu ormanda garip bir şey vardı... garip bir enerji gibi. Patikada yürürken iki yanımdaki ağaçların yaprakları pembe, sarı ve yeşil renkteydiler. Kendi öz geçmişimi bilmesem cennete düştüğümü zannederdim ama bu imkansızdı. Tanrıyla aramdaki en büyük ve tek bağ Pazar günleri beni uyandırmadığı sürece ona inanmamdı.
    Aklıma birden bire tuvaletimi yapmadığım ve şu an altıma yapacak derecede tuvaletim olduğu geldi... Acaba ağaçların arasına girip yapsa mıydım? Tuvaletimi yapıp yapmamam konusundaki iç çatışmam sürerken tuvaletimi yapmayı düşündüğüm taraftaki çalılardan arıya benzeyen birşeyler çıktı, ama onların aslında normal arılar olmadığı apaçıktı. "Kutsal Balkan mandası aşkına! Bu da neyin nesi?" diye mırıldandım. Çünkü bu arıların boyu 50 santim civarıydı, oldukça genişlerdi ve kafaları... Kafalarında üç boynuz vardı, bu halleri bana Rihanna 'nın görünmeyen boynuzlarını hatırlattı, o da neredeyse 3 kez boynuzlanmıştı ama bu arılarınki farklıydı, bu onların doğal haliydi.
    Arılar bana bakıyordu, ben arılara, karşılıklı bakışıyor ve inceleşiyorduk.Ancak aramızdaki bu sessizliği onların arkasından gelen 4 boynuzlu dev arı bozdu, onun bu hali bana kraliçe arı olduğunu düşündürdü ve 4 boynuzu bana Britney Spears 'ı hatırlattı, ancak hemen bu düşünceyi kafamdan uzaklaştırdım. Tabiiki kimse Britney Spears kadar boynuzlanamaz ve onun kadar kimsenin boynuzu olamazdı. Ben bu önemli düşüncelerle uğraşırken 4 boynuzlu kraliçe arı "Narnia 'ya hoş geldin Adem oğlu!" dedi. Kutsanmış rahibe Beyonce aşkına! Bunlar konuşuyordu! "Lanet girsin Narnia 'ya da size de." dedim içimden "Lanet girsin yeni aldığımız evin tuvaletine..."
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Ocak 25, 2010 12:32 pm

Tanrıyla aramdaki en büyük ve tek bağ Pazar günleri beni uyandırmadığı sürece ona inanmamdı.
    bana nedense rose u hatırlattı Very Happy

arkadaşlar lütfen britney spears hakkında bu hikeyeyi okuyup yanlış düşüncelere kapılmayalım. lol! scratch

Kutsanmış rahibe Beyonce aşkına!

süperdi Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Ocak 25, 2010 12:48 pm

Saol, ancak herkesin bilmesini isterim Britney Spears ile ilgili yazdıklarımdan ne çıkarıyorsanız doğrusu odur, Ahmet olaya objektif yaklaşmıyo lol! .
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ocak 25, 2010 12:54 pm

süperdi Erdem gülmekten yerlere yattım Very Happy valla bu konuda yeteneklisin ne diyim Very Happy
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Ptsi Ocak 25, 2010 12:57 pm

haha süper hikaye erdem Very Happy sende yazma yeteneği olduğunu bilmiodm Very Happy süper yazıyosun dewam lütfenn sevgili adminm SmileWink
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Ocak 25, 2010 12:57 pm

Teşekkürler Very Happy
    Erdem Fierce
    Erdem Fierce
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Erdem Fierce Ptsi Ocak 25, 2010 1:01 pm

Bu akşam ikinci bölümünkü gibi üçüncü bölümün de ön okumasını atcam, yeni bölüm büyük ihtimal yarın sabah gelir, bu gün 2. yi yazdım zaten 3. nün ön okumasını da atcam, 3. nün kendisini yarın sabah yazıp atarım Very Happy .

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 2:47 pm