Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+12
ebru
**Gossde_Nur**
seçil koçak
Damla&Stark
enyuar
dilara
mavi_keßeLeck
RUH
pSych0path}
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
Phoenix
16 posters

~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM

pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Empty Geri: ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Tem. 27, 2010 1:26 pm

Sen nereye hacı Neutral
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Empty Geri: ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Tem. 27, 2010 1:29 pm

Bilmiyor musun ben gidiyorum 10 gün yokum ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 607668
    Damla&Stark
    Damla&Stark
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından Damla&Stark Salı Tem. 27, 2010 1:32 pm

ybb isteriiiiiiiizzzzz Very Happy
    dilry95
    dilry95
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilry95 Salı Tem. 27, 2010 3:50 pm

hobaa
    ben bunu nasıl görmedim :O
    süper olmuş hee
    Clodya_Alas
    Clodya_Alas
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Clodya_Alas Salı Ağus. 17, 2010 11:56 am

wow güzel yeni bölüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüm Exclamation Exclamation Exclamation
    yazmadıysan YAZACAHSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNN Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Paz Ağus. 29, 2010 11:58 pm

Melodi bu hikayeye bölüm istiyoruz artık! ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_twisted
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ağus. 30, 2010 1:14 pm

istiyor musunuz Koptum

ben bunu unutmuşsunuzdur diye düşünmüştüm Koptum

bunu yazarım ama gönlüm hep Anhedonik'te olacak Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Ağus. 30, 2010 2:11 pm

Melo bunları duymamış olayım ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 158646 Hiç unutur muyuz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_biggrin
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ağus. 30, 2010 7:53 pm

Ben unutmuştum valla Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Ağus. 30, 2010 8:18 pm

3.BÖLÜM

"SALDIRI"

Soundtrack:Breaking Benjamin-Diary of Jane

Bu hikayeye Emel'im(Kiraz*) için devam edilmektedir.

Meredith ve Ivly lanet bir okul gününün sonuna gelmenin rahatlığıyla eve gitmeye karar verdiklerinde Dylan işleri olduğunu söyleyerek onlardan ayrılmıştı.Meredith onun oldukça garip davrandığını düşünüyordu.Ayrıca sevgilisi olan adam için endişeliydi.Ivy ise içindeki garip hise baş etmeye çalışıyordu.

"Seninde içinde bir...sıkıntı var mı?"dedi Ivy Meredith'e bakarak.Mer başını salladı.

"Daha çok endişe.Birazda korku."

"Kötü şeyler mi olacak?"dedi Ivy duraksayıp çekingen ve ürkek bakışlarla Mer'e bakarken.

"Bilmiyorum."dedi Mer omuz silkip."Ama iyi şeyler olmayacağı kesin."

Dylan kızlardan gizli yürüttüğü Poison araştırmasına ara vermiş eve giderken havanın kararması ya da geçtiği dar sokakların tenha olması onu hiç rahatsız etmedi.Güçlü birisiydi.Korkuya hayatında yer vermeyen birisiydi.Ama az sonra olacaklar pek çok şeyi değiştirebilirdi.

Dylan sıradan bir şekilde ellerini cebine sokmuş yürürken arkasında duyduğu ses durmasına neden oldu.Görünmez bir duvara çarpmış gibi aniden durup arkasına döndü.kimse yoktu.Çöplerde zıplayan kediler dışında.ama Dylan sesin onlardan gelmediğini biliyordu.Şüpheci bir tavırla çevreyi süzüp ilerlemeye devam etti.

"ellerini görebileceğim bir yere koy evlat."sesiyle hızla yan tarafında duran kişiye baktı.Yakışıklıydı.Oldukça.Ama gözlerindeki ışıltı ve yüzündeki ifade onun bir sosyopat olduğunun işaretiydi.

"Onun yerine ellerimi senin boynuna koysam?"dedi Dylan onun gibi sırıtarak.Delikanlı bir kahkaha koyverdi.Tehlikeli ve ürkütücü olduğu kadar etkileyici bir kahkaha.

"Çok komiksin.Bana benim isteğim dışında bir metre bile yaklaşamazsın."

"Denemek ister misin?"dedi Dylan ellerini yumruk yaparak.Delikanlı omuz silkti ve yaslandığı duvardan Dylan'a doğru yürüdü.O kadar hızlıydı ki Dylan hareketini ucu ucuna yakaladı ve büyük bir hızla havaya sıçrayarak kartala dönüştü.Adamın pençe yaptığı eli boşlukta sallandı.Dylan az önce delikanlının durduğu yerde insan bedenine geçiş yaptı ve öfkeyle ona baktı.

"Oyun mu oynayacağız?ben oyunlarda iyiyimdir."

"O kadar da değil."dedi delikanlı ve aniden gözden kayboldu.Dylan şok olmuştu.Onun keskin gözleri bir insanınkinden kat kat iyidi ve böyle bir şeyi kaçırması imkansızdı.Ama olmuşu.Az sonra kendini yerde, delikanlıyı üstünde buldu.Ellerini boynuna dolaşmıştı.Dylan saldırmak istedi ama hareket edemiyordu.biçim değiştiremiyordu.Bilindik basit büyü numaralarını bile kullanamıyordu.Hayretle adama baktı.

"Kimsin sen?"

"bana Abraxas derler."

"Ah, saçmalık."dedi Dylan."Abraxas sadece gnostisizmcilerin uydurduğu palavradır."

"Senin bildiğin Abraxas aynen öyle.Benim varlığımı çalıp kendilerine muska ve aptal inanışlar yarattılar.Ama bilmiyorlardı ki gerçek Abraxas tanrısal bir varlıktan çok şeytanın ta kendisidir.Binlerce yıl yer altında saklanmışlığımla şimdi geri kazandığım yeryüzünde onlara gerçek yüzümü gösteriyorum."

"Sen ne tür bir Abraxas'sın?"

"demek önce biraz muhabbet edeceğiz.Öyle olsun.Ben insan veya tanrı farketmeksizin öldürüp yaşamlarıyla beslenen bir şeytanım."dedi ve durdu."Bu aslında beni tam olarak tanımlasa da kısa bir açıklama için yeterli olacaktır.Bilmen gereken tek şey sonsuz güce dayandırıldığım."

"Yalan!Artemis'ten güçlü olamazsın!"dedi Dylan sinirle.

"Ah, eski dostum Artemis."dedi Abraxas."Beni yer altına kapattı.Ama bilmiyordu ki bu benim planımın bir parçasıydı.Ve evet seni zavallı, ondan güçlüyüm.Zamanı geldiğinde onu da o biricik kızını da öldüreceğim."

"Ivy!?buna izin vermem!"dedi Dylan.

"Ne yazık ki sen bunlar yaşanırken orada olamayacaksın."dedi ve ölümcül darbe için ellerini boynundan çekti ve Dylan'ın boğazını parçaladı.Akan sıvı gümüşi kan ile her şey değişiyordu.Bu savaşın başlangıcıydı.
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Ağus. 30, 2010 9:04 pm

Oh be , sonunda Dylan öldü Dans Et
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Ağus. 30, 2010 9:07 pm

Melooooommmm sayfayı kalple doldurduğumu farz et... ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_biggrin ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Herz

Ne! Ne! Ne! Dylan öldü mü? ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Affraid ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 Icon_eek
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Ağus. 30, 2010 9:16 pm

Ya bırak Emel zaten beğenmiyor senin gib kızı , gidiyor Meredith'le çıkıyor pislik Koptum
    Ölsün hiç de karizma değildi Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Ağus. 30, 2010 9:33 pm

Yazık lan iyi çocuktu ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 158646
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Ağus. 30, 2010 9:59 pm

İrem sonra görüşücez seninle Melek Melodi beni öldürdüğün için sana gerçek anneni açıklıyorum senin gerçek annen havuçlu ana.
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Ptsi Ağus. 30, 2010 10:12 pm

Sell İrem sana karizma değildi dedi ~~Godness Temple(Tanrıça Mabedi)~~: 3.BÖLÜM - Sayfa 9 158646
    mavi_keßeLeck
    mavi_keßeLeck
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından mavi_keßeLeck Ptsi Ağus. 30, 2010 10:20 pm

Evet dedim Melek
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ağus. 31, 2010 10:40 am

Sell öyle deme sana bunu yaptım ama hep kalbimizde yaşayacaksın Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ağus. 31, 2010 3:17 pm

Hepinizi Cuma Günü Dylan için kilisede yapılacak ayine bekleriz.

Not:Eliniz boş gelmeyin.
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Ağus. 31, 2010 3:17 pm

Cuma günü Koptum Öğlen namazına mütakip kilisede ki törene bekleriz Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ağus. 31, 2010 3:19 pm

şimdi her iki dine de mensup olduğun için cuma günü kilise olarak ayarladık Koptum
    merak etme selly öbür tarafta sana iyi kızlar ayarlarız Koptum

lan ben ölsem benim cenazem nasıl olcak malum din açısından Koptum
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Ağus. 31, 2010 3:21 pm

Ah dylan Koptum Ne vardı da hristiyan oldun Koptum Beni de yaktı Koptum

Melodi sana önce cenaze namazı kılarız sonra kilise de dua ederiz sonra da yakarız Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ağus. 31, 2010 3:24 pm

Benim dini inanışımı biliyor musun ki Selly Koptum
    yakılmak istiyorum ben direkt yakıp McDonalds'ın önüne bırakın küllerimi o pislikleri sonsuza kadar rahatsız edeyim Twisted Evil
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Ağus. 31, 2010 3:25 pm

Biliyorum Koptum da ölünce ne yapıldığını bilmiyorum o inanışta Koptum sen öl öğreniriz Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Salı Ağus. 31, 2010 3:28 pm

Aha!Nerden biliyorsun lan Koptum
    onda büyük bir özgürlük var nasıl istersen öyle geberebiliyorsun, öyle göçüyorsun Koptum

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 5:44 pm