Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+8
AhMeT&SeLiM-night
Kiraz*
gecenin kızı
RUH
Phoenix
pSych0path}
Divine
*Sinta*
12 posters

Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =)

Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

gece - Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =) - Sayfa 2 Empty Geri: Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =)

Mesaj tarafından Kiraz* Çarş. Tem. 07, 2010 12:36 pm

Aramıza tekrar hoş geldin o zaman gece - Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =) - Sayfa 2 Icon_biggrin Ben eski sitede yoktum gece - Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =) - Sayfa 2 Icon_biggrin
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

gece - Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =) - Sayfa 2 Empty Geri: Sellammm gece evi halkı.Ben geldim =)

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Tem. 07, 2010 12:37 pm

*Sinta* demiş ki: Very Happy Very Happy Very Happy ciddimisiniz.Bende diyorum admin aynı.Kişiler tarzlar benziyo bu kadar mı özledim ben orayı hayal falan mı görüyorum Very Happy Very Happy Çok sevindim yaaaaaaaaaaaaaa lol! hotmailde bazı mesajlarını saklamıştım sitenin ama tıklayınca başka biyere yönlendiriyodu.O zaman önceden tanıyanlar için eeski nickim: ben atalante-bendis

çok sevindim ya inanın internette başka doğru düzgün bi forum bulamamıştım bukadar zamandır Very Happy Very Happy
    gerçekten mi?sen o musun?hatırlıyorum ben seni Koptum hatta parti içn bize şarkı sormuştun Koptum
    vahşi viyola
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Çarş. Tem. 07, 2010 12:38 pm

ben de eski sitedeysim ama pek uğarmıyodum kimseyi tanımıyoum yani Smile
    ChatLaqq
    ChatLaqq
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ChatLaqq Çarş. Tem. 07, 2010 2:34 pm

Hoşgeldiin bende Rabia Very Happy
    *Sinta*
    *Sinta*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *Sinta* Çarş. Tem. 07, 2010 3:34 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:
    *Sinta* demiş ki: Very Happy Very Happy Very Happy ciddimisiniz.Bende diyorum admin aynı.Kişiler tarzlar benziyo bu kadar mı özledim ben orayı hayal falan mı görüyorum Very Happy Very Happy Çok sevindim yaaaaaaaaaaaaaa lol! hotmailde bazı mesajlarını saklamıştım sitenin ama tıklayınca başka biyere yönlendiriyodu.O zaman önceden tanıyanlar için eeski nickim: ben atalante-bendis

çok sevindim ya inanın internette başka doğru düzgün bi forum bulamamıştım bukadar zamandır Very Happy Very Happy
    gerçekten mi?sen o musun?hatırlıyorum ben seni Koptum hatta parti içn bize şarkı sormuştun Koptum

evet o şarkılar gerçekten çok işime yaradı teşekkür ederim.Ayrıca neden gülüyosun arkadaşım sen kolay mı sanıyosun 4-5 saatlik şarkı listesi hazırlamak.siteden aldıklarımın yanına kendi kafamdada bikaç şarkı vardı onlarla birlikt 3 saat oldu 1.5 saati arkadaşlar tamamladı Very Happy

En son *Sinta* tarafından Çarş. Tem. 07, 2010 3:39 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    *Sinta*
    *Sinta*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *Sinta* Çarş. Tem. 07, 2010 3:36 pm

hoşbuldum kiraz
    memnun oldum rabia
    **Gossde_Nur**
    **Gossde_Nur**
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından **Gossde_Nur** Çarş. Tem. 07, 2010 4:21 pm

Hoşgeldin, bende Gözde. Forumda eğlenmen dileğiyle. Very Happy
    *Sinta*
    *Sinta*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *Sinta* Perş. Tem. 08, 2010 9:49 am

teşekkür ederim gözde hoşbuldum =)
    fashion_queen
    fashion_queen
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından fashion_queen Perş. Tem. 08, 2010 11:08 am

slm ben Defne ama Augustina'da diyebilirsin fark etmez(neden olduğunu kendinizi tanıtındaki sayfama bakabilirsin) Smile bende yeni sayılırım Very Happy
    *Sinta*
    *Sinta*
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından *Sinta* Perş. Tem. 08, 2010 4:49 pm

slm defne =)

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 7:52 pm