Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+7
dilan
dilara
AliCézqi..<3
ebru
(_ALiCe_CuLLeN_)
RUH
İdil Night Twist Stark
11 posters

Varis. -Buz ve Ateş 2- YB geldi sonunda

İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Empty Varis. -Buz ve Ateş 2- YB geldi sonunda

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Haz. 23, 2010 2:39 am

Buz ve Ateş ' i okumadan Varis'i okumanızı önermiyorum. Ama anlarım diyorsanız okuyabilirsiniz sevgili okurlarım Smile

^ not = Hepiniziii çoooooook seviyorum ve bu yazımda her attığım bölüm Pınar'a ve Ece'ye olacaktır. Kızlar, sizin yorumlarınız olmadan bunu başaramazdım . Sıkılır ve yazmazdım. Sizi çok seviyorum Smile
    Ve diğer okurlarımada çok tesekkürler..! Hepinizi çok seviyorum.! Bunu bilin .. Smile Smile

_____________________________________________________________________________________
    ...

.. ve bundan böyle , Ashlee, sen, benim kızım, benim Varis'im, ve bulutların yüce kızı , kutsanmışsındır. Onun cehaletini ve karanlığını giydin. Onun düzenini bozdun ve , üstündeki karanlığı senle yaktın. Saf noktaların arındı . Kötülük aktı,gitti. Senin sayende kızım, artık rahatım. Hayatında bol şans. Buna ihtiyacın olacak. ' dedi Alkmene yüce sesiyle . Ve birden elbisesine düşen yıldızları toplaya toplaya yavaşça gidiverdi. Yüzümdeki gülümsemeye hakim olamadım. Herşey bitmişti. Ve ben Varis'liğim ile , tüm bedenime yayılan hislerle ve Kocaman bir gülümsemeyle konferans salonundan çıktım.

_____________________________________________________________________________________

Bölüm 1= Ay ?!

Kütüphanenin çıkışına yöneldim.Hemen Daniel'i bulmalı ve ona bu durumu bildirmeliydim.Çünkü onun bu konuda bilgili olduğunu düşünüyordum.Ama ben kapıya yaklaştığımda içimde belli belirsiz bir kıpırtı hissettim ve olduğum yerde çakıldım.Karşımda kapı yerine beyaz bulutlardan oluşmuş bir ay gördüm.Dokunsam mı dokunmasam mı karar veremedim.Ay,sanki bana dokun,senin için geldim der gibi karşımda parlıyordu.Ürkek bir tavırla elimi kaldırdım.Tam dokunacakken,

Bölüm 2 = VariS

Ani bir patlamayla ve kulakları sağır edecek bir gürültüyle kapı açıldı.Tüm öğretmenlerim (babam ve Daniel de dahil) içeriye daldılar.Daniel yanıma gelip beni yavaşça tuttuğu zaman nasıl zangır zangır titrediğimi fark ettim.Neden böyle bir giriş yapmışlardı? Yada o ay neyin nesiydi? Bunların hepsini konuşmamız gerekiyordu.Hemde hemen.Kendimi Daniel'den uzaklaştırdım ve babama yöneldim.Diğer öğretmenlerle birşeyler fısıldaşıyorlardı ki ben gelince sus pus oldular.Şimdi ne olmuştu? Ahhh tanRııım !!! Babamı kolundan tutup kenara çekiştirdim.
    -Baba, neler oluyor?
    -Sadece..Biz..nden şu an burda olduğumuzu bile bilmiyoruz.Başta ... Adrian sandık. Ama..değilmiş..Hiçbirimiz bunun neden olduğunu anlamıyor.Bende anlayamıyorum.
    -Bende seninle bu konuda konuşmak istiyordum.
    -Herhenqi birşey mi görDün yokSa * ?
    -Hyr. Aksine hiçbirşey görmedim.Baba ben...Emin değilim ve bunun mümkün olup olamayacağını da hiç bilmiyorum ve...Herneyse . BeyazLıkLar VaRiSi'ni duydun mu hiç?
    -Tbii ki . Ama onun kim olduğunu bilmiyoruz.BeLki de .. Bir dakika ? Ashlee . Ah tanRım ' ! Hayır oLamaz,bu mümkün olamaz. ! ''
    Babamın bu tepkisi diğer öğretmenlerimi başımıza topladı.Bende oLayı baştan anLatmaya başLadım.
    -Tamam,tamam. Konumuz:Beyazlıklar Varisi. Evet,ynlış duymadınız.Dean'in bana saLdırısını hepiniz biLiyorsunuz.Dean bana saLdırırken tam öleceğimi düşünürken birşey oldu.(Herkes nefeslerini tutmuş beni bekliyordu.) Beyaz Duman etrafımızı saRdı ve Dean'i bir nevi engelledi ve yaraLarımı iyileştirmeye başLadı ama sonRasında siz geLdiqiniz için hemen gitti.Bu süreç içinde Dean bana Beyazlıklar Varisi dedi. '' Konuşmam bitince yutkundum.Kimsenin sesi soluğu çıkmıyordu.BazıLarı yere doğru düşünceLi ve boş bakışlar atıyorlardı.Kimi doğruca şaşkınlığını gizleme gereği duymayarak yüzüme . Şu an birinin beni burdan alıp,kırmızılıııı odama götürmesini o kadar çok isterdim ki.Sanki biri bu düşüncemi okumuş gibi beni yanında sürükleyerek götürmeye başladı.Hiçbirşeyi duymuyordum.Dünyam kaymış gibi hissettim.Kim olduğuna baktım kurtarıcımın.O...

Alkmene ???!!

En son İdil Night Twist Stark tarafından Çarş. Ağus. 25, 2010 1:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Empty Geri: Varis. -Buz ve Ateş 2- YB geldi sonunda

Mesaj tarafından RUH Çarş. Haz. 23, 2010 7:40 am

çok güzel olmuş
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    (_ALiCe_CuLLeN_)
    Untamed
    Untamed

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Empty Geri: Varis. -Buz ve Ateş 2- YB geldi sonunda

Mesaj tarafından (_ALiCe_CuLLeN_) Çarş. Haz. 23, 2010 8:29 am

ayy sonunda sezon finali bitti ybbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
    ebru
    ebru
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ebru Çarş. Haz. 23, 2010 10:39 am

süper yaa.sonunda başladı.ybybybyb... Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 23, 2010 10:41 am

İkiz Süper olmuş ..Very Happy
    Benim kitaba bi yardım et önemli bölüm var çünkü buluşalım ..Very Happy
    dilara
    dilara
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından dilara Çarş. Haz. 23, 2010 11:00 am

süpersin tatlım cheers
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Haz. 23, 2010 5:43 pm

Cok tesekkür ederim. Artık düzgün yazıyorum farkındaysanız. Ezgi'm yardım ederim ne gerekiyorsa . Very Happy

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
    Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Taylormomsenstudiopicso
    ............................................................................................................................................TAYLOR MOMSEN. ?
    Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Taylormomsenlovehate

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Taylormomsen

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Taylormomsenjennyandnat

^^^^^^^^^^^^^^^^ lol! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ lol!İste bu kız , özgürlüğün ta kendisi ! ? ?

RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Çarş. Haz. 23, 2010 5:44 pm

Önemli değil
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Haz. 23, 2010 9:50 pm

Ya moderatör'ümm , Pınar ve Ece'ye özel mesaj atabilir misin , İdil Varis'e başladı haberiniz olsun falan diye ? Very Happy Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    ............................................................................................................................................TAYLOR MOMSEN. Very Happy

^^^^^^^^^^^^^^^^ lol! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ lol!İste bu kız , özgürlüğün ta kendisi ! Very Happy lol! Very Happy
    AliCézqi..<3
    AliCézqi..<3
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından AliCézqi..<3 Çarş. Haz. 23, 2010 10:19 pm

Evet idil nokta bile koymussun valla bak bende koyuyorum hemde 3 tane...xD
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Haz. 23, 2010 10:24 pm

Evet. Düzgün yazıyorum artık. Ezgi , Eclipse posteri varya senin avatarında bayıldım ona. Edward buzz, Jacob atess Very Happy

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    ............................................................................................................................................TAYLOR MOMSEN. Very Happy

^^^^^^^^^^^^^^^^ lol! ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ lol!İste bu kız , özgürlüğün ta kendisi ! Very Happy lol! Very Happy
    dilan
    dilan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından dilan Perş. Haz. 24, 2010 1:27 pm

offf yeni bölüm çook qüseldii biran önce yeni bölüm ver merakdan öldükk bu kadar zaman Very Happy Smile
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Perş. Haz. 24, 2010 6:31 pm

Daha yazmadım beynim durdu . Aklımda hicbirsey yok . Kendi icimde kayıbım. Vaziyetim fena.
    Very HappyVery Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Salı Tem. 27, 2010 1:40 am

Buz ve Ateş'i bitiriyorum.

Varis'i yazmamaya karar verdim.

Soru İşareti'ne yoğunlaşıcam Very Happy
    dilan
    dilan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından dilan Salı Tem. 27, 2010 9:17 pm

ama çoqq qüseldi hikayee
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Tem. 28, 2010 10:38 pm

Ah tatlım üzgünüm o kadar yoğundum ki - kitap çıkarma meselesi düzenleme kapak felan varda - görememeşim ama sanırım halletim onları herneyse başlamana sevindim zaten merakdan ölüyordum...Ybbb! Very Happy
    hatice
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından hatice Cuma Tem. 30, 2010 11:49 am

ybb ne zaman
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Cuma Ağus. 13, 2010 8:41 pm

Yazmicam artık Very Happy silcem şimdi bunu Very Happy Very Happy
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Cuma Ağus. 13, 2010 9:43 pm

Yaaa niye Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Icon_sad
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Ağus. 25, 2010 12:32 pm

Of ! Very Happy alın size lan bitirmiyorum YB !!
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Ağus. 25, 2010 12:34 pm

Bölüm 3 : Alkmene

Şokun etkisiyle yataktan sıçradım.Her tarafım kablolara bağlıydı.Cildimde adını bilmediğim ama pek çok dizide gördüğüm yapışan kablolardan vardı.Şokun etkisiyle yataktan sıçrayınca onlarda tenimden cart diye çıktı,canım acıdı da. Oda inanılmaz derecede sessizdi.Şaşırtıcı.Hastane ortamı falan mı ne? .Her halde revirde olmalıyım.Revir cidden çok çapLıymış.Kapıya doğru ilerledim.Koridora çıktığını tahmin ediyordum.Tahminlerimdede yanılmamışım da.Koridora çıktım.Yürümeye başLadım.Doktor Ruther bana hoş olmayan gözlerle baktı ve yanıma geldi.
    -Ashlee Ashlee.. Hadi bakalım odana. Ayağa kalkmamalısın,yorgunsun. Anti depresan ilaçlarını alman için hemşireyi yollayacağım birazdan.Hadi git odana ve uzan' dedi ve beni hastane odama geri sürükledi.Yaklaşık 2 gün hastanede kaldım ve bana serum verdiler.Aslında durumum iyiydi ama herkes bana birşey olmasın diye çabalıyordu.En sonunda revirden çıktım ve hemen odama gittim.Hiç düşünmek istemediğim tek şey notlardı. Ama bugün şanslı günümdeydim ki not yoktu.Ama Alkmene olayından sonra kesinlikle birşeyler olacağının farkındaydım.Alkmene'nin söylediği kelimeler sanki beynimde sürekli tekrar ediyordu.Bende bir kağıda bunları yazmaya karar verdim.Alkmene Adrian'ın amacından bahsediyordu.Sonra yazık demişti.İstiyor demişti fakat neyi? Seni de demişti .Ama Adrian'ın beni istediğini zaten biliyordum.En sonda onun kraliçesi demişti. Dur bir dakika. Kraliçe mi? Ben Adrian'ın kraliçesi olacaktım.Alkmene bunu söylemeye çalışmıştı!

BöLüm 4 : OLması gereKtiği giBi

Hemen tek güvenebileceğim kişilerden olan Daniel'i bulma çabalarına giriştim.Ve buldum da. Odasındaymış.Ama ben oraya giremezdim tabii.O yüzden oda numarasını aldım ve aradım.2 kere çaldıktan sonra cevap verdi.
    -Evet.
    -Şeyy.Benim Ashlee.. (bay Mason mı? Daniel mi ?) Daniel ??
    -Evet tanıdım. Bir sorun mu var?
    -Yardımına ihtiyacım var.
    -O zaman 15 dakika sonra benimle ahırların orda buluş.
    -Tamam. ' dedim ve telefonu kapadım. Üstümdeki pembe elbiseyi çıkardım ve altıma bir kot geçirdim.Üstüme kırmızı ve kot pantolonumun fermuarını kapatan bir blüz giydim.Arkası neredeyse açıktı.Kırmızı,dolgu topuklu ayakkabılarımı giydim.Dudaklarıma hafif kırmızı ruj sürdüm.Saçlarımı açık bıraktım.YakLaşık 5 dakika sonra ahırların ordaydım.Muhtemelen mükemmeldim.Çünkü,gelene kadar bi ton kişi bana bakmıştı.DanieL de ahırların oRda bekLiyordu.Ama beni göRmedi.ÇünKü yüzü aTına dönükTü.Ahırın büYük kaPısını kaPattım.SeS çıkarınCa DanieL de bana dönDü.GözLeri kısa biR aN için hafifce açıLdıı, tekraR kaPanDı.
    -Yardımıma ihtiyacın olduğunu söylemiştin.
    -Evet. Hala da vaR.
    -Konu ne ?
    -Adrian'a Kraliçe olacağımı bilmiyorsun değil mi ?
    -Nee. ! Olacak mısıın ' !
    -Ahh.Hayır tabii ki Daniel saçmaLama !
    -Peki niye..
    -Çünkü Adrian'ın beni istemesinin sebebi beni kendi tarafında tutmak istemesi.
    -Seni niye kendi tarafınDa tutmaK isTiyoR ki ?
    -Çünkü ben Beyazlıklar Varisi'yim.
    -Ne. ! Ashlee. Ciddi misin ?
    -Evet.
    -Bu.. inanılmaz.
    -Yoo..Gayet inanılır.Ve hiç hoş değil.Bana öyLe bakMan. iNsan değiLmişim hiSsi uyandırıyoR.
    -Ama..sen zaten inSan değiLsin. Sen.. hepimiz iCin bi..meleksin Ashlee. ' elini saçlarıma götürdü ve boynumu açığa çıkardı.
    -Bugün hiç aynaya baktın mı ? ' dedi.
    -Bakmadım hayıR. DikkatLi hic bakMadım.
    -BakMaLısın. ' dedi eli boğazımın bir yerinde dolanırken.
    -Yoksa . ! ' başını salladı.
    -Ayna bulmalıyıım ! Daniel ayNa ! Ah ! ' ilerde ufak bir ayna gördüm . Hemen koştum. Boğazıma baktım.
    -Buu ! Mükemmel ama bir ay değil . Parlak bir inCi.
    -Çünkü sen geRcekTen oNuN kızıSın.
    -Bu..söylediğin giBi inanıLmaz. ' dedim, güldü.
    -Bundan sonRa ne oLacak DanieL ? ' dedim ve oNa yakLaştım.
    -Bunu herKes biLecek . Sana tapaCakLar reSmen .. Ve isTeDiğin çoğu şeYi -mantıkLı oLmaLı- yaPaBiLeceKsin.
    -Herşeyi mi? ' eLimi elinin üzeRine koYdum.
    -HerSeyi Ashlee. HerSeyi. aH ! 'beni kendine çekti ve sarıLdı.
    -BeraBer oLmak isTiyorum Daniel.SenLe.
    -Bu mmKün saNıRım. Evet.
    -Bu çok güzel Daniel. SenLe oLabiLmek. Ama WesLey ' onu düşününce kaLbim duRuverDi.
    -Bak Ashlee. Biliyorum oNu da seViYorSun. Ve 2mizLe oLman mümkün . ' bunu söyLerken içtenDi.
    -Ama bu.. haksızLık oLur.
    -Ashlee. Sen değerLisin. Değerin için herseY mümKün. Haksız oLup oLmaması umRumda biLe değiL.
    -Ama benim umRumda . 'elimi elinden çektim.
    -Bitti. Daniel . Az önCe söyLedikLerimiz yanLıştı. Bu oLamaz. OlmamaLı. ' arkamı dönüp giTmeye hazıRLandım ki kolumdan tutup beNi kenDine çekTi. Ve öpTü.Hemen geRi çekiLip ona tokatı yapışTırıverDim.
    -Bi daha.. Bana dokunma ' dedim gözlerimDeki yaşLara enGeL oLamayaraK.
    -Ashlee. Çok özüR diLerim. Dayanamadım. Affet beni ne oLur .
    -Affediyorum ama bir daha senden yardım aLmayacağım. Hatta beLkide konuşmaM. YanLızca Bay Mason oLursunuZ.Olması grektiği giBi.KabuL. ' arkamı dönDüm ve oRdan hemen çıktım.

Bölüm 5 = Sad:

KalKtığımDa saat 19:03 ' tü. Babamı -babam diyorum çünkü sonuçta bana bakmışlar- aradım ve ona da durumu açıkladım. Onlar zaten durumu tahmin edebiliyorlarmış fakat emin değillermiş. Hemen üzerime straplez gömlek kumaşından yapılmış olan bluzümü giydim.Altına kot şortumu gecirdim ve beyaz converslerimi giydim. Iphone'umun beyaz kabını taktım.Saclarımı acık bıraktım.Odamdan çıktığımda herkes biliyordu. Önünden geçtiğim herkes ama herkes biliyordu ve bana bakıyorlardı.Bu biraz canımı sıkmıştı. Tabii hoş bir histi de. Aman ne bileyim ben. Smile

Tam koridorun ucuna gelmiştim ki Helen'leri gördüm.Cameron ve Drake yanlarında yoktu. Sasha acele acele birşeyler anlatıyordu.Beni görünce sustular tabii.
    -Neden sustunuz?
    -Biz.. ' dedi Sasha.Tabii Helen direk söyledi.
    -Ashlee, bu duyduklarımız doğru mu ? Yani senin Varis olduğunla ilgili olanlar.
    -Sanırım evet,doğru. ' herkes konuşmamızı duymak için susmuştu ve hiii, olamazz seslerini , iç çekişleri duyduk. Buna alışmam gerekecekti. Hemde hemen !
    Helen bana sarıldı.Sasha da sarıldı.
    -Bunun olması mükemmel.
    -Sen bir meleksin Ashlee.
    -Kızlar abartmayın lütfen. Bende sizin gibi biriyim.Ve benle böyle konuşmayı kesin.Sanki rahibe veya azize gibi hissettiriyor.
    -Zaten öylesinn !
    -Ama olmak istemiyorum.Bari siz zorlaştırmayın.
    -Tamam tamam kızımı rahat bırakın da bir kutlama öpücüğü vereyim sevimli dolgun pembe dudaklarına. ' kim dedi ki yazmaya ne gerek var Drake Very Happy
    -Hey hey ağır ol adamım sadece yanağıma alayım bir öpücük Very Happy ' Drake beni artık eskisi gibi görmüyordu, ikimizde olanları anlayıp sorunları çözmüştük.
    -O da olur tamam tanrıçam.
    - O ho hovv ! Yok daha neler?! Ben burda melek,rahibe falan gibi tanımlara maruz kaldım bu da gelmiş bana tanrıça diyor ! Höh yani Very Happy
    -Tamam tamam ay sende ne mütevazi cıktın böyle ben yerinde olsam ..
    -Yerimde olsan yerinde olmazdın ki !
    - Tamam kızı bırakın canım sizde tuhaf bilmemneli bişeyleriyle ' dedi Helen Very Happy Ay kurtardı bni valla.
    - Sizden istediğim performans budur ! ' dedim ve Helen'i göstererek ,
    -Ben gidiyorum ya odama bi çktım herkes merak da merak çok merakta zarar var! 'diye sesimi yükselttim tüm herkes duydu ki olmasını istediğim şey buydu . Ama tam o an bağlarım kopmuş gibi oldum. Sanki biri beynimdeki sinirleri çekiştirip lime lime ediyor gibiydi.Sendeledim. Drake'e tutundum sanırım. Gözlerim kapandı, birkaç saniye içinde bir açtım ve olanların hızına inanamadım.
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Ağus. 25, 2010 12:35 pm

NOT : Bu bölümler Ece ve Ezgi içindir.

... Very Happy
    dilan
    dilan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından dilan Çarş. Ağus. 25, 2010 8:50 pm

çokk qüzeldiiii yaa
    İdil Night Twist Stark
    İdil Night Twist Stark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından İdil Night Twist Stark Çarş. Ağus. 25, 2010 11:19 pm

haha Very Happy teşekkürler canım Very Happy

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  97527141

Everybody take it off !

Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Keshatakeitoffvideoprev

Kesha Dans Et !
    Deadly
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Çarş. Ağus. 25, 2010 11:44 pm

İdil Night Twist Stark demiş ki:NOT : Bu bölümler Ece ve Ezgi içindir.

... Very Happy

Ay saol Very Happy çok iyi geldi bölümler yanlız yb! çok yüzsüzüm lan bak anlaşma yapak sen yb at bende yb atim hangi hikayeme istiyorsan Very Happy yb! Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Lol Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Lol Ateş - Varis.    -Buz ve Ateş 2-  YB geldi sonunda  Lol

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 1:37 pm