Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+5
RUH
Doodlez_LaFont
Phoenix
AhMeT&SeLiM-night
aysa
9 posters

Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert

aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

james - Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert Empty Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 4:47 pm

HARRY POTTER SEVENLERE MÜJDE
    Ölüm Yadigarları kitabında Harry Potter'ın bir oğluna babasının ismi olan James'i verdiğini öğrenmiştikJames Potter adında yepyeni bir seri geliyor JK Rowling tarafından kabul edildiği söyleniyor ve iki kitap yazıldı 3 kitap ise yazım aşamasında Sitede Harry Potter markasında Harry'nin James'e dönüştüğünü gösteren bir intro da bulunmakta

İşte kitaplar:

James Potter and the Hall of Elder’s Crossing
    James Potter and the Curse of the Gatekeeper
    James Potter and the Vault of Destinies

Sitenin ana sayfasında ‘You must beware,James PotterYour father’s battle is overYours begins’ yazıyor
    GNorman Lipperts’ın yazdığı serinin ilk kitabının tanıtımı şöyle:

‘Tüm zamanların en ünlü büyücüsünün oğlu olmak nasıl birşeydir?

James Potter düşünüyor, biliyor fakat Hogwarts’daki kendi macerasına başlıyor Harry Potter efsanesini yaşatmanın zorluğunu öğreniyor Sanki Amerikan büyücü okullarının elçileri ile uğraşmak yeterli değilmiş gibi gizemli ve kibar Slytherinleri çözmeye çalışırken, James’in yeni arkadaşları Ralph ve Zane ile Muggle ve Sihir Dünyasını savaşa itebilecek gizli oyunları açığa çıkarmaya başlarlar

Şimdi; Ted Lupin ve Kutlu Kötü Talih Yapıcılar bandosu’nun (Gremlinler) yardımı ile James Dünyayı sonsuza kadar değiştirecek savaşı durdurmak için çalışacaklardır Tek umudu ise bir kahraman olmakla bir kahramanın oğlu olmak arasındaki öğrenmektir”
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

james - Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert Empty Geri: Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mart 08, 2010 5:21 pm

Yazar farklı galiba ama lol!

Benim pek sevmem bu seriyi bunuda okumam zaten Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

james - Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert Empty Geri: Harry Potter'ın Devamı; James Potter - G. Norman Lippert

Mesaj tarafından Phoenix Ptsi Mart 08, 2010 5:55 pm

Sen demiştin galiba Selim Very Happy Harry'e bende gıcığım Very Happy hele Cedric öldükten sonra...
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Ptsi Mart 08, 2010 5:56 pm

evet ben demiştim Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Ptsi Mart 08, 2010 8:30 pm

ben de sevmem,okumam,tanımam,etmem Very Happy Razz
    ama bengi haberi alınca sevinç krizine girdi Very Happy hadi paylaşiim dedim paylaştım Very Happy Razz
    Doodlez_LaFont
    Doodlez_LaFont
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Doodlez_LaFont Salı Haz. 22, 2010 12:13 pm

Ben bayılırım xD xD xD
    Ama Rowling yazmayınca okumam . Aynı tadı vermez xP
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Salı Haz. 22, 2010 12:23 pm

yo ya yazmıyomuş, yalan Very Happy Very Happy
    RUH
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Salı Haz. 22, 2010 12:51 pm

ben severim ama çok değil güzel bir seri
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Perş. Haz. 24, 2010 9:30 am

oha :D
    Harry Potter'ın torunun kitabıda çıkar
    sonra bacanağının kitabı sonra yengesinin kitabı falan sürer gider bu :D
    En son kitap sülalenin maceraları falan olur :D

En son zoey-elif tarafından Perş. Haz. 24, 2010 1:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Wampi
    Wampi
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından Wampi Perş. Haz. 24, 2010 1:28 pm

Güzel paylaşım sağol!..
    zoey-elif
    zoey-elif
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından zoey-elif Perş. Haz. 24, 2010 1:41 pm

paylaşım içinde teşekkürler bu arada Very Happy
    aysa
    aysa
    Emekliler
    Emekliler

Mesaj tarafından aysa Perş. Haz. 24, 2010 1:47 pm

hıı Very Happy reca Very Happy
    DaDlu-KaÇıK
    DaDlu-KaÇıK
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından DaDlu-KaÇıK C.tesi Haz. 26, 2010 7:37 pm

p. için saol
    bende HP hastasıyım ama bu yapçakları seriyi uzatmak olur ve büyük ihtimalle biraz saçma olcak
    Luchi_Dan
    Luchi_Dan
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Luchi_Dan Salı Eyl. 07, 2010 10:12 am

Yeni bi kitap mı Shocked inanamıyorum.Bitmedi bu işkence Rolling Eyes Ben 6 yaşındayken vardı.Demekki 60 yaşındayken de var olacak.Hem Harry Potter kopyaymış.Yazara dava açmışlar Evil or Very Mad

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 1:43 pm