Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Gece Evine Bir Çaylak Daha Desenize :D

MistraL
    MistraL
    Marked
    Marked

Gece Evine Bir Çaylak Daha Desenize :D Empty Gece Evine Bir Çaylak Daha Desenize :D

Mesaj tarafından MistraL Ptsi Ara. 03, 2012 6:27 am

Öncelikle selam ben Yekta Very Happy

Gece evi serisine başlayalı daha 3 gün oldu ama yemin ederim (Genelde fazla yemin etmem ama bu yemin hastalığının bana Zoey'den bulaştığına yemin edebilirim Very Happy ) 5 kitabı şimdiden bitirdim Very Happy

Evet inanmayacaksınız ama yemin ederim 3 gündür - kesinlikle - uyumadan kitap okuyorum artık gözlerim ağrımaya başladı Sleep Sleep Sleep

Bu seri beni aldı götürdü diyebilirim. Daha önce bu kadar hararetli kitap okuduğumuda hatırlamaz gibiyim Very Happy Gerçekten aşkla,kötülükle,heyecanla,dostlukla tam hızda ilerleyen bir roman I love you

Şu ana kadar en çok Av adlı kitabından etkilendim sanırım.

Zoey'nin yüksek rahibe olması dileğiyle jocolor jocolor jocolor Sleep

Herkeze iyi okumalar diyor ve tanışma ritüelini kapatıyorum Kutsanmaya Melek

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 1:54 pm