Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

HarryBuki Geldi...*Vampir Olmak İstiyor*

Paylaş
    HarryBuki
    Marked
    Marked

HarryBuki Geldi...*Vampir Olmak İstiyor*

Mesaj tarafından HarryBuki Bir Ptsi Şub. 21, 2011 10:31 pm

Merhaba millet. Aslında böyle bir metin yazmasını hem sevmem hem de becereme diyerek bir klişe sallıyorum ortaya. Ben Burkay. İzmir'liyim. 16 yaşındayım. Taliplerimi bekliyorum. Gibi bir şey oldu bu. Very Happy Nick'imin anlamına gelince; Harry-Buki=Harry---> Harry Potter serisinden geliyor. Buki---> Adım Burkay. Genellikle ilkokuldan bu yana Buki kısaltmasıyla kaldı. Bu nedenle nick'im HarryBuki. Ki sanal alemde benden başka HarryBuki yok. Şayet karşınıza çıkar da bir HarryBuki görürseniz bilin ki o benimdir. Nick'imden anlayacağınız gibi ben tam bir Harry Potter manyağıyım. Manyak az kalıyor. Delisiyim gibi bi'şey. Very Happy Çok severeim. Onla yatar onla kalkarım. Hayatıma renk ve kültür katmıştır her yönden; dolaylı, doğrudan. Hayatımın değiştiğini söyleyebilirim ki bunun en büyük etkeni en büyük HP sitesi olan Hortkuluk Avcısı ailesi. Üye olanlar varsa zaten beni oradan tanıyor olabilirler. Gece Evi serisi benim okuduğum ve izlediğim ilk vampir kurgulu yapıt. (Alacakaranlık'ın ilk filmini saymazsak; Fox Tv de izlemiştim de Razz ) Ve okudum ve hasta (abrtının allahı xD ) oldum. Ben fantastik kurgu delisiyimdir. Olağanüstü şeylere bayılmışımdır. Bu nedenle kitap bana (çok) güzel geldi. Bir de bir şey eklemek istiyorum; bu kitabı okuduğumdan bu yana parantez için ve çizgi içi ifadeler kullanır oldum yazılarımda. Çok şaşırtıyor beni. Ki inanamayacağınız bir şey daha söylemek istiyorum; büyücülük ya da büyücü olmak imkansız bir şey gibi görünür hep. Büyücü olmak istersin ama hep hayallerde kalır. Fakat vampirlik bana öyle gelmiyor. Sanki her an vampir olacakmışım gibi geliyor ki bu beni çok mutlu ediyor. İnanır mısınız? Vampir olmak istiyorum uleyyn. Very Happy

İşte ben böyle biriyim. Very Happy Zor başlarım konuşmaya. Başladım mı da susmam. Susamam. Very Happy Gelin susturun leynn gibi kabaca bir espri patlatayım en iyisi. Smile

Eee nasılsınız millet?

Ayy unutuyordum ki ne kadar çok şeyi unutarak yazıyorum be; ben daha ilk kitaptayım *utançduyar* ve daha yeni başladım. Fakat birinci kitap bu gece bitecek. Son 20 sayfa. Yani bitti denebilir. Daha diğer kitapları okumadım ama bende varlar( daha doğrusu arkadaşımda varlar. Very Happy ) Okuyorum, okuyacağım. Bu pazar günü tam 7 saat hiç kitabın başından kalkmadan okudum be 300 sayfa bitti. Ama sonra okulda aval aval bakındım. Çünkü gözlerim şişmişti. Very Happy

Hadi yeter bu kadar beee. Very Happy Sizler nasılsınız vampir ailem? Smile
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Geri: HarryBuki Geldi...*Vampir Olmak İstiyor*

Mesaj tarafından ges_emine Bir Ptsi Şub. 21, 2011 10:39 pm

aramıza hoşgeldin
    Ben emine (zaten nickimden anlarsın Very Happy)
    HarryBuki
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından HarryBuki Bir Ptsi Şub. 21, 2011 10:48 pm

Hoşbulduk Emine. Smile
    Deadly
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Deadly Bir Salı Şub. 22, 2011 12:19 am

Ailemize hoş geldin Burki! Very Happy Ben Ece ama bana ister Ece de ister Cece'de iste Ceco ister Eco Very Happy Fark etmez! Very Happy Bende senin gibi bir manyağım.Tamam vampir olmak bir inanışın içine giriyor belkide aptalca geliyor ama bu kadar serili kitap okumamdan dolayı benimde hayalim Vampir olmak Very Happy Çok pis planlarım var Twisted Evil Very Happy Evet evet bende o özellik var bende konuştum mu susmam önceden beni susturmak için ağzıma bant yapıştırdıkları bile oldu Sad Ben sitenin ikinci dertli üyesiyim -hey kim bana oy verdiyse artık ne diyeyim ona! Very Happy - Başka ne diyebilirim ki Razz Fox'da ben izlemedim çünkü seslendirmeleri fena halde kötü ama izleyenler oldu evde -ablam Embarassed - oda komedi olsun diye izliyor.Ben bir sürü hikaye yazmışımdır Razz Böyle flimlere karşı -vampirli!- ilgim olduğu kadar anime dizilerinede ilgim vardır.Kimisi bunun çocukca olduğunu söylüyor ama bence saçma bir düşünce sonuçta ben çizgi flim izlemiyorum ki Razz Aptalca şeyler çizgi flimlerde olur ama animeler;Bilgilendirici ders verici olur aynı zamanda doğa üstü ve komik olmaları onları dahada hoş kılar.Bu arada sen Yasmine Galenorn'un Öteki Dünya adlı serisini okudun mu? Okumadıysan tavsiye ederim.Evet birde Fısıltı var.Tamam fazla beğendim diyemem güzeldi :p ama oyum 8/10 bir kaç şey eksikti Very Happy Öteki Dünya serisi kitabı için ise 10/10 Very Happy Gece evi serisi biterse ben kafayı yerim ne yaparım o hikayesiz durumama diyordum ama 21 tl verip Yasmine Galenorn'un Öteki Dünya kitabı serisini alınca düşüncem gitti en azından şimdilik.Aslında evet Uyanmış kitabında açıkcası büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.Rephaim ve Stevie Rea için geçerli değil - laf aramızda kalsın o bölümü okuyunca mutluluktan göbek atmıştım! Very Happy kih-kih-kih Very Happy Ama diğer konularda gerçekten hayal kırıklığı yaşadım.Kolona'nın bir an için hayvandan çıkıp insana dönüştüğünü düşündüm.Erik için ise niha-ha-ha diyorum Very Happy Darius benim! Very Happy Herkes birinin hastası bende Darius'un hastasıyım Very Happy Adam kinq ya Very Happy Onu bir tek Afro ile paylaşırım onu seviyorum! Ama Darius benim! Erebus oğlu o bende Erebus kızıyım Very Happy Vallahi sitede erkekler biraz çoğaldı kaç erkek var 3? 4? hadi bilemedin 5 Razz Very Happy Hoş geldin dostum iyi eğlen iyi kop Very Happy Yarışmayı kaçırdın ama dert etme yenileri gelir Very Happy Eğer bir sorun olursa bana ve diğer moderatör arkadaşlarıma ulaşabilirsin Wink

Night High School;Gece Lisesi

Bir Maskenin Altında Her Zaman Bir Sır Vardır!

Geri döndüğümde o şeytanlarla asıl
    Oyunumu oynayacağım.
    Ve bu gece size en ciddi
    Yeminimi ediyorum...
    Adalet hızlı olacak...dürüst olacak....
    Ve merhametsiz olacak!

Final'e Geri Sayım Başladı!..

HarryBuki
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından HarryBuki Bir Salı Şub. 22, 2011 9:48 pm

Çok sağol Ceco. Ceco demek istiyorum ya.. Very Happy
    Çok iyisin ya. Very Happy
    Tanıştığıma memnun oldum. Smile
    Her şey için çok sağol. Smile

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Bir Çarş. Şub. 23, 2011 4:50 pm

Hoşgeldin.Erkekler çok da ömürleri az biraz.Sen uzun ömürlü olursun umarım geek İmzan da güzelmiş.Firework'ü çok severim Cool Ama Harry Potter'ı fazla sevmem Razz Seri 7.Kitaba kadar çok güzel ama sonra biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsin.HP'ı da fazlasıyla andırıyor tam senlik yani Very Happy

Cherub  Tillavia    Melanter

'Cause God Makes No Mistakes
    I Was Born This Way

Korsan Kiraz*
    HeathSeptember
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından HeathSeptember Bir Çarş. Şub. 23, 2011 5:13 pm

Evet merhaba bende Eylül. benimde nickimden anlarsın Wink
    Ey,Eylıl,Aylul,Afroey (Zoey+Afrodit ama aynı anda ismime de benziyor hhaha) yada direk eylül diyebilirsin. konuşmayı çok -belki gereğinden fazla- severim. başladım mı malesef susturAbilene aşk olsun. ben senin kadar dürüst olamadığım için açıklamamıştım ama bazen bende sanki vampir olacakmışım gibi hissediyorum-davranıyorum. ah aptallık zirvelerde...
    bilim kurgudan nefret ederim ama babam bilim kurgu hayranıdır oyüzden bütün o saçma filmleri ezbere bilirim malesef.bilim kurgu derken de uzay,uzaylı saçmalıklarından bahsediyorum.neyse annemle kavgalarım çok ünlüdür.sonunda ya ben onu öldüreceğim ya da o beni.
    okuduğum,izlediğim herşeyden saniyeler içerisinde etkilendiğim için,şuan bende okuldaki arkadaşlarımın kahraman olduğu (baş rol benim Very Happy ) bir kitap türü bişeyler yazıyorum.
    sarışın yada renkli gözlü olan her erkekten hoşlanırım.sınıfta ben ve en yakınım-ikizim (doğal ikizim değil,gene kitaptan etkilendik) hormonları çoşmuş,azmış kızlar olarak biliniyoruz.aman ne kadar da hoş...
    kitapta ki zoey cadısından nefret ediyorum.hem kekeme hemde geveze.
    en çok Heath'i seviyorum -ah,raslantıya bakın o da sarışın-.
    sonra da Darius,Repo ve Stark geliyor.kızlardan da Afroya bayılıyorum.davranışlarımda onu anımsatıyor zaten.düşünmeden konuşurum,bazen gereksiz yere cesurluklar yapıyorum.epey dobra biriyim.ağzıma geleni söylerim. sonra da Stevie Rae.
    çok stresli birisiyimdir.hocalarım filan filan beni kendine güveni tam olan bir kız olarak tanır ama stres testi yapıldığında 93 -en yüksek 100- aldım.sınıfın en yüksek notu benim.
    oha ne kadar da yazmışım,gördüğünüz gibi buda benim nekadar geveze olduğumu kanıtlar.
    sana iyi forumlar.eklemeden edemeyeceğim bende harry'i hiç sevmem... Twisted Evil
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Bir Çarş. Şub. 23, 2011 7:02 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:Hoşgeldin.Erkekler çok da ömürleri az biraz.Sen uzun ömürlü olursun umarım geek İmzan da güzelmiş.Firework'ü çok severim Cool Ama Harry Potter'ı fazla sevmem Razz Seri 7.Kitaba kadar çok güzel ama sonra biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsin.HP'ı da fazlasıyla andırıyor tam senlik yani Very Happy

Sell kimse senin kadar fazla kalamaz

Hoş geldin. İyi eğlenceler Smile

Marked

Mesaj tarafından Ceren * Bir Çarş. Şub. 23, 2011 8:08 pm

Hoşgeldin Smile Ben de Ceren. Bana "Cerentoş,Cerenimo,Cece" veya onun gibi bir şekilde hitap edebilirsin. Masum
    Şimdilik bu kadar. Ben gerektiği zaman konuşan tiplerdenim -kimse alınmasın bounce - Very Happy
    HeathSeptember
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından HeathSeptember Bir Çarş. Şub. 23, 2011 8:20 pm

alınmıyorum, çok konuşurum. en yakın arkadaşlarımdan biri bile hoca en gevezeyi seç dediğinde beni seçti.
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Bir Çarş. Şub. 23, 2011 9:18 pm

Selam ben lal cepten girdiğim için şimdi uzun bir tanıtım yapamıycam.

Marked
    Marked

Mesaj tarafından Ceren * Bir Perş. Şub. 24, 2011 10:47 am

Tamam, ben kimseyi üzmek istemedim. Özür dilerim alındıysan... scratch
    HeathSeptember
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından HeathSeptember Bir Perş. Şub. 24, 2011 6:32 pm

Ceren * demiş ki:Tamam, ben kimseyi üzmek istemedim. Özür dilerim alındıysan... scratch

yook canım niye alınayım ki anlınmadığımı söyledim zaten Shocked
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Bir Perş. Şub. 24, 2011 8:24 pm

Hoşgeldin Burkay ben Göksu tanıştığıma memnun oldum Very Happy ayrıca isminde değişik ve güzel ilk defa duyduğum bir isim gibi yani genelde çevremde yok senin isminden ayrıca bende severim olağanüstü şeyleri Cool

Almanya General Cumhuriyet

Tek Gitmek İstediğim Yer

'supernatural'
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından 'supernatural' Bir Cuma Şub. 25, 2011 2:40 pm

...

En son 'supernatural' tarafından Ptsi Mart 12, 2012 6:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Bir C.tesi Şub. 26, 2011 6:47 pm

Hosgeldın Burkay, ben Aycan Smile Senın aksıne fazla Harry Potter sevmem Very Happy Baya renklı bı kısılıge benzıyosun Very Happy Her neyse sitede iyi eğlenceler Smile
    HarryBuki
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından HarryBuki Bir Paz Şub. 27, 2011 12:10 am

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Smile
    Uzum ömürlü olacağımı umuyorum. Very Happy
    Shady.
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Shady. Bir C.tesi Mart 03, 2012 11:06 am