Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Kerem Altan O Geceyi Anlattı!

Paylaş
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Kerem Altan O Geceyi Anlattı!

Mesaj tarafından Brra. Bir Perş. Şub. 03, 2011 6:50 pm

Defne Joy Foster’in evinde yaşamını yitirdiği Halit Kerem Altan, Göztepe Polis Merkezi’ne götürülerek ifadesi alındı. Altan’ın ifadesinde geceyi şöyle anlattığı öğrenildi:

Vatan’ın haberine göre, Kerem Altan ifadesinde şunlar söyledi; ”Arkadaşlarımla gittiğimiz mekanda, bir müddet sonra Defne ile konuşmaya başladık. Bir süre sonra Defne ile dans etmeye başladım. Bu şekilde tanıştık. Defne çok fazla alkol almadı. Ben de iki adet vokta içtim. Yaklaşık 20-30 dakika eğlendikten sonra bardan ben, Defne ve iki arkadaş beraber çıktık.

Bir ticari taksiye bindik. Yol üzerinde iki arkadaşı evlerine bıraktık. Defne ile Göztepe Mahallesi’nde bulunan evime saat 04.00 sıralarında gittik. Bir müddet oturduk. Duygusal anlamda aramızda yakınlaşma oldu. Ancak cinsel ilişki yaşanmadı. Otururken Defne’nin boğazından hırıltı şeklinde sesler gelmeye başladı. Benden yiyecek istedi. Dolabı açıp zeytin ezmesi ve krem peynirden biraz yedikten sonra votka istedi. Kola ile karıştırılmış bir bardak votka verdim. Votkasından bir ya da iki yudum aldıktan sonra masaya bıraktı. Yatak odasına gittik. Aramızda duygusal anlamda yakınlaşma burada da oldu. Ancak yine cinsel ilişki yaşanmadı. Tanıştığımız andan itibaren Defne’nin alkol dışında herhangi bir madde aldığın görmedim. Hasta olup olmadığını da bilmiyordum. Sonra Defne’nin boğazından yine aynı ses geldi. Çok bitkin görüyordu. Soğuk su ile yıkarsam kendine geleceğini düşündüm. Banyoya götürüp biraz soğuk su ile yıkadım. Ancak gittikçe kötüleşiyordu. Eve yakın olan Bağdat Caddesi’ndeki Acıbadem Kliniği’ne gittim. Güvenlik görevlisi kimsenin olmadığını söyleyerek İstek Vakfı’na ait kliniğe yönlendirdi. Ancak burada da kimse yoktu. Sonrasında eve döndüm. Yatakta baygın halde yatıyordu. Ben biraz da alkollü olduğunu düşünüyordum. Durumu düzelmeyince 06.30 sıralarında Back-up’ı aradım. Hangi doktorla görüştüm bilmiyorum. Hatırladığım tek şey acil bir ambulans istediğimdi. Yaklaşık 10-15 dakika içinde ambulans geldi ve doktor hemen ilk müdahaleyi yaptı. Defne’nin ex olduğunu söyledi. Sonra da polise bilgi verdik.”

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Geri: Kerem Altan O Geceyi Anlattı!

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Bir Perş. Şub. 03, 2011 7:16 pm

Ambulansı aramalıydı Evil or Very Mad

Cherub  Tillavia    Melanter

'Cause God Makes No Mistakes
    I Was Born This Way

Korsan Kiraz*
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Bir Perş. Şub. 03, 2011 7:23 pm

evet
    Brra.
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Brra. Bir Perş. Şub. 03, 2011 8:29 pm

Kesinlikle katılıyorum. İlk başta kıliniğe gideceğine ambulansı arasaydı belki kurtulabilirdi.
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Bir Perş. Şub. 03, 2011 9:45 pm

Aslında sırf adı çıkmasın diye böyle oldu.Çünkü oraya yani o eve çok yakın bir özel hastahane var.Orası 7/24 açık.Direkt oraya götürebilirdi.Ama ikiside ünlü olduklarından dolayı adları çıkmasından korktu bir nevi Evil or Very Mad

CherubTillaviaMelanter
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Bir Perş. Şub. 03, 2011 11:58 pm

Senle aynı fikirdeyim Melodi

Almanya General Cumhuriyet

Tek Gitmek İstediğim Yer

Forum Saati Perş. Tem. 19, 2018 4:03 am