Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

+6
pSych0path}
jßeyza
Aspuce Night
okuyombenyae
AhMeT&SeLiM-night
Stark'
10 posters

Herkese Selam (: ~

Stark'
    Stark'
    Marked
    Marked

Herkese Selam (: ~ Empty Herkese Selam (: ~

Mesaj tarafından Stark' Ptsi Ocak 31, 2011 11:57 pm

Herkese Selam Smile Ben Buse. İzmirde Oturuyorum. 15 yasındayım Smile Bilişim Teknolojılerı bölümünde okuyorum. Twilight serisi Gece Evi Serisiyle birlikte favorı kitaplarım. (:
    GeceEvi serisine başlayalı cok olmadı. aslında geç haberim oldu . Şuan Baştan Çıkarılmıs'ı okuyorum sanırım bu aksam bitiricem Smile - Evet biraz geç kldım ~
    Şuanlık Stark Favorm Smile
    Neyse Zamanla Tanırsınız Zaten (:

Sizde kendinizi Tanıtırsanız memnun olurum Smile
    [center]
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Herkese Selam (: ~ Empty Geri: Herkese Selam (: ~

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Şub. 01, 2011 12:01 am

Hoşgeldin.15 yaşındayım bende sözde alan kalksa da sayısalım Very Happy
    okuyombenyae
    okuyombenyae
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından okuyombenyae Salı Şub. 01, 2011 12:01 am

Hoşgeldin canım,bende İrem. Smile
    Bu arada İzmir'in neresinde oturuyorsun ? Razz
    Stark'
    Stark'
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Stark' Salı Şub. 01, 2011 12:03 am

Galiba İsmin Ahmet (: Tanıstıgıma memnun oldum Smile Sayısal .. iidir ya Very Happy
    ~
    İremcim selam Smile Şirinyer Tarafındayım Smile
    Aspuce Night
    Aspuce Night
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Aspuce Night Salı Şub. 01, 2011 12:07 am

meraba ben aspuuce tanıştığıma memnun oldum bende starkçıyDIM ama uyanmış ve yanmışı okuyunca sende rephaime kaydığını görüceksin:DD
    Stark'
    Stark'
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Stark' Salı Şub. 01, 2011 12:10 am

Selam Very Happy Bende memnun oldum.
    Dıyosun :/ ya Stark ı bırakamam ben Very Happy Neyse. Eğer bırakırsam senınle konusurum tatlım Very Happy
    jßeyza
    jßeyza
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından jßeyza Salı Şub. 01, 2011 12:57 am

selam tatlım hoşgeldin (: beyza bende 15 yaşındaym. bursadaym (: tanıştığıma memnun oldum (:
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Şub. 01, 2011 11:50 am

Hoş geldin Buse. Ben Lal, öbür ismim Bengisu. Sayısalcıyım. Very Happy Geçen sene şansım yaver gitmedi, üniversiteye giremedim Razz 19 yaşındayım. Gece evi serilerinden ara sıra nefret etsem de bazen sevebiliyorum dolaylı olarak Koptum En sevdiğim spor buz hokeyidir üstüne tanımam Razz Dean Winchester fanıyım. Jensen Ackles aşığım. Dizideki kardeşi sinirimi bozuyor. Ruhsuz mal. Ama Jared yakışıklı tabii. Adamda bir vücut var of of.. Supernatural izliyorum anlaşılacağı üzere Razz Tekrar ara vermeleri bütün sinirlerimi alt üst etti. Hele o bölümden sonra Koptum Dizideki favori sahnelerim Dean ile Sam'in didişmeleri ve Castiel ile Dean'in bütün konuşmaları. Supernatural dışında Six Feet Under, Boardwalk Empire, OZ favori dizilerim. ccc Hbo Reyiz ccc Televizyon izlerken en heyecanlı sahnesinde reklam çıkmasından nefret ederim. Hele Ege Bal ya da Dabi dabi mısır çerezi reklamıysa .. - gerçi kaldırdılar galiba, göremiyorum ama yakınlarda tekrar bulaşabilirler. Tehlikenin farkında mısınız? - Kitap okumayı da severim ayrıca Koptum Gece Evi'nden favorim Afrodit. Tek okuma sebebim oldu artık resmen. Sharon bacım okuma okuma ben yaptım sen yapma diyor ama dinlemek mümkün değil. Bir ara aile fotoğraflarını çalmıştım bu yüzden yalan söylüyor zannediyorum ara sıra. Suspect Ayrıca neden zamanını bana ayırdın ki Sharon! Terbiyesiz! Yeni albümünle ilgilen bari. Faster'ı hiç beğenmedim, otur sıfır! Suspect Söz Sharon'dan açılmışken, Within Temptation dinlerim. Sharon.. Ah o müthiş ses. Sad Harcanıyorsun kızım Robert tarafından! Düzgün bir erkek adam bul bari Evil or Very Mad Bir de hâlâ evlenmediniz ya. Ben size ne diyim be abi Mad Bir aralar çok özel bir operasyonun içerisindeydim, Amaril'in Adını Ortaya Çıkartma Operasyonu. Ve elbette operasyon başarıyla tamamlandı: Amaril'in gerçek ismi Burcu. cheers Burcu. Burcu. Burcu. cheers Alacakaranlık'tan nefret ederim. Parodisinden ( Vampires Suck ) bile daha komik yahu Koptum Hoş Gece Evi'nin de bundan biraz farkı yok aslında - bana göre - Razz Live Free or Twi-hard ( ismi seçerken Live Free or Die Hard filminden esinlenmişler herhalde Razz ) bölümünde ( Supernatural'da Koptum ) dalga geçiliyor zaten. Razz Bu arada vampirler de tuvaletlerini yapıyorlarmış Shocked Çok ilginç değil mi? Manşetlik Haber Resmen. Shocked Ah Dean'im sana vampirlik hiç yakışmamıştı kuzum Evil or Very Mad Bizi eğlendir diye şebelek yaptılar seni resmen Evil or Very Mad Sam. Seninle sonra görüşeceğim. İzmir'e gel Cool Ya da çıkışa. Cool Gerçi çağırınca "okuyom ben yaaa" dersin ama .. Razz Şirinyer mi? Arkadaşım da orada oturuyor ( konudan konuya geçme dersleri 101 - bak p.c. bunun hakkında da ek kitap yaz, paraya para demezsin yeminlen ) Ben Balçova çevresindeyim. Kafama göre takılıyorum işte Koptum Daha fazla bilgi için Kendinizi Tanıtın kategorisinden benim konuma girebilirsin. Yazan yerinde pSych0path} yazıyor hatta.
    Cool Bu arada nasıl demeyi unuturum? Dahilik ile Delilik arasındaki ince çizgide yürüyen bir kişiyim ben. Koptum

Son olarak : Yeter artık vurmayın adam öldü!!!
    okuyombenyae
    okuyombenyae
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından okuyombenyae Salı Şub. 01, 2011 11:53 am

Lal bu ne böyle ? affraid

Buse:Semtler yakınmış.Bende Buca'dayım. Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Şub. 01, 2011 11:54 am

Arkadaşın konusunda kendi reklamımı yapıyorum çaktırma Razz
    okuyombenyae
    okuyombenyae
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından okuyombenyae Salı Şub. 01, 2011 12:02 pm

Sana özel olarak ladylala.com açacağım.Orada kendini tanıtırsın. Razz
    Dikkatini çekmek isterim ki,.com'lu bir site.Yetkinforum gibi beleş sitelerden değil. Razz
    AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Salı Şub. 01, 2011 12:47 pm

pSych0path} demiş ki:
    Hoş geldin Buse. Ben Lal, öbür ismim Bengisu. Sayısalcıyım. Very Happy Geçen sene şansım yaver gitmedi, üniversiteye giremedim Razz 19 yaşındayım. Gece evi serilerinden ara sıra nefret etsem de bazen sevebiliyorum dolaylı olarak Koptum En sevdiğim spor buz hokeyidir üstüne tanımam Razz Dean Winchester fanıyım. Jensen Ackles aşığım. Dizideki kardeşi sinirimi bozuyor. Ruhsuz mal. Ama Jared yakışıklı tabii. Adamda bir vücut var of of.. Supernatural izliyorum anlaşılacağı üzere Razz Tekrar ara vermeleri bütün sinirlerimi alt üst etti. Hele o bölümden sonra Koptum Dizideki favori sahnelerim Dean ile Sam'in didişmeleri ve Castiel ile Dean'in bütün konuşmaları. Supernatural dışında Six Feet Under, Boardwalk Empire, OZ favori dizilerim. ccc Hbo Reyiz ccc Televizyon izlerken en heyecanlı sahnesinde reklam çıkmasından nefret ederim. Hele Ege Bal ya da Dabi dabi mısır çerezi reklamıysa .. - gerçi kaldırdılar galiba, göremiyorum ama yakınlarda tekrar bulaşabilirler. Tehlikenin farkında mısınız? - Kitap okumayı da severim ayrıca Koptum Gece Evi'nden favorim Afrodit. Tek okuma sebebim oldu artık resmen. Sharon bacım okuma okuma ben yaptım sen yapma diyor ama dinlemek mümkün değil. Bir ara aile fotoğraflarını çalmıştım bu yüzden yalan söylüyor zannediyorum ara sıra. Suspect Ayrıca neden zamanını bana ayırdın ki Sharon! Terbiyesiz! Yeni albümünle ilgilen bari. Faster'ı hiç beğenmedim, otur sıfır! Suspect Söz Sharon'dan açılmışken, Within Temptation dinlerim. Sharon.. Ah o müthiş ses. Sad Harcanıyorsun kızım Robert tarafından! Düzgün bir erkek adam bul bari Evil or Very Mad Bir de hâlâ evlenmediniz ya. Ben size ne diyim be abi Mad Bir aralar çok özel bir operasyonun içerisindeydim, Amaril'in Adını Ortaya Çıkartma Operasyonu. Ve elbette operasyon başarıyla tamamlandı: Amaril'in gerçek ismi Burcu. cheers Burcu. Burcu. Burcu. cheers Alacakaranlık'tan nefret ederim. Parodisinden ( Vampires Suck ) bile daha komik yahu Koptum Hoş Gece Evi'nin de bundan biraz farkı yok aslında - bana göre - Razz Live Free or Twi-hard ( ismi seçerken Live Free or Die Hard filminden esinlenmişler herhalde Razz ) bölümünde ( Supernatural'da Koptum ) dalga geçiliyor zaten. Razz Bu arada vampirler de tuvaletlerini yapıyorlarmış Shocked Çok ilginç değil mi? Manşetlik Haber Resmen. Shocked Ah Dean'im sana vampirlik hiç yakışmamıştı kuzum Evil or Very Mad Bizi eğlendir diye şebelek yaptılar seni resmen Evil or Very Mad Sam. Seninle sonra görüşeceğim. İzmir'e gel Cool Ya da çıkışa. Cool Gerçi çağırınca "okuyom ben yaaa" dersin ama .. Razz Şirinyer mi? Arkadaşım da orada oturuyor ( konudan konuya geçme dersleri 101 - bak p.c. bunun hakkında da ek kitap yaz, paraya para demezsin yeminlen ) Ben Balçova çevresindeyim. Kafama göre takılıyorum işte Koptum Daha fazla bilgi için Kendinizi Tanıtın kategorisinden benim konuma girebilirsin. Yazan yerinde pSych0path} yazıyor hatta.
    Cool Bu arada nasıl demeyi unuturum? Dahilik ile Delilik arasındaki ince çizgide yürüyen bir kişiyim ben. Koptum

Kendi konunda bile böyle tanıtmamıştın kendini bir de Beyonce severim demiştin Koptum
    Kiraz*
    Kiraz*
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Kiraz* Salı Şub. 01, 2011 3:09 pm

Lal seni ayakta alkışlıyorum Herkese Selam (: ~ 546383 Herkese Selam (: ~ 546383 Herkese Selam (: ~ 546383 Herkese Selam (: ~ 158646

Hoş geldin, ben Emel. Daha fazla bilgi yok, zamanla tanırsın Razz
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Şub. 01, 2011 7:56 pm

AhMeT&SeLiM-night demiş ki:
    pSych0path} demiş ki:

Kendi konunda bile böyle tanıtmamıştın kendini bir de Beyonce severim demiştin Koptum

Dinlerim demiştim sanırım Koptum Evet bir aralar dinliyordum Koptum Ama güzel kız Koptum
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Salı Şub. 01, 2011 7:58 pm

okuyombenyae demiş ki:Sana özel olarak ladylala.com açacağım.Orada kendini tanıtırsın. Razz
    Dikkatini çekmek isterim ki,.com'lu bir site.Yetkinforum gibi beleş sitelerden değil. Razz
    Tanıtmama gerek yok bilen biliyor Cool Ama arkadaş özel olarak istemiş ben de bu güzel isteğini kıramadım, tanıttım kendimi Cool
    zAfRiNa
    zAfRiNa
    Betrayed
    Betrayed

Mesaj tarafından zAfRiNa Salı Şub. 01, 2011 8:35 pm

cidden tanıtmışsın Lal maşallah Very Happy hoşgeldin Buse ben de Eda ne kadar çok varmış 15 yaşında olan Smile ben biraz büyük kaldım yanınızda 22 yaşındayım kimyagerim Razz ne işe yarıyorsa artık iş bulamadım yeni mezunum bölüm seçerken iyi seçin arkadaşlar Very Happy benim kardeşimde web tasarım okuyor lise son Smile
    Stark'
    Stark'
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Stark' Çarş. Şub. 02, 2011 3:25 pm

Hepinize Teşekkür ederim özellikle LaL Very Happy Saol yaniii Very Happy
    Buca- Şirinyer Smile ykınmışız (:
    web tasarımı bende dusunuyordum (: suan veri tabanı istiyorum (:
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Çarş. Şub. 02, 2011 8:43 pm

zAfRiNa demiş ki:cidden tanıtmışsın Lal maşallah Very Happy hoşgeldin Buse ben de Eda ne kadar çok varmış 15 yaşında olan Smile ben biraz büyük kaldım yanınızda 22 yaşındayım kimyagerim Razz ne işe yarıyorsa artık iş bulamadım yeni mezunum bölüm seçerken iyi seçin arkadaşlar Very Happy benim kardeşimde web tasarım okuyor lise son Smile
    Heyy kimyagerliği ben de bir ara düşünmüştüm, nasıl tavsiye eder misin? Razz
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Çarş. Şub. 02, 2011 8:51 pm

Lal'i sitenin en uzun yorum tanıtımını yaptığı için ayakta alkışlamayı bir borç bilirim Cool

Aramıza hoşgeldin, bendeniz Melanter a.k.a Mell ya da Melodi kafana hangisi eserse Cool

Beni uzaktan sevin yoksa ısırırım Cool (kafası güzel insan modeli Shocked )

Beni tanımak istemezsin emin ol o yüzden bir şey demiyorum Koptum

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Çarş. Şub. 02, 2011 11:09 pm

Kimyagerlik isim hoş geliyor king
    Stark'
    Stark'
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından Stark' Çarş. Şub. 02, 2011 11:21 pm

Melodi Very Happy Tanıstgma memnun oldum (:
    ges_emine
    ges_emine
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından ges_emine Perş. Şub. 03, 2011 12:43 pm

selam aramıza hoşgeldin
    ben emine
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Şub. 03, 2011 12:56 pm

pSych0path} demiş ki:
    zAfRiNa demiş ki:cidden tanıtmışsın Lal maşallah Very Happy hoşgeldin Buse ben de Eda ne kadar çok varmış 15 yaşında olan Smile ben biraz büyük kaldım yanınızda 22 yaşındayım kimyagerim Razz ne işe yarıyorsa artık iş bulamadım yeni mezunum bölüm seçerken iyi seçin arkadaşlar Very Happy benim kardeşimde web tasarım okuyor lise son Smile
    Heyy kimyagerliği ben de bir ara düşünmüştüm, nasıl tavsiye eder misin? Razz

Benim kuzenim geçen sene mezun oldu şimdi İTÜ de yüksek lisans mı ne yapıyor 4 üzerinde 3.75 mi ne yapmış hiç bir haltla ilgilenmediğim için tam bilmiyorum Koptum
    ama çok güzel bir meslek, ben siyasal istemesem ikinci tercihim mimarlık ile kimyagerlik arasında Very Happy

Stark' demiş ki:Melodi Very Happy Tanıstgma memnun oldum (:

Bende dostum Cool
    pSych0path}
    pSych0path}
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından pSych0path} Perş. Şub. 03, 2011 12:58 pm

Oha Koptum Utanmasa 4.00 yapacakmış Koptum
    İsmi çok karizmatik geliyor ha sırf onun için bile kimyager olabilirim Koptum
    Phoenix
    Phoenix
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

Mesaj tarafından Phoenix Perş. Şub. 03, 2011 12:59 pm

pSych0path} demiş ki:Oha Koptum Utanmasa 4.00 yapacakmış Koptum
    İsmi çok karizmatik geliyor ha sırf onun için bile kimyager olabilirim Koptum

özendim şimdi Koptum ben kimyayı da çok severim yol yakınken yönelsem mi Koptum
    sorma ya bizim aile full öyle abim İTÜ de mimarlık okuyor, biri ODTÜ de genetik okuyor böyle uzayıp gidiyor liste ve bizim ailede kimse ders çalışmaz Koptum
    genetiğimizde var tembellik Koptum

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 12:57 pm