Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

3 posters

yanmış kitabının devamı "SON"

slakskn
    slakskn
    Marked
    Marked

yanmış kitabının devamı "SON" Empty yanmış kitabının devamı "SON"

Mesaj tarafından slakskn Çarş. Ekim 13, 2010 7:12 pm

birinci bölüm
    Zoey

Starkın gözleri titreşip açıldı. Koruyucumun ruhu sapasağlam olsada bedeni için aynı şeyi söyleyemezdim. Bu yüzden sgiah ın savaşçılarından bir grup onu iyileştirmek üzere götürdüler. Bu arada bende adanın kraliçesinin ilgi odağı olmuştum. Ben starkın peşinden gitmek üzereyken beni durdurdu ve “gerçekten beş elementten de enerji çekebiliyormusun “ diye sordu.
    “isterseniz gösterebilirim” dedim bende. O anda rüzgarı çağırdım ve kollarımı bütün odayı kapsayacak şekilde savurdum.odanın içersindeki tüm meşaleler ve mumlar söndü ve oda karanlığa gömüldü. Görme konusunda pek problemimiz yoktu tabii. Daha sonra ateşi çağırdım.”ateş bana gel” ve ateşten odayı tekrar aydınlatmasını istedim. Su ve toprağı çağırdığmda ise odada bnm dışımda herkesin ağzında şaşkınlık dolu sesler çıktı. Ve en güçlü elementim olan ruhu çağırp sgiah a yönlendirdiğimde gözleri faltaşı gibi açılmıştı.
    Kraliçenın şaşkın halinden faydalanıp soru somasına izin vermede “starkın yanında olmam gerek” diyerek starkı götürdükleri revire gittim.İçeride iki savaşçı vardı.”durumu nasıl” dedim daha genç görünen savaşçı” sadece dinlenmeye ihtiyacı var” diyerk beni rahatlattı. Sonrada beni yalnız bırakıp dışarı çıktılar. Kendimi o kadar bitkin hissediyordum ki starkın en yakınındaki koltuğa kendimi zor attım. Uyumaya çalışıyordum ama o kadar çok şey yaşamıştıkki kafam düşüncelerle doluydu.
    Birden” seni sıkan nedir “diye sordu stark. Düşüncelerimden etkilenip uyanmış olmalıydı.lanet olsun. Zaten hastaydı bi de düşüncelerimle onu sıkıyordum.
    “olanları düşünüyordum” dedim. Yüzüne o kibirli gülümsemesini (benim çok sevdiğim)takıp “ben senin koruyucunum ve sana hiç bir şey olmasına izin vermem” dedi gerçekten kalbimdeki sıkıntıyı geçirmişti.
    “yorgun olman gerekmiyor mu seniné diye sordum.
    “yorgunum ama uyumak istemiyorum ruhunun parçalandığı günden beri senin konuştuğunu hareket ettiğini mutlu olduğunu görmeyi bekliyordum. Şimdi bırak seni doya doya seyredeyim.”
    Bu sözlerinden sonra bana doğru uzanmaya çalıştı ama acıyla yatağına düştü
    “hareket etme neye ihtiyacın var söyle “dedim “
    Bozulmuş gibi yaparak “sadece seni öpecektim ama onu bile başaramıyorum” dedi bende küçük bir kahkaha eşliğinde dudaklarına bir öpücük kondurdum ve tekrar güldüm
    “Neden güldün”
    “seninle tanıştığmızdan beri ya sen ölümden dönmüş oluyorsun yada ben seninle doğru düzgün vakit geçiremeyecek miyiz” dedim
    Sırıtarak”haklısın”dedi”ama bundan sonra bunun olmasına izin vermeyecğim.”

umarım beğenirsiniz:D
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

yanmış kitabının devamı "SON" Empty Geri: yanmış kitabının devamı "SON"

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Ekim 14, 2010 8:31 am

hm güzel olmuş devamını beliyoruz Very Happy
    slakskn
    slakskn
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından slakskn Perş. Ekim 14, 2010 3:21 pm

Kalona

Bedenim öteki alemden atıldığmdan beri cehennemdeyim sanıyordum. “hah” şimdikiyle kıyaslanınca yalnızca araftaymışım da haberim yokmuş. Ruhumda nyx in aleminden atılmıştı ve güçlerini benim verdiğim tsi sgili bedenime dönmeme engel oluyordu. Ona ulaşamıyordum. Ama sinirini hissediyordum . Zoey in hayata dönmesine yönelik olduğunu adım gibi bildiğim bu sinir onu daha da güçlendiriyordu.ama beni bedenime döndürmek ten başka çaresi yoktu bunu o da biliyordu ve döndüğümde ona verdiğim güçleri bir bir geri alacaktım…

Neferet

Biliyordum zoeyi daha önce öldürmem gerektiğini biliyordum. Kalonanın ona karşı zaafının olmasıda cabasıydı. Ama o yarım akıllı ölümsüzün başarılı olacağını düşünmştüm.
    Şimdi de bedenine geri dönmeye çalışıyor ve ben başarılı olmak istiyorsam onu geri getirmem gerektiğini biliyorum.
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Perş. Ekim 14, 2010 5:00 pm

güzel olmuş devamını merakla bekliyorum Very Happy yb Very Happy
    ¤ тσяу ¤
    ¤ тσяу ¤
    Chosen
    Chosen

Mesaj tarafından ¤ тσяу ¤ Ptsi Ekim 18, 2010 5:56 pm

Süper olmş snki gerçk gbii Very Happy Very Happy devamm devammm Very Happy Very Happy
    slakskn
    slakskn
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından slakskn Cuma Ekim 22, 2010 7:01 pm

Stark

Artık adadan ayrılma zamanımızın geldiği için seviniyordum. Vedalaşmak için ben, darius ,zoey ve Afrodit sigiahın yanına gittik. Kendimi ona ve koruyucusuna borçlu saydığım için sözü aldım.

“yardımlarınızı hayatımın sonuna kadar unutmayacağım. Kraliçemin hayatını size borçluyum. Lütfen teşekkürlerimi kabul edin.”

Bunun üzerine sgiah “ sende bir mcuallis sin yani benim soyumdansın. Sana yardım etmemem söz konusu bile olamazdı. Ayrıca nyx tarafından bu kadar özel yetenekler bahşedilmiş bir yüksek rahibeyi kurtarmak bizim için şereftir.” Diyerek gülümsedi.

Zoey de teşekkür etme ihtiyacı duymuş olacak ki “bende size ve koruyucunuza her zaman minnetter kalacağım. Yüksek konsey tarafından haksızlığa uğradığınızı düşünüyorum. Her ne kadar yüksek rahibeleri sevmeseniz de her zaman bir yüksek rahibe dostunuz olacağını bilmenizi isterim.” dedi.

Ah tam bir yüksek rahibe gibi konuşmuştu. kraliçe gibi. Benim kraliçem gibi…

Gitmek için hazırlandığımız sırada seoras bizi durdurdu. “az kalsın unutuyordum.” Koşarak gidip elinde çok eski zamanlardan kalma gibi görünen bir şey vardı.

“al bakalım genç koruyucu sen bunu çoktan hak ettin.” Diyerek bana verdi. Elime aldığım anda tanıdım. Bu koruyucu kılıcıydı. Kalonayla savaştığım kraliçemi kurtardığım koruyucu kılıcım. benim için çok değerliydi. “teşekkürler seoras” dedim. “benim için çok önemliydi”

“gitmeden önce söylemek istediğim bir şey var.” Dedi sgiah. “Artık adaya girmek konusunda serbestsiniz. Ne zaman ihtiyacınız olursa gelebilirsiniz.”

“teşekkürler. Artık gitmeliyiz “ dedim “her şey için teşekkürler.”

Dışarıda bir helikopter bizi bekliyordu. Tekrar konseyin karşısına çıkıp her şeyi anlatmak için sabırsızlanıyordum.

Forum Saati Salı Mart 19, 2024 6:59 am