Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Join the forum, it's quick and easy

Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce

Gece Evi Serisi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

2 posters

Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi"

AhMeT&SeLiM-night
    Süper Moderatör
    Süper Moderatör

serisi - Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi" Empty Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi"

Mesaj tarafından AhMeT&SeLiM-night Cuma Ağus. 13, 2010 2:32 pm

serisi - Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi" Gokmavisi%20gunahlar%20kapak

“Kadın iki bin yaşında bir vampir,” dedi Anita. “Onların amacı, alışkanlığı ve düşüncesi değişmez. Ya da biz öyle sanıyoruz.”

Nereden nereye! Bir zamanlar ne kadar canavar varsa hepsinin ezeli düşmanıydı Anita. Fakat o artık hem Şehir Efendisi Jean-Claude’un, hem de şekil-değiştirici leoparadam Micah’nın eşi. Anita bir yanıyla insanken, sonsuz arzusu ve açlığıyla bir kadın aynı zamanda.
    Yüzyılları devirmiş bir vampir, Jean-Claude’u ve grubunu hedef alınca, Anita da kendini ilk kez böylesine amansız bir savaşın içinde buldu.Tüm şeytani güçlerine ihtiyacı vardı. Amacı belliydi. Ne olursa olsun sevgililerini kurtaracaktı.

Satış Fiyatı: 25 YTL

Orjinal Adı: Cerulean Sins
    Yazarı: LAURELL K. HAMILTON
    Türü: POLİSİYE-MACERA
    Çevirmen: BARBAROS BOSTAN
    Barkod:
    ISBN: 978-605-4377-25-1
    Sayfa Sayısı: 680
    Basım Tarihi: AĞUSTOS 2010

serisi - Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi" Leoparadam%20micah%20kapak

Ölüleri diriltmenin sayısız nedeni olabilir. Bazen iş için diriltirsin, bazen aşk. Daha özel sebepler için de ölüler geri getirilir.

“Federaller ifade veremeden ölen bir tanığı diriltmem için benimle anlaştı. İş başa düşmüştü. Philadelphia’ya giden bir uçağa bindim. Yalnız değildim. Yanımda Micah vardı. Leoparadamların kralı. Ve ben onun kraliçesiydim. Çok sevgilim var benim. Bakışlarıyla kanımı kaynatabilense sadece Micah. Onun kedi gözleri yok mu! Yanımda olduğu için mutluydum. Otel odamıza girdiğimizde Micah, ilk kez başbaşa kaldığımızı söyledi. Diğerleri yoktu, sadece ben ve o! İçimde nefes kesen korkular, yürek söken şüpheler ve Micah.”

Orjinal Adı: Micah
    Çevirmen: DENİZ EVLİYAGİL
    Barkod:
    ISBN: 978-605-4377-27-5
    Sayfa Sayısı: 259
    Satış Fiyatı: 15 YTL

serisi - Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi" Seytani%20dusler%20kapak

Yırtıcı sevişmeler
    Doyumsuz aşklar
    Geceyi kana boyadı

Polislerin ya da federallerin üstesinden gelemediği davalarda danışmanlık yapan Anita, striptizcileri hedef alan bir seri katili bulmakla görevlendirildi. Ancak işi kolay değildi. Çünkü o, gelmiş geçmiş en acımasız vampir Jean-Claude’un sevgilisiydi. Ve katil yakınlarda bir yerdeydi. Hissediyordu bunu. Aklı karıştı. Şüphe ruhunu kemirmeye başladı. Zaten bunalmıştı. Birden fazla sevgilisi, birden fazla hayatı...
    Birden fazla ömür sürenler birden fazla ölür Anita!
    Yaşadıkları Anita’nın bile sınırlarını zorladı, zorladı... Sonunda dayanamadı Anita, çizgiyi aştı.

Orjinal Adı: Incibus Dreams
    Çevirmen: BERİL TÜCCARBAŞIOĞLU UĞUR
    Barkod:
    ISBN: 978-605-4377-26-8
    Sayfa Sayısı: 1060
    Satış Fiyatı: 29 YTL
    gecenin kızı
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

serisi - Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi" Empty Geri: Gökmavisi Günahlar-Leoparadam Micah-Şeytani Düşler"Anita Blake Serisi"

Mesaj tarafından gecenin kızı Cuma Ağus. 13, 2010 2:56 pm

güzelmiş kapaklarını beğenmedim ama kitapları alacağım galiba Very Happy

Forum Saati Ptsi Mayıs 06, 2024 1:29 pm