Gece Evi Serisi

Türkiye 'deki en güncel Gece Evi forum sitesine hoş geldiniz!

Sitemizdeki anketleri oylamak ve başlıklara cevap yazabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Eğer üyeliğinizi aktif edemiyorsanız Perşembe-Cuma günlerini bekleyin. Her Perşembe ya da Cuma günleri aktif edilmemiş üyelikler yönetim tarafından aktif edilecektir.

Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle...

Forum Admini: Erdem Fierce
Gece Evi Serisi

Gece Evi Serisi Türkiye Fan Sitesi , Türkiye 'nin Gece Evi

Aslan Burcu Özellikleri

Paylaş
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Aslan Burcu Özellikleri

Mesaj tarafından RUH Bir Ptsi Tem. 12, 2010 4:27 pm

Grup Ateş/erkeksi/değişmez
    Yönetici Gezegen Güneş
    Renk Turuncu, altın sarısı
    Değerli Taş Sarı topaz

Kişisel Özellikler

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük 'Yönetirim' dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının 'olmazsa olmaz' şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan'lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

Fiziksel Özellikler

Aslan burcunun tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu,onu daha gururlu ve ben merkezci yapar

Almanya General Cumhuriyet

Tek Gitmek İstediğim Yer
    elif*
    Marked
    Marked

Geri: Aslan Burcu Özellikleri

Mesaj tarafından elif* Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 7:00 pm

açık renk saçlı ve beyaz tenli değilim.gözlerimde pek iyi görmez ve sanşlıda sayılmam. galiba beni nüfusa yanlış kaydetmişler Crying or Very sad
    funa
    Marked
    Marked

Mesaj tarafından funa Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 7:07 pm

benim yükselenim aslan kişisel özellikler süper uyuyor ama fiziksel özellikler vasat sadece bir tane oda saçlarla ilgili olanı Very Happy saçlarımı çok seviyorum kıvırcıklar aynı stevie rea gibi ama uzun
    gecenin kızı
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından gecenin kızı Bir Çarş. Ağus. 04, 2010 11:20 pm

aynen benim de dış görünüşüm uymuyo ama karakter özelliklerine birşey diyeöeyeceğim Very Happy
    vahşi viyola
    Hunted
    Hunted

Mesaj tarafından vahşi viyola Bir Perş. Ağus. 05, 2010 11:48 am

fiziksel özellikler genle ilgilidir zaten Smile
    o kadar da inanmamak lazım .
    ben de oğlağım kısa boylu diyor ama uzun boyluyum . astroloji fiziksel özellikleri nerden bilsin Very Happy
    edella
    Tempted
    Tempted

Mesaj tarafından edella Bir Perş. Eyl. 09, 2010 2:55 pm

burcuma bak ya Razz çoğu uymuyor Razz
    Ash_
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından Ash_ Bir Perş. Eyl. 09, 2010 8:42 pm

Fiziksel Özellikler

Aslan burcunun tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu,onu daha gururlu ve ben merkezci yapar.

Evet boyum uzun ama pek açık tenli değilim.Kas var azıcık.Gözlerim iyi görmüyor ama aileden gelen bişey.Her an bakımlı olmam lazım evet yoksa rahat edemem.Yürüyüşüm farklı evet ya katılıyorum hepsine Very Happy

Paylaşım için teşekkürler .)
    jamestark
    Untamed
    Untamed

Mesaj tarafından jamestark Bir Çarş. Ekim 13, 2010 1:12 pm

Fiziksel özellikler uymuş Very Happy
    Çok uzun olmasam da uzun boyluyum, açık tenliyim, sarı saçlıyım Very Happy
    Saçlarıma bayılıyorum ama düzleştirdiğimde Very Happy
    Ama gözlerim iyi görmüyo sorunum o Sad

Kişisel özelliklerede bazılarına evet, bazılarına hayır demek istiyorum Very Happy
    RUH
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından RUH Bir Perş. Ekim 21, 2010 8:58 pm

rica ederim

Almanya General Cumhuriyet

Tek Gitmek İstediğim Yer

Forum Saati C.tesi Kas. 17, 2018 12:30 pm